מזמן לא הייתי פה

אני בכלל לא רואה טעם לנסות לשכנע אותה או להסביר.

היא בן אדם בוגר זו החלטה שלה.

aaa123

Member
מי שרואה בגברים ארנק מהלך כן רוצה

שגברים יהיו בשבילה.
&nbsp
לא ברור לי איך גילית הוכחות שגברים לעולם לא יהיו בשבילך במובן של קשר זוגי.
אילו היית אומרת שאת לא נמשכת לגברים בלי קשר למעשיהם זה היה ברור אבל אני לא קורא את זה בהודעותייך ,ואילו זה היה ככה לא ברור מה פתאום גילית את זה דוקא בשנה האחרונה ולא קודם בהתחשב בזה שאת בת 25 לפי הפרופיל שלך.

חבל שאת שונאת גברים....

לשנוא, בכלל זה דבר נורא ומטומטם ,אבל שהיה אם עושה לך טוב לשנוא אדם רק כי הוא נולד זכר,שהיה לך בכיף מה אני אגיד לך?

catchet

New member
חבל לשנוא

בעיקר בשבילך. אני מבינה שזה נובע ככל הנראה ממצוקה קשה. מקווה שתמצאי כלים טובים להתמודד איתה

חבל מאוד.

שנאה גורמת בעיקר לכאב לב ולמחלות, עדיף להתקרב לאהבה ולהתרחק מהשנאה,זה הרבה יותר טוב לטעמי.

ga26

Member
אויש, אני כל כך בעד לשנוא ולהוציא את הכעסים

וכל כך לא אוהב את הגישה של "תעשו אהבה ולא מלחמה...."
וזה למרות סלידתי ממה שהכותבת כתבה.
אגב ברור שמי שרואה בגברים רק ארנק או כספומט יותר מחלישה נשים מאשר מחזקת אותן (כי היא קוראת לחיזוק התלות הכלכלית בגבר מה שנמצא בניגוד גמור לגישה פמניסטית כלשהי (עד כמה שידוע לי)

גם אני אוהב מלחמות תאמין לי.

אבל אני מבין שזה פוגע בי ולא מעט : גם לי קל לשנוא את כולם ויש לי וואחד סיבה, אבל מזה יעזור לי?: אני לא בעד הגישה הזו לשנוא גברים כי הם גברים, גם לי אולי יש סיבה לשנוא נשים?: שום דבר טוב הם לא עשו לי אולי?: אז מזה אומר שכולם רעות? : לא ממש לא, וזו סתם דוגמה, אני מנסה להתרחק מהשנאה אפילו שגם אני נוטה לשנוא והרבה...

ונכון טוב להוציא את הכעסים, זה מעולה.

ואני עושה את זה המון ובצורה הכי בוטה - אבל מה יוצא? שאף אחד לא מקשיב ומסרסרים אותך אז אולי כדי קצת למתן את עצמך כי שישמעו כי רוב האנשים לא מסוגלים להתמודד איתי ועם דומים לי, ואני הכי בעד תקשורת פתוחה בה כולם אומרים מה שרוצים, אבל זה לא ככה, וזה לא היה ככה בקרוב, אנשים לא מסוגלים להתמודד עם אש שמופנת אליהם, אני כן אבל אני לא דוגמה לכלל.

GreenMamba

New member
לטעמי- מי ששונא הפסיד במלחמה

אם הצד השני (ולא משנה בכלל אם הצד השני הוא ערבים, חרדים, גברים, ימניים או שמאלנים) הצליח להביא אותך למצב שבו ההכללה והשנאה לכולם הם הרגש המוביל שלך- לטעמי הפסדת את המלחמה.
יש גברים טובים, ויש הרבה מאוד רעים (מתוך מודעות או מחוסר שלה), כמו שיש ערבים טובים ורעים, יהודים טובים ורעים וכו'.
ההכללה הזו רק גורמת לנבואה שמגשימה את עצמה ולא יוצרת בסיס לדיאלוג- אלא לקרע והרחקה.
בסופו של דבר, ההפסד בעניין הזה הוא בראש וראשונה- שלך.

A לוןA

New member
ידעת שהביטוי מילה בסלע

שהיום משמש כדי להדגיש דברים נכוחים (כאילו נחרתו בסלע) הוא בעצם שיבוש של בטוי תלמודי שאומר (בתרגום מארמית)- מילה שווה מטבע-אבל השתיקה שווה שניים- ומכאן שמשמעותו הפוכה לביטוי המודרני...
&nbsp
סתם רגע של עברית...

blackmetal5

New member
אני אוהבת לשנוא את כל הזכרים

והם באמת ראויים לשנאה שלי במיוחד אחרי מה שגיליתי בשנה האחרונה אבל זה לא משהו שאני יכולה לספר.

GreenMamba

New member
בכל מקרה שנאה היא רגש מרעיל

היא מאוד יעילה כדלק וכמגננה- אבל היא גם מרעילה את הנפש והופכת אותה לקשה ואטומה.
זה כנראה מחיר שאת מוכנה לשלם- אני, כשלעצמי, משתדלת מאוד שלא לשנוא- ובוודאי לא לשנוא באופן עיוור (שנאה עיוורת- שינאה לאדם בשל השתייכותו לקבוצה אתנית/צבע/דת/מגדר וכו')

Berethor

New member
יופי ועכשיו רק נותר לך להפוך לעוד יותר א-מינית או ללסבית

זה שגברים הם לא בשבילך זה משהו שהיה ברור מזמן, חבל שלא הבנת את זה מוקדם יותר.

blackmetal5

New member
עכשיו אני מאוד אמינית

ממש אבל ממש לא מעוניינת בסקס עם זכרים

Berethor

New member
עדיף כך, אבל רק שתדעי שחברתך הפנתרית סגולה הלכה לכיוון ההופך

ולכן היא משתתפת הרבה מאוד בפורומים של סקס לאחרונה, היא שונאת גברים כמעט כמוך, אבל כנראה שהעובדה שמכתחילה היