The Morning Show - הדיון של לונה ודילן

LeAnnDylan

Well-known member
פתאום קלטתי שלא הגבתי לך לפרקים הראשונים אז עכשיו אני אגיב על הכל ביחד
ייאי! ומי ביקש ממך שזה לא יהיה חופר?
קחי |את|
חח רציתי לעשות סיכום של כמה שורות על כל פרק ושהכל יכנס בהודעה אחת. פחחח איזה אופטימית:-D 🙈
כן מאיפה היא הגיעה בכלל ומה הכישורים שלה חוץ מלהיות אסייתית ואישה? [סטלה]
היא לא הגיעה מעולם הטלוויזיה, אבל הייתה לה חברה ש-UBA רכשו ואז הם קיבלו גם אותה.
מסתבר שהכישורים העיקריים שלה זה להציק לקורי ולשנוא את אלכס:-P:
דווקא הדבר הכי שפוי לעשות במצבה. (ולכן ברור שהיא לא תשאר בזה)
מה שפוי בלחטוב עצים? זה מקום לחופשה לא לפרישה לגמלאות.
כלומר חוזרת למצב הרגיל שלה.
חח צריך לעשות משחק שתיה. כל פעם שאלכס עוברת התמוטטות עצבים לוקחים שוט.
זה שהוא מאוהב בה זה ברור. [קורי בברדלי]
וזה שאני מאוהבת בו זה גם ברור? :-P:
חחח אוי זה היה טוב, ואח"כ,
- "יש לך children"
- "כן one"
- "בן"
- "לא, אבל אני אתן לך ניחוש נוסף"
:-D
חחח היא שברה אותי:-D:-D
כמה גרועה בנוכלות הקוראת הזאת שאפילו באירוע עם סלבריטיז היא לא טורחת לגגל עליהם מראש |פנים|
וואי אחת הגרועה|פנים|
אוקיי הם נשואים חד-צדדית! :-D
בסדר, מוכנה לקבל גם את זה:-P:
איזו בחירה מעולה לקראת תחילת 2020 |פנים| [מיץ' שבורח לאיטליה]
ובסוף לא הקורונה הרגה אותו:-D
אוקיי אני לא שונאת אותו כמוך, אבל אני גם לא מבינה אותו, כי כמו אלכס הוא נראה סובל ואומלל מכל רגע שלו בעבודה הזאת, אז מה הוא קופץ על ההזדמנות לחזור בלי לחשוב פעמיים? ועוד תחת אלכס שעל פני השטח הוא שונא, אבל בעצם אולי הוא מאוהב בה כי זה הדבר היחיד שיסביר חלקית את ההתנהגות שלו (והוא גם אמר לה בטלפון מתישהו שזה הכל היה בשבילה).
כמעט כולם שם, אבל בעיקר שני אלו - מרגישים לי ממש מזוכיסטים.
טוב אני לא בדיוק שונאת את צ'יפ. כעסתי עליו בשלב הזה של העונה בגלל הדברים המגעילים שהוא אמר לברדלי על אלכס. ובעונה הראשונה כעסתי עליו על זה שהוא לא נתן לברדלי צ'אנס בהתחלה כשקורי ביקש ממנו לעשות לה ראיון. הוא מצחיק אותי לפעמים והוא דביל גמור אבל אני לא ממש שונאת אותו. נראה לי שהיחיד שאני שונאת זה דניאל.
דייייייייייייייייייייייייייייייייי!!
יש עוד דברים שמצלמים ילד הבית שלך? את הולכת לצפות לפעמים בצילומים כאלה??
האמת שלא מצלמים ליד הבית שלי הרבה דברים. כאילו בטח בדיסנילנד מצלמים וזה טכנית ליד הבית שלי אבל כאילו המתחם סגור כשמצלמים אז זה לא נחשב.
אני נמצאת במרחק של 40 דקות מלוס אנג'לס ורוב הדברים מצולמים שם אבל לא, אני לא טורחת ללכת לצילומים של דברים כאלה. אני מבינה שזה בזבוז של מגורים בדרום קליפורניה אבל לא יודעת מרגיש לי מוזר לעמוד בחוץ כמו סטוקרית.
אני תוהה ביני לבין עצמי אם יש להם קייס והאמת היא שלא נראה לי (לא שזה משנה כי זה יח"צ רע לרשת וכל זה).
אני מניחה שהתכוונת כאן לתביעה של המשפחה של האנה?
באופן עקרוני יש קייס, לזכות בו מול רשת ענקים עם סוללת עורכי דין משומנת זה כמעט בלתי אפשרי אבל לא בגלל שאין להם קייס.
זה מרגיש לי שמציירים את פרד בתור הנבל הגדול יותר ממיץ', וזה לא הכי הוגן בעיני.
נכון. שאלתי אותך אחרי עונה 1 מה את חושבת שהוא עונש ראוי ולא עניתי על זה בעצמי אז אני אענה כבר כאן.
אני מסכימה עם מה שאמרת לגבי זה שזה בעייתי ותוצאת של תרבות מקולקלת. לכן אני חושבת שבמקרה הספציפי הזה בגלל שכאילו כולם ברשת ידעו על התנהגות לא הולמת של מיץ', אבל נראה היה שהם חשבו שהוא סתם זורק הערות מיניות ושוכב בהסכמה עם כל הנשים על הסט ועל דבר כזה בעייתי להעניש אותם בדיעבד.
אבל נגיד במקרה של פרד, נכון שזה לא אשמתו שעובד שלו תקף מינית מישהי, אבל זו כן אשמתו שהמישהי הזאת באה אליו כדי להתלונן ואז הוא קידם אותה כדי להשתיק אותה. זה הופך אותו לשותף לעבירה. אם האנה לא הייתה באה אליו ומעלה בפניו תלונות לגבי מיץ' הוא היה יכולה להעמיד פנים כמו השאר שהוא לא ידע על חציית גבולות. כמובן שמיץ' עדין האשם העיקרי אבל אני כן חושבת שהיה ראוי לפטר את שניהם. ולהשעות את כל מי שבחר להעלים עין או לפחות לכפות עליהם איזו סדנת השתלמות על הטרדות מיניות במקום העבודה.
אגב לא קשור אבל נזכרתי שמישהי מציעה לו לשים איפור אחרי שהלך מכות והוא מתנגד בטענה שגם ככה כל הזמן חושבים שהוא מאפר את העיניים, ואני באמת כל הזמן תהיתי אם הוא עם אייליינר.
חח די, ברור לי שהוא שם אייליינר. לא הגיוני שזה טבעי.
אוקיי אני ממש לא ראיתי את זה בא.
בשניות הראשונות אפילו חשבתי שאולי זה היה רק בשביל להתחמק מלענות ללורה על השאלה שברדלי לא רצתה לענות עליה (אם הרשת חקרה עליה בכלל לפני קבלת התפקיד), אבל די מהר התברר שזה אמיתי לגמרי.
טוב זה לגמרי היה כדי להתחמק מהשאלה, אבל זה לא נוגד גם את העובדה שברדלי רצתה לנשק אותה בלי קשר. אם תסתכלי שוב על האינטרקציה שלהן לפני שהן היו ברכב אפשר לראות את הרגע המדויוק שבו ברדלי התאהבה בה. אני חושבת שכל כך הדהים אותה שמישהי כמו לורה מעריכה את הכישורים שלה וזה לא הגיע ממקום אינטרסנטי וזה פשוט שבה אותה.
אגב בלי קשר לסצינה הזאת אני מזה אוהבת איך שהיא אומרת לורה היא הוגה את זה Lara בגלל המבטא הדרומי וזה כזה חמוד!!
אל תגזימי את סתם נגדה בגלל שאת אוהבת את קורי!
חח ברור. טים לורד קורי אוף אליסון!
אני מודה שקצת איבדתי את חוט המעקב אחרי התחבולות והתחמונים של כל מערת העקרבים הזאת :-D
חחחח חכי שתגיעי לעונה 3. כל עונה זה רק מסתבך יותר:-D
אני לא יודעת מה להבין מהסצינה הזאת לגביה, אפשר לפרש את זה כאלו יש לה רגשות רומנטיים כלפיו, אבל בהיעדר שום ראיה אחרת (עד כמה שראיתי) לכל אורך הסדרה, אני נוטה יותר לפרש את זה כאילו שהיא רואה בו חבר מאוד קרוב ושאכפת לה ממנו - אבל שהיא גם לא קולטת שהוא באמת מאוהב בה. כי אם היא כן קולטת - אז היא קצת משחקת בו - שזה לא מתאים לה, אז אני אגיד שזה לא זה.
די נו. הסצינה הזאת היא אומנם פלאשבאק. ויכול להיות שזה איך שקורי ראה את הדברים מנקודת המבט שלו ולא תיאור מדויק של מה שקרה. אבל אם נצא מנקודת הנחה שהפלאשבאק הזה התרחש בדיוק כפי שראינו, איך אפשר לפרש אחרת את "אם לא תהיה הבוס שלי, יכולות להיות לזה הטבות" ואז היא מלטפת אותו? זה לא הרגיש לי כאילו היא משחקת איתו. גם איזה אינטרס יש לה לשחק איתו בשלב הזה שהוא לא יכול לקדם אותה לשום מקום?
אני חושבת שבאמת היו לה רגשות כלפיו, אולי לא באותה רמה של הרגשות שלו כלפיה, אבל בהחלט הרגיש לי כאילו היא רואה בו יותר מחבר.
זה ממש נורא שהוא עשה לה את זה, איך היא תסלח לו כשהיא תגלה שהוא שוב בגד באמון שלה?
הוא היה צריך לגלות לה בדיוק מה הוא רוצה להדליף כסקופ חלופי, ולדעתי למרות שזה היה לה נורא נורא קשה - היא היתה מסכימה בסוף. כי גם היא מרגישה אשמה על האנה, ולעשות כזאת הקרבה בשביל להציל את זכרה, היה יכול לספק לה מידה מסויימת של גאולה (פנימית) על הסיפור הזה.
אוי, אני לא מאמינה שברדלי שכל כך קנאית לפרטיות שלה וחרדה ממה שהמשפחה שלה חושבת עליה (לפחות בנקודה ההיא של העונה) הייתה מסכימה להדליף את זה בעצמה. לא רק זה, היא גם הייתה מזועזעת מהעובדה שקורי מציע את זה בכלל.
לפחות בסוף זה הסתדר לטובה מבחינתה. לא הייתי רוצה לראות את ברדלי אובדנית או דכאונית במשך חצי עונה|חבול|
הוא חמוד ברמות כשהלב שלו נשבר, אני מודה |מובך| :-D
בייבי בוי שלי|לב|

Lhuna3

Well-known member
זו דווקא שאלה מעניינת. הם התחילו את הצילומים של עונה 2 בפברואר 2020 והספיקו לצלם 13 ימים לפני שכל ההפקות נעצרו בעקבות הקורונה. ואז במהלך הקורונה התסריטאים החליטו לשכתב את העונה כדי להוסיף את הקורונה ברגע שהבינו שזה חלק משמעותי מעולם החדשות. הם המשיכו את הצילומים לקראת סוף 2020.
וואי איזה קטע, סוף 2020 זה עדיין לגמרי בתוך העניין, מעניין איך הם הצליחו לצלם כשהרוב בלי מסכות אפילו והרבה סצינות של אנשים יחד, זה ממש לא מרגיש כמו צילומים שהתרחשו בתוך כל המגבלות שהיו אז. גם מבחינת התוכן, זה מרגיש לי יותר כמו מבט לאחור על התקופה ההזויה (חוץ מהחלקים של אלכס כשהיא חולה קשה).
את עונה 3 הם התחילו לצלם באוגוסט 2022 וסיימו לצלם בפברואר 2023 (כשהעונה עלתה ב-13 לספטמבר 2023)
עד כה הם נתנו לנו לחכות שנתיים בין כל עונה. שזה סיוט. אבל הצילומים נדחו בעקבות הקורונה אז לא בהכרח התכוונו שיהיו שנתיים בין העונות. הבעיה היא שכשהכותבים התחילו לכתוב את עונה 4 בדיוק התחילה שביתת התסריטאים אז גם זה נדחה. עוד לא התחילו הצילומים של עונה 4 אז קשה לי להאמין שנקבל עונה חדשה בספטמבר. אבל אני מקווה שאולי בתחילת 2025 ולא יגרמו לנו לחכות עד ספטמבר 2025|חבול|
אוי ;-( זה המון זמן.
חחח לא זה לא, זה היה פתוח על הפיד הרגיל (רואים כי מופיעים למעלה סטוריז. אם הוא היה בעמוד שלה לא היו רואים את הסטוריז למעלה)
בסדר מה את הורסת, זה ברור שהוא היה הולך ישר לעמוד שלה!
אל תעשי אותו יותר סטוקר ממה שהוא. אז מה אם הוא אוהב לחכות לה מחוץ לדלת שלה במשך שעות:-D
:-D:-D
בתאכלס זה אכן היה נראה שהוא הולך לספר לה שהוא זה שהדליף ואיל שהיא אמרה לו "אני סומכת עליך" הוא כולו כזה פאק אני אוהב אותך!!!
נכון...

Lhuna3

Well-known member
גלעאעןיגכעךלגחךכחעךדגלכמנגןיחךמגכ ךיעהףךדץגחמענ הןגכךחףךהחמנדגליהךלדגחלףחהנדלסחהדחלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אעההאעההאעהאהעהאהעהאהעאהעהאההאהאהאהאההאאהעההאעההעהעהעההעעהעההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
אני צורחתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
הלב שלי האעהאהעהאהעהאהעהאעהאהעהעה😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

בייבי בוי ובייבי גירל שלי|מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה|

אני לא יודעת איך ברדלי יכולה לעמוב בפני הגוש רגשות המאוהב הזה ולא ליפול שדודה לרגליו. איך היא לא קוטעת אותו וישר עונה לו גם אני אוהבת אותך טמבל! אני מאוהבת בך מהפרק הראשון!
אמא אני מאוהבתתתתתתת בייבי בוי נסיך שלי קח אותי איתך לירח בחללית😍😭😍😭😍😭
אוף אני כל כך אוהבת אותם ביחד😩😩 איך הוא טס אליה ישר בשניה שהוא ראה שהיא צריכה עזרה😩😩
איך כל הפרק הוא מבועת מהקורונה אבל הוא רץ איתה בלי להסס בכלל לתוך בית חולים הומה אדם עם מאות חולים. אהעהעאהעהה אני לא יכולה איתם😭😭😭😭😭😭😭😭
:-D :love::love::love::love::love::love:
אני גם צפיתי בסצינה הזאת כבר כמה פעמים... זה ללא ספק אחד מוידויי האהבה הכי מקסימים וחמודים שנראו אי פעם!
כמעט תמיד בסצינות שמישהו אומר לראשונה לאחר I LOVE YOU וזה אמור להיות מרגש אז אני בתחושת קרינג' כזה כי זה קיטשי לי מידיי,
אני לא זוכרת עוד מקרה שזה היה לי כזה כיף מוחלט ומאושר לצפות בו!
הוא עושה את זה חמוד ברמות אחרות פשוט!!!!!

