The Morning Show - הדיון של לונה ודילן

LeAnnDyIan

Well-known member
זהו, את כבר לא מדברת עם עצמך :-] |חיבוק|
חח נכון, שכחתי פשוט למחוק את זה כשהעתקתי את ההודעה המקורית חח
אז עכשיו את בתקופה שאת צופה יותר בריס או שגם מחלקת תשומת לב לשאר השחקנים/שחקניות האהובים עלייך?
אני לא בדיוק צופה בדברים אחרים כרגע חח. לפני שלונה התחילה לצפות ראיתי האישה הטובה ואת תוכנית הבוקר ביחד עם הבוסים שלי. והיה איזה כמעט חודש שלא יצא לי לראות כמעט כלום. אבל אם חושבים על זה, אני מניחה שאני אכן נמצאת ב- RW era שלי.

It's Always Sunny

Well-known member
חח נכון, שכחתי פשוט למחוק את זה כשהעתקתי את ההודעה המקורית חח
:-D

אני לא בדיוק צופה בדברים אחרים כרגע חח. לפני שלונה התחילה לצפות ראיתי האישה הטובה ואת תוכנית הבוקר ביחד עם הבוסים שלי. והיה איזה כמעט חודש שלא יצא לי לראות כמעט כלום. אבל אם חושבים על זה, אני מניחה שאני אכן נמצאת ב- RW era שלי.
סיימת את האישה הטובה?
ומה עם תוכנית הבוקר עם הבוסים? הגעתם לעונה הנוכחית?

LeAnnDyIan

Well-known member
אני גם עכשיו לא בטוחה שאת צודקת - יש לך סימוכין?
אה האמת שזה אמור להיות צ׳ינג צ׳ונג - כינוי גנאי ידוע לאסייתים באופן כללי, אבל היה לי לא נעים לכתוב את זה משום מה כשכתבתי את ההודעה בעבר חח
ולא נראה לי שזה בהכרח היה מבורות, ז״א הם יודעים שהיא קוריאנית. אבל מן הסתם כששונאים מישהו עושים הכללות ג׳נריות ונראה לי שזה מה שהם עשו.

סיימת את האישה הטובה?
לא, אני בעונה הפורנוגרפית של אלישיה פלוריק aka עונה 3.
ומה עם תוכנית הבוקר עם הבוסים? הגעתם לעונה הנוכחית?
לא, אנחנו עדין בעונה 1. קשה לראות הרבה פרקים כשאין סמן לנשום|חבול|
אבל ששש אל תגלו להם שהמשכתי עם לונה.

אגב רק שתדעו לכם שפתחתי פה חמ״ל שלם כדי להגיב. במחשב אחד אני מגיבה מהכינוי הזה כדי שלא אצטרך לצאת מהתגובה הראשית שאני מגיבה אליה. במחשב אחר אני מגיבה להודעה של לונה מהכינוי השני, ממחשב אחד אני צופה בפרק, ובמחשב רביעי אני עוברת על הגיפים מהטלפון שלי כדי לצרף אותם להודעות.

didalf

Well-known member
אגב רק שתדעו לכם שפתחתי פה חמ״ל שלם כדי להגיב. במחשב אחד אני מגיבה מהכינוי הזה כדי שלא אצטרך לצאת מהתגובה הראשית שאני מגיבה אליה. במחשב אחר אני מגיבה להודעה של לונה מהכינוי השני, ממחשב אחד אני צופה בפרק, ובמחשב רביעי אני עוברת על הגיפים מהטלפון שלי כדי לצרף אותם להודעות.
רמת השקעה: ימי המאה
אני ממש מקנאה עכשיו:-D

Lhuna3

Well-known member
זה מדהים :-D

Lhuna3

Well-known member
פרק שלם בלי ברדלי ;-(
הכי פחות מעניין שהיה.
איזה קרינג' הראיון של סיביל!
מסכנה כריס המתולתלת, היא נראיית לי כזאת תמימה והכי לא מתאימה לקן הצרעות הזה.
אוי קורי מה יהיה איתך... הוא חי על כאוס באמת.
אנחנו באפטרמט של דליפת האימיליים. אהבתי שלחברת החדשות המתחרה קוראים eagles news והם מגוכחים ופתאטים כמעט כמו פוקס ניוז.
השדרנית שלהם נראיית לי מה זה מצחיקה, אך היא חוגגת בלי להסתיר על הלכלוכים שלהם :-D
איכשהו צ'יפ וסטלה משכנעים את אלכס שזה רעיון טוב לתת לסיביל להופיע בתוכנית של אלכס והם באים עם ההצעה לקורי שדוחה אותה על הסף, כי הוא כמובן לא מעונין לעזור לסיביל ומקווה שהיא תפוטר והוא יתפוס את מקומה בדריקטוריון. אבל השלישיה מספקת טיעונים משכנעים וקשה לקורי למצוא התנגדויות הגיוניות מספיק שלא יראו כאילו הוא עומד מאוחרי זה
אהבתי את הרגע שסטלה קולטת שהוא המדליף, אחרי שצ'יפ מעיר שקורי נראה כאילו הוא "ממהר לקבור את הגופה".
בינתיים שאר העובדים מתמרמרים כי תלושי השכר שלהם פורסמו והם גילו (כמה מפתיע) שכל בני המיעוטים והנשים מקבלים פחות מעמיתהם הלבנים.
אבל משום מה דיברו רק על המיעוטים.
אתה תשלם על זה שעשית את קורי שלי עצוב ג'ון האם|שפם|
:-D אבל זה לא נורא כי הוא חמוד גם בעצבות שלו.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב נתתי ללונה קצת עבודה, עכשיו אני יכולה להגיב בשקט להודעה שלה:-P: [בעצם זה לא נכון כי באמצע עשיתי כביסות ואז נגמר לי המרכך כביסה והייתי צריכה לנסוע לסופר לקנות אחד ואז נהייתי רעבה אז אכלתי מנה חמה ועכשיו אני כאן כדי להגיב:-D]
ברדלי ישנה עם אישה אחרת! :eek:
חח הצחיק אותי שהפולורה הזאת "יש לך משהו לאכול?" וברדלי כזה "אדוויל" ומחפפת אותה משם:-D הפכה להיות וומנייזרית:-D

אלכס, איך תשלימי את המשפט "אני מרגישה חיה כשאני..."
כשאני רואה את קורי וברדלי עושים סקס!!! נו תגידי את זה. איי דר יו!

לפחות אלכס וברדלי עדיין חברות טובות |לב|
"יש לי מכונה, את לוחצת על כפתור ויוצא קפוצ'ינו"
"יש לי אחת כזאת"
"באמת?"
"כן, אני קוראת לה צ'יפ" :-D:-D:-D

אוי וגם הקטע שהיא אומרת לה שהיא הייתה צריכה לצפות בסרטון מודעת אבל הזה שלה עם שיר קאבר של הביץ' בויז וברדלי מזועזעת "הם לא ישלמו לשיר המקורי של הביץ' בויז??" ואלכס כזה "קיצוצים בתקציב" :-D
קורי בסאונה עם... ג'ון פאקינג האם!
"לפני כמה שנים טיפסתי על איזה הר ומיכל החמצן שלי נגמר"
"רגע תן לי לנחש - שרדת!" :-D

"היי ליזי זו אמא, זוכרת אותי? זאת שילדה אותך":-D
אז אלכס צריכה לטוס באיזה טיסה נסיונית איתו לחלל.
"do I sense a little bromance with Mr. Billionaire"
כן אלכס. כן!
והיא דורשת מקורי להיות שותפה למועצת המנהלים וכל זה, אבל הוא לא מסכים.
Let me speak Cory for a second:-D

What you are asking is unprecedented

Don't fuck me on this Cory! God, I'll kick your ass out of that shuttle so fast you'll be like Clooney in Gravity Just Poof. Gone
יואו אני חולה עליהם:-D:-D
והיא דורשת מברדלי לגנוז כתבה עלי שאני עוזרת לנשים בהריון בטקסס שלא יכולות עכשיו לעשות הפלות חוקיות שם.
אני מבינה למה ברדלי עצבנית אבל גם מבינה את הנקודה של סטלה והיא צודקת. כרגע ברדלי מדברת לשני צידי המתרס ולהרוס את זה בשביל כתבה אחת לא נשמע הגיוני. אם חשוב לה שהכתבה תשודר אפשר לתת אותה למישהו אחר, היא לא חייבת לדווח על כל החדשות בעצמה.
ברדלי עצבנית על זה מאוד ובטקס שהיא מקבלת פרס על עבודתה וקורי בא לברך אותה היא מאשימה אותו שהוא משתיק אותה כעונש על זה שהיא דחתה אותו - אאוץ'!
;-(
אוי זה היה קצת דושי מצידה. די נו ברדלי. אתם אנדגיים, לא נתנו לך לקרוא את סוף התסריט??

גם עם לורה מסתבר שזה נגמר לא בטוב ושתיהן מאשימות זו את זו בפרידה.
יואו הגיף של "that's the story you're going with" זה אחד הגיפים הכי שימושיים שלי בשנה האחרונה:-D
אני לא מבינה, ברדלי אמרה לא ללורה ואמרה לא לקורי בשביל סתם איזה חיקוי משיין שהיא אפילו לא רוצה לראות בבוקר? מי את ברדלי ג'קסון?

