איתן לואיס - המגודל הצהוב מתארח בפורום

בייב את אפיי

וקאט יפה אפי בייב עכשיו אפי אני רוצה שתסגרי עיניים עשית את זה ? בלופרית היהי ותגידי לי שלא יצא לך פעם ליכעוס על מישהו או מישהי עכשיו אל תתבישיי זה נורמלי אני פשוט לא *):)

efi002

New member
חחח

ממ לא הכי הבנתי מה אמרת.. בקטע של הבלופרית- דיברת אלי? אם כן אז כמו שאתה רואה כן יצא לי לכעוס. אוףף התבלבלתי XD

efi002

New member
אההה חחח בבלופרית התכוונת

ללוליטה? עכשיו אני מבינה למה לעצום עיניים XD חח היא לא תודה בזה בחיים..

ששששש כבר

זעם האא לוליטה אי אפשר לדרוך על הקבויות הנכונות כול הזמן אני מקווה שתביני זעם זה חלק מאישיות ):) מרחב אישי ניכנסת לנו הא זן אחר.ץץץץץ

efi002

New member
=)=)

חחחחח אפילו דרך כתב אתה קורע XD תודה על התמיכה =)

אישיות מעוותת אז?

זעם? חחח אתה זה שחי עם עצמך בסוף יום, זעם אין כאן אלא האמת שאתה לא מוכן לקבל עצוב פשוט, ככה מגיבים אותם אנשים שהאמת מתפוצצת להם בפנים. זה אתה, קבל את זה... או שגם אותי תקלל : /

zyyhgy

New member
תקשיב...

היא יכולה להביע את דעתה... אתה לא חייב להתפרץ ולרדת על כולם כאן! תלמד לקבל ביקורת שהגיעה לך... ציטוט של מירב: Irather to be with my kektus אני מבין אותה...

מממממ

שלום, מצד שני אם אתה מסתכל על זה בדרך אחרת,בני הנוער למדו שגם במצבים שהייתי מודחק לפינה מצאתי לעצמי תקווה ואחזתי בה חזק בזמנים הקשים,אני לא יכול לשבת פה ולהגיד שאני גאה באיך שהתנהגתי עם מירב,כי אם הייתי בנאדם כזה לא היה מגיע לי שבכלל תדברו עליי. אחרי התוכנית הערכתי דברים בהרבה יותר מלפני התוכנית!!ואם הייתי חי על פי הצד האפל שלי הייתי ממשיך לנסות ולהתנקם בחבריי המגודלים לאחר התוכנית.אבל אני לא שמוק ואני חושב שלמדתי על עצמי הרבה שדברים חדשים.וכל דבר רע שאתם יכולים לקחת מההתנהגות שלי אפשר גם לבחור דברים טובים,האופטימים וליצור בני נוער של הזן האחר!!

מצטערת...

זה אינו תירוץ זו קלישאה. יש לך כאן את חופש הביטוי להתנצל ולומר ולהבין באמת איך התנהגת (אנא תצפה בסיכומים היומיים) ותראה איך התנהגת, איך השפלת... אני לא מדברת על מירב כרגע או על מאיה אני מדברת איתך על כך ומתייחסת לצד שלך בנוגע בדבר.. אחד קטנטן מהאלף רפש שהוצאת.. איתן למירב - "תגידי שאת זונה, נו תגידי" - מוכר לך... ככה מדברים בפני בני נוער, זה המסר? ואנא זה פורום מכובד תחסוך מאיתנו את המילה השגורה בפיך "שמוק" תודה מראש.

אולי תהרגי אותו וזהו?

הוא בא להתארח פה ולענות על שאלות מעניינות .. ולא לשמוע ביקורות מילדה בת 20 שכל החיים שלה יושבת בשקט בשביל להוציא את דבריה מול מסך מחשב . . נו באמת... אני אתן מיליון דולר בשביל שתפסיקי לדבר כמו פילוסופית ותמצאי חיים . כי לפני מה שנראה כרגע ,אין לך אותם בגרוש. אולי תפרגני קצת ותזר'קי איזו מילה טובה ,או אם אין לך בלקסיקון מילים טובות, אז אל תגידי כלום! ותשבי בשקט כמו שעשית כל החיים שלך ......

תתעסקי בדפי העבודה שקיבלת לחופש...

ואני אומר את דעתי ואבהיר ואחזור.. לא נאה לך תתעלמי, חוצפנית.

אני מתארת לעצמי..

לבן אדם מסוג כמו שלך.. כל תשומת לב, אפילו דרך פורום , ייסב אושר :- ) תהני מזה כל עוד את יכולה.

DarkDevil1

New member
את באמת קרציה לא נורמלית

מתנשאת פילוסופית בגרוש חחח אפססס זה מה שאת בתכלס

עוד 2-0 ?

dark this is our time lolita איבדה זכות כתיבה ל10 דקות נירצה את דעתה נוריד את המים בשרותים *):)

efi002

New member
חחחח היא זרקה את כל המילים הטובות למירב

ועכשיו לא נשאר לה XXD

פרפוריה

New member
ויקי רוסו יקרה, עזבי...

הקשישה שמתהדרת בכינוי 'לוליטה' מוצאת את סיפוקה בחיים בהטפת מוסר בלתי נגמרת, בטרחנות מעיקה ובעיקר בצדקנות. יום ולילה היא יושבת מול המחשב, נטולת חיי חברה ו/או כל עניין אחר בחיים ועוסקת בביטוי מירמורה, על ידי העברת כלפי אחרים ביקורת. מקורות יודעי דבר מספרים, שגם להפקת 'מגודלים' היא שלחה לא מעט אימיילים ,בהם ניסתה לחנך, להעביר ביקורת ולהטיף
לצערינו אין מה לעשות, על פי החוק גם ליצורים כמוהה יש זכות קיום.... עצתי האישית : הדרך הטובה ביותר להתמודד עם התופעה , היא פשוט להתעלם.

הילדה בת ה-20 שאת קוראת לי...

שיקמה עשרות בני נוער ממצוקות החיים, ילדים אבודים, ילדים להורים מכים, ילדים שנפלטו ממערכת חינוך, ילדים ללא בית, ילדים שגדלו ברחוב. מה שאני עשיתי בגיל 16 זה לעזור לבני נוער, מה שאת עושה בגיל 16 זה לרבוץ בפורום ולקשקש את טמטומייך הרבים, ומה שיש לי לומר אני אגיד, ותאמיני לי את המטרה האחרונה שלי, את כ"כ עסוקה בטמטום שלך וברחמים העצמיים שלך שזה פתטי וטיפשי. אני נלחמת על כך, ואני אמשיך להלחם אני לא אתן לאף אחד להשפיע לרעה/ להרוס את בני הנוער. זה שנולדתי גדלתי והתחנכתי כילדת שמנת רק דחף אותי לראות דברים מעבר, לראות נוער במצוקה שמה שיש לי אין להם, נלחמתי למענם ואמשיך להלחם בכל מקום אפשרי, את הכסף שאני קיבלתי בגילך לא חשבתי על הג'ינס החדש שאקנה לי, רק על האוכל והצרכים הכי פשוטים שרק יכולתי לתת לאותם הילדים - זה ההבדל בנינו. זו הסיבה שאני עושה את זה, זו הסיבה שאני נלחמת גם בפורומים ובכל מקום, ושוב לא נאה לך לא יאה לך, אל תקראי ואל תגיבי... חצופה קטנה תתבגרי! יושבת בבית ועסוקה ברחמים עצמיים, בגיל שלך הגיע הזמן לעשות משהו מועיל ולתרום גם מעצמך.. טיפשה.

למעלה