Lhuna3

Well-known member
חח רציתי לעשות סיכום של כמה שורות על כל פרק ושהכל יכנס בהודעה אחת. פחחח איזה אופטימית:-D 🙈
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
האמת שלא מצלמים ליד הבית שלי הרבה דברים. כאילו בטח בדיסנילנד מצלמים וזה טכנית ליד הבית שלי אבל כאילו המתחם סגור כשמצלמים אז זה לא נחשב.
אני נמצאת במרחק של 40 דקות מלוס אנג'לס ורוב הדברים מצולמים שם אבל לא, אני לא טורחת ללכת לצילומים של דברים כאלה. אני מבינה שזה בזבוז של מגורים בדרום קליפורניה אבל לא יודעת מרגיש לי מוזר לעמוד בחוץ כמו סטוקרית.
זה לא מוזר אם יש סיכוי שיופיע שם מישהו/י ששווים סטיקור |שפם|
נכון. שאלתי אותך אחרי עונה 1 מה את חושבת שהוא עונש ראוי ולא עניתי על זה בעצמי אז אני אענה כבר כאן.
אני מסכימה עם מה שאמרת לגבי זה שזה בעייתי ותוצאת של תרבות מקולקלת. לכן אני חושבת שבמקרה הספציפי הזה בגלל שכאילו כולם ברשת ידעו על התנהגות לא הולמת של מיץ', אבל נראה היה שהם חשבו שהוא סתם זורק הערות מיניות ושוכב בהסכמה עם כל הנשים על הסט ועל דבר כזה בעייתי להעניש אותם בדיעבד.
אבל נגיד במקרה של פרד, נכון שזה לא אשמתו שעובד שלו תקף מינית מישהי, אבל זו כן אשמתו שהמישהי הזאת באה אליו כדי להתלונן ואז הוא קידם אותה כדי להשתיק אותה. זה הופך אותו לשותף לעבירה. אם האנה לא הייתה באה אליו ומעלה בפניו תלונות לגבי מיץ' הוא היה יכולה להעמיד פנים כמו השאר שהוא לא ידע על חציית גבולות. כמובן שמיץ' עדין האשם העיקרי אבל אני כן חושבת שהיה ראוי לפטר את שניהם. ולהשעות את כל מי שבחר להעלים עין או לפחות לכפות עליהם איזו סדנת השתלמות על הטרדות מיניות במקום העבודה.
אה, אני לא טוענת כמובן שלפרד אין שום אשמה. יש, רק פחות.
וכן, סדנאות על הטרדות מיניות הן לדעתי חובה היום בכל ארגון אמריקאי (וגם הרבה שלא אמריקאים), אני אולצתי לעבור כאלו לפחות בשתיים מהחברות שעבדתי בהן (בבעלות אמריקאית).
חח די, ברור לי שהוא שם אייליינר. לא הגיוני שזה טבעי.
טוב זה משהו שאני אהיה חייבת לבדוק באינטרנט אחרי שאסיים את עונה 3.
די נו. הסצינה הזאת היא אומנם פלאשבאק. ויכול להיות שזה איך שקורי ראה את הדברים מנקודת המבט שלו ולא תיאור מדויק של מה שקרה. אבל אם נצא מנקודת הנחה שהפלאשבאק הזה התרחש בדיוק כפי שראינו, איך אפשר לפרש אחרת את "אם לא תהיה הבוס שלי, יכולות להיות לזה הטבות" ואז היא מלטפת אותו? זה לא הרגיש לי כאילו היא משחקת איתו. גם איזה אינטרס יש לה לשחק איתו בשלב הזה שהוא לא יכול לקדם אותה לשום מקום?
אני חושבת שבאמת היו לה רגשות כלפיו, אולי לא באותה רמה של הרגשות שלו כלפיה, אבל בהחלט הרגיש לי כאילו היא רואה בו יותר מחבר.
אני באמת לא יודעת עדיין מה לחשוב על זה...

Lhuna3

Well-known member
מתחילים עונה 3!
אוקיי הקורונה מאחורינו ייפ ייפ!

לרגע עובדים עלינו שאלכס מתה באמת... |יעני|
אבל לא, הכל בסדר.
חוץ מכמה דברים, כמו...

ברדלי ישנה עם אישה אחרת! :eek: אוי מה קרה עם לורה? :-(

והיא מגישה את חדשות הערב!

ולורה מגישה את חדשות הבוקר אבל של YDA המתחרים :-( עם מינדי קאליג.

לפחות אלכס וברדלי עדיין חברות טובות |לב|

קורי בסאונה עם... ג'ון פאקינג האם! בתפקיד מולטי-ביליונר-טק בעסקי הטיסות לחלל ששוקל לקנות את UBA (כאילו אילון מאסק רק בחתיך?)
אז אלכס צריכה לטוס באיזה טיסה נסיונית איתו לחלל.
והיא דורשת מקורי להיות שותפה למועצת המנהלים וכל זה, אבל הוא לא מסכים.

סטלה קיצצה את השיער.
(והעוזרת המעצבנת של אלכס גידלה שיער וזה יפה לה יותר.)

והיא דורשת מברדלי לגנוז כתבה עלי שאני עוזרת לנשים בהריון בטקסס שלא יכולות עכשיו לעשות הפלות חוקיות שם.
ברדלי עצבנית על זה מאוד ובטקס שהיא מקבלת פרס על עבודתה וקורי בא לברך אותה היא מאשימה אותו שהוא משתיק אותה כעונש על זה שהיא דחתה אותו - אאוץ'!
;-(

גם עם לורה מסתבר שזה נגמר לא בטוב ושתיהן מאשימות זו את זו בפרידה.

ושוב אלכס היא זו ששם בשביל השיחה שהיא צריכה ויודעת להגיד לה בדיוק את מה שצריך ובמילים המדויקות.
אני כל כך אוהבת אותן יחד |לב|

מגיעים לאתר השיגור ואלכס מגלה על העסקה ויוצאת על קורי.

אלכס: כל כך נמאס לי מגברים
צ'יפ: תודה
אלכס: לא, לא אתה, גברים בעלי כוח

ואז עוצרים אותי בטקסס וברדלי מחליטה ש-FUCK IT והיא מבריזה לחדשות הערב בשביל לטוס לעזור לי.
ואלכס מחליטה ש-FUCK IT ומבריזה לשיגור לחלל בשביל לטוס לעזור לה.

מיה: אלכס נעלמה!
סטלה: can I blame YOU?

קורי תופס את ברדלי בשדה התעופה ועוצר בעדה.
הוא טוען שהיא "חייבת לו טובה" על זה שהוא היה שם בשבילה בעבר, ואני בהתחלה חושבת שהוא מתכוון לזה שהוא עזר לה לחפש את אחיה בסוף עונה 2, אבל יש לה 2 פלשבקים קצרצרים לסצינה שכנראה עוד לא ראינו וזה מאוד מסקרן... בכל אופן היא מקבלת את זה כטיעון שמחייב אותה להסכים לצאת לשיגור במקום אלכס.
(ומסכן ינקו שכל כך היה מת לעשות את זה אבל הוא לא אישה ויש עניין עם זה שזו תהיה אישה).

וכך יוצא שאלכס מוצאת את עצמה בתפקיד ברדלי - האידיאליסטית שמשדרת מהפגנה בשטח למען החלשים... עושה סופסוף משהו שמרגיש לה בעל משמעות.

בעוד שברדלי טסה עם קורי וג'ון האם לחלל.
איזה מצחיק כשהם מתעופפים בחוסר כבידה חחחחחח

ואז אופס השידור מתנתק ומנסים לעבוד עלינו שהם מתו עד לפרק הבא... :p
נו באמת, מה אנחנו ילדים? :-D

LeAnnDyIan

Well-known member
מתחילים עונה 3!

אבל לא, הכל בסדר.
חוץ מכמה דברים, כמו...

קורי בסאונה עם... ג'ון פאקינג האם! בתפקיד מולטי-ביליונר-טק בעסקי הטיסות לחלל ששוקל לקנות את UBA (כאילו אילון מאסק רק בחתיך?)
אז אלכס צריכה לטוס באיזה טיסה נסיונית איתו לחלל.
והיא דורשת מקורי להיות שותפה למועצת המנהלים וכל זה, אבל הוא לא מסכים.

סטלה קיצצה את השיער.
(והעוזרת המעצבנת של אלכס גידלה שיער וזה יפה לה יותר.)