ושוב אלכס היא זו ששם בשביל השיחה שהיא צריכה ויודעת להגיד לה בדיוק את מה שצריך ובמילים המדויקות.
אני כל כך אוהבת אותן יחד |לב|
"הנאום שלך היה יפה"
"ושלך היה... קצר"
מגיעים לאתר השיגור ואלכס מגלה על העסקה ויוצאת על קורי.
אבל לפני זה פול לוקח את אלכס לאיזה טיול טרקטורונים כמו איזה ילד מושפע בן 15|פנים|

יואו אלכס עצבנית על קורי זה מעולה:-D
"it's just a conversation and you're out of your lane"

"So Paul Marks, that's the hand that we have been dealt in this game of three-card capitalism"

אלכס הולכת לעשות לנו צרות, נכון?:-P:
אלכס: כל כך נמאס לי מגברים
צ'יפ: תודה
אלכס: לא, לא אתה, גברים בעלי כוח
:-D:-D
"שוב, תודה רבה, מאוד נחמד מצידך" :-D
ואז עוצרים אותי בטקסס וברדלי מחליטה ש-FUCK IT והיא מבריזה לחדשות הערב בשביל לטוס לעזור לי.
"לעזור לי":-D:-D
הצחיק אותי שארל מתקשר לקורי וכזה "ברדלי אמרה לצוות שהיא לא תחזור לחדשות הערב מחר. היא טסה לטקסס" וקורי כזה of course she is הוא כבר לא מתרגש מהשטויות שלה:-D
מיה: אלכס נעלמה!
סטלה: can I blame YOU?
how gone?
The kind where I wake you up four hours before a rocket lunch GONE
:-D
וכך יוצא שאלכס מוצאת את עצמה בתפקיד ברדלי - האידיאליסטית שמשדרת מהפגנה בשטח למען החלשים... עושה סופסוף משהו שמרגיש לה בעל משמעות.
הצחיק אותי שברדלי אומרת לאלכס כזה "אם משהו ישתבש את יכולה לקחת את המשרד שלי"
ואלכס כזה "המשרד? מה עם הדירה שלך!"
"את מתכוונת לזו שעדין לא ראית בכלל?":-D
איזה מצחיק כשהם מתעופפים בחוסר כבידה חחחחחח
מצחיק? את מתכוונת אחת הסצינות האהובות עליי|מאוהב| בייבי בוי🙏בייבי גירל

יש לי מדבקה כזאת על הבקבוק מים שלי|מאוהב| יואו אני מאוהבתתתתתתתתתת

מה שכן היה מצחיק זה שפול אומר להם "הג'י יכולים להיות קצת חזקים אבל זה רק בדקות הראשונות"
וקורי כזה "אה זה כלום, פעם טסתי בספיריט איירליין"
בבקשה תגידי לי שהבדיחה הזאת לא עברה לך מעל הראש כי בפרק מלא משפטים מצחיקים, זה היה הכי מצחיק:-D:-D:-D
ואז אופס השידור מתנתק ומנסים לעבוד עלינו שהם מתו עד לפרק הבא... :p
נו באמת, מה אנחנו ילדים? :-D
חח זה היה פרק בכורה כפול אז שני הפרקים שודרו יחד. זה היה מגוחך רק אם היינו צריכים באמת לחכות שבוע בין הפרקים.

LeAnnDylan

Well-known member
שיט לונה כבר הדביקה את הקצב אז הנה פרק 4
טוב אז לא היה פרק מלא בסקס של ברדלי. שזו קצת חוצפה אם תשאלו אותי. אבל היה פרק טוב nonetheless.
מתחילים באירועי האפ-פרונט של UBA, קורי נכנס לאולפנים לצלילי הבי ג'יז ואני קצת רוצה שהיא יפרוץ באיזה נאמבר מוזיקלי. זה לא קורה אבל כשהוא רואה את ברדלי עומדת שם אני בטוחה שהלב שלו פצח בנאמבר מוזיקלי, בדיוק כמו שלי|לב||מאוהב| SHE'S BACK!!!!!@#$@#
ברדלי מתעלמת מקורי ואפילו לא טורחת להחזיר לו שלום. מה קורה עם שני אלה? מה הם לא מבינים שאני צריכה אותם במיטה ביחד?!!
גם אלכס לא שמה על קורי, אבל במקרה שלה זה עוד יחסית מובן.
אוי הקטע שלו מתאמן מול המראה על הראיון שלו עם רטה היה כזה חמוד|מאוהב|
אלכס מגיעה זועמת לנפוליאון קורי ותוהה למה הפיילוט החדש שלה לא אוזכר בשום מקום, קורי מתוודה בפניה שמצב הרשת בקרשים ודואג להעביר אליה חלק מהאשמה בזה שדפקה את העסקה עם פול מרקס אפילו שהוא יודע שזו בעיקר אשמתו, אבל לאלכס נדלק ניצוץ בעיניים. היא פורחת בכאוס לא פחות מקורי.
בינתיים אלכס מנסה לברר איפה פול ומגלה שהוא נכנס למיטה עם YDA, שזה כמובן מטרגר אותה במקצת כי היא עדין לא בסטי של לורה, ואיך היא יכולה להיות? היא שוכבת עם האישה שלה...
לורה שולחת לברדלי קישור לפורצ'ן פימסטר צוחקת עליהן שהן הגרסה הלסבית לצלילי המוזיקה, ברדלי נושמת לרווחה, הפורנו שלהן לא דלף.
מיה מבקשת את עזרתה של ברדלי במציאת איש קשר שיעזור להכניס את אנדרה לאיזור המלחמה באוקרינה ואז פתאום מתחילה לדבר רוסית שוטף דה פאק?! ברדלי שואלת אם היא שולפת את זה בדייטים ומיה תוהה מה זה דייט. ברדלי נשמה, את לא יכולה להתחיל עם כל הנשים ברשת. ככה פיטרו את מיץ'...
סטלה נאלצת לשחק בליגה של הגברים למרות רוחה ונופלת על שנים דוחים במיוחד אבל היא חייבת להוציא מהם תקציב לפרסום ויהי מה. בדרך, המלצרית המסכנה נופלת קורבן לשוביניזם הדוחה שלהם8-{ סטלה כמובן מזועזעת ממה שנדרש ממנה לעשות ומרגישה מלוכלכת כאילו עברה אונס קבוצתי ובצדק, השנים האלה ממש דוחים בעע.
אלכס נרתמת למשימת פול מרקס. וכדי לנעול אותו היא כמובן מחליטה לחטוף אותו, לחטוף לאן? לאיזה קרנבל מאולתר בעיר? רואים שהיא לא יוצאת הרבה מהבית|פנים| יואו כשם עלו למתקן הרעוע הזה הייתי בטוחה שהם הולכים להתרסק. הלב שלי לא מספיק חזק בשביל הדברים האלה.
מסיבה בארמון העצבות של קורי- עם ארמון כזה מי יכול להיות עצוב???
לורה רואה את ברדלי ומציעה לה לעשות סקס במיטה של קורי. מצד אחד מי יכול להאשים אותה כשברדלי לובשת את השמלה הצמודה הזאת|מזיע| מצד שני זה לא יפה לעשות את זה לקורי במיטה שלו!! ברדלי נוטה להסכים וקצת מתעצבנת על לורה שבכלל הציעה את זה. אין אני אומרת לכם ברדלי וקורי אנדגיים!!!@#$ למי אכפת שהיא לא מדברת איתו, השתיקה שלה שווה אלף מילים!!!
ברדלי כנראה הרגישה רע על היחס הקר שהפגינה בפניו בבוקר ומחליטה להיות אקסטרה נחמדה אליו עכשיו, רק שהפעם היוצרות התהפכו וקורי נותן לה כתף קרה. אאוץ'. אפשר שתעשו כבר סקס?!
אלכס ופול בקוני איילנד, היא מספרת לו על התקופה בצעירותה שהייתה מלצרית ועבדה בפארק הזה, הוא מצידו טוען שהעסקה גמורה ושהיא מבזבזת את הפלירטוטים שלה לחינם. בין לבין הוא גם מסתלבטת עליו על שהוא מתלונן שהוא עשיר מידי מכדי לעמוד בתור למתקן והוא מחזיר לה "כן, בואי נתערב שאת עושה בעצמך קניות בסופר" כשהיא מצביעה על האבסורד בזה שגם הוא לא, הוא טוען שיש לו חווה משלו שהוא מגדל שם הכל והיא בתגובה - אה כן, מה אתה מגדל שם? ביטקוין? :-D
כריס מנסה לאיים על לאונרד, יו"ר הדריקטוריון החדש שאם UBA לא הולכים ליישב את כל בעיות חוסר השיוויון בשכר, היא הולכת לפנות לטוויטר כדי ליישב את הסכסוך. ינקו אח"כ צוחק עליה שהיא סתומה ולא מבינה שהרשת בצרות ובקושי יש להם כסף לשלם לה ובטח שלא יטרחו לשלם לעוד בנות מיעוטים אחרות.
לורה מעלה בפני ברדלי תהיה - למה לדעתך סרטון הפורנו שלנו לא דלף כשכל שאר הדברים כן. ברדלי לא נראית מוטרדת מהשאלה ועונה בנונשלנטיות שנראה לה שקורי שילם להאקרים כדי שלא יפרסמו את הסרטון. שסביר להניח זה מה שהוא רוצה שהיא תאמין, אבל השאלה המתבקשת היא למה באמת הסרטון הזה לא פורסם?
אנדרה שולח למיה תמונות מזירת המלחמה, היא רוצה לפרסם אותם במהדורת הערב כבר באותו יום, הוא מצידו מבקש שתחכה רק עד שיגיע למקום מבטחים. סטלה מצידו מראה אפס רגישות כלפי אנדרה ודורשת ממיה לפרסם את הכתבה באותו ערב, אם היא צריכה לעשות את המעשים הקשים בשביל העבודה, גם אנדרה ומיה צריכים לעשות את אותו הדבר. רק שבמקרה של סטלה היא מתרצת את זה בכך שפרסום הכתבה יעזור להגדיל את העזרה הפיננסית לאוקריאנה.
קורי לא מספיק לחגוג את הניצחון של סטלה וכבר קולט את פרד במסיבה שלו. פרד שם כדי להשתין בקשת על ההצלחה של קורי ולספר לו שהוא היועץ הכלכלי של המשקיעים שלו ככה שאם הוא יקבל את ההלוואה שעבד קשה כל כך לקבל, פרד ישוב להיות הבוס של קורי. או כמו שפרד ניסח את זה בצורה פואטית כל כך: "אני השוגרדדי שלך ואתה תענוד אזיקי זהב כשאני אזיין אותך"... ומעבר לעובדה שקורי לא מוכן לקבל שוב פקודות מהבחור הנאלח הזה, הוא גם יודע איך זה יראה בעיני הציבור אחרי ש-UBA עבדו קשה כל כך כדי לנקות אוורות ואז הם חוזרים לעבוד עם מי שאיפשר לסביבת העבודה הרעילה להתקיים מלכתחילה. אנחנו בצרות. איך יוצאים מהן?
וול, לא צריך להרחיק לכת יותר מידי, כבר בסוף הפרק אנחנו מגלים שאלכס חזרה הביתה עם הבייקון. כפרעליה.

