מכבי חיפה -בית''ר ירושלים

מכבי חיפה -בית''ר ירושלים

הערב בשעה 20.00. . . מכבי חיפה מארחת את בית''ר ירושלים!
איצטדיון מלא. . . וחזרה לאחר שלושה משחקי חוץ. . .
חייבים "לכפר" על ההפסד בסיבוב הקודם.
אל תשכחו שבאמצע שבוע הבא גמר גביע הטוטו נגד מכבי תל אביב.
יאללה מכבי

Benedictus3

New member
עוד עשרים דקות יוצאים לדרך

האם שוב נחזור מתוסכלים מהקבוצה ומתנחמים באצטדיון? האם שוב נחשק עם שני חלוצים שמבטלים זה את זה? האם שוב נזכה להגבהות מגביהות או מנמיכות - אבל אף פעם לא מגיעות לראש המיוחל? האם שוב דגני ימסור לשחקן יריב על מפתן הרחבה בדקה הקריטית? האם שוב בוקולי/עטא/מיצ'ל/מיול ישחקו לרוחב עד שהנשמה תצא? האם שוב חן עזרא ירוץ עם הראש בקיר? האם שוב יוסי יתחבא? האם שוב ראיוס ייכנס בדקה ה 60 ויעשה טובה שהוא זז? האם שוב...?
או שאולי נזכה, לשם שינוי, לראות את ורד ועזרא משחקים על הקו ואת משומר וטוואטחה מחליפים אתם מקומות ולא מגביהים אלכסונית לשום מקום? אולי נראה את החלוצים (או החלוץ) זזים? אולי נראה מישהו מעז לבעוט מחוץ לרחבה לכיוון השער ואפילו למסגרת? אולי...
להתראות באצטדיון!

אני גר קרוב...נצא בשבע ורבע...

לא נחזור מתוסכלים.נבקיע...ננצח...ונבוא כוינריים!
ב ה צ ל ח ה !

Cade Foster

New member
לא אוהב את ההגדרה הזאת הזוי

ולדעתי הזוי שמשומר נמצא בקבוצה שנה תשיעית, אם אני לא טועה אתה זה שטוען שהוא השחקן הכי טוב בארץ בעמדתו. איך אתה מרגיש עם זה שאני חושב שדעתך הזויה?
&nbsp
יש מאמן תנו לו לאמן. יש בערך 100 דעות שונות בקרב הקהל לגבי מה ההרכב הנכון, אני עדיין שמח שלא הקהל הוא זה שמקבל את ההחלטות.

DRORIKO8

New member
ייני לא רואה את משומר ממטר

ולא שייני כזה גדול,אבל לפחות הוא עושה פעולות התקפיות חכמות,ואני אוהב את החיבור בינו לבין מיכה עוד מהעונה שעברה. בכל מקרה היה צריך להביא מגן זר.

doodinke

New member
לא יודע אם משומר הכי טוב בעמדתו

אבל חמישה מאמנים במכבי חיפה + מאמני נבחרת העדיפו אותו.
לגבי המילה "הזוי" אין לי בעיה להחליף אותה בכל מילה אחרת... אבל זה כבר לא רלוונטי.
וגם אני שחח שלא הקהל מחליט.

Cade Foster

New member
אולי די עם כל הכדורים הארוכים האלה?

קרה פעם שדגני, טוואטחה, מיצ'ל ובוקולי שמו כדור עומק מדויק על 60 מטר? לא? אז מספיק עם זה.
&nbsp
הייתי אומר שכדאי יהיה להכניס את ורד למחצית השנייה אבל לורד יש נטייה לרוץ מול הפועל ת"א וסכנין ולעשות ג'סטה לקבוצה אותה הוא אוהד, אז אני לא יודע אם זה פיתרון כדאי.