והיא דורשת מברדלי לגנוז כתבה עלי שאני עוזרת לנשים בהריון בטקסס שלא יכולות עכשיו לעשות הפלות חוקיות שם.
ברדלי עצבנית על זה מאוד ובטקס שהיא מקבלת פרס על עבודתה וקורי בא לברך אותה היא מאשימה אותו שהוא משתיק אותה כעונש על זה שהיא דחתה אותו - אאוץ'!
;-(

גם עם לורה מסתבר שזה נגמר לא בטוב ושתיהן מאשימות זו את זו בפרידה.

ושוב אלכס היא זו ששם בשביל השיחה שהיא צריכה ויודעת להגיד לה בדיוק את מה שצריך ובמילים המדויקות.
אני כל כך אוהבת אותן יחד |לב|

מגיעים לאתר השיגור ואלכס מגלה על העסקה ויוצאת על קורי.

אלכס: כל כך נמאס לי מגברים
צ'יפ: תודה
אלכס: לא, לא אתה, גברים בעלי כוח

ואז עוצרים אותי בטקסס וברדלי מחליטה ש-FUCK IT והיא מבריזה לחדשות הערב בשביל לטוס לעזור לי.
ואלכס מחליטה ש-FUCK IT ומבריזה לשיגור לחלל בשביל לטוס לעזור לה.

מיה: אלכס נעלמה!
סטלה: can I blame YOU?

קורי תופס את ברדלי בשדה התעופה ועוצר בעדה.
הוא טוען שהיא "חייבת לו טובה" על זה שהוא היה שם בשבילה בעבר, ואני בהתחלה חושבת שהוא מתכוון לזה שהוא עזר לה לחפש את אחיה בסוף עונה 2, אבל יש לה 2 פלשבקים קצרצרים לסצינה שכנראה עוד לא ראינו וזה מאוד מסקרן... בכל אופן היא מקבלת את זה כטיעון שמחייב אותה להסכים לצאת לשיגור במקום אלכס.
(ומסכן ינקו שכל כך היה מת לעשות את זה אבל הוא לא אישה ויש עניין עם זה שזו תהיה אישה).

וכך יוצא שאלכס מוצאת את עצמה בתפקיד ברדלי - האידיאליסטית שמשדרת מהפגנה בשטח למען החלשים... עושה סופסוף משהו שמרגיש לה בעל משמעות.

בעוד שברדלי טסה עם קורי וג'ון האם לחלל.
איזה מצחיק כשהם מתעופפים בחוסר כבידה חחחחחח

ואז אופס השידור מתנתק ומנסים לעבוד עלינו שהם מתו עד לפרק הבא... :p
נו באמת, מה אנחנו ילדים? :-D
מצאתי את הסיכומים שלי של עונה 3.
את מעדיפה שאני אפרסם אותם ואת תגיבי אליהם או שנוח לך יותר להגיב קודם ושאני אגיב אליך?

It's Always Sunny

Well-known member
אני רואה את הדיון הארוך על The Morning Show וחייבת להודות שאני קצת מקנאה, בעיקר כי אני מתגעגעת לדיונים כאלה וגם קצת כי עשיתן לי חלק חשק לראות את הסדרה (כן הצצתי קצת בספוילרים אבל לא לדאוג גם ככה לא הבנתי הרבה מאוד יותר מדי:-D)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אני רואה את הדיון הארוך על The Morning Show וחייבת להודות שאני קצת מקנאה, בעיקר כי אני מתגעגעת לדיונים כאלה וגם קצת כי עשיתן לי חלק לראות את הסדרה (כן הצצתי קצת בספוילרים אבל לא לדאוג גם ככה לא הבנתי הרבה מאוד :-D)
אני גם מקנאה כי עכשיו דילן הכי אוהבת את לונה:-D

LeAnnDylan

Well-known member
טוב הנה סיכום הפרק שלי מהעבר
כמובן שאין מאושרת ממני שהסדרה האהובה עליי בתבל שבה לחיי|מאוהב| כדי לחגוג את המאורע החגיגי צפיתי בכל עונה 2 אתמול (וזה גם היה יום ראשון מה שאומר 9 שעות של פוטבול! אבל לא יכולתי ללכת לישון בלי לסיים את העונה!) אז כמובן שדילגתי על הקטעים של מיץ' כי הספיקה לי פעם אחת עם האנס הזה. אבל כמובן שלא ויתרתי על הפרק שלו עם אלכס כי וול, אלכס|לב| אבל האמת שהיא שבעיקר היה חשוב לי להשלים כי כשהתחלתי את הצפייה בעונה 3 פתאום הרגיש לי שחסרים לי פרטים והדינמיקות קצת שונות וחשבתי שאולי הספקתי לשכוח כמה פרטים חשובים. (גם שמחתי לגלות שלמרות שזכרתי את עונה 2 כ"עונת הקורונה" היא בעצם לא הייתה כזאת מעבר לפרק אחד. שאר הפרקים בקושי נגעו בקורונה והאיזכורים היחידה לזה היו כותרות על מסכים ברקע) אבל בסופו של דבר הבנתי שלא שכחתי כלום, פשוט עונה 2 הסתיימה ב-2020 כשלאלכס יש קורונה ועונה 3 התחילה שנתיים אחרי אז אני מניחה שיטפטפו לנו פרטים על מה היה בשנתיים האלו בפרקים הקרובים. האמת שפשוט פיספסתי את הקטע שבהתחלה שהיה רשום התאריך, ואני מניחה שהייתי צריכה להבין לבד שהייתה קפיצת זמן משמעותית כשברדלי פתאום בחדשות הערב במקום ב-TMS.