טוב אני לא אוהבת ספוילרים אבל אפל חשפו בפניי את תמונת הטמבלר שמקדמת את הפרק הבא ואני כולי באקסטזה|מאוהב||מאוהב||מאוהב|!!!!!#@$@

LeAnnDylan

Well-known member
אוקיי אני חייבת אסקפיזם ואסקפיזם שלי זה ריס וית'רספון. [זה היה בתחילת המלחמה]
לא מאמינה שרציתי אסקפיזם וקיבלתי פרק של קורונה.
למרות האבסורד זה דווקא היה אסקפיזם מבורך ודי מוצלח אבל אני גטינג אהד אוף מייסלף אז מההתחלה.
הפרק מתחיל במרץ 2020. אלכס עדין חולה בקורונה וזו בערך הפעם האחרונה שהיא מוזכרת בפרק. בעצם הזכירו אותה עוד כמה פעמים אבל אחרי שסבלנו פרק שלם בלי ברדלי, זה היה פרק שלם בלי אלכס ואני חייבת להודות שלא היה לי כל כך אכפת. האם זה אומר שלא אכפת לי מאלכס? או שהאינטרקציות של ברדלי עם כולם הרבה יותר מעניינות לי? אני חושבת שזה בעיקר הסיבה השניה. למרות שאני חייבת לציין שכן מציק לי קצת שאין לריס וג'ניפר סצינות משותפות. הן הכוכבות של הסדרה, לא הגיוני שבקושי ראינו אותן בסצינות משותפות מתחילת העונה.
אניווי בחזרה לפרק. ברדלי לבדה באולפן, אבל לורה איכשהו עדין בעונש של להגיש את TMS אבל מכיוון שהיא ברחה למונטנה, היא מצטרפת לברדלי בזום. מיה אומרת לה שהיא נראית כמו חלום אבל עם כל הקמטים שלה היא בעיקר נראית כמו חלום בלהות. לא נעים לי לעשות אייג'שיימיניג אבל בת כמה היא לעזאזל ולמה היא נראית כאילו היא יכולה להיות אמא של ברדלי? מה לעזאזל עבר עליה באישה הטובה שהיא הזדקנה ככה?? טוב בדקתי עכשיו וג'וליאנה מרגוליס מבוגרת מריס ווית'רספון בעשור. אבל רק ב-3 שנים מג'ניפר אניסטון שבעצמה נראית צעירה מג'וליאנה בעשור. ואיכשהו מרגיש לי שזה רק המייקאפ הלא מוצלח של ג'וליאנה שמזקן אותה כל כך. כנראה שאת כל התקציב שלהם הם הוציאו על הקאסט ולא נשאר כלום למחלקת איפור נורמלית. באסה לה. לברדלי לעומת זאת לא אכפת שלורה נראית ישישה והיא מחליטה לעזוב הכל וללכת להגיש את חדשות הבוקר עם לורה בחווה שלה במונטנה. כשברדלי מספרת לקורי שהיא הולכת למונטנה נשבר לי קצת הלב. המבט של הכלבלב העזוב בעיניים שלו שבר אותי. למה מתעללים בי ככה? אגב, לפני המלחמה והכל עשיתי טעות ונכנסתי לטוויטר, כנראה שהתגעגעתי ללריב עם ילדים אונליין ונכנסתי לראות מה העולם חושב על ברדלי וקורי ומסתבר שאקורדינג טו דה לאסביוט של טוויטר, אנחנו לא צופות באותה סדרה כי "מי שחושב שיש בניהם כימיה הוא עיוור וצריך טיפול פסיכיאטרי" הכי אני אוהבת שהם לא דרמטיים בכלל שם. האמת שלא היה לי נעים להצטרף לריב הקולח שם כי אומנם אני טים קורי|לב|ברדלי, אבל אני לא שונאת את ברדלי ולורה (אגב אני חושבת שכשלנו קולקטיבית כפאנדום כשאנחנו כבר 3 עונות לתוך הסדרה ואין שום שם לשום שיפ) והדעות בטוויטר היו נחרצות מאוד לכל צד אז לא היה לי בכלל עם מי להסכים.
טוב אני שוב סוטה מהפרק. ברדלי רואה את המבט השבור בעיניים של קורי שלפני שניה הציע לה חתלתול או כלבלב כדי שלא תהיה בודדה בבידוד אבל היא בתגובה עונה לו שיש לה פוסיקט משלה. ז"א היא לא אמרה את זה אבל היא אמרה את זה בלב או משהו. היא אומרת לו שזה לא קשור למה שקרה בניהם עם האל. מה לעזאזל קרה בניהם בלילה ההוא?! הולך להיות לנו עוד פרק פלאשבאק או שזה משהו שהם ימשיכו לציין לנצח נצחים בלי לספר לנו מה באמת קרה בניהם?
"תודה על ששאלת" מה תודה מה? את באמת לא רואה כמה שהוא מאוהב בך??? ברור שהוא מתענין בך ובכל מה שקשור אליך. והוא, כזה מסכן לא יודע מה להגיד לה, הבחור שיש לו נאום לכל דבר, שמתפקד הכי טוב במצבי לחץ וכאוס מוחלט מצליח רק להגיד "מקווה שתראי אייל" וואט דה פאק קורי. מסכן שלי. שמישהו יוריד לו טינדר לטלפון.
מיה ואנדרה במערכת יחסים. באמת היה קשה לנחש שהיה בניהם משהו לפי איך שהיא דיברה איתו בטלפון. NOT
ברדלי מגיעה למונטנה לורה קופצת עליה בחיבוק מאוד PG אבל שניה אחרי זה שתיהן במיטה. אין מה לומר השירניות ניצחו.
הפרק מתחיל בלורה שאומרת לברדלי שאנשים "יחשדו" כששתיהן יופיעו ביחד על המסך בזמן מגיפה באותו החדר. ברדלי מצידה אומרת שלא אכפת לה מה יחשבו אבל שאין לה כוונה לדבר על זה. החיים הפרטים שלה הם בדיוק זה - פרטיים. לקראת סוף הפרק ברדלי כבר משנה את דעתה ואומרת שלא אכפת לה שכל העולם ידע. היא מאושרת ולא רוצה להסתיר את זה מאף אחד. חבל רק שזה נמשך בדיוק דקה וחצי לפני הריב הגדול ששובר אותן. אבל נגיע לזה.
קורי בינתיים הקשיב לי, הוא הוריד טינדר וככה פגש את הפרופסורית של ליפ משיימלס (שהיא גם חברה של ג'סיקה קאפשו וגם אוהבת את ישראל אז כמובן שלא אכפת לי שהיא תחלוק את קורי עם ברדלי) בין לבין היא גם מוכרת לו את הפנטאוז שלורה רצתה לשכב עם ברדלי בחדר שינה שלו- אם היא הייתה יודעת כמה סקס קורי עשה שם עם סלמה אולי היא הייתה מוותרת על הרעיון.
קורי הורס אותי עם השטויות שלו "מה אנחנו עושים? עם מסכות, בלי מסכות?" -"לא יודעת, מה המדיניות אומרת?" -"מאיפה לי, אני לא צופה בחדשות":-D מצד שני בטח באמת קשה לו לצפות בחדשות עם כל הדמעות שמסתירות לו את המסך;-(
האל מבקש מברדלי לבוא לבקר את אמא שלהם ליום האם (בעיצומה של מגפה!!) היא אומרת לו שזה לא ריאלי כי עד שתגיע לשם היא תצטרך להיכנס לבידוד שבועיים ואז כבר יגמר יום האם ואז כשהיא תחזור למונטנה היא שוב תצטרך להיות בבידוד שבועיים. האל מצידו אומר לה שאם היא רוצה היא יכולה לגרום לזה לקרות. מה לעזאזל? bro אחותך היא כולה סיידקיק בתוכנית הבוקר, מה אתה חושב שהיא נשיאת ארה"ב? (תאכלס הוא צודק. בהחלט מגיע לה להיות נשיאה כפרעליה) הוא כמובן גורם לה לרגשות אשם, אבל היא גם יודעת שאם היא תלך לבקר אותם בורג'יניה היא לא תוכל לחזור אל לורה ההיפוכונדרית ובעיות הלב שלה. ולכן היא נאלצת לעשות את ההחלטה להישאר עם לורה שכמובן שניה אחרי גורמת לברדלי להצטער על זה. מצד אחד כמובן שאני מבינה את לורה שמתעצבנת כשברדלי מספרת לה שאמא שלה עדין הולכת לכנסיה והאל הולך לסופר בלי מסכה וטוענת שמערכת החינוך שלהם שבורה. מצד שני אני כמובן מבינה את ברדלי שמתעצבנת כשלורה מלכלכת על המשפחה שלה. מה לעשות משפחה לא בוחרים והיא גם קצת נעלבת כשלורה טוענת שהחינוך מאיפה שהיא (ברדלי) מגיעה נחות וברדלי עונה לה שהיא והאל הלכו לאותו בית ספר ולורה מצידה מגיבה ב"אבל רק אחת מכם למדה על מדע" אני חושבת שכתבו את ברדלי בצורה מאוד טובה בקטע שהיא מדברת גם אל הרפובליקנים וגם אל הדמוקרטים, שזה כמובן משהו שצוין גם בסדרה ע"י סטלה שאמרה לברדלי שזה היתרון שלה במהלך הבחירות שהיא לא יוצרת אנטיגוניזם משום צד.
המשך השיחה שלהן היה דווקא חמוד כשברדלי אומרת ללורה שזה חלק ממנה והיא רוצה שהיא תקבל אותה כמו שהיא ולורה מודה שהיא קצת ג'וזי

וקצת אסהול וברדלי תוהה אם זו שיחה של מבוגרים ולורה מצידה טוענת שזו שיחה של לסביות:-D וברדלי כזה "אני צריכה שוקולד" ולורה "גם אני רוצה שוקולד" - "לא, זה רק לביסקסואלים" אז היא מודה בעצם שהיא רוצה את קורי? כי זה מה שלקחתי מהשיחה הזאת...

עברנו לקיץ (טכנית זה עדין אביב, אבל בכתוביות לפני הם רשמו קיץ אז אם בעולם הסדרה מאי זה קיץ מי אני שאתווכח) וברדלי רוצה שכל העולם ידע שהיא ולורה ביחד וזה קצת קרינג' וקצת חמוד:-D

ברדלי כפרעליך, את יכולה לבוא להכין לי קפה אם את רוצה.

"את עושה את זה עם כל הלקוחות שלך?"
-"לא קורי, אתה מיוחד"
דאם רייט שהוא מיוחד כפרעליו יאללה תעשו סקס!!!
אומגייאד הקטע שהם מורידים מסכה והוא אומר לה היי אהעהאעהאהעהאה אני מבייצת!!!@# אני לא יודעת איך הם הצליחו לגרום לסצינה של הסרת מסכה פשוטה להיות כזאת מושלמת|מאוהב||מאוהב|

הגענו לשלב של ג'ורג' פלויד. (שקצת אין לי כוח לזה כי שה-BLM ילכו לעזאזל עכשיו) ברדלי רוצה לדווח על זה, סטלה אומרת שההפגנה עצמה לא מעניינת, היא רוצה סיפורים אישיים של אנשים שהולכים להפגין. רואים שמיה קצת מתה מבפנים אבל כשברדלי מלכת הפוליטיקלי קורקט שואלת לדעתה של מיה, היא בולעת את מעט הכבוד שיש לה ואומרת שהיא מסכימה עם סטלה. ג'יז בחורה לכי תגדלי עמוד שדרה! את עורכת חדשות זו התוכנית שלך אם זה משהו שממש נוגע לך וגם פאקינג רלוונטי לחדשות תדווחי על זה. את לא רוצה לפגוע בקהל הצופים הלבן שלך אבל לא לדווח על חדשות רלוונטיות שקורות במדינה זה צעד מטופש. מה את לוגן רוי? תדווחי על פאקינג חדשות!