Hatotah1

New member
איזה מאמן גבר

עזבו את כל הטעויות שנעשו בהכנה למשחק ושאחנו לא באמת נראים כמו שאנחנו צריכים להראות. אבל להישאר ב10 שחקנים ועם זאת להשאר עם 2 חלוצים, לדבוק במערך התקפי ולעשות חילוף מפתיע מאוד של הוצאת מגן ימני זה מהלך מעניין מאוד ומצריך ביצים ענקיות.
&nbsp
לא יודע איך זה יגמר, אבל יש פה הימור שאפשר להעריך.

w i n n e r r r

New member
מאמן אידיוט שגמר לנו את המשחק

ב10 שחקנים הוציא את משומר והכניס את עטא מה הוא חשב לעצמו?????
&nbsp

אבראא

New member
אתה אומר את זה בדיעבד!

היה פה חילוף גאוני.
החילוף לא גמר את המשחק. זאת הרחקה (בוקולי במשחק רע) וההגנה הנוראית (בעיקר המגינים)

DRORIKO8

New member
כל פרשנות על משחק יכולה להתפרש כ"בדיעבד"

גם להגיד שיוסי בניון הוא גדול כי הוא בישל באיזה משחק שער ניצחון, כשבכל שער המשחקים הוא לא עושה את זה....

אבראא

New member
לא...

להגיד דברים שהם גאוניים למרות שהמשחק התהפך זו פרשנות שלא בדיעבד. עובדה שהחילופים נתנו גול. גם עטאא וגם תורג'מן.
סטנוייביץ לקח סיכון. הימור גדול. והחכמה היא לתת לו קרדיט על הימור התקפי שכזה. אז נכון ההגנה הוזנחה והמערך על המגרש היה לא ברור מי בתפקיד מי, אבל החשיבה ואלמנט ההפתעה היה גדולים.

w i n n e r r r

New member
תורג'מן וראיוס היה במקום

עטא כבר היה מוגזם ב10 שחקנים לא עושים דברים כאלה לא במשחק כזה בכל מקרה אולי נגד קבוצה מליגה א' זה היה עובד.
&nbsp
צודקת אומנם הוא מסר את הכדור לעזרא שזה סוג של מוערבות אבל מצד שני הגול הראשון של ביתר הגיע מהצד שמשומר היה אמור להיות בו היינו במומנטום בכל מקרה לא היה צריך לקחת כזה סיכון מיותר אנחנו סתם טוחנים מים בואי נסכים שאנחנו לא מסכימים ובמבחן התוצאה יש מישהו אחד שצודק

&nbsp
&nbsp

DRORIKO8

New member
מה לעשות

שפרשנות עושים על 90 דקות ולא על 60?
&nbsp
והביקורת היא לא על זה שהוא עשה חילוף התקפי, אלא על זה שאחרי השער הוא לא ידע להסתגר כמו שצריך. אלמנט ההפתעה? אכן היה כזה, אבל אני לא בטוח שהוא פעל נגד הקבוצה הנכונה

w i n n e r r r

New member
מה זה גאוני

שינה את המשחק מקצה לקצה ואני לא אומר בדיעבד ברגע החילוף המטופש הזה הימרתי בלייב על ביתר פשוט לא יכולתי לפספס הזדמנות שכזאת אני יכול לשלוח לך תמונה אם את לא מאמינה.
&nbsp
בכל מקרה חיפה לא שיחקה עם שלושה שחקני הגנה ועוד ללא שחקני קישור אחורי גם ככה אתה מוביל אז מה ההגיון? למה לתת לביתר את "הפרס" הזה החילוף הזה חרץ את גורל המשחק איך שלא תסובבי את זה אם משומר נפצע עוד הייתי מבין בכל מקרה כמובן שבוקולי מן הסתם חלק מהאשמה אבל המאמן הוא שהפסיד את זה המשחק לצערי אם הוא היה מוציא את בניון או עמאשה אני מבטיח לך שזה לא היה קורה.
&nbsp
&nbsp

w i n n e r r r

New member
סליחה טעות שלי

החילוף נעשה לפני השער אבל זה לא משנה בכלל כי עטא לא היה מעורב בגול ככה שזה לא באמת משנה.

למעלה