איתן לואיס - המגודל הצהוב מתארח בפורום

רחמים עצמיים ? היית מתה מותק

נכון ,היית עושה את מה שהיית עושה בגיל 16 כי לא היה לך יותר מה לעשות ובאמת כבוד וסחתיין על עבודתך הנפלאה , אבל לי יש חיים ! וסוכנת דוגמנות ! וחברים ! ובאמת כל הכבוד לך , אבל מי שעסוקה ברחמים עצמיים זו את ,לא אני . כל טוב לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

כמה שאת ילדה...

שלא יודעת להפריד בין עיקר לתפל? את באמת חייה בסרט שעשיתי ואני עדיין עושה כי "לא היה לך משהו אחר לעשות" - עצוב בכלל לקרוא את זה. אני עשיתי את זה כי ככה חינכו אותי לעזור לחלשים לעזור לילדים שאין, זה שגדלתי והכל היה ורוד לא מקנה לי זכות לשבת על זרי דפנה ולומר לעצמי "בעיה שלהם" זו בגרות. מה שכנראה לא רכשת עדיין... תקלטי מה את אומרת - חברים סוכנת ושטויות חשובים יותר מלתת מעצמך קצת יותר למענם ילדים שאין להם. תתביישי לך!

small.... as in young

אוקיי לולי אני יכול לקרוא לך כך את צריכה להבין שאני לוקח מצב רע הופך את זה לטוב את לוקחת מצב רע ומתחילה לכתוב פה ספר על BULLSHIT בוא נשב ונילמד על בני אדם הרס? אנחנו לא מה פיתאום היהי שימי לב ביי שאני עושה היהי כי את נותנת לעצמך יותר מדי כרדיט לפי סגירת הוולונות בבימה אין פה הצגה devil in dashikis רק בן אדם שיושב מול המון נשמות שמתחברות אליי או אל מישהו אחרת בדרך שונה ואת עוד לא יודעת כלום על עצמך אני לא קשור לעולם הזה אני קשור לזן שלי יותר מאשר כול דעה שמרכיבה משפט אני שמוק אני חמוד מצחיק מציק ואני ילך לכיוון של חפרן לפעמים אבל אדיין מוביל 1 -0 עם מסטיק בכיס שלי טעם ? אפרסק....

יש כאן עוד אנשים שמחכים למענה שלך...

אתה כ"כ עסוק בי, חבל. אמרתי את דעתי, תקבל או לא זה כבר עניין אחר. זה נורא מציק לך הא? האמת לא נעימה : /

איתן ידידי, חבל על הזמן שלך ושל כולנו

עזוב את 'הלוליטה' הטרחנית-צדקנית המזדקנת. כמו שכבר הציעו כאן בפורום, הדרך הכי יעילה להתמודד עם התופעה הזו היא פשוט להתעלם....

פרפוריה

New member
תחכי מותק

המכתב מסלקום יגיע אחרי שיגיע בן הזוג שלך..... כלומר, שניהם אף פעם לא יגיעו!!!!!!

לאיתן בבקשה תיכנס..!!

איתן אני מתה עלייך..חבל מה שקרה בינך למירב התפוצץ..אני אישית ראיתי איך אהבת אותה..חבל..אני אהבתי אותך מכל אחר שם(גם את מירב..,ברור)אני מאחלת לך הרבה הצלחה בחיים..הכרתי את האישיות שלך..אתה אחד האנשים המדהימים שפגשתי בחיים.. יש לי שאלה..עכשיו שיצאתם מהמעבדה תשאר חבר של כולם?ומה עם מירב?זה יסתדר?ואתה פנוי ריגשית בחיים?יש לך מישהי?סליחה אם אני טורחת עלייך..פשוט אתה מדהים..מדהים....הרבה הצלחה בחיים..ונתגעגע להומור שלך ולבדיחות..יש לי שאלה טיפה טיפשית..אתה אוהב פריחות?(ממה שזה נראה מבחוץ לא ניראה לי)..אני מקווה שתענה על השאלות שלי..ואני שוב מאחלת לך הרבה הצלחה בחיים שתהיה מאושר....ושוב אני מ-ת-ה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!! בעיניי אתה הזוכה האמיתי..!!

ומצטערת שהכינוי שלי שגוי לגבי השם שלך..חח

אני לא מצליחה לשנות כינוי..מצטערת על הטעות

מצטערת על החפירה..יש לי עוד שאלה אחת!

אתה שופט בן אדם לפי היופי?החיצוניות?(כפי שקרה עם מירב)אשמח אם תענה לי על זה..

jezus chris babe!