לפחות סטלה יודעת לעמוד על שלה ומתנגדת לשידור של הדוקומטרי על מיץ'. אבל קורי שנואש לתכנים חדשים בזמן הקורונה בסופו של דבר מחליט לשדר את זה בכל זאת בטענה שהציבור האמריקאי מסוגל להתמודד עם כמה רעיונות זוועתיים במקביל:-D

קורי אומר לסלמה שהוא צריך 5 מילארד דולר והיא אומרת לו שהוא צריך להתיידד עם ג'ון האם. אה הא! אז ככה הם מכירים! קורי כמו עיתונאי ממולח לומד את הטרף שלו ואז במקרה פוגש אותו על החוף ומפיל אותו בקסמיו. אחח הברומנס הזה זה הברומס שלא ידעתי שאני צריכה בחיי|לב|

והנה הפעם היחידה שרואים את אלכס הפרק כשברדלי צופה בקטע מראיון שאלכס מנהלת עם צוות רפואי על החוסרים שיש להם בזמן מגיפה. זה לא הרבה אבל זה יותר ממה שראינו מברדלי בפרק 3 אז אין על מה להתלונן.
ברדלי מתפנגירלת על אלכס וטוענת שהיא תהיה מושלמת לחדשות הערב עכשיו כשאריק עוזב, אבל לורה אומרת לברדלי שהיא צריכה להילחם על התפקיד הזה כי מגיע לה ואני נוטה להסכים עם לורה כי היא חכמה ובכלל לא נראית זקנה.

ברדלי חותכת מיליון תותים ומסתכלת על לורה וזוג החברות הלסביות שלה בחצר ואני צועקת על המסך תסתכלי על הסכין כי את תחתכי את עצמך!!!!@!$ למזלי הם החליטו לא להיות קלישאתיים מידי ולחתוך לה את האצבעות. במקום זה הם החליטו להיות מרשעים ולחתוך לה את הלב. האל מתקשר לספר לה שאמא שלהם נדבקה בקורונה. עד סוף הפרק היא כבר תמות. אבל בשלב הזה האל מנסה להרגיע את ברדלי ולהגיד לה שהמצב לא חמור והיא לא צריכה לבוא, למרות שהיא מוכנה לעזוב הכל ולטוס אליהם בין רגע אבל הוא מתעקש שהוא לא צריך שתי חולות קורונה על הראש ומטיח בה שסביר להניח שהיא רק תעצבן את אמא שלהם וזה יגרום לה להיות חולה יותר. שזה קצת דבר דושבגי להגיד במיוחד לאור העובדה ששתי סצינות אחרי היא מתה והוא אפילו לא איפשר לה לדבר איתה בטלפון אז בכלל לא יצא לה להיפרד ממנה. הסצינה שהיא מקבלת את שיחת הטלפון מהאל שמבשר לה שהיא מתה הייתה נוראית|לב-ש||לב-ש|

טוב אני רק בחצי הפרק אבל תפוז לא מרשה לי לכתוב יותר :-/

Lhuna3

Well-known member
לצערי אני חייבת תיכף ללכת למיטה, אז פרק 4 רק מחר!
(אם הייתי צופה לבד אז כבר הייתי מסיימת את העונה כנראה, אבל אני שמחה שאת גורמת לי להאיט ולהגיב כי זה יותר כיף ככה וגם לא יגמר לי כל כך מהר.)

LeAnnDylan

Well-known member
סלמה שואלת את קורי אם היא השאירה את הצמיד שלה אצלו בבית, שזה כמובן התירוץ שלה לראות אותו שוב.
קייל נכנס לחדר ומספר לקורי שאמא של ברדלי מתה ושואל אם הוא רוצה להתקשר אליה. וברור שהוא רוצה. הוא רוצה לטוס אליה לחבק אותה חזק ולא לעזוב לעולם. אבל הוא גם יודע שהיא לא מאוהבת בו (עדין. אני נותנת לה עוד שני פרקים להתעשת על עצמה) ולמרות שזה שובר אותו הוא אומר לקייל שישלח לה פרחים בשם כל החברה. אוף זה שבר אותי. אתה אומנם הבוס שלה אבל היא צריכה אותך. זה לא הזמן להיות ג'נטלמן ולכבד את הבקשות שלה. לך אליה!!! הסצינות המקבילות שרואים את שניהם יושבים שבורים בו זמנית אהעאהעהאהעהאהע הלב שלי;-(;-(

מערכת היחסים של ברדלי ולורה שרדה איכשהו עד הסתיו. למרות שנראה שכבר אחרי המוות של אמא שלה, ברדלי קצת התרחקה מלורה. ובמהלך הריב שלהן הבנו מה הפריע לה. זה התחיל מהעובדה שברדלי מרגישה חנוקה בבית ורוצה לצאת החוצה לראות אנשים, לשבת במסעדה, גם אם זה בחוץ, לשתות קצת, להשתחרר. ולורה מבטלת אותה ואומרת לה שהיא לא יכולה. היה ברור שברדלי רק רוצה להתאוורר ולא באמת אכפת לה מהאנשים שבחוץ, היא פשוט רוצה לראות פרצוף שהוא לא לורה כרגע כי בכל פעם שהיא מסתכלת עליה זה מזכיר לה שהיא הסיבה שהיא לא נפרדה מאמא שלה.
לורה מציעה לברדלי לדבר עם מישהו. ברדלי מבטלת אותה ועונה בזלזול "עם מי? הפסיכולוג שלך?" ולורה עונה "לא חייב את שלי, אפשר כל פסיכולוג" הסאב טקסט של ברדלי זה כמובן להיעלב כי היא חושבת שזה אומר שני דברים- אחד שמשהו לא בסדר איתה, והשני שלורה לא מסוגלת לדבר איתה. "ומה לעזאזל הפסיכולוג יגיד לי? שזו לא אשמתי שהאמא הנרקומנית שלי מתה?" - "זו לא אשמתך" (חזק יותר לורה, עבור האנשים מאחורה) "וואטאבר, שנאת אותה במילא" - "בחיים לא פגשתי אותה!"
בהתחלה באמת חשבתי שזה מגוחך מצד ברדלי להגיד דבר כזה. הרי לורה באמת לא פגשה אותה בחיים. מצד שני, היא עדין מאוד כואבת ומתאבלת אז היא יכולה מה שהיא רוצה. ובשורה תחתונה, כשברדלי אומרת לה "זה לא משנה, שנאת את כל מה שהיא ייצגה והפסקתי לדבר איתה כי הרגשתי את זה בכל פעם", זה אולי לא פייר כלפי לורה, אבל היא באמת טרחה בכל פעם לנסות להרחיק את ברדלי מהמשפחה שלה עד לרמה שברדלי הרגישה שהיא צריכה לבחור בין לורה לבניהם. ונכון שבתוך תוכה ברדלי אולי רצתה להתרחק מהם, אבל גם הייתה לה נקודת תורפה כשזה מגיע אליהם וכל פעם שהם דופקים משהו האינסטינקט הראשוני שלה זה לרוץ לעזור להם. ולורה גרמה לברדלי להרגיש אשמה כשהיא עשתה את זה. אז האם זה הוגן להאשים את לורה בזה, כשברדלי היא אישה בוגרת שבהחלט מסוגלת לעשות החלטות בעצמה? כנראה שלא. אבל זה לא משנה את העובדה שככה ברדלי מרגישה. ובין אם זה הוגן או לא, אי אפשר להתווכח עם הרגשות שלה. וזה נראה לי המקור של כל הבעיות שלהן. ברדלי כל הזמן מציינת את העובדה שהרקע שלה זה חלק גדול ממנה. וזה תמיד חלק שלורה מנסה להתעלם ממנו במקום לקבל אותו.
לעומת זאת, קורי תמיד מקבל את ברדלי כמו שהיא ולא מנסה לשנות אותה. וזו הסיבה שאני חושבת שהוא הרבה יותר מתאים לה. אבל כנראה שזה אומר שאני צריכה פסיכיאטר...
ואז עברנו לסצינה ממש מכוערת ששתיהן מטיחות עלבונות אחת בשניה וזה רגעי משחק כל כך משובחים שאני רק רוצה לצעוק על הטלוויזיה! יואו והקטע שלורה אומרת לה "את יודעת מה אני חושבת? שאת שמחה שהיא מתה אבל אין לך אומץ להודות בזה" יואו כמה רציתי שברדלי תוריד לה סטירה באותו רגע, כי עם כמה שחשבתי שהדברים של ברדלי היו לא הוגנים כלפי לורה, לורה הייתה פשוט מרשעת וזה דבר כל כך נבזי להגיד גם אם את באמת מרגישה ככה. ולגמרי הגיעה לה סטירה. וכשחשבתי שזה היה דבר נורא להגיד היא המשיכה עם נאום מלא שנאה עם דברים אפילו יותר נוראיים והמבט של ברדלי באותו רגע אמר הכל. איך לעזאזל קיבלנו פרק "בעתיד" שבו הן כביכול התגברו על הדברים האלה? אני חושבת שאם מישהו יקר לי היה מדבר אליי בצורה כזאת לא הייתי סולחת לו בחיים. הדברים שהיא אמרה לא היו האמת שיוצאת כששיכורים או כשכועסים. היא פשוט אמרה דברים איומים במטרה לפגוע בברדלי והיא אכן פגעה בה. אני מצטערת אבל אחרי הדברים האלה אני לא חושבת שהיא ראויה לברדלי. לא מגיע לה שהיא תסלח לה.

בלה בלה בלה כל מיני סצינות לא מעניינות:
-מיה וסטלה מבינות שברדלי ולורה לא יסכימו להגיש את החדשות ביחד יותר. ובתאכלס לורה רק עשתה להן טובה אז מן הסתם שהיא לא תחת חוזה או משהו ולא חייבת להם כלום. הן מחליטות שצריך להחזיר את אלכס לתוכנית הבוקר ולעשות רוטציה של מגישים אחרים איתה ובשביל הפרוטוקול הן מציינות שאחת מהמגישים האלה צריכה להיות WOC אז ככה קיבלנו את כריס האנמית הזאת בחדשות הבוקר? כל הכבוד לכם.
-אנדרה צופה בראיון של מיץ' ותוהה אם מיה הייתה אחת הקורבנות של מיץ', אבל היא מתוודה בפניו שהם היו ביחד והיא הייתה מאוהבת בו ושהוא מעולם לא ניצל אותה מינית, אבל שהוא כנראה לא חש כלפיה מה שהיא חשה כלפיו. בוו הוו. קריי מי אה ריבר. אנדרה מתעצבן ותוהה למה היא לא עזבה את UBA והיא מצידה טוענת שזו לא אשמתה ושהיא מנסה לשפר את המקום. למה באמת שהיא תעזוב? במה היא אשמה שהיא צריכה להיענש?
הוא כמו ילד מגודל שלא מסוגל להתמודד עם הרגשות שלו מחליט לצאת באמצע הקורונה לשלושה ברים ולהשתכר עד אובדן חודשים. מאוד בוגר אנדרה... מיה כמובן אורזת מזוודה ובורחת מהר ככל האפשר. הוא בתגובה? מחליט ללכת להתנדב באפגניסטן או משהו.
-סטלה נפגשת עם איזה חברה מהעבר שעבדה איתה יחד עם פול מרקס. בהתחלה סטלה שמחה להיפגש איתה אבל אחרי המפגש איתה היא יוצאת מטולטלת ריגשית. כנראה שצפים לה כל מיני רגשות שליליים שהיא ניסתה להדחיק בקשר לתקופה שם בכללי ובקשר לפול ספציפית.

חוזרים לברדלי ולורה. אנחנו כבר בחורף וברדלי משתמשת בתירוץ שסטלה שלחה אותה ל-DC לסקר את המהומות שאחרי הבחירות. לורה מבינה שזה אומר שברדלי לא חוזרת וברדלי לא מנסה להכחיש ועונה שזה כנראה לא הזמן שלהן.
פאסט פורוורד למהומות ינואר 6 בבירה. ברדלי שם כדי לסקר את הפריצה לקפיטול. במהלך המהומות היא מתנתקת מצוות הצילום שלה והיא מחליטה לקחת את הטלפון שלה ולתעד בעצמה מה שקורה שם. היא מסתובבת במסדרונות ומצלמת כל מיני תיעודים מרשיעים במיוחד. בניהם אחד של בחור שתוקף שוטר במשך כמה דקות ואז כשהקפוצ'ון שלו נפתח קצת כדי שהיא תראה את הפנים של התוקף היא מגלה שזה אח שלה, האל. מזועזעת ורועדת ממה שראתה היא מתעמתת עם האל, שטוען שהוא היה שם רק כי הוא ידע שהיא תהיה שם והוא רצה לראות אותה ושהוא במקרה נקלע לעימות עם השוטר|יעני| היא מתחבטת עם עצמה לגבי היושרה המקצועית שלה, שהיא ידועה בה ובין החובה שלה למשפחה שלה, היחידה שנותרה לה. ההחלטה נעשית קלה (או קשה, תלוי איך מסתכלים על זה) יותר כשהאל מספר לה שבת הזוג שלו בהיריון והוא עומד להיות אבא. היא דורשת ממנו להיפטר מהטלפון שלו, לברוח משם ולא ליצור איתה קשר בשום אופן.
ברדלי צופה שוב בסרטונים שצילמה, בלב כבד היא מחליטה למחוק את התיעוד של האל אך מנצלת את שאר הסרטונים האקסקלוסיביים שהיא צילמה כדי לדרוש מסטלה להגיש את חדשות הערב. סטלה נענית לבקשה.

ברדלי מגיעה לבית של קורי, אחד הדברים הראשונים שהיא מבחינה בהם זה הצמיד של סלמה על השולחן של קורי. מודה שלא כל כך הבנתי את החשיבות של הסצינה הזאת? האם היא מקנאה? האם היא סתם מתעניינת? היא לא אמרה כלום לגבי זה שצמיד של קרטיור שללא ספק שייך לאישה נמצא על השולחן שלו. היא מגיעה לעיקר הסיבה שהיא שם - היא שואלת את קורי אם הוא קיבל צו מהסוכנות הפדרלית. קורי כמובן עונה בעליצות הרגילה שלו "איזה כיף זה לקבל דואר מה-FBI! כלכך מנומס, כל כך תרבותי, עדיף בהרבה על שהם יבעטו בדלת שלך ב-4 לפנות בוקר ויגררו אותך מהפיג'מה". ברדלי לא כל כך מעריכה את ההומור של קורי ומחרטטת לו שהם צריכים להגן על עצמאות העיתונות שלהם. קורי מחרטט חירטוט נלהב על לעזור לסוכנים כי היה שוטר שהותקף והוא כבר דיבר עם הסוכן הממונה שאמר שעל פי הצילומים של ברדלי נראה שהיא הייתה באיזור ואולי יש משהו בצילומים שלה. הוא נלהב מהרעיון שאולי הם יוכלו להציל את היום ויצאו גיבורים. המבט המבועת של ברדלי מוחק את החיוך מהפנים של קורי. היא מספרת לו שהאל היה שם ושהיא מחקה את התיעוד. היא אומרת לו שהם ידעו שהסרטון חתוך אם הם יבדקו אותו והם ירצו לחקור אותה. האימה בעינים של קורי בשילוב עם הטון הרגוע אבל הכל כך טעון שלו הורסים אותי. הוא מאוכזב ומבועת בו זמנית. לא כי אכפת לו מהאל. מצידו שהאל יזרק לכלבים. אבל עם כמה שהוא ניסה להדחיק את הרגשות שלו כלפי ברדלי בשנה האחרונה מכיוון שהיא לא השיבה לו את אותה חיבה, הוא לא מסוגל לעשות שום דבר שיפגע בה. האידיוט הזה כל כך מאוהב בה שהוא מוכן לשקר לפאקינג FBI מאשר לראות אותה עצורה. הוא מחרטט איזה שקרכלשהו על זה שהם שמו אותה בחדשות הערב ושזה מציב את כל הרשת בסכנה בגללה. תגידו לי שלורה הייתה מוכנה לעשות משהו שאפילו מתקרב לזה עבור ברדלי?! לכו לעזאזל כולם, קורי וברדלי אנדגיים!

1697530463475.png

LeAnnDylan

Well-known member
לצערי אני חייבת תיכף ללכת למיטה, אז פרק 4 רק מחר!
(אם הייתי צופה לבד אז כבר הייתי מסיימת את העונה כנראה, אבל אני שמחה שאת גורמת לי להאיט ולהגיב כי זה יותר כיף ככה וגם לא יגמר לי כל כך מהר.)
חח יופי, אז עכשיו זה יתן לי גם זמן להגיב לדברים שאת כתבת על הפרקים ולהוסיף קצת גיפים.
לילה טוב|ישן|

LeAnnDylan

Well-known member
אלכס תמימה לרגע לחשוב שלסיביל אכפת ממנה ומפמיניזם וממשהו חוץ מכסף.
oh honey
וואי הסיביל הזאת מעצבנת. איך לעזאזל שרה פולסון סובלת אותה?:-D
והנה שיט סטורם חדש מגיע. התקפת סייבר!

אבל כנראה שיש להם אפילו משהו יותר גרוע שלה ושל קורי, ועכשיו אני מבינה שזה כנראה מה שניחשת. זה פשוט מתאים מאוד לתגובות שלהם. אבל מעניין מה בדיוק קרה שם, בטח קשור לאחיה... אוי מסכנה ;-( והוא מנסה להגן עליה, אבל סיביל (וסטיבן פריי שפתאום הופיע בבורד) לא ישלמו את הכופר.
נראה לי שקורי הצליח לשכנע כמה מחברי הדירקטוריון לפני שסיביל אמרה להם שהכסף כנראה ילך לרוסיה ויעזור לממן את המלחמה עם אוקריאנה.
מה נסגר איתך ברדלי מי נכנס למעלית באמצע הפסקת חשמל?!?! ועוד עם צ'יפ... :-D
חח תאכלס.
הצחיק אותי שהיא כזה "איך זה להיות השפוט של אלכס" והוא כזה "לא יודע, איך זה להיות מעצבנת AF" וואי תסתום.
WTF צ'יפ ואיזבלה?!?!? שנה??????????. שנה הם הסתירו את זה מאלכס חחחחחחחחחח איך זה אפשרי בכלל.
חח לאלכס כל כך לא אכפת מהם שהיא בטח לא שמה לב.
אוי היא נראיית כל כך בודדה, גם בסצינה עם המתולתלת כשהן סגורות בחדר ומתולתלת מדברת עם הבן זוג והבת שלה, ואלכס כנראה עוד מוחרמת ע"י הגרוש וליזי ואין לה אף אחד לדבר איתו.
בתאכלס כן, היא נראית מאוד בודדה. בגלל זה הצעתי שהיא תלך להתנחם בזרועותיה של ברדלי. ואני שמחה לראות שעד סוף הפרק היא הקשיבה לי:-P:
מצחיק שכולם מתחילים להתוודות על הלכלוכים שהם כתבו במיילים על אחרים מתוך פחד שזה יתפרסם, ובסוף זה אולי לא יתפרסם בכלל (מרגיש לי שהיה איזה פרק כזה בסדרה אחרת, אולי בסדרה הקרב הטוב? או מראה שחורה?)
אם היה כזה בקרב הטוב אני לא זוכרת. אבל זה לא אומר שאת לא צודקת אלא פשוט שיש לי זיכרון גרוע. הוידוי בסוף של סטלה שהיא יצאה עם איזה מישהו היה נראה לי די סתמי. כאילו אנחנו אמורים לדעת מי זה? כי אני בהחלט לא. ואם אנחנו לא אז מה הביג דיל שהיא צרגישה צורך להגיד את זה לקורי.
גם שעשע אותי שהיא שואלת אותו אם הולך להתפרסם משהו עליו והוא כזה נחיה ונראה ואז היא אומרת "כמו שאני מכירה אותך, בטח זה יעזור לאג'נדה שלך". קורי נראה לי חכם מידי בשביל לשלוח סרטונים אירוטיים שלו לאנשים אז אני מניחה שנחיה ונראה...
וכולם מוטרדים מכל הסודות שלהם, אבל העיקר שבסוף אלכס שוב באה לתמוך בברדלי!! |לב||לב||לב|

פור דה רקורד: וואי יכולתי להתחיל איתך ויכוח של שעה על זה :-D אבל לא בשביל זה אני פה, יש לנו עניינים חשובים יותר!
חחח זה יהיה מצחיק אפילו יותר בהמשך העונה:-D
חוץ מזה שזו סדרה של אפל, את לא יכולה ללכלך עליהם בבית שלהם!!
אני חושבת שבעונות הקודמות היא נענשה כבר מספיק בשביל כל החטאים העתידיים שלה.
בתאכלס כן. מילא גם ברדלי הייתה בחדשות הבוקר אבל היא לא אז זה באמת מרגיש עונשי מידי.
you're putting bad Alex in a little TMS timeout:-D

אה, אני לא רק שלא הבנתי את זה עד עכשיו, אני גם עכשיו לא בטוחה שאת צודקת - יש לך סימוכין?
(היא גם קוריאנית ולא סינית, למרות שעדיין יכולים לקרוא לה ככה מבורות)

יואו הצחוק שלה בסוף:-D
זה באמת מאוד אוף ברנד בשבילך.
בסדר אז הנה גיפים של ג'ון האם כי הוא חתיך

אגב תגידי, שמת לב שעל השולחן של קורי במשרד יש תמונה שלו ושל ברדלי?|מאוהב||מאוהב| אני לא יכולה לעשות צילום מסך כמו שצריך אבל בפרק הזה אפשר לראות את זה בסצינה לקראת הסוף שהוא וסטלה יושבים במשרד שלו ושותים.

