שרשור היכרות ראשוני לפורום ^___^

Noam Raby

New member
שאלון! מזמן לא עניתי על כזה P:

1. מה שמכם ^_^ ? נועם. 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? זו שאלה עמוקה מאד, ואד לא ירדתי לעומקה המלא. 3. מה גילכם ^-^ ? 24 אלף שנה.
4. מאיפה אתם בארץ ם: ? גבעתיים.עם קצת מזל עוד מעט ת"א. 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? noam_raby . את החלק הניתן למצוא בסוף ההודעה. יש גם איסיקיו אם מישהו עדיין משתמש בזה חוץ ממני - 38892587 6. עוקבים אחרי האנימה? בתיאוריה כן, בפועל לא >_> 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? 219 - סוף דייבי בק. 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? כנ"ל 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8]? 470 ככה. צריך להתעדכן. yahoo.com

Winged Serpent

New member
מזמן לא עניתי על כזה

לא שאני אוהב אותם, אבל הכל למען וואן פיס. 1. בוריס. 2. הכינוי במקור ממשהו שלקחתי מהפרק הראשון של Escaflowne, מאז רוב הכינויים שלי מתקשרים ל- serpents ‏3. 23 מזה 3 שבועות 4. חולון. 5. [email protected]. יום אחד זה ישתנה 6. כבר לא רואה את האנימה. 7. נשברתי באזור 304, כשהם מתחו למוות כל פרק באניס לובי עד שרציתי למות. 8. הפסקתי עם האנימה כדי לעקוב אחרי המנגה 9. לצערי 509. זה כמעט מייסר לחכות שבוע בין פרק לפרק (אבל יצר אחלה מסורת של שבת בבוקר).

עונה~

1. מה שמכם ^_^ ? שיר~ 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? Sakura Addiction , כי אני אוהבת את השיר XD (וריבורן 3>) 3. מה גילכם ^-^ ? באוקטובר, 18 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? הרצליה 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? לא XD;;;;;;;; 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? 53~ (ואני הצבתי לי מטרה שעד ספטמבר אני אהיה בפרק 100 XD) 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? לא ><;;; (אבל אני אתחיל אותה D:) 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? ^

RaVeN IYI

New member
לול. למה תפוז לא עשו אפשרות ל-Italics? פייל.

1. מה שמכם ^_^ ? בוהו. 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? רייבן. חברות בחטיבה חשבו שזה מצחיק להשוות אותי לעורב. אני עדיין טוענת שאני אדם נחמד ולא מזיק. D: 3. מה גילכם ^-^ ? 19. 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? ראשון לציון. 5. יש מסן [כבו אייסיקיו]
?
[email protected] או [email protected] הראשון יותר זמין, בעיקרון. 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? אפשר לומר. כן. 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? אני כבר איזה חצי שנה באותו פרק. 96. ואני אמשיך ברגע שיהיה לי זמן/כח. יותר מדי דברים באותו זמן. [שמישהו יתן לי כאפה ויעיר אותי כבר!] 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? לא. אור, קשה לי כבר לעקוב אחרי כל החייכנים שלך! XD;

Hinamori

New member
טוב!

1. מה שמכם ^_^ ? חנ. 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? הינאמורי מבליץ'. XD 3. מה גילכם ^-^ ? 15. 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? ראשון לציון orz 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? robinamori at hotmail.com 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? כבר לא ;_; לא נורא, ממילא האנימציה התחרבנה. 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? גם לא. דעילםפגכלםפ אבל אני קוראת אותה מחדש. 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? 1 XD בפעם האחרונה שקראתי הגעתי לתחילת הסאגה עם ברוק אבל אני לא זוכרת כלום.

wumpa

New member
יאטאD:

יאי שאלונים SHELL RULE 1. מה שמכם ^_^ ? וומפה 3: 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? ארם...אה.. סיפור ארוך. 3. מה גילכם ^-^ ? ...D; 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? ה-השרון .-.'' 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] מוכנה ומזומנה להטרדות =3= 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? אני מספוילרת מספיק עד לת'רילר אבל כעיקרון אני רק ב230 X_X אבל אבל אבל אני מעודכנת D: 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? עצלנים תסתכלו למעלה 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? צ'אפטר 7 יאי XD 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? אוקיי עד כאן. מוחע

B:

1. מה שמכם ^_^ ? יעל 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? עזבו XD; 3. מה גילכם ^-^ ? 20 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? גב"ש~ 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? יש, אבל אני לא כ"כ נמצאת בו 6. עוקבים אחרי האנימה O: ? בערך, לאחרונה אין לי כ"כ זמן 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? אני תקועה הרבה זמן ב317 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? בוודאי! 9. באיזה פרק אתם במנגה [אם עניתם כן לשאלה 8] D: ? האחרון שיצא, נראה לי 509

ofirule

New member
היכרות

. מה שמכם ^_^ ? בסדר 2. מה הכינוי שלכם ומה משמעות/מקור הכינוי ם: ? אין משמעות 3. מה גילכם ^-^ ? 19 בקרוב 4. מאיפה אתם בארץ ם: ? חולון 5. יש מסן [כבו אייסיקיו] ? [email protected] 6. עוקבים אחרי האנימה דיי 7. באיזה פרק אתם באנימה ם: [אם עניתם כן לשאלה 6] ? 352 8. עוקבים אחרי המנגה 3: ? לא

MyTaoWay

New member
../images/Emo39.gif עונה.... ../images/Emo39.gif

1.שם חיבה :Mey 2. משמעות פילוסופית... 3. גיל 21. 5. מסן : [email protected] 6. לא עוקבת, אין זמן... כנראה אחכה שיצאו כל הפרקים... ואז אעשה ימי מרתון... ^_^ נ.ב מגניב... אני רואה שיש כאן מעריצי אנימה בני גילי!

למעלה