בכל מקרה אנחנו ב-2022, לאלכס יש תוכנית משלה סוף סוף והיא מביאה את אסתר פרל להתארח. כנראה שאף פעם לא נגמר להם התקציב שם. היא מזכירה לאלכס שלא מספיק להיות נשואים לעבודה, צריך גם ריגוש בחיים האישיים... ואני מציעה - אלכס וברדלי השיפ! אבל למה שמישהו יקשיב לי|שפם|
ספקינג אוף ברדלי, היא מקבלת פרס מפעל חיים על היותה עיתונאית או משהו בסגנון. לורה מגיעה לתת כבוד ואנחנו מקבלים וייב של גנבת-לי-את-ארוחת-הצהריים-מהמקרר-במשרד. נפרדנו משתיהן בעונה 2 כשלורה דאגה בגלל בעיות הלב שלה והקורונה המתפשטת והיא החליטה לברוח למונטנה או נברסקה או איידהו או מדינה אחרת שאין בה כלום חוץ מתפוחי אדמה והיא אמרה לברדלי שהיא לא רוצה שהאישה שלה תעבוד והיא צריכה לעבור איתה לגדל רקונים במדבר אבל ברדלי אישה עובדת עם בוק קלאב פעיל באינסטגרם 5 ימים בשבוע והיא לא יכולה. טוב בסדר זה הכל בראש שלי אבל וואטאבר נתנו לנו להאמין שככה זה נגמר אבל החלפת המילים בניהן גרמה לנו להבין שאולי יש עוד לסיפור? אני תוהה אם נזכה לקבל פלאשבקים למה שהיה שם או שנסתפק באוריג'ן סטורי סטייל לורה ואלכס של היא-גנבה-לי-את-החברים-והוציאה-אותי-מהארון. אני צריכה לדעת מה קרה במונטנה!!!
עוד קטע מענין זה כשקורי (כפרעליו|לב|) אומר לברדלי שהיא חייבת לו טובה כי הוא היה שם לצידה ואז יש מין פלאשבק של שבריר שניה של אמבטיה ויד על האמבטיה ואתם מנסים לגרום לי להתקף לב ולרמוז שברדלי ניסתה להתאבד או משהו?! כי פאק יו היא שרדה את האח ההומופוב שלה "איך נכנסת להיריון בגיל 15 אם את יורדת לנשים" ואת מרשה גיי הרדן ואני רוצה לראות שיגרמו למלכה שלי להיות אובדנית!! זה הסוף שלהם!!!:-[ מצד שני אני כל כך משפפת את קורי וברדלי שלא אכפת לי בכלל מה יגרום להם להיות ביחד, אני רוצה אנדגיים של קורי וברדלי!!!!$!@ איך הוא עמד שם במחנה ההומלסים ואמר לה אני לא מבין מה הדבר הזה שכולם מדברים עליו אבל אני מרגיש שזה מה שיש לי ואני אוהב אותך|בוכה| אפילו שחצי שניה לפני זה היא אומרת לו שהיא רוצה את לורה ולא אכפת לו בכלל כי הוא מאוהב בה כבר מהפרק הראשון|בוכה| ואני מאוהבת בו ואני צריכה שהם יהיו ביחד!!! כוסימה של כולם שם תנו לי קורי מאושר|בוכה||בוכה||בוכה|
בעצם לא אכפת לי גם ט'ראפל של ברדלי-קורי-לורה|חיוךרחב|
אגב אני אוהבת שסוף סוף ברדלי ואלכס חברות. מודה שמשחקי החתול ועכבר שלהן היו משעשעים וסיפקו לנו רגעים יפים כמו "את די חביבה כשאת לא מתנהגת כמו חתול רטוב"|לב|אבל אני כל כך מוכנה לעונה שלמה של שת"פים בין שתיהן. אני רוצה שאלכס תיענה כבר להזמנה של ברדלי לבוא אליה לדירה ולשתות איתה משהו. וכן ברור לי שברדלי רק מנסה להשכיב אותה (גם אם זה רק בראש לי) ואני לגמרי בעד!
אה וכן, יש לנו העונה את ג'ון האם החתיך. וזה כזה בזבוז לתת למישהו כזה חתיך לשחק דמות בלתי כזאת שאמורה להיות סוג של אילון מאסק. הוא חתיך מידי בשביל להיות דוש אז אני מקווה שלמרות שהם אוהבים לקחת סיפורים מהמציאות, יעשו אותו למליארדר חמוד שרק רוצה לעזור לקורי בתמורה לטובות הנאה מיניות בסאונה (פאק הסצינה הזאת הייתה צריכה להיות ארוכה יותר|מזיע|)
אני לא כל כך יודעת מה הויז'ן של קורי ל-UBA ולמה הוא חושב שלמכור את החברה לפול זה צעד חכם, אבל אם למדנו משהו מהסדרה זה שקורי תמיד רואה 12 צעדים קדימה והוא תמיד נוחת על הרגליים, אבל מודה שאני לא בטוחה שכשהוא אומר לאלכס שהוא ידאג לה הוא מתכוון לזה. יש לו את הפרצוף הזה שהוא עושה כשהוא באמת מתכוון לדברים, אבל גם הפרצוף הזה בדר"כ שמור לברדלי אז אני לא יודעת אם הוא מנסה לדפוק את אלכס או לא. כאילו, ברור לי שהוא יודע מה הערך שלה ומה היא מביאה לחברה, השאלה היא האם הוא חושב שהיא נמצאת בשלב שבו הכאב ראש שהיא עושה גדול יותר מהתועלת שהיא מביאה? כי היא לגמרי בנונשלנטיות זרקה לתוך השיחה שהיא הביאה לחברה תמלוגים בשווי 2 מילארד דולר בשני העשורים שהיא שם. והיא גם די הסיבה ש +uba לא פשטו רגל לפני שעלו לאוויר אז חייבת להיות לו פינה חמה בלב הקר שלו לאלכס, בכל זאת - כל נוזלי הגוף שלה הביאו לו רייטינג...

טוב אני הולכת לצפות בפרק השני כי מישהו חשב שזה מצחיק לעשות קליףהאנגר של תראו אנחנו הולכים לפוצץ את הכוכבת הראשית שלכם מחוץ לאטמוספירה עם טיל ניסיוני. חה חה מאוד מצחיק. תוריד לי אותה בחזרה לקרקע נבלות!! למרות שאומייגאד ברדלי בחליפת אסטורנאוטים זה אפילו יותר סקסי מברדלי מתעוררת בלי בגדים במיטה עם בחורה מהטינדר|מזיע|

LeAnnDylan

Well-known member
אני רואה את הדיון הארוך על The Morning Show וחייבת להודות שאני קצת מקנאה, בעיקר כי אני מתגעגעת לדיונים כאלה וגם קצת כי עשיתן לי חלק לראות את הסדרה (כן הצצתי קצת בספוילרים אבל לא לדאוג גם ככה לא הבנתי הרבה מאוד :-D)
|חיבוק|
עכשיו חשוב שתתמקדי בלימודים שלך. אבל מה שטוב (לפחות בשבילך, בשבילנו קצת פחות) זה שבטח יקח זמן עד שתעלה עונה 4 אז יש לך זמן להשלים ואז מקסימום תצטרפי אלינו כשהיא תגיע|הלוואי|
להגיב לך על עונות 1-3, אנחנו נגיב בלי קשר אם תחליטי לראות מתי שזה לא יהיה.
אם עדין היה לי דירוג בחתימה, לונה בהחלט הייתה מקום ראשון עכשיו:-D

It's Always Sunny

Well-known member
עכשיו חשוב שתתמקדי בלימודים שלך.
הבעיה שאני לא רוצה ממש ;-#;-#;-#;-#;-#

זה שבטח יקח זמן עד שתעלה עונה 4 אז יש לך זמן להשלים ואז מקסימום תצטרפי אלינו כשהיא תגיע|הלוואי|
למה לוקח הרבה זמן בין עונות?

דרך אגב, ריס ווית'רספון מאוד יפה בחתימה שלך :-] השיער שלה מהמם ככה, זהו. משהו מאוד רנדומלי אבל היה חשוב לי לציין.

LeAnnDyIan

Well-known member
למה לוקח הרבה זמן בין עונות?
בהתחלה זה היה בגלל הקורונה. עכשיו נראה לי שזה יתעכב בגלל שביתת התסריטאים שהייתה. וגם להרבה מהדמויות המרכזיות יש פרויקטים אחרים שהם עובדים עליהם אז נראה לי שגם זה מעכב צילומים.
דרך אגב, ריס ווית'רספון מאוד יפה בחתימה שלך :-] השיער שלה מהמם ככה, זהו. משהו מאוד רנדומלי אבל היה חשוב לי לציין.
ריס כפרעליה תמיד מושלמת|מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
:D :D ולא להציץ בספוילרים!!!

אז את גם יכולה להצטרף אלינו את יודעת!!!
אני חושבת שאת גם מאוד תהני מהסדרה הזאת!

(גם שמחתי לגלות שלמרות שזכרתי את עונה 2 כ"עונת הקורונה" היא בעצם לא הייתה כזאת מעבר לפרק אחד. שאר הפרקים בקושי נגעו בקורונה והאיזכורים היחידה לזה היו כותרות על מסכים ברקע)
כן היא מרגישה לי עכשיו כמו עונת קורונה, אבל זה רק כי זה קרה בסוף והיה אינטנסיבי כל כך.
עוד קטע מענין זה כשקורי (כפרעליו|לב|) אומר לברדלי שהיא חייבת לו טובה כי הוא היה שם לצידה ואז יש מין פלאשבק של שבריר שניה של אמבטיה ויד על האמבטיה ואתם מנסים לגרום לי להתקף לב ולרמוז שברדלי ניסתה להתאבד או משהו?!
אוי שיט, לא חשבתי על זה אבל זה נשמע לי נכון ;-( יואו...
ואני מאוהבת בו ואני צריכה שהם יהיו ביחד!!! כוסימה של כולם שם תנו לי קורי מאושר|בוכה||בוכה||בוכה|
בעצם לא אכפת לי גם ט'ראפל של ברדלי-קורי-לורה|חיוךרחב|
:-D תומכת! |כן|

LeAnnDylan

Well-known member
טוב הסיכום פרק שלי היה בעיקר סיכום של עונה 2 אז אני אשתמש בסיכום שלך כדי להגיב כמו שצריך (אל תדאגי, בסיכומים האחרים שלי כן הגבתי לפרקים עצמם:-D)
השבח לאל! נכון שבצפיה חוזרת זה לא היה כזה נוראי אבל אין לי כוח לעוד עונה שלמה כזאת.
חח אלכס בהתחלה וברדלי בסוף. ממש צחוקים איתם. NOT.
אבל הצחיק אותי שצ'יפ כזה "אלכס אל תדאגי אל לא תמותי, זה שיגור של 13 דדקות. לא יהיה לך זמן אפילו לסיים את הבוטנים שלך"
ואז אלכס כזה "אני לא אתפלא אם קורי יפוצץ אותי בחלל בשידור חי רק בשביל רייטינג" :-D
בפאנדום אנחנו קוראים לה לורה משיין. למרות שבגלל שאת ראית פרינג' את גם תביני את הכינוי פולורה (as in Fauxlaura)
והיא כל כך יפה שם! השיער שלה ארך קצת והיא כזאת מהממת|מאוהב|
חח לא חדשות הבוקר של YDA. את YDA.
YDA = Your Day America זה השם של תוכנית הבוקר של הרשת המתחרה.השם של הרשת המתחרה זה NBN.
העולם דורש עוד סצינות של ברדלכס!

