מצעד שירי ריטה

feldman89

Well-known member
מקום 49

כובע קסמים

מתוך: האלבום "תחנות בזמן" 1996
השיר יצא כסינגל בדצמבר 1989 וכבש את המצעד של רשת ג'
הושר לראשונה במסגרת פסטיבל ילדים שקרוי "הפסטיבל" שהיה מופע חגיגי בחנוכה תש"ן 1989
את המילים כתבה לאה גולדברג

feldman89

Well-known member
מקום 48

שניים- עם שלמה ארצי

מתוך: האוסף "ריטה- האוסף" 2015+ האלבום של ארצי "שניים" 1996

יצא כסינגל אי שם בחורף 1996 וזכה להצלחה ברדיו ובמצעד רשת ג' ואף נבחר לשיר השנה של התחנה תשנ"ו 1996.
שיר הנושא של האלבום "שניים" של שלמה

inbal321

New member
מה שאורי רשם. אני לא מתנגדת לשמוע אותו אבל סך הכל, שוב,

יש לה הרבה טובים מזה

feldman89

Well-known member
מקום 47

מתי בפעם האחרונה

מתוך: לא כלול באף אלבום, יצא כסינגל יחיד ובודד

שיר זה יצא במאי 2014 כסינגל וזכה להצלחה ברדיו. גם בפורום הוא כבש את המקום הראשון במצעד השבועי. כתב את המילים נועם חורב ללחן של סגיב כהן.

feldman89

Well-known member
מקום 46

הפעם

מתוך: האלבום "רמזים" 2008

הסינגל השלישי שיצא לקראת צאת האלבום אי שם בנובמבר 2007 ונקטל על ידי מרבית חברי הפורום בזמנו. גם ברדיו ובמצעדים(מקום 23 ברשת ג') הוא די כשל למרות שיצא לו קליפ יפהפה. את השיר כתב עברי לידר שהפיק את האלבום רמזים

feldman89

Well-known member
מקום 45

ואם ניגע- עם אליעד נחום

מתוך: האלבום של אליעד "אור" 2016

יצא כסינגל שלישי עם צאת האלבום השני של אליעד "אור". זכה להצלחה מסוימת בהשמעות אך הרבה פחות במצעדים בהם דישדש. טרם מופיע באלבום של ריטה

feldman89

Well-known member
מקום 44

אהבה גדולה

מתוך: האלבום "אהבה גדולה" 1994
שיר הנושא של אלבומה אהבה גדולה אך סינגל שלא כל כך זכור אולי משום שלא צעד אף הוא ברשת ג' למרות שיצא לרדיו. את האלבום הפיק לואי להב

feldman89

Well-known member
מקום 43

שרה ברחובות

מתוך: האלבום "תחנות בזמן" 1996
שיר זה הוקלט ויצא לרגל תחרות האירוויזיון 1990 בזאגרב של ימי יגוסלביה. השיר לדברי ריטה לא התאים לתחרות כשיר וסגנון. השיר נכנס ישירות למקום ה- 1 במצעד של רשת ג' ושהה שבועות רבים בצמרת. השיר הגיע לעומת זאת רק למקום ה- 18 בתחרות. בשנת 1994 הוקלט בהופעה חיה ונכלל בגרסה הזאת באלבום "תחנות בזמן". רק בשנת 2015 נכללה הגרסה המקורית באוסף שלה.

אורישקי

New member
רק בשנה-שנתיים האחרונות התחלתי להבין

כמה השיר הזה גדול! ומהטובים שלה.
שווה טופ 10 כנראה בעיני

feldman89

Well-known member
גם עלי הוא לא עשה רושם בגיל 20 ואפילו עד לפני 3 שנים

טופ 10? מעניין. אני מודה שהרפרטואר שלה מאד מוצלח אבל הטופ 10 היה ברור לי לגמרי והשיר הזה לא שם כאמור. אגב מעניין אותי אם תנחש את הטןפ 10 ובעיקר את המקום הראשון.

אורישקי

New member
למען האמת יש לה רפטואר ענק

ואדיר, ככה שזהטופ 10 משתנה אצלי כל הזמן - אבל כרגע זה היה שם....
&nbsp
מאמין שימי התום ועטוף ברחמים יתברגו גבוה מאד. אני חושב שאתה מאד אוהב גם את הנסיכה והרוח שזה שיר ענק, עד שתעזוב מתאים לך לדרג גבוה, וגם חיה לי ביום ליום מגרסאת האלבום (שאני לא אוהב כל כך)
&nbsp
&nbsp

למעלה