רילוקיישן

יש משהו אחר חוץ מהיי טק?

סתם צוחק, שיהיה בהצלחה. ממש מסקרן איך זה הולך להסתדר לכם.

לשירת התקווה אתה יכול לעבור לדום- וגם זה לא יעזור...

אף אמא בחיים לא תיתן לך לקחת לה את הילדים לחו"ל..... ושום מאבק משפטי גם לא יעזור לך פה.
אתה תפסיד את הילדים שלך.

danakama10

New member
כי אתה הרי רוצה שהם יחוו את חוויות הילדות שלך, נכון?

בשביל להגשים להם את החוויות הכל כך מדהימות האלו אתה שוקל לנטוש אותם בארץ.
על פי ההגיון שלך, חויית הילדות של לגדול עם אבא היא overrated, העיקר שיבואו לחופשות אצלך ביו אס אוף איי, ואתה אפילו מרשה לעצמך לשקוע בחלומות באספמיה שהם "יצטרפו בהמשך" (על איזו ויזה אגב? או שהתכנון הוא להפוך לאזרח תוך 7 שנים, ואז להתחיל בתהליך הארוך של להביא ילדים בוגרים (כמה זמן זה? 10 שנים? לא בטוחה)).
לא טעיתי בך.

Brave Spirit

New member
הלוואי

Kicker Girl

New member
מבינה אותך, עברנו לפני שנתיים לארצות הברית וזה תענוג גדול

נסה לשכנע אותה בקטנה, בלי כעס ובלי התנשאות. נסה להבין מאיפה נובעת ההתנגדות שלה. אל תשכח שלה לא היו החוויות שלך ואולי המעבר לארה"ב נראה מאיים מאד בעיניה. נסה להבין את הצד שלה ולדבר איתה על זה. גישה ש"את חייבת לי כי עד עכשיו ויתרתי לך" כנראה שרק תרחיק אותך מהמטרה. דיבורים ושכנוע, אנחנו בזה ביחד, תשיג בוודאות תוצאה יותר טובה. בכל מקרה אל תמהר לעשות ברוגז ולהרים ידיים כי ככה אתה בעיקר תוקע לעצמך מקל בגלגלים. זאת באמת הזדמנות גדולה וחבל לפספס אותה. בהצלחה.

Brave Spirit

New member
אכן דיבורים וקצת עשיית שרירים עשו את העבודה

מאז שכתבתי את הפוסט הפותח, המצב השתפר מאד והדברים קיבלו תפנית חיובית.

הגעתי מהדף הראשי, אני לא מומחה גדול ביחסים

מבלי להכיר את הפרטים, נשמע שבאמת זכית להזדמנות שחבל לוותר עליה. היינו מספר שנים בארה"ב כשאשתי עשתה התמחות בבית חולים בקונטיקט, זאת חוויה מאד יוצאת דופן, גם להורים וגם לילדים.

נאמר פה מה שנאמר, אותי מעניין בעיקר מה גרם לאשתך לשנות בפתאומיות את דעתה? האם מישהו מפעיל עליה לחץ? אולי היא סיפרה להוריה והם מגלים התנגדות? אולי איזו נשמה טובה מהחוג החברתי שלה שמעה מבת דודה שלה שיש לה שכנה שעברה לארה"ב והיא אומללה? אנשים לא משנים ככה סתם את דעתם. אני לא מאמין שהכל אבוד ואם היא שינתה פעם אחת את דעתה, היא תשנה את דעתה שוב. תעבוד על זה, יהיה חבל לפספס את ההזדמנות.

alongrin

New member
אולי....

יש לה פה בארץ איזה מאהב שממש לא בא לה לעזוב אותו...

כן, כי איזו סיבה אחרת יש לה לא לרצות לעזוב את הארץ

עם מישהו שאין לו רגש כלפיה ומוכן לעזוב אותה ואת הילדים כדי לגור בארץ חלומותיו? מה יכול להיות יותר טוב מלנטוש את כל החברים והמשפחה שלה כדי לעבור לחיות במקום רחוק עם מישהו שלא אכפת לו ממנה ומהילדים שלו? מאהב, ברור שמאהב.

alongrin

New member
אם לא הבנת...

זה נאמר בסוג של הומור שחור/ציניות...
אבל חייבת להגיב חייבת להצדיק את הניק שלה :)
&nbsp
עכשיו צחוק בצד, אם זה אכן המצב בבית, זה לא נמנע שיש גם איזה מאהב(ת) בתמונה.
במידה ויש, אני לא יודע מה מקומם במערך השיקולים - אבל די הגיוני שזה מצטרף לכל מה שאמרת לעיל.
&nbsp

לא סותר....

כשזה המצב בבית, לא מן הנמנע שיש גם מאהב (מקווה בשבילה בכל מקרה
)
ולכן כנראה שהיא לא רוצה לעזוב לא את משפחתה, לא את חברותיה ולא את המאהב- לאו דווקא בסדר הזה.

alongrin

New member
אם המצב בבית לא טוב

עדיף לחתוך כמה שיותר מהר במקום להסתבך במערכת יחסים מהצד.
&nbsp

למעלה