שרשור היכרות ראשוני לפורום ^___^

JeeChan

New member
../images/Emo39.gif שרשור היכרות ראשוני לפורום ^___^

כמה שאלות היכרות ^^ 1. מה שמכם ^_^ ? 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? 3. מה גילכם ^-^ ? 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? 5. יש מסן [כבו אייסיקיו]
? 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ?

JeeChan

New member
עונה ^___^

1. אור ^^. 2. JeeChan, ידידה שלי קראה לי סבא אז החלטתי לקרוא לעצמי ג'יצ'אן, אבל אני עילג ובמקום JiiChan , יצא JeeChan ^^. 3. 21 ^_^. 4. רחובות 3: 5. [email protected] 6. לא ממש ;; צריך להשלים ;; 7. פרק 303 ;; 8.סדגש| כן ^___^ 3333333> 9. פרק 509 ^__^, רוצה 510 ;;

pokegirl

New member
השאלונים האלה בכל מקום XD

1. שמי סבינה, או סאב
2. הכינוי... תעשו לי טובה XD 3. 22, עוד מעט יותר
4. הרצליה. 5. [email protected] נדמה לי. 6. בוודאי שעוקבת אחרי האנימה, 7. אבל עוקבת אחרי קאיזוקו, אז 251 :) 8. ובוודאי שעוקבת אחרי המנגה! 9. 509... נו שיצא עוד

The Snow fox

New member
ערב טוב חברים.

1. מה שמכם ^_^ ? עידן לבית משפחת סונסינו. (עיירה איטלקית טובה) 2. מה הכינוי שלכם ומ ה משמעות/מקור הכינוי ם: ? הייתי ילד משועמם בכיתה ה' והייתי מושפע מילדות בפורום פאנפיקים. 3. מה גילכם ^-^ ? 15. 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? פתח תקווה. מתי מעלימים אותה כבר? 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה? הרבה זמן לא. 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? לא ראיתי אותה מסודר בערך מפרק 150, רק פרקים אקראיים. 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? הרבה זמן לא. 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? תחילת הסאגה עם ברוק.

Lust chan

New member
../images/Emo135.gif

1. מה שמכם ^_^ ? גל~ 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? לאסט צ'אן. פמ"א. ימים עצובים, אני אשנה מתישהו. 3. מה גילכם ^-^ ? 15 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? ת"א 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? אה... משתדלת? XD לא בדיוק עוקבת, אבל רואה 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? פרק 76. 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? ..לא ממש 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? צ'אפטר 6-7 XD;

ME ם:

1. מה שמכם ^_^ ? גלי :D 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? אה... יוקו XD נראלי זה שועל(?) טוב אינלי מושג XD אימא בחרה לי XD 3. מה גילכם ^-^ ? עוד שבוע בדיוק 17 D: 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? נתניה ם: 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? לייק דה ם: אתה לא רוצה שאני אתחיל לכתוב לך את כולן פה XD נבחר שתיים... אה... זירו נו טסקאיימה.. העונה השלישית XD ואיקיטוסן ם: גם העונה השלישית XD 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? זירו נו טסקאיימה פרק 4 ואיקיטוסן פרק 8 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? נופ ם: 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? אני בפרק 0!

pokegirl

New member
השאלה היתה אם את עוקבת אחרי

האנימה של וואן פיס, לא אנימה בכלליות.

*באיחור*

אוקיי סופר איחור.... MY BAD XD לא עוקבת אחרי האנימה בכלל P:..... גם לא אחרי המנגה.... סתם באתי לבדוק מה יש בפורום XD

donotchoose

New member
סג היכרות

1. רועי 2. משהו שקשור למתי שהייתי צעיר אש 3. 18 4. איזור חיפה 5. סג יש 6. כן 7. 363 8. כן 9. 509 אני חושב...

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo195.gifמתפקד

1. מה שמכם ^_^ ? רואי 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ?ANGELUSPIKE - בעקרון אני מערין מטורף של באפי ואנג'ל ושני הדמויות האהובות עלי שמה זה ספייק ואנג'לוס, אז פשוט חיברתי בניהם. 3. מה גילכם ^-^ ? עוד חודש וחצי 25. 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? חולון עיר הקודש. 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ?יש לי רק מייל - [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? כן, אבל זה קצת מסובך. 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? בעקרון אני עוקב אחרי הפרק השבועי כרגע מחכה לתרגום של 364, אבל יש לי חור מפרק 105 עד 300 ומשהו שאני מוריד ומשלים לאט לאט. 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ?לא אבל אני חושב להתחיל, איזה פרק מקביל לעלילה באנימה? 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? ראה תשובה למעלה. נ.ב - אני אוהב את לופי ונאמי בתור זוג ראה תמונה.

pokegirl

New member
למה אתה רואה את 364

אם לא ראית 105-300 ולא קראת את המנגה!?

ANGELUSPIKE

New member
אני סייפלרתי לעצמי כבר יותר מדי....

שזה לא משנה כבר, חוץ מזה התחלתי מסוף CP9 ככה שלא נכנסתי באמצע סאגה או משהו, חוץ מזה זה לא פוגם לי בהנאה, אני מקווה שאני יציח כמה שיותר מהר להשלים את החסר.

pokegirl

New member
לא חבל לוותר על פרקים בסדרה הזאת?

בחיאת
אם רק דברים ש"אפשר לספיילר" היו עושים את וואן פיס, היא לא היתה כזאת טובה :)

ANGELUSPIKE

New member
למה לוותר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני מתכוון להשלים את הכל, מה לעשות שהטורנט שלי ממש איטי.

למעלה