LeAnnDylan

Well-known member

LeAnnDylan

Well-known member
אז אנחנו ממשיכים מאיפה שעצרנו בפרק 4 אחרי שאלכס הצליחה לשכנע את פול לחזור לעסקה עם UBA.
לורה מדווחת על החדשות ב-YDA וקצת מלכלכת עליהם. ומצחיק אותי לראות את התגובה של קורי "כולם מקנאים" כמו של ילד קטן:-D אין אני מאוהבת בו!!!|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
פול נעמד מול הצוות של UBA, אם כי זה בעיקר נראה שזה רק הצוות של TMS פלוס ברדלי, ומנסה לענות על שאלות שאולי יש להם בנוגע לעסקה. בהחלט עושה רושם שאף אחד מהם, מלבד קורי, לא ממש מתלהב מהעסקה. גם לא אלכס שגרמה לה לקרות, ששואלת את מה שכולם שם רוצים לשאול אך מפחדים - האם הוא הולך לחסום פרסום שלילי לגביו או לגבי החברה שלו גם אם מדובר באייטם חדשותי. פול מבטיח לה בפני כולם שאין לו כוונה להתערב בתכנים שלהם. ולמעשה הוא נותן לכולם שם את התשובות שהם רוצים לשמוע. אלכס לא מתרצה כל כך מהר. קורי ממהר לנזוף בה ולבקש ממנה שלא תנסה לטרפד את העסקה איתו ומבטיח לה ש-UBA עשו את ה-due diligence שלהם והם מרוצים מהתוצאות. באותה הזדמנות קורי מבקש מאלכס לא לתת ליחסים ה"פרטיים" שלה עם פול להשפיע על העסקה. היא נעלבת מהאשמה וטוענת שהיא הצילה את העסקה הכושלת והיא צריכה לקבל על זה קרדיט וקורי הורס אותי "ממש לא! את לא תכבי שריפה שאת הצתת ותצפי לקבל עוגיה אח"כ!" כבר אמרתי שאני מאוהבת בו? :-D
אלכס דורשת מקורי לראיין את פול בתוכנית שלה, שם היא תוכל לשאול אותו מה שהיא רוצה. קורי ממש לא מרוצה מהרעיון הזה.
בינתיים האל הצרה המהלכת הזאת מחליט לבוא לבקר את ברדלי עם אישתו והתינקות החדשה שלו שנקראת ע"ש טיילור סוויפט. אז מסתבר שברדלי לא ראתה אותו מאז המהומות בבירה אבל את שריל וטיילור היא לא פגשה מעולם. שזה קצת מוזר כי נראה שהילדה כבר בת חצי שנה לפחות אז זה אומר שהיא לא ראתה אותם מה, שנה? המקרר של ברדלי ממש מוזר. מה זה הסורגים האלה עליו? זה נראה כמו מקרר קורונה:-D
סטלה מגיעה לפגישה עם פול והוא לא מסתיר בפניה את חוסר שביעות הרצון שלו מהדרך בה קורי מנהל את UBA. הלו פול, זה שאתה חתיך לא אומר שאתה יכול ללכלך על קורי שלי:-[ הוא שואל את סטלה מה היעדים שלה ואיך היא חושבת לשפר את הרשת, היא מעלה כמה רעיונות אבל נראה שלמרות ששאל לא באמת אכפת לו ממה שהיא אומרת. נראה שכמה מהדברים שאמר או משהו בין השורות קצת טירגר אותה.
ברדלי לוקחת את האל והמשפחה לסיור תיירים בעיר וכששריל הולכת להאכיל את התינוקות הוא מפיל עליה פצצה - הוא רוצה להתוודות בפני ה-FBI על המעורבות שלו במהומות בבירה. ברדלי כמעט חוטפת התקף לב כשהיא שומעת על זה. כמובן שהיא קצת מזועזעת מהעובדה שסוף סוף נראה שהאל לקח את עצמו בידיים, הוא נקי מסמים ונראה שהוא מתפקד כמו שצריך בתור בעל ואבא- אבל היא בעיקר מבועתת ממה שזה אומר לגביה - אם האל יסגיר את עצמו, לא יהיה קשה ל-FBI לעשות 1+1 ולקשר את העובדה שהצילומים של ברדלי מאותו יום כנראה ערוכים ויש לה שם הוכחה למוערבות של האל. או לכל הפחות הם יזמנו אותה לחקירה והיא תהיה חייבת להודות שנתנה עדות כוזבת לפני, והשמידה ראיות, מה שיכניס אותה לכלא ויסכן גם את UBA. האל מצידו נחוש בדעות לעשות את "הדבר הנכון" ומודיע לברדלי בחגיגיות שהיא לא יכולה לשנות את דעתו ושהוא רק מודיע לה ולא מבקש את רשותה. אל תתחיל איתי יא מטומטם אחד! אתה תסתום את הפה שלך הבנת??!?! (או כמו שפרמנועה שלי אמרה פעם)

פול מגיע לדבר עם אלכס והיא מחליטה ללכת מאחורי הגב של קורי ולבקש מפול שיבוא להתארח בתוכנית שלה. להפתעתה הוא לא מסרב. הפלירטוטים האינטנסיביים שלהם חייבים להסתיים במיטה כי אם אני לא מקבלת סקס של ברדלי עם חצי מהקאסט אז לפחות שאלכס תקבל קצת.
צ'יפ ואיזבלה מתווכחים על מתי האנברסרי שלהם. הוא טוען שזה מהיום שהם החזיקו ידיים לראשונה (גיי) והיא טוענת שזה מהפעם הראשונה שהם התנשקו כמו שאנשים נורמלים מחשיבים. אני חושבת ששניהם צריכים להיפרד כי אלכס לא בעדם ואנחנו בעד אלכס.
צ'יפ בא אל סטלה במצוד אחר לכלוך על פול בשביל הראיון של אלכס. בהתחלה היא מסרבת לשתף פעולה, אך אחרי סיעור מוחות עם מיה וצ'יפ שמגלה שהוא לא מצא יותר מידי לכלוך על פול ומיה שטוענת שמה בכלל הם צריכים לכלוך הרי זו אמורה להיות כתבה מחמיאה - סטלה משנה את דעתה ומספרת לצ'יפ את הסוד הגדול שלה.
ברדלי מזמינה את האל ושריל לבוא לצפות בה בהקלטות של חדשות הערב. שריל מתלהבת בטירוף, האל לא כל כך שותף להתלהבות, ספק כי הזכרונות שלו מהמסדרונות שם לא טובים וספק כי הוא מנחש שברדלי מתכננת משהו שלא ימצא חן בעיניו.
הם מגיעים לאולפנים וצופים בברדלי עורכת ראיון עם בחור שנמצא בכלא עכשיו ומחכה למשפט שלו על המעורבות שלו במהומות ה-6 בינואר. הוא מביע חרטה עמוקה וטוען שאם היה יודע אז מה שהוא יודע עכשיו (שלא "גנבו" את הבחירות) הוא לא היה עושה מה שעשה כי הוא איבד את עבודתו והמשפחה שלו לא מדברת איתו עכשיו. היא לוחצת על כל הכפתורים שאמורים לגעת בהאל והוא שכמובן מבין מה היא מנסה לעשות רוטן בשקט. באמצע הראיון קורי נכנס כדי לצפות וגם הוא מתמלא בזעם שקט.
הוא מגיע לדבר עם ברדלי והסצינה הזאת היא אחת החזקות של העונה. לא רק כי אני סוגדת לשניהם, זה פשוט היה משובח!! וה"פיקס איט אור איי וויל" אהעהאהעהאעהעהעה אני צורחתתתתתתת!!!!@#$@#

אחרי השיחה המצמררת שלה עם קורי היא נפגשת עם לורה. היא כנראה רוצה מישהו לפרוק את כל התחושות לה איתו. אבל מכיוון שהיא לא יכולה לספר ללורה מה קרה, הארוחה שלהן משתבשת מהר מאוד ומשאירה את לורה תוהה למה לעזאזל ברדלי הזמינה אותה כשהיא קלירלי לא במצב של להיות בחברת אנשים. אני יודעת שאמרתי שאני לא רוצה את לורה וברדלי ביחד אבל אני ממש אוהבת את ג'וליאנה מרגוליס ואני חושבת שהיא עושה תפקיד משובח בתור לורה. זו לא דמות מושלמת אבל זה דמות כל כך מעניינת ואני רוצה שיראו לנו עוד ממנה. הקטע שהיא אומרת לה "אני מרגישה שאנחנו בדייט ראשון גרוע" נראה לי סיכם את כל מערכת היחסים שלהן. אני יודעת שהרבה אנשים משבחים את הכתיבה של שתיהן כי זו כביכול מערכת יחסים אמיתית עם עליות ומורדות. אבל נראה לי רוב הזמן שזו מערכת יחסים רעילה. והרעילות מגיעה בתורות משני הצדדים. בארוחה הזאת לורה הייתה יותר פתוחה וברדלי מסוגרת ותוקפנית. אבל גם שוב הגענו לרגע שכשברדלי מדברת על המשפחה שלה לורה עושה פרצוף של "נו באמת אין לי כוח לחרא הזה שוב" ואז כשברדלי אומרת לה "אני יודעת שאת שונאת את אח שלי" לורה אוהבת להיתמם ולהגיד שהיא לא שונאת אותו כשהאמת היא שאולי שנאה זו מילה חזקה, אבל היא ממש לא תזיל דמעה אם הוא ימות ממנת יתר בצד הכביש ויקחו חודשיים עד שיזהו אותו. אז אנחנו לא קוראים לזה שנאה אבל לורה היא גזלייטרית מקצועית ואני קצת מרחמת על שתיהן אבל גם קצת נהנית לצפות בתאונת רכבת הזאת. אז כן האשטג ברדלי דזרבס בטר. אבל גם קצת ברדלי דזרבס סקס וכרגע לורה היחידה שנותנת לה.
-"ברדלי זו אני, את יכולה לספר לי הכל"
-"אני שיר של ביבי רקסה mess אני לא רוצה לגרור אותך למטה איתי"
זה רק מוכיח לי שברדלי וקורי הם אנדגיים כי היא כנראה סומכת עליו הרבה יותר משהיא סומכת על בת הזוג שלה.
ברדלי חוזרת הביתה מותשת מהשיחות עם קורי ולורה רק כדי להיכנס לעוד מריבה עם האל. גאד תנו לה לנוח לרגע מסכנה שלי;-(
האמת שהשיחה עם האל הכי שברה לי את הלב כי הוא כנראה מכיר אותה הכי טוב ויודע איך ללחוץ לה על כל הכפתורים וכשהיא מבקשת ממנו לחשוב עליה ועל מה שיקרה לה הוא מטיח בה שהיא חושבת רק על עצמה כי אם היא הייתה חושבת עליו היא הייתה מוחקת את כל הסרטון ולא רק את החלק שהוא הופיע בו (שמישהו יסביר לי מה ההיגיון?) ואז מאשים אותה שהסיבה שהיא לא מחקה את כל הסרטון זה כי היה אכפת לה רק מלקדם את עצמה ואת הקריירה שלה, בדיוק כפי שהיא עשתה בעבר כשהיא הסגירה את אבא שלהם לרשויות. שזה דבר כזה דושבגי להגיד כי קודם כל היא הייתה פאקינג ילדה. אבא שלהם פאקינג הרג ילד כשנסע שיכור בכביש וסיכן את החיים של שניהם כשבכלל נהג עם שניהם ברכב שיכור ועשה תאונה. האל איכשהו חושב שברדלי תיכננה את כל זה כדי לקדם את עצמה ובגלל זה היום היא מצליחה והוא ואמא שלהם סבלו כל החיים. זה כמעט דוחה כמו הנאום שלורה דפקה לברדלי בפרק הקודם. קצת היה בא לי שברדלי תדחוף אותו מהמרפסת. גם כן אח. עם אחים כאלה מי צריך חמאס.

