רילוקיישן

הניסיון האישי שלי מלמד שזה פחות עובד ככה

שאין זמן נכון לזה. בכל גיל לילדים יש צרכים. גם ככל שהבחור יותר מבוגר, יהיה לו יותר קשה למצוא עבודה. בכלל ובטח עם רילוקיישן שכרוך בעלויות גבוהות לחברה.

במקרה הפרטי שלי מצאתי את עצמי ארבע שנים טס הלוך-חזור על הקו לסן פרנסיסקו כשלכולם היה יכול להיות יותר קל ויעיל אם הייתי עובר לשם. אבל דווקא בגלל שהייתי גרוש, זה לא הסתדר. והילדים שלי בני 18, 21, לא בדיוק תינוקות. אני כבר מתחיל לקבל תחושה שאם אעבור מפה, זה יהיה רק ל-retirement.

Brave Spirit

New member
תודה על התשובה

אכן חלום אבל אני לא יודע אם יתממש בגלל הילדים. הם היו חלק מהחלום, כל כך רציתי שהם יחוו את החוויות שאני חוויתי כילד בארה"ב. לא יכול לדמיין לי את החיים הרחק מהם. אם אני נאלץ לבחור בין החלום לילדים, הילדים מנצחים בלי לחשוב אפילו.

danakama10

New member
קראתי את כל מה שכתבת

ואתה לא רק נרקסיסט אלא גם מאוד ילדותי ואנוכי.
ילדים צריכים משפחה אוהבת ולא אב פאתט שנתלה בזכרונות ילדות ורוצה דרך הילדים שלו לשחזר את הזכרונות. לא אב שטוען שאם לא יקח את העבודה זה יהיה "בכייה לדורות". איזו דרמטיות ואיזו חשיבות עצמית. ולא אב שמציב אולטימטום לאשתו שאם היא לא מסכימה להפר את הסטטוס קוו (מגורים בארץ) הוא זורק אותה לכל הרוחות.
מסכנה אשתך ומקווה עבורה שתמצא זוגיות מוצלחת יותר (וגם שתדפוק אותך עם מזונות, כי מגיע לך).

וואו איזה רגשות העסק הזה הוציא ממך.... מרשים!

אולי אני קצת פחות חכמה ממך, ופחות אשת העולם הגדול ממך....

אבל לי בתשובה הזו הוא נשמע פשוט בן אדם.
עם לב אוהב.
שהילדים שלו הם הנשמה שלו ולמענם הוא מוכן להקריב גם חלומות....

את לעומת זאת נשמעת אדם אנוכי ביותר... עם איך שאת מתארת את הדברים נשמע שלהיות הילד שלך זו חוויה קשה מאוד! וגם בעלך כנראה לא מלקק דבש...

למה לפגוע?

יא ווארדי, כמה שנאה ומרירות

ברור לך שההודעות האלה אומרות עליך יותר ממה שאומרות עליו?

הרבה גברים זרקו אותך לעזאזל, אה? מעניין למה... אולי אם היית

קצת פחות ממורמרת ומתוסכלת וקצת יותר בן אדם, זה לא היה קורה לך.

אם במקרה טעיתי, משתתפת בצערו של מי שמקפח את חייו בקרבתך. זה בטח מרגיש לו כמו להיות קבור בחיים. מקווה שלפחות הוא חוגג מהצד עם מישהי כייפית.

kagome10

New member

מסכימה איתך עובדתית.
&nbsp
הייתי שמחה אם הנכונות להגיד דברים לא נעימים ולא פופלריים הייתה באה יחד עם נימוס ונחמדות, אבל איכשהו רוב האנשים שאומרים דברים כאלו הם לא מנומסים. כנראה בתגובה לכל הרפש שזורקים עליהם האנשים המנומסים.
&nbsp
&nbsp

danakama10

New member
באוגוסט 26, הילדים ניצחו בלי לחשוב אפילו

אם אתה נאלץ לבחור בין החלום לילדים.
באוגוסט 27, אתה כותב "אכן הכיוון שזה תופס זה שאסע לבד. בתקווה שהילדים יצטרפו בהמשך".
ילדותי ונרקסיסט כבר אמרתי? אני מוסיפה גם הפכפך.
נשמע שאשתך יודעת טוב מאוד עם מי יש לה עסק.

שמת לב שהוא לא ענה אפילו לאחת מההתגרויות שלך, אפילו לא אחת?

או בעברית פשוטה שהוא לא סופר אותך?

danakama10

New member
רואים שאתה גבר גבר

שהאגו מוביל אותו.
לי זה לא משנה אם הוא סופר אותי או לא (הוא בכלל מכיר אותי?). אני נהנית לתת עיצות כמיטב הבנתי. מי שמפיק מזה תועלת, נהדר. מי שזה לא מדבר אליו, אין בעיה. אני את שלי אמרתי, כמיטב הפולניות.

למעלה