מצעד שירי ריטה

inbal321

New member
שיר מדהים!!!

מיקום מאוד נמוך, אחד השירים האהובים עלי של ריטה- בעיקר אני אוהבת מההופעה באירוויזיון את קטע השיא של השיר כשהיא אומרת "תביט עלי, תביט עלי"
הוא מהשירים הישראלים הבודדים שנכשלו באירוויזיון והקהל הישראלי נשאר נאמן להם.

אורישקי

New member
לצערי הביצוע מהאירוויזיון קצת חלש

היו לה כמה זיופים שם וגם התזמורת לא הייתה מדהימה,
למרות שהיא עדיין דפקה שואו
&nbsp
בכל מקרה שיר אדיר

feldman89

Well-known member
מקום 42

ניסים שקופים

מתוך: האלבום "ניסים שקופים" 2017
יצא כסינגל חמישי ואחרון במאי 2018 מתוך האלבום ולא הצליח ברדיו ובמצעדים כלל. השיר נבחר ברשתות החברתיות כשיר המועדף על מעריציה לצאת כסינגל כאשר הועמד לבחירת המעריצים מתוך 3 שירים.

inbal321

New member
חיבבתי את זה וגם שקלתי להכניס למצעד השנתי

בסוף לא נכנס ל-52 הגדולים. זה שיר ממש חמוד

feldman89

Well-known member
אני היחיד שממש אהב את האלבום האחרון

אני חושב שהוא אלבום הרבה יותר יפה מהאלבום "חמצן"(מלפני 16 שנים) שהוא אלבום לא מוקפד ומביא ריטה פלצנית ודרמטית מדי ומעט צורמנית וגם הייתי בוחר סינגלים אחרים כמו: יום חדש, חמצן, לפני שהלילה נגמר

feldman89

Well-known member
אני לא מחזיק אלבומים בביתי, אני שומע דרך הערוץ הרשמי שלה

היא העלתה לפני פחות משנתיים את כל השירים מכל האלבומים.
בכל מקרה, חמצן זה אלבום פחות טוב בקריירה שלה כי הוא מכר הרבה פחות מהאלבומים שקדמו לו(וגם פחות מהאלבום העוקב "רמזים") וגם קיבל ביקורות מאד פושרות. בכלל אני בעד השירה הרכה והמאופקת שלה מאז שהיא עבדה עם עברי לידר, זה מוציא ממנה דברים יותר נוגעים ואמיתיים. כאן בזמנו בפורום קטלו אותה כי היא הלכה לכיוון פחות דרמטי ויותר פשטני ובחירותיה נטו לכיוון אקוסטי ופחות בומבסטי(אני מתכוון לתקופת האלבום רמזים) אבל זה היה דבר חכם לעשות וטוב שכך וגם גל אוחובסקי אומר זאת בביקורת שלו על האלבום הנה מה שכתב: "אחרי כל התהיות האלה מגיע האלבום "ניסים שקופים". עשרה שירים, שבהם ריטה אינה "צורחת" אפילו פעם אחת. את מה שהשיגה בעבודה על האלבום הקודם "רמזים" בהדרכתו המצוינת של עברי לידר, היא לא רק שלא שכחה. לידר הרחיק אותה מהשירה הגדולה, לעיתים גדולה מידי, שדבקה בה בתחילת המילניום, והחזיר אותה למקום אינטימי ומרגש יותר. באלבום החדש, אמנם ללא לידר, ריטה מיישמת בהצלחה את העקרונות שלמדה אז".

kobyz21

New member
ענוג ביופיו, שיר מיוחד ומעולה! מיקום קצת נמוך לטעמי...

feldman89

Well-known member
מקום 41

חברה

מתוך: האלבום "ימי התום" 1988
שיר שיצא במארס 1989 כסינגל רשמי לרדיו והגיע לחמשת הגדולים ברשת ג' ואף נכלל במצעד השנתי תשמ"ט 1989. השיר הוא מין מכתב שכתבה ריטה לחברתה באותה תקופה פנינה עסיס טורנה שעזבה את הארץ לטובת צרפת. פעם אחת בעת שביצעה את השיר בסיבוב ההופעות הרשמי שלה "ימי התום" בשנת 1989 היא פרצה בבכי אמיתי.

feldman89

Well-known member
מקום 40

כמה אירוני

מתוך: האלבום "תפתח חלון" 1999
שיר שיצא כסינגל בשלהי 1999(כנראה באוקטובר/ נובמבר) וזכה להצלחה נאה במצעד רשת ג' בו הגיע למקום ה- 3

inbal321

New member
הכרתי דרך הפורום. שיר טוב.

בעיקר הבתים. הפזמון קצת משעמם לעומתם.

feldman89

Well-known member
מקום 39

או שכן או שלא

מתוך: האלבום "תפתח חלון" 1999

שיר שיצא כסינגל שלישי כנראה עם עוד שיר בקיץ 1999. הוא צעד ברשת ג' והגיע למקום ה- 7 בלבד ונחשב במונחי ריטה להצלחה פחותה. עם זאת הוא נכלל במצעד השנתי של רשת ג'(מקום 27). ראוי לציין שמדובר באלבום כפול עם 20 שירים וחלקו בעל ניחוח ספרדי

למעלה