פולגאר

Well-known member
אז אנחנו ממשיכים מאיפה שעצרנו בפרק 4 אחרי שאלכס הצליחה לשכנע את פול לחזור לעסקה עם UBA.
לורה מדווחת על החדשות ב-YDA וקצת מלכלכת עליהם. ומצחיק אותי לראות את התגובה של קורי "כולם מקנאים" כמו של ילד קטן:-D אין אני מאוהבת בו!!!|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
פול נעמד מול הצוות של UBA, אם כי זה בעיקר נראה שזה רק הצוות של TMS פלוס ברדלי, ומנסה לענות על שאלות שאולי יש להם בנוגע לעסקה. בהחלט עושה רושם שאף אחד מהם, מלבד קורי, לא ממש מתלהב מהעסקה. גם לא אלכס שגרמה לה לקרות, ששואלת את מה שכולם שם רוצים לשאול אך מפחדים - האם הוא הולך לחסום פרסום שלילי לגביו או לגבי החברה שלו גם אם מדובר באייטם חדשותי. פול מבטיח לה בפני כולם שאין לו כוונה להתערב בתכנים שלהם. ולמעשה הוא נותן לכולם שם את התשובות שהם רוצים לשמוע. אלכס לא מתרצה כל כך מהר. קורי ממהר לנזוף בה ולבקש ממנה שלא תנסה לטרפד את העסקה איתו ומבטיח לה ש-UBA עשו את ה-due diligence שלהם והם מרוצים מהתוצאות. באותה הזדמנות קורי מבקש מאלכס לא לתת ליחסים ה"פרטיים" שלה עם פול להשפיע על העסקה. היא נעלבת מהאשמה וטוענת שהיא הצילה את העסקה הכושלת והיא צריכה לקבל על זה קרדיט וקורי הורס אותי "ממש לא! את לא תכבי שריפה שאת הצתת ותצפי לקבל עוגיה אח"כ!" כבר אמרתי שאני מאוהבת בו? :-D
אלכס דורשת מקורי לראיין את פול בתוכנית שלה, שם היא תוכל לשאול אותו מה שהיא רוצה. קורי ממש לא מרוצה מהרעיון הזה.
בינתיים האל הצרה המהלכת הזאת מחליט לבוא לבקר את ברדלי עם אישתו והתינקות החדשה שלו שנקראת ע"ש טיילור סוויפט. אז מסתבר שברדלי לא ראתה אותו מאז המהומות בבירה אבל את שריל וטיילור היא לא פגשה מעולם. שזה קצת מוזר כי נראה שהילדה כבר בת חצי שנה לפחות אז זה אומר שהיא לא ראתה אותם מה, שנה? המקרר של ברדלי ממש מוזר. מה זה הסורגים האלה עליו? זה נראה כמו מקרר קורונה:-D
סטלה מגיעה לפגישה עם פול והוא לא מסתיר בפניה את חוסר שביעות הרצון שלו מהדרך בה קורי מנהל את UBA. הלו פול, זה שאתה חתיך לא אומר שאתה יכול ללכלך על קורי שלי:-[ הוא שואל את סטלה מה היעדים שלה ואיך היא חושבת לשפר את הרשת, היא מעלה כמה רעיונות אבל נראה שלמרות ששאל לא באמת אכפת לו ממה שהיא אומרת. נראה שכמה מהדברים שאמר או משהו בין השורות קצת טירגר אותה.
ברדלי לוקחת את האל והמשפחה לסיור תיירים בעיר וכששריל הולכת להאכיל את התינוקות הוא מפיל עליה פצצה - הוא רוצה להתוודות בפני ה-FBI על המעורבות שלו במהומות בבירה. ברדלי כמעט חוטפת התקף לב כשהיא שומעת על זה. כמובן שהיא קצת מזועזעת מהעובדה שסוף סוף נראה שהאל לקח את עצמו בידיים, הוא נקי מסמים ונראה שהוא מתפקד כמו שצריך בתור בעל ואבא- אבל היא בעיקר מבועתת ממה שזה אומר לגביה - אם האל יסגיר את עצמו, לא יהיה קשה ל-FBI לעשות 1+1 ולקשר את העובדה שהצילומים של ברדלי מאותו יום כנראה ערוכים ויש לה שם הוכחה למוערבות של האל. או לכל הפחות הם יזמנו אותה לחקירה והיא תהיה חייבת להודות שנתנה עדות כוזבת לפני, והשמידה ראיות, מה שיכניס אותה לכלא ויסכן גם את UBA. האל מצידו נחוש בדעות לעשות את "הדבר הנכון" ומודיע לברדלי בחגיגיות שהיא לא יכולה לשנות את דעתו ושהוא רק מודיע לה ולא מבקש את רשותה. אל תתחיל איתי יא מטומטם אחד! אתה תסתום את הפה שלך הבנת??!?! (או כמו שפרמנועה שלי אמרה פעם)

פול מגיע לדבר עם אלכס והיא מחליטה ללכת מאחורי הגב של קורי ולבקש מפול שיבוא להתארח בתוכנית שלה. להפתעתה הוא לא מסרב. הפלירטוטים האינטנסיביים שלהם חייבים להסתיים במיטה כי אם אני לא מקבלת סקס של ברדלי עם חצי מהקאסט אז לפחות שאלכס תקבל קצת.
צ'יפ ואיזבלה מתווכחים על מתי האנברסרי שלהם. הוא טוען שזה מהיום שהם החזיקו ידיים לראשונה (גיי) והיא טוענת שזה מהפעם הראשונה שהם התנשקו כמו שאנשים נורמלים מחשיבים. אני חושבת ששניהם צריכים להיפרד כי אלכס לא בעדם ואנחנו בעד אלכס.
צ'יפ בא אל סטלה במצוד אחר לכלוך על פול בשביל הראיון של אלכס. בהתחלה היא מסרבת לשתף פעולה, אך אחרי סיעור מוחות עם מיה וצ'יפ שמגלה שהוא לא מצא יותר מידי לכלוך על פול ומיה שטוענת שמה בכלל הם צריכים לכלוך הרי זו אמורה להיות כתבה מחמיאה - סטלה משנה את דעתה ומספרת לצ'יפ את הסוד הגדול שלה.
ברדלי מזמינה את האל ושריל לבוא לצפות בה בהקלטות של חדשות הערב. שריל מתלהבת בטירוף, האל לא כל כך שותף להתלהבות, ספק כי הזכרונות שלו מהמסדרונות שם לא טובים וספק כי הוא מנחש שברדלי מתכננת משהו שלא ימצא חן בעיניו.
הם מגיעים לאולפנים וצופים בברדלי עורכת ראיון עם בחור שנמצא בכלא עכשיו ומחכה למשפט שלו על המעורבות שלו במהומות ה-6 בינואר. הוא מביע חרטה עמוקה וטוען שאם היה יודע אז מה שהוא יודע עכשיו (שלא "גנבו" את הבחירות) הוא לא היה עושה מה שעשה כי הוא איבד את עבודתו והמשפחה שלו לא מדברת איתו עכשיו. היא לוחצת על כל הכפתורים שאמורים לגעת בהאל והוא שכמובן מבין מה היא מנסה לעשות רוטן בשקט. באמצע הראיון קורי נכנס כדי לצפות וגם הוא מתמלא בזעם שקט.
הוא מגיע לדבר עם ברדלי והסצינה הזאת היא אחת החזקות של העונה. לא רק כי אני סוגדת לשניהם, זה פשוט היה משובח!! וה"פיקס איט אור איי וויל" אהעהאהעהאעהעהעה אני צורחתתתתתתת!!!!@#$@#

אחרי השיחה המצמררת שלה עם קורי היא נפגשת עם לורה. היא כנראה רוצה מישהו לפרוק את כל התחושות לה איתו. אבל מכיוון שהיא לא יכולה לספר ללורה מה קרה, הארוחה שלהן משתבשת מהר מאוד ומשאירה את לורה תוהה למה לעזאזל ברדלי הזמינה אותה כשהיא קלירלי לא במצב של להיות בחברת אנשים. אני יודעת שאמרתי שאני לא רוצה את לורה וברדלי ביחד אבל אני ממש אוהבת את ג'וליאנה מרגוליס ואני חושבת שהיא עושה תפקיד משובח בתור לורה. זו לא דמות מושלמת אבל זה דמות כל כך מעניינת ואני רוצה שיראו לנו עוד ממנה. הקטע שהיא אומרת לה "אני מרגישה שאנחנו בדייט ראשון גרוע" נראה לי סיכם את כל מערכת היחסים שלהן. אני יודעת שהרבה אנשים משבחים את הכתיבה של שתיהן כי זו כביכול מערכת יחסים אמיתית עם עליות ומורדות. אבל נראה לי רוב הזמן שזו מערכת יחסים רעילה. והרעילות מגיעה בתורות משני הצדדים. בארוחה הזאת לורה הייתה יותר פתוחה וברדלי מסוגרת ותוקפנית. אבל גם שוב הגענו לרגע שכשברדלי מדברת על המשפחה שלה לורה עושה פרצוף של "נו באמת אין לי כוח לחרא הזה שוב" ואז כשברדלי אומרת לה "אני יודעת שאת שונאת את אח שלי" לורה אוהבת להיתמם ולהגיד שהיא לא שונאת אותו כשהאמת היא שאולי שנאה זו מילה חזקה, אבל היא ממש לא תזיל דמעה אם הוא ימות ממנת יתר בצד הכביש ויקחו חודשיים עד שיזהו אותו. אז אנחנו לא קוראים לזה שנאה אבל לורה היא גזלייטרית מקצועית ואני קצת מרחמת על שתיהן אבל גם קצת נהנית לצפות בתאונת רכבת הזאת. אז כן האשטג ברדלי דזרבס בטר. אבל גם קצת ברדלי דזרבס סקס וכרגע לורה היחידה שנותנת לה.
-"ברדלי זו אני, את יכולה לספר לי הכל"
-"אני שיר של ביבי רקסה mess אני לא רוצה לגרור אותך למטה איתי"
זה רק מוכיח לי שברדלי וקורי הם אנדגיים כי היא כנראה סומכת עליו הרבה יותר משהיא סומכת על בת הזוג שלה.
ברדלי חוזרת הביתה מותשת מהשיחות עם קורי ולורה רק כדי להיכנס לעוד מריבה עם האל. גאד תנו לה לנוח לרגע מסכנה שלי;-(
האמת שהשיחה עם האל הכי שברה לי את הלב כי הוא כנראה מכיר אותה הכי טוב ויודע איך ללחוץ לה על כל הכפתורים וכשהיא מבקשת ממנו לחשוב עליה ועל מה שיקרה לה הוא מטיח בה שהיא חושבת רק על עצמה כי אם היא הייתה חושבת עליו היא הייתה מוחקת את כל הסרטון ולא רק את החלק שהוא הופיע בו (שמישהו יסביר לי מה ההיגיון?) ואז מאשים אותה שהסיבה שהיא לא מחקה את כל הסרטון זה כי היה אכפת לה רק מלקדם את עצמה ואת הקריירה שלה, בדיוק כפי שהיא עשתה בעבר כשהיא הסגירה את אבא שלהם לרשויות. שזה דבר כזה דושבגי להגיד כי קודם כל היא הייתה פאקינג ילדה. אבא שלהם פאקינג הרג ילד כשנסע שיכור בכביש וסיכן את החיים של שניהם כשבכלל נהג עם שניהם ברכב שיכור ועשה תאונה. האל איכשהו חושב שברדלי תיכננה את כל זה כדי לקדם את עצמה ובגלל זה היום היא מצליחה והוא ואמא שלהם סבלו כל החיים. זה כמעט דוחה כמו הנאום שלורה דפקה לברדלי בפרק הקודם. קצת היה בא לי שברדלי תדחוף אותו מהמרפסת. גם כן אח. עם אחים כאלה מי צריך חמאס.
באיזה ערוץ הסדרה משודרת?