טוב רגע את מפריעה לי באמצע של התגובות אליך. אני אפרסם לך את פרק 2 ואמשיך להגיב לזה אחרת התגובות שלי יעלמו.

LeAnnDylan

Well-known member
בסדר, אני אמשיך לדבר עם עצמי, שמעתי שזה בונה אישיות.
טוב אז כמובן ששום דבר לא קרה לברדלי. פשוט uba זה האנדרואיד של הטלוויזיה. לאפל זה לא היה קורה|שפם|
קורי טוען שכשאתם הולכים לקולנוע ומצפים לדרמה אבל מקבלים במקום מותחן זה מרגש. אני נוטה להסכים איתו אבל לא אם זה אומר שמפוצצים את שתי הדמויות האהובות עליי בחלל!
לונה החצופה הזאת עצבנית על ברדלי, באיזה פאקינג קטע?! לכי תבריחי גלולות ממקסיקו ותסתמי|שפם|
אלכס חושבת שהיא יכולה לעשות עם סיביל קטע לקורי מהאחורי הגב שלו, אבל סיביל היא לא הרע במיעוטו היא הדונלד טראמפ של uba קאם און אלכס! את אמורה להיות חכמה יותר מזה!!! קורי > כולם!
חוץ מזה איך הסיביל הזאת עדין בחיים?! היא בת פאקינג שלושתאלפים. עלק אומרת לקורי "isn't the point of having a dick that you get to throw it around?" אני לא יודעת מה זה נשמע לי יותר - מטריד או כואב. אבל קורי כפרעליו "את חושבת על פריזבי" :-D:-D אין אני מאוהבת בו!!
מה לעזאזל עבר על השיער של סטלה? היא נראית כמו הבובת ברבי של בת דודה שלי שהחלטתי לספר בטעות כשהייתי בת 5. ובואו נגיד שלא הייתי ילדה מוכשרת..!
החבורה העליזה מחליטה לוותר על סקילה המונית של אלכס בכיכר העיר ובמקום לשים אותה בעונש ב-TMS. אני אומרת, אם אתם באמת רוצים להעניש אותה, שימו אותה בחדר קטן עם אלישיה פלוריק ותנו להן להמציא שיר על שטיפת ידיים ב-20 שניות.
אני לא אוהבת את צ'יפ כי הוא נחנח כזה אבל כשמיה אומרת לו להפסיק לאכול מתוקים אם הוא לא רוצה לקחת אינסולין והוא מגיב לה ב-but how am I gonna fill the hole where my soul should be? אני לגמרי איתו. הייתי טוענת שהוא הספיריט אנימל שלי אבל מסתבר שתרבות ה-WOKE אוסרת על נונ-אינדיאנים לספח לעצמם את המונח הזה ואני לא רוצה לקחת חלק בסדנת PC עם ינקו והגאייליינר שלו. אז צ'יפ אתה לא הספיריט אנימל שלי! חוץ מזה שאני רקון ואתה קיפוד שנשרו לו הקוצים.
אלכס, ברדלי וכריס און אייר כשהפרומפטר מפסיק לעבוד, להן לא אכפת כי הן מלכות האילתורים אבל אוי לא, האקרים סעודים שהשתלטו על הפיד אהעהאהע זה מה שקורה כשמזמינים אנטי וירוס משיין!
טוב חזל"ש זה לא הסעודים זה סתם רוסים שמסתבר שהקיק שלהם זה לפרסם סרטונים בלבוש מינימאלי של ברדלי שולחת דיק פיק ללורה. אני לגמרי טים רוסיה!
אחד הקטעים הכי מגוחכים בסדרה זה שהאקרים השתלטו על כל הבנין, כל הבנין בעלטה וברדלי חושבת שזה רעיון טוב לקחת את המעלית|חבול| לאל וודס זה לא היה קורה!
"אף אחד לא היה אמור לראות את זה. חיללו אותך!" אהמ לורה, אם זכרוני אינו מטעני גם את חיללת אותה לפני שני פרקים😏
אחח קורי הנסיך הזה, רואים שנשבר לו הלב לראות את הפורנו של ברדלי מיועד למישהי אחרת והוא עדין מוכן להגן עליה ולפרסם 50 דיפ פייקים בשעה כדי ששלה יטמע בניהם ואף אחד לא יחשוד|לב| מי צריך ורדים ושוקולדים ב-2023 כשאפשר להראות את האהבה שלך עם דיפ פייקס:-D
ברדלי רועדת מפחד אבל לא מסרטון הפורנו שדלף אלא ממשהו שקרה שנה שעברה שנראה שרק קורי יודע עליו? אתם תמשיכו להתעלל בי עם כל מיני רמזים בלי להגיד לי מה פאקינג קרה?! ביצ'ז|שפם| מה שזה לא יהיה גם ברדלי וגם קורי מוכנים לשלם את ה-50 מיליון דולר שהאקרים דורשים ככופר. כדאי להם מאוד שזה יהיה ג'וסי ברמות כי אני יושבת לי פה עם פופקורן ענק, סוכריות גומי ודלי של גלידה!! אני רוצה אקשן סטימי!!#$%
כולם מודאגים מהמידע האישי שלהם שעכשיו עלול להיחשף אם הכופר לא ישולם וגאייליינר מודאג מזה שסטלה תגלה שהוא קרא לה CBS מאחורי הגב. היא מצידה חושבת שזה אומר שהיא רשת מתחרה וירודה אבל זה בעצם ראשי תיבות של child bride of satan, בגרסה הנחמדה. ובגרסה הלא פוליטקלי קורקט ה-C זה עבור משהו אחר. לקח לי רגע ארוך מידי להבין שהוא התכוון לסינית ולא cunt :-D
ברדלי באה לבקש עזרה מאלכס ומספרת לה על ההאקרים ודרישת הכופר, אלכס מצידה טוענת שכל הרשת על הזין שלה כי הם לא היו שם כדי להגן על הפרטיות שלה כשמרשה גיי הארדן הכפישה אותה בספר שלה. ברדלי נעלבת ואומרת שאולי הרשת לא הייתה שם בשבילה, אבל היא כן|לב| אלכס מתעלמת מהמצוקה הנראית לעין של ברדלי ומנפנפת אותה בטענה של "את תהיי בסדר את היית בצופים, 'היה נכון' או וואטאבר" אבל מישהו צריך לעשות לאלכס מנוי לאפל+ כי היא כנראה עדין תקועה בעונה 1 וחושבת שהעובדה שהיא שכבה בהסכמה עם אנס סדרתי זה הדבר הכי גרוע שיכול להתגלות מדליפת המידע ההמונית הזאת.
קורי מלך הנאומים דופק נאום סטייל מרטין לות'ר קינג אבל הבורד החצוף הזה זה חבורת עיוורים שלא נופלים שדודים לרגליו. מסכנים כולם שם חלו בקורונה ואיבדו את חוש הטעם שלהם|שפם|
אלכס תופסת את צ'יפ ואיזבלה עושים סקס במשרד שלה ומזדעזעת עם מיני התמוטטות עצבים כאילו תפסה את ההורים שלה עושים סקס. קאם און אלכס, את יודעת שכולם בטלוויזיה עושים סקס, זה לא כזה ביג דיל. תנסי את זה גם, רצוי עם ברדלי. טוב, היא מעדיפה לשתות גריי גוס. אומנם אני מעריכה את הבחירה בוודקה אבל זו הוודקה הכי דוחה כפרעליך, תתקדמי לבלוודיר.
איכשהו אנחנו אמורים להאמין שאלישיה פלוריק פתאום בסטי של אלכס והיא מספרת לה על הסרטון של ברדלי? לא חשוב, העיקר שזה הביא את אלכס אל סף דלתה של ברדלי "איך לא סיפרת לי??" -"סליחה, הזדיינת עם אנס?" -"לא מהרגעים המשובחים שלי" :-D אני חולה עליהן!!:-D|לב|

סטלה מקבלת את הטלפון שלה חזרה ואז היא גוללת באלבום התמונות שלה כדי להגיע לתמונה שלה עם שיער נורמלי יחד עם ג'ון האם. זה אמור להיות לנו רלוונטי שהיא הכירה אותו בעבר? היא הרי אמרה לקורי שהיא הגיעה מהמעגל הזה. הו וול, אם הפרק הסתיים עם זה כנראה שזה אמור להיות רלוונטי מתישהו.

יאללה פרק 3!

P.S אני מאוד מוטרדת מהעובדה שעשיתי בעבר סיכומים שלמים בלי גיפים.

LeAnnDylan

Well-known member
למה לעזאזל צפיתי עכשיו בפרק שלם בלי ברדלי?! מה לעזאזל עובר עליהם?!?!🤬🤬🤬🤬
לא בא לי להגיב על הפרק עכשיו|שפם|

חח דילן של 2023 לא הייתה מאושרת!

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אז אחרי שהתעצבנתי שאין ברדלי, פיציתי את עצמי בכל מיני תכנים אחרים עם ריס ועכשיו אני מוכנה להגיב לפרק הזה רגע לפני שיוצא פרק 4.
אבל בכל זאת אני אכריז פה שאם זה לא יהיה פרק שלם של ברדלי עושה סקס עם קורי, אלכס ולורה אני ממש אכעס|זעם|

אנחנו באפטרמט של דליפת האימיליים. אהבתי שלחברת החדשות המתחרה קוראים eagles news והם מגוכחים ופתאטים כמעט כמו פוקס ניוז.
קורי כהרגלו פורח כשיש כאוס. הוא מקבל מארל רשימה של האימיליים המודלפים של אותו יום (אפילו האקרים הרוסים לא מאמינים בדילפת בינג' ומשחררים אימיליים ספורים מידי יום😂) הוא מתקשר לפול ואומר לו שהוא מוכן לקבל את ההצעה הראשונית שלו עם המחיר שנקב, אפילו שבפרק הקודם קורי נעלב מההצעה הזאת. מה האנדגיים שלו? רק לאלוהים ברדלי התשובה.
ינקו, כריס ואלכס מגישים אייטם על תמונות פרופיל גרועות מאתרי דייטים ומתלוננים על תמונות מזווית גחון נחש [ואני חשבתי שזה רק קטע של זקנים], צ'יפ שמנסה לחזור לגוד גרייס של אלכס מנסה להתבדח ולהגיד לה שחשב שהאייטם מצוין והתמונות ממש רעות, היא מצידה מנצלת את זה כדי להכניס לו עוד אחת ואומרת שלא כולם יכולים למצוא אהבה בדירה של הבוסית שלהם:-D

בזמן שב-UBA מתלהבים מהרייטינג שדליפת האימיילים מספקת להם (הם חזרו להיות במקום הראשון בטבלת הרייטינג), חדשות הנשר מדווחים על האימייל שמסתבר שקורי אחראי להדלפה שלו - אימייל שבו סיביל משווה את כריס (מנחת הבוקר השחורה) לדודה ג'מיימה (הזאתי שעל הסירופ מייפל/פנקייקים) ומסתבר שלפני כמה שנים תנועת ה-WOKE המגוחכת החליטה שזה מאוד גזעני לשים אישה שחורה על תערובת פנקייקים. למה? גאד נואוז.
אניווי, סיביל לא בדיוק השוותה בין השתיים אבל זרקה איזו הערה קצת גזענית. אבל בהתחשב בזה שהיא אישה לבנה בת 200, זה לא היה כזה גזעני.
בינתיים כריס קוראת טוקבקים שאומרים שהיא מעפנה וצריכים להחזיר את ברדלי לחדשות הבוקר. where's the lie?
זה אמור להיות הפרק שבו כריס זורחת, כזה ששם אותה במרכז העלילה והופך אותה לרלוונטית, אבל האמת היא שרוב הפרק היא הצטיירה כאישה קצת מעצבנת. כאילו אני מבינה שהיא נעלבה מהאימייל, וזו זכותה המלאה. אבל רגע אחד היא טוענת שהיא לא קורבן ושניה אחרי זה מתקרבנת בטירוף. ואומרת לבעלה שהיא לא רוצה להתפטר או לתבוע אבל כל ההתנהגות שלה מוכיחה אחרת. אז ליידי, אין בעיה עם שום החלטה שלך אבל תבחרי משהו ותישארי איתו. קשה להיות בצד שלך כשאת לא יודעת באיזה צד את בעצמך.

סיביל מתחננת בפני אלכס לעזור לה כי היא תמיד הייתה שם לצידה (ללא ספק סובלת מאלצהיימר מתקדם הסבתוש הזאת), אלכס מעמידה אותה במקומה מהר מאוד ואומרת לה שהיא לא תעזור לה. סיביל מבקשת מאלכס לארח אותה בתוכנית שלה "אלכס ללא פילטרים" כדי שתוכל לתת את הגרסה שלה בסיפור. כשאלכס מסרבת סיביל מנסה שיטה חדשה ואומרת לאלכס שאם היא תפוטר, מי שיחליף אותה לא יגן עליה. זה אולי היה רלוונטי אם סיביל הייתה עושה משהו בחמש השנים האחרונות שהיה נרשם לטובתה של אלכס.
איכשהו צ'יפ וסטלה משכנעים את אלכס שזה רעיון טוב לתת לסיביל להופיע בתוכנית של אלכס והם באים עם ההצעה לקורי שדוחה אותה על הסף, כי הוא כמובן לא מעונין לעזור לסיביל ומקווה שהיא תפוטר והוא יתפוס את מקומה בדריקטוריון. אבל השלישיה מספקת טיעונים משכנעים וקשה לקורי למצוא התנגדויות הגיוניות מספיק שלא יראו כאילו הוא עומד מאוחרי זה אז הוא נכנע ללחץ ואומר שהוא מסכים, אבל בתנאי שהוא צופה בטיוטה הראשונית לפני השידור ולוקח לו את הזכות לבטל את זה אם זה לא ימצא חן בעיניו.

בינתיים שאר העובדים מתמרמרים כי תלושי השכר שלהם פורסמו והם גילו (כמה מפתיע) שכל בני המיעוטים והנשים מקבלים פחות מעמיתהם הלבנים.
מיה וסטלה קוראת לאסיפה של כל הצוות כדי לשמוע את הטענות שלהם. ינקו דופק איזשהו נאום שלא כל כך הבנתי מה הפואנטה שלו הייתה אבל הצחיק אותי כל כך כשהוא אומר לאלכס מה יקרה אם תירקי למבחנה ותגלי שסבא רבא שלך היה שחור, האם זה הופך אותך לשחורה? אז לא ינקו, לשאלתך זה לא. לפחות לא ב-UBA שם כל מה שהם רואים זו אישה לבנה.
מיה מחליטה פתאום שהיא שחורה ומתלוננת לסטלה שהיא לא מסוגלת להסתכל לעובדים שלה בעיניים ולהגיד להם שמה שקורה להם זה צודק. והיא צודקת. אבל הפתרון של סטלה? בואי נצא להשתכר, זו פקודה|פנים|

אלכס באה לבקר את כריס בביתה ומבקשת ממנה לעשות את הראיון של סיביל בעצמה. רעיון גאוני אלכס😂😂
קורי נפגש על לאונרד כדי לדעת איפה הוא עומד בקשר למכרז ותוך כדי גומר על איזה עגל במרסלה😂 יואו הדיבורים שלו על אוכל זה קורע:-D:-D
לאונרד מודיע לו חגיגית שהוא בעד המכירה אבל באותה נשימה מודיע לו שהוא גם לא יעז להביע את התמיכה הזאת בפומבי מול הדירקטוריון כשהוא יודע שסיביל בראשו וסיביל ואחרים לא סובלים את קורי.

סטלה ומיה שיכורות, מריירות על ינקו. ברדלי מתקשרת למיה וסטלה כזה "החזיה שלך מתפוצצת"|פנים| מיה החצופה הזאת מסננת את ברדלי. מי לעזאזל מסנן כשברדלי מתקשרת?!?!|שפם| בגללך לא היה לי ברדלי בפרק|שפם|
הן רואות את קייל העוזר האישי של קורי שבאופן מאוד נוח כשהוא עדין לא שיכור מספר להן בדיוק מה קורי זומם. מאוד אמין.
סטלה ומיה מתעצבנות כל אחת על משהו אחר. מיה בעיקר כועסת על סטלה שהיא תומכת בסיביל וסטלה מצידה אומרת לה שהיא מעדיפה את הבוסית שלה גזענית מאשר את קורי שמוכן לשכב עם האויב AKA פול מרקס. מיה לא מבינה מה הבעיה עם פול וסטלה אומרת לה שיש לה היסטוריה עם פול והוא לא בן אדם טוב. לאיזה מיטה אתה מכניס את עצמך קורי?????? לך תשכב עם ברדלי סעמק.
כריס שנראית כאילו היא בתוכנית להגנת עדים מחליטה להופיע פתאום כשהבנות כבר סיימו את הערב שלהן ומודיעה להן שהיא דיברה עם אלכס והן החליטו שהיא זו שצריכה לראיין את סיביל. פאסט פורדוורד לראיון היא קוברת אותה ואז עוד רוקדת על הגופה שלה ואוכלת עוגה מעליה שכל זה היה קרינג'י בטירוף אם זה לא היה מלווה במבט הזחוח של קורי|מאוהב|:-D
אחרי שהדריקטוריון בפה אחד מדיח את סיביל מתפקידה, קורי רץ לספר את החדשות הטובות לפול ומתאכזב לגלות שפול כבר לא מעונין בו ומצא לו צעצוע חדש ונוצץ יותר להשתעשע עמו.
אתה תשלם על זה שעשית את קורי שלי עצוב ג'ון האם|שפם|

טוב קיבלתי התראה שהפרק החדש עלה אז סיימתי להגיב על הפרק הזה.
יאללה תביאו לי ברדלי!!!!

It's Always Sunny

Well-known member
בסדר, אני אמשיך לדבר עם עצמי, שמעתי שזה בונה אישיות.
זהו, את כבר לא מדברת עם עצמך :-] |חיבוק|

ריס כפרעליה תמיד מושלמת|מאוהב|
אז עכשיו את בתקופה שאת צופה יותר בריס או שגם מחלקת תשומת לב לשאר השחקנים/שחקניות האהובים עלייך?

:D :D ולא להציץ בספוילרים!!!
אני? מה פתאום? לא עשיתי כלום 😁

Lhuna3

Well-known member
אלכס תמימה לרגע לחשוב שלסיביל אכפת ממנה ומפמיניזם וממשהו חוץ מכסף.
oh honey

והנה שיט סטורם חדש מגיע. התקפת סייבר!
אויש מסכנה ברדלי יש להם וידאו אירוטי שהיא שלחה ללורה :eek:
אבל כנראה שיש להם אפילו משהו יותר גרוע שלה ושל קורי, ועכשיו אני מבינה שזה כנראה מה שניחשת. זה פשוט מתאים מאוד לתגובות שלהם. אבל מעניין מה בדיוק קרה שם, בטח קשור לאחיה... אוי מסכנה ;-( והוא מנסה להגן עליה, אבל סיביל (וסטיבן פריי שפתאום הופיע בבורד) לא ישלמו את הכופר.

מה נסגר איתך ברדלי מי נכנס למעלית באמצע הפסקת חשמל?!?! ועוד עם צ'יפ... :-D

WTF צ'יפ ואיזבלה?!?!? שנה??????????. שנה הם הסתירו את זה מאלכס חחחחחחחחחח איך זה אפשרי בכלל.

אוי היא נראיית כל כך בודדה, גם בסצינה עם המתולתלת כשהן סגורות בחדר ומתולתלת מדברת עם הבן זוג והבת שלה, ואלכס כנראה עוד מוחרמת ע"י הגרוש וליזי ואין לה אף אחד לדבר איתו.

מצחיק שכולם מתחילים להתוודות על הלכלוכים שהם כתבו במיילים על אחרים מתוך פחד שזה יתפרסם, ובסוף זה אולי לא יתפרסם בכלל (מרגיש לי שהיה איזה פרק כזה בסדרה אחרת, אולי בסדרה הקרב הטוב? או מראה שחורה?)

וכולם מוטרדים מכל הסודות שלהם, אבל העיקר שבסוף אלכס שוב באה לתמוך בברדלי!! |לב||לב||לב|

טוב אז כמובן ששום דבר לא קרה לברדלי. פשוט uba זה האנדרואיד של הטלוויזיה. לאפל זה לא היה קורה|שפם|
פור דה רקורד: וואי יכולתי להתחיל איתך ויכוח של שעה על זה :-D אבל לא בשביל זה אני פה, יש לנו עניינים חשובים יותר!
לונה החצופה הזאת עצבנית על ברדלי, באיזה פאקינג קטע?! לכי תבריחי גלולות ממקסיקו ותסתמי|שפם|
באמת יצאתי מאוד כפוית טובה!
החבורה העליזה מחליטה לוותר על סקילה המונית של אלכס בכיכר העיר ובמקום לשים אותה בעונש ב-TMS. אני אומרת, אם אתם באמת רוצים להעניש אותה, שימו אותה בחדר קטן עם אלישיה פלוריק ותנו להן להמציא שיר על שטיפת ידיים ב-20 שניות.
אני חושבת שבעונות הקודמות היא נענשה כבר מספיק בשביל כל החטאים העתידיים שלה.
"אף אחד לא היה אמור לראות את זה. חיללו אותך!" אהמ לורה, אם זכרוני אינו מטעני גם את חיללת אותה לפני שני פרקים😏
כולם מודאגים מהמידע האישי שלהם שעכשיו עלול להיחשף אם הכופר לא ישולם וגאייליינר מודאג מזה שסטלה תגלה שהוא קרא לה CBS מאחורי הגב. היא מצידה חושבת שזה אומר שהיא רשת מתחרה וירודה אבל זה בעצם ראשי תיבות של child bride of satan, בגרסה הנחמדה. ובגרסה הלא פוליטקלי קורקט ה-C זה עבור משהו אחר. לקח לי רגע ארוך מידי להבין שהוא התכוון לסינית ולא cunt :-D
אה, אני לא רק שלא הבנתי את זה עד עכשיו, אני גם עכשיו לא בטוחה שאת צודקת - יש לך סימוכין?
(היא גם קוריאנית ולא סינית, למרות שעדיין יכולים לקרוא לה ככה מבורות)
P.S אני מאוד מוטרדת מהעובדה שעשיתי בעבר סיכומים שלמים בלי גיפים.
זה באמת מאוד אוף ברנד בשבילך.

למעלה