שרשור היכרות ראשוני לפורום ^___^

Jillian

New member
^_______^

1. מה שמכם ^_^ ? יעל 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? שיר שפעם נורא אהבתי והתלהבתי מהשם 3. מה גילכם ^-^ ? 18 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? בקעת הירדן/בת ים 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? משתלדת 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? האמת שלא זוכרת 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? לא קוראת מנגה 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ?

ANGELUSPIKE

New member
הקעת הירדן../images/Emo2.gif

ובת-ים, למדתי בבת-ים וגם בבקעת הירדן הייתי חמש שנים, מאיפה את בבקעת הירדן?

ANGELUSPIKE

New member
סיימתי לפני שנה בערך

למדת בישיבת ההסדר שדמות נרי'ה אם את מכירה?

דניאלין

New member
נאמי

וואי, לא ידעתי שיש פורום של "וואן פיס". נעים לי מאוד, אני המדבבת, הקול מאחורי, נאמי.

JeeChan

New member
נעים מאוד ^__^ וברוכה הבאה :]

הפורום חדש, אבל מוזמנת לספר על עצמך ולהצטרף ^^ נשמח להכירך

ofirule

New member
וואו סלב D=

אני לא יודע איך מחמיאים למישהו על זה שהוא/היא מדובב/ת טוב/ה חוץ מלהגיד את מדובבת טובה קיצר כל הכבוד

דניאלין

New member
תודה רבה לך

האמת היא שבתור נאמי בעיקר צרחתי, סידרה מוזרה, מאוד נהניתי מהמופרעות שלה.

ANGELUSPIKE

New member
וואוו

רציתי להגיד לך שאני ממש אוהב את הדיבוב שלך, בכלל כל הצוות שדיבב את הפרקים של וואן פיס עשה עבודה טובה, סתם שאלה למה הפסיקו לתרגם את שאר הפרקים, 4 שנים עברו ועדיין אותם 50 ומשהו פרקים שרצים.

pokegirl

New member
כי קנו רק 52 פרקים מ4KIDS

וזהו בינתים כבר 4KIDS ביטלו את הרשיון שלהם לוואן פיס ונתקענו

Kawaii Baka

New member
*מגיב כי המנהל איים עליו*

1. שמכם? שמור במערכת. 2. מה הכינוי ומה משמעותו? הכינוי רשום בצד, שם ליד הכותרת של ההודעה. מה המשמעות שלו? אמירה מלאה באירוניה עצמית, או משהו. 3. גילכם? מעל 20. אתם יודעים, האנשים הזקנים האלה שיושבים על הספסל ביום שבת ומדברים על זמנים בהם שילמו בביצים. 4.מאיפה? תל-אביב, וחה על כל מי שלא גר פה! 5.יש מסן? יש, אבל אני סוציופט. מה לעשות. 6.עוקבים אחרי אנימה? כמובן, כי אין כמו האנימציה המסרטנת של Toei 7.איזה פרק? אחרון. 8.עוקבים אחרי המנגה? יש לי מספיק מה לקרוא, אולי, ביום שבו יהיה לי יותר זמן פנוי אם שם בפנסיה.

XannieChan

New member
טוב נו~

1. מה שמכם ^_^ ? עדיף לי להקרא Xan 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? אין משהו מיוחד מידיי 3. מה גילכם ^-^ ? 20 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? אשדוד 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? לא מביאה. 6. עוקבים אחרי האנימה ? כן 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? אחרון שיצא לא זוכרת כבר 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? לא 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? ^

Hello :)

1. מה שמכם ^_^ ?Efrat 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ?chrono 3. מה גילכם ^-^ ?16 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? . A nice tiny place next to Kfar saba. But for now I'm in the US, California. 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] : yep ^^ [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? (Indeed ^_^ (But not really. to be honet 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? ammm...about 330? 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? yes! 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? 508 soooo happy to discover this forum DDDD:

-שיעול-

שמי איתי. כינויי, ההולך לפני בהוד ובהדר, לא דורש הסבר. את האנימה ראיתי בהוצאה של KF עד תחילת קרב דייבי באק, ובהוצאות אקראיות אחרות מסוף קרב דייבי באק עד הקטע בו הכניסו פלאשבאקים ארוכים נורא באמצע אניס לובי. יש כוונות לחזור, מתישהו. את המנגה קראתי מאמצע סקייפיה עד לאמצע ת'רילר פארק, ואז הפסקתי. לאחרונה החלטתי לחזור, אבל כדי לרענן את זכרוני התחלתי את המנגה מהפרק הראשון. כרגע אני בתחילת כרך 41, ובמהירות הנוכחית אני צפוי להדביק את המנגה עד סוף החודש. ואני מת על נאמי.

למעלה