LeAnnDylan

Well-known member
מסתבר שהיינו צריכים לעבור שישה פרקים כדי שתהיה לנו סצינה משותפת של ריס וג'ן|לב|
ברדלי אומרת לאלכס כמה שהיא מעריכה אותה ורוצה להודות לה על כל מה שהיא עשתה עבורה ואני קצת נשברת מבפנים, אלכס ישר חוששת שאלו מילות פרידה ותוהה אם NBN מנסים לגנוב אותה. ברדלי מרגיעה אותה שזה לא המקרה ושהיא פשוט "שוכחת" להגיד לה שהיא מעריכה אותה וחשוב לה שתדע. וול ברדלי קצת קשה להגיד לה את זה מידי יום כשאת לא באותן פאקינג סצינות איתה!!! את פאקינג מפיקה בפועל תעשי משהו! העם דורש ברדלכס ביחד!!|פטיש|
אז אחרי שקורי, לורה והאל התעללו נפשית בברדלי, הגיע תורה של אלכס. רק שבמקרה שלה היא אפילו לא התכוונה לזה וברדלי די נכנסה לזה. אבל להגנתה של אלכס היא באמת לא יודעת מה קורה עם ברדלי ושום דבר ממה שאמרה לא היה אמור לפגוע בברדלי בכל יום אחר.
אלכס מגיעה לראיין את פול בפנטאוז הענק שלו. היא קופצת ישר לענין העסיסי ושואלת על העובדת לשעבר שלו שהוא גנב קוד שכתבה ובזכותו יצר את הפטנט שהפך אותו למיליארדר. הוא כמובן מיתמם בהתחלה וטוען שהקוד אולי היה שלה אבל הוא עבר עוד מאות גלגולים עד שהגיע לתוצר הסופי שנמכר ושהוא שילם על הקוד והכל התבצע בצורה חוקית. אלכס לא מוותרת ומספרת לו שהעובדת הזאת (שבשלב הזה ברור כבר שזו סטלה) נכנסה לדיכאון כל כך קשה שאפילו ניסתה לקחת את חייה. פול באמת נראה מופתע מהעובדה הזאת אבל עדין מצליח להתעשת ולספק תשובה רגישה ומדויקת שמוציאה אותו באור טוב. נשמה אתה מבוזבז על היפיריון, לך תהיה נשיא ארה"ב.
ההיילייט של הראיון הזה מבחינתי היה:
אלכס: "למה שמישהו כמוך ירצה להוסיף אימפריית תקשורת לתיק ההשקעות שלך?"
פול: "כי אין לי כזה" :-D
ובמקום השני "אני חושב שבריא יותר לעשן חפיסת סיגריות מלהיכנס לטוויטר" :-D
ברדלי מגישה את חדשות הערב אבל לא מצליחה להתרכז בפרומפטר ורק מריצה בראש את כל האירועים של ה-6 בינואר. היא נראית כאילו היא עומדת להקיא. לך לעזאזל האל:-[
בינתיים לורה מחליטה להתעלות על עצמה ומהסלידה שלה מרדנקים והולכת לדבר עם האל. הוא נראה קצת נגעל כאילו לסביות זה מדבק או משהו. אבל היא בצורה בוגרת אומרת לו שברדלי חשובה לה ושהיא רוצה להיות איתה ומאמינה שגם ברדלי רוצה אותו הדבר אבל שכנראה היא חוששת להתחייב למערכת היחסים הזאת בגלל שהיא יודעת שהאל לא תומך בה והיא מבקשת ממנו שיתן לברדלי צ'אנס להיות מאושרת. והחרא הזה במקום להגיד לה אוקיי יו האב מיי בלסינגס (אפילו שטכנית אנחנו לא הכי תומכים במערכת יחסים הזאת, אבל האל לא יודע את זה), רק אומר לה אני אחשוב על זה. מה תחשוב יא בור של חרא?! תן לאחותך לעשות סקס יא הומופוב מסריח.
צ'יפ, איזבלה ואלכס מתקפלים אחרי הראיון, אלכס מתמהמהת וצ'יפ קצת מקנא. איזבלה קולטת את זה ומבינה שהיא כנראה תמיד תהיה שניה לאלכס. שניה אחרי שצ'יפ ואיזבלה עוזבים את הבית של פול, פול ואלכס מוצאים את עצמם במיטה. צ'יפ מחליט להציע לאיזבלה להתחתן איתו. וואו הבחור לא יודע לקרוא את החדר בשיט. היא מסרבת והוא לא מבין איך מישהי שהיא לא הבחירה הראשונה שלו מעזה להגיד לא להצעת הנישואים הכי לא רומנטית בהיסטוריית הצעות הנישואים. ג'יז אפשר להיפטר ממנו כבר. איזה דמות מגוחכת|פנים|
ברדלי חוזרת הביתה ומתחילה כבר לדמיין בראש איך היא תראה בכתום כלא (כפרעליך את יפה בכל צבע) רק כדי למצוא מכתב ברמה של כיתה א' שהשאיר לה האל שאומר ששינה את דעתו, לגבי הרבה דברים. אז זה אומר שאתה בעד פורנו מספריים עכשיו?|חיוךרחב| היא כמובן רצה אל לורה כדי לספר לה את החדשות הטובות והן מתנשקות באמצע הרחוב וזה קצת חמוד אז אולי אני לא כל כך שונאת אותן ביחד?:-P:

טוב הסצינת סקס הזאת של אלכס ופול לא כזאת סקסית. זה קצת מוזר כששניהם זקנים. כאילו שניהם עדין ממש יפים אבל הסצינה עצמה לא מתאימה להם. בראש שלי זה היה מוצלח יותר. צריכים לתת לי להיות במאית. קורי מתקשר אליהם באמצע סקס הבוקר ועכשיו הבנתי מה חסר לי - אני צריכה מנאז'ה טוואה!!

סטלה יושבת לבדה לצפות בראיון של פול ונראית קצת אובדנית כשפול פתאום נכנס ושואל אותה איך יצא הראיון. היא עונה לו שהוא יצא טוב ושעורכי הדין שלה יפנו אליו לגבי ההתפטרות שלה. הוא מתפלא מהרצון שלה להרים ידיים ומציע לה את התקפיד של קורי ברגע שהמיזוג יסתיים.
יו מאדר פאקינג פאק!! תקשיב לי יא חתיכת בור של חרא יא גוש של בשר משומר, יא שעיר בחזה, עד לקורי שלי יא חתיכת אפס אתה כבר לא יפה ולא אכפת לי שחתמת על המכתב הפתוח של גל גדות לשחרור החטופים (אוקיי זה לא נכון כן אכפת לי וכפרעליך אבל רגע עכשיו אני כועסת) אני אנקנק אותך יא זבל!! אתה תתרחק מקורי שלי או שזה יהיה הסוף שלך אתה שמעת אותי?!!?!?!!!#$%$#%^ 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Lhuna3

Well-known member
(אני כותבת לפני שקוראת את התגובות שלך)
Un-fucking-believable
Alex Levy brought home the kill
!
סוף מגניב לפרק שרובו היה מעצבן.
איכס איזה מגעיל זה ללקק ככה לאנשים בשביל לגייס מהם כספים ועסקאות!
הכי מסכנה סטלה... יואו איזה גברים דוחים אלו מאליפס! 8-{8-{8-{
ועוד בסוף רק בשביל לגלות שפרד עובד איתם אז קורי חייב לדחות את זה בכלל... ;-(

אהבתי אבל את ההתחלה של קורי צועד לצלילי stayin' alive ברקע :-D
מסכן הוא במצב נואש.

וחשבתי לרגע שאולי יהיה לנו רגע מעולה של קורי תופס בחדר השינה שלו את ברדלי ולורה על חם!
אבל ממש לא... זה הפך למשהו אחר שמרגיש מבאס.
קורי ממשיך להשתמש נגד ברדלי בזה שהיא "חייבת לו" בזכות מה שהוא עשה בשבילה, שאני מאוד סקרנית מה זה היה אבל גם חוששת לגלות כי זה מרגיש מבאס עכשיו.
והוייב ביניהם נהיה קר כזה ;-(
לפחות היא ולורה שוב חברות.

חוץ מזה כריס הראתה לסטיבן פריי שהיא לא פראיירית |כתר| ומאיימת עליו קצת בשביל שיקדם את נושא השיוויון בשכר שם.

ואלכס באמת שיחקה אותה עם פול |כתר|
למרות שאחרי מה שסטלה אמרה עליו, אני מפחדת שהם הולכים להתחרט על העסקה איתו (שאני מניחה שתחתם עכשיו).

ומיה בטח הולכת להתחרט על זה שלא חיכתה עם שידור התמונות, כי הצלם שלה באוקראינה בטח לא ישרוד שם.
(את יודעת, כשהם מתעסקים עם המלחמה באוקראינה אז זה מעלה בי חשש גדול שבעונה הבאה הם עלולים להתעסק קצת עם המלחמה אצלנו |קר| אני ממש מקווה שלא, ושאם יהיו חייבים אז שזה לא יהיה בצורה שתהרוס לנו...)

למעלה