אם היית רואה את הפנים שלי עכשיו היית מבינה..אבל תצטרכי להסתפק בדיבור המוזר שלי של לחשוב ולכתוב באותו זמן..שבנאדם אמיתי זה הברכה שלו והקללה שלו.אני בנאדם שפועל על פי הלב.המוח הוא שם רק כדי לעזור לי עם החלטות,לצערי אם אני פועל עם הצד האפל הוא עושה את זה בדרך הכי דרסטית שאפשר.אך הנה זה בא מוכנים?!!? שאני פועל עם הצד המושי מושי שלי אניט גם עושה את בדרך הכי קיצונית שאפשר.!~ מההתחלה חשבתי שמירב היא בנאדם שאני יכול להתקשר עם המון אנשים.אנשים נקשרים אליי מה שלא תמיד אומר שאני נקשר אליהם,מה שבמקרא הזה הלביה ידעה בידיוק מה האריה הזה חיפש!וכמעט היה לנו האפי אנדינג. אבל היי.....shit happens...ולפעמים עדיף ככהה פשוט שאני נתתי את ההתחלת העלילה היא הפסיקה את הדמיון ומתי שאני ראיתי את המציאות היא ניסתה להחזיר את עצמה לארץ לעולם לא!אבל אני כבר לא מאמין בפיות.לכן לא הלכתי לתת לאף אחד לנצל אותי בישביל מי שאני וכשרון הבולשיט שחבריי הצופים אהבו.אה ואגב אמרתי כבר i love you to! ופרחות?!!אני בנאדם שפועל לפי אופי.יש המון אנשים שאומרים את זה..אני זה..אני זה..אני זהה..אבל בסופו של יום שיחה מעניינת ואוזן קשובה.מה שגורם לך להעריך עוד יום לפני שאתה עוצם עיניים לקראת זריחה חדשה.. שווווו בכיתם??! כי אני בכיתי!!..אריך אני עושה את הדברים האלו.אההה..xoxo

תודה על שענית לי!!!!!!(=

אני שוב אציין עד כמה שאני מתה עלייך ואוהבת אותך...הייתי שמחה אם אתה ומירב הייתם ביחסים טובים עכשיו..אבל קרה מה שקרה..אני אישית מהנוער של היום ויש ילדים שהם..איך לומר?רדודים..חבל שאין זן כמוך..(כן אתה מזן אחר (= חח)..אני באמת שמחזיקה אצבעות בשבילך לדברים חדשים..אמ..היו לך באמת רגשות כלפי מירב?אם כל הריב הזה לא היה הייתם ביחד עכשיו?אשמח לתשובתך שוב...!! * :) תצליח בהמשך..שיהיה לך רק טוב!!

איתן... חשוב שתקרא את זה...(כל האמת בפנים)

הערה קטנה לפני.. עומר ופרפר השומרים היקרים לפני שאתם לוחצים על "מחק" זה בסך הכל האמת שהיתה שם וגם לי יש דעה נוקבת על כך, אני אשתדל לעשות את תרבותי ולא בוטה אך חשוב לי בפן האישי שהוא ייקרא את זה. אז ככה.. איתן, לפני הכל.. אני אאחל לך בהצחלה ועשייה מרובה בהמשך הדרך. טוב, ידוע לכולנו שזה משחק, ידוע לנו שזו תוכנית וידוע לנו שיש פרס/זכייה/תהילה וכו'.. אך לפני כל משחק יש ערכים,כבוד, אנושיות ודרך ארץ. מה שעליך איתן נתן לואיס קשה לומר, אכן באת לשחק משחק, אכן באת להראות את הפן "המגניב" המצחיק המוכשר וכו', מה שבהתחלה די קיבלנו ממך ואף נהנו אך בהמשך דברים נראו אחרת.. לנצח זה חשוב, לשאוף גבוה זו הצלחה להשיג את המטרות שהצבת לעצמך זו ברכה אך להשאר בן אדם זו באמת התהילה. איתן, רצית לנצח, רצית להיות ה-1 רצית שנראה, נאהב ונקבל אותך אך מה שקיבלנו ממך זה חוסר כבוד לנשים, חוסר כבוד לנוער שצופה בך וחוסר ערכים. כל הסיפור התחיל עם המריבה הנוראית עם מירב, צפינו בקללות שלכם, במריבות המיותרות שלכם, ואף בטון הלא נעים והצורם שקיבלו מכם, אך לריב זה דבר 1 ולעשות רע לבן אדם אנושי בעל רגשות מה שעשית שם זה מכוער, נבזי ובזוי. השפלת אותה ברבים, למצלמות ובכל מקום אפשרי שהיה, נידת אותה מהחברה, בזת לה בכל רגע אפשרי ועל מה אדון איתן? על היותה בחורה עם דעות? על היותה בחורה כנה? על היותה בחורה שראתה אותך בדיוק כפי שאתה? על היותה בחורה שתפסה לך את התהילה? ככה לא מתנהגים לבחורה, ככה לא מכבדים אישה, ככה איתן לא מראים לנוער איך מתנהגים, שנכנסים לתוכנית כזו שקהל היעד הוא נוער, אתה הופך להיות ההשראה שלהם, הדמות לחיקוי, איזה מסר העברת? מה הראת לנוער? לא היה רגע איתן, שלא רציתי פשוט להכנס דרך המסך ולחשוף את פרצופך האמיתי, זה ששיחק בקהל התמים (בני הנוער) זה ששיחק באנשים ששם, זה שעשה הכל בכדי להראות בסדר על אף שלא, זה לא אתה שהיית המסכן, התמים זה שלא עשה כלום... אני אסיים בכך שאומר לך... השפלת ובזת לבחורה חכמה, נבונה, חמה ואוהבת את כל מה שלא תצליח אי פעם להיות, את כל מה שאי פעם תוכל באמת להשיג, זה מה שצרם לך, פה הכל התחיל ביום בו הבנת שהיא הרבה יותר ממך... צר לי שזה המסר שהעברת לבני הנוער, צר לי על האלימות שבני הנוער ראו ממך, צר לי שלא ראינו ממך את הדברים החיוביים כי לכל אדם יש את העולם החיובי והמוצלח שלו, אך היית עסוק בלהיות הקדוש מעונה ובכך לנצח, מה שלהזכירך לא קרה.. תמיד נותנים לאנשים הרעים להגיע לקו הסיום, אך לעולם לא נותנים להם לנצח, קח את זה כמסר לחיים ותמיד תשאף לכבד את הערכים שעליהם גדלת והתחנכת.. תפסיק לספר לעצמך מעשיות וסיפורים ולהאמין בהם,אתה לא בן אדם טוב כי אנשים טובים לא מעידים על עצמם, הם פשוט הם ע"ע רז זלצרמן. תקרא או לא, תפנים או לא, תתנצל בפני קהל היעד שהוא נוער או לא, מי שחי עם עצמו בסוף יום זה אתה. רק אושר ואמן תמצא את הדרך להתעלות על עצמך ולהבין לא הכל "בדיחה" לא הכל "סיפור" ולא הכל משחק בחיים.

lolita woohooo

lolita take 8 אנשים שימי אותם בתוך חדר ל24 שעות ביממה הדבר היחיד בטוח שיהיה כימיה איזה כימיה זה כבר שאלה ותשובה שאני לא יכול לענות עליה מה שנוצץ אצלי וכולם יגידו לך זה שמחת החיים שלי איתן לא ניכנס לשום מקום כאילו אני היהי כדי לדרוס אנשים הביטחון עצמי שלי לא יתן לי לרדת לשם כול כך מהר העולם היפה שבנינו ניבנה כדי להראות ש8 מגודלים יכולים להחזיק מעמד ללא הצרכים של היום ו1-0 כרגע בייב )(": בני הנוער איתן לואיס יצא שמוק לאחר שניבל את הפה אין לי חרטו וחרטות יש לי שק של זיכרונות שאני יסיק מסקנות לעתיד יותר סובלני וחשדנות מחודשת רק לאחר שאני יהיה בטוח שטוב באותו בן אדם ומצב אי אפשר לימצוא כבר תיקווה לחיוך ממושך what if what if לא גר פה עכשיו חיבוק קבוצתי לכול המחלקה של i hate eitan *:)

loli3212

New member
...

אמממ אני גם חושבת שכול ההתנהגות שלך זה רק בגלל שיש לך שמחת חיים וזההה מעולהההה שיש לך שמחת חיים ! רק לפי דעתי אתה צריך להיות קצת רציני לפעמיםם אבל תמשיך להיותת שמחחחחחחח זה הכיי חשוב :))

אף אחד לא שונא אותך...

זה מה שאתה לא מבין העולם לא עומד על אהבה או שנאה שחור או לבן יש אפור יש באמצע.. העברת מסר שלילי, עמדת שם כדמות לחיקוי שקהל היעד הוא בני נוער אתה בהחלט אמור להצטער שזה מה שראינו ממך וחבל... כי קיים איתן טוב יותר, מצחיק יותר, מבדר יותר לפחות בהתחלה.. המשחק אגב לא מעניין אותי, מה שכן מעניין אותי מה הנוער קיבל ממך, איזו השראה, איזה מסר...

למעלה