מצעד שירי ריטה

אורישקי

New member
שיר מקסים! הפך לקלאסיקה מודרנית

מקווה ש"גרה מול המים" ו"האם היית" יגיעו בהמשך - הם שירים מדנימים מהאלבום הזה

inbal321

New member
גם את השיר הזה אני שונאת.

שיר מעצבן.
הוא אוברייטד ברמות.

feldman89

Well-known member
פעם הרבה פחות אהבתי, עד 2015 לא ממש התחברתי

יעל גם שונאת אותו מאד, יעל אמרה לא פעם שזה השיר הכי גרוע שלה ואפילו דורג אצלה בחמש השירים הכי גרועים בסוף אותה שנה במצעד השנתי האישי שלה. מאז היא לא שינתה את דעתה עליו ואני יכול להבמין למה, יש בו משהו קצת בנאלי בעיבוד ובלחן

feldman89

Well-known member
מקום 26

היינו גדולים

מתוך: האלבום "רמזים" 2008

השיר יצא כסינגל 7 ואחרון ביוני 2008 לתחנות הרדיו והצליח יפה ברשת ג'(מקום 7). את המילים כתבה רחלי שביט ללחן של רמי קלינשטיין.

feldman89

Well-known member
מקום 25

עד שתעזוב

מתוך: האלבום "תחנות בזמן" 1996

שיר שהוקלט במיוחד לאלבום הזה. את המילים כתבה ריטה, את הלחן חיבר רמי. השיר יצא באביב 1996 כסינגל והוא זכה להצלחה רבה ברדיו ובמצעד רשת ג'. עד היום הוא מבוצע בהופעותיה ומבוצע על ידי מתמודדים בתכניות ריאליטי מוסיקליות.

אורישקי

New member
חשבתי תדרג יותר גבוה

זה שיר מקסים ומאד אמוציונלי למרות שעם הזמן קצת ירד לי ממנו ביחס לפעם. עדיין חושב שהייתי ממקם יורת גבוה

inbal321

New member
זה שיר יפה אבל יש בו משהו פופוליסטי

ומתחנף שאני לא יודעת להסביר. כאילו, סך הכל שיר טוב, אבל אני שונאת את אהבת ההמונים אליו...

1Shir

New member
נמוך כמובן

אוהבת במיוחד גם את מקום 6 (וגם 5)
יש לה גם את מאוואל שהיא עושה אותו עם הקול ההגשה הייחודית שלה אי אפשר לפספס אותה שם
על המצעד

feldman89

Well-known member
מקום 24

תחנה של זמן

שיר שהוקלט מתוך אלבום אולפן שעליו עבדה בתחילת שנות ה- 90. האלבום נגנז משום שהחלה לעבוד על אלבום בינלאומי שגם הוא נגנז ורק אז עבדה על האלבום "אהבה גדולה". השיר יצא כסינגל באביב 1992 וזכה להצלחה יפה במצעד רשת ג'. את המילים כצתבה אסתר שמיר ללחן של רמי.

feldman89

Well-known member
מקום 23

אל תפחד(שירת הסירנה)

שיר שהוקלט לפסקול הסרט "שירת הסירנה" שיצא בשלהי 1994 וזכה להצלחה בישראל. השיר יצא כסינגל רשמי לרדיו וכבש את מצעד רשת ג' וזכה להשמעות יפות ברדיו. השיר אף נכלל ב- 40 הגדולים במצעד השנתי תשנ"ה 1995 בו ריטה סיימה כסגנית זמרת השנה ואילו דנה אינטרנשיונל נבחרה לזמרת השנה. את המילים כתבו מירי פיגנבוים ואיתן נחמיאס ואת הלחן יצר רמי.

feldman89

Well-known member
מקום 22

חבר של פעם

מתוך: האלבום "ניסים שקופים" 2017

השיר הוא הסינגל הראשון שיצא מאלבום זה ביוני 2017. את המילים כתב נועם חורב ללחן של לורן פלד שלאחרונה שיחרר שירים יפים כזמר. השיר הזה נכנס לפלייליסט של גלגלצ והושמע רבות ברדיו והצליח בחלק מהמצעדים. השיר זכה לקליפ יפה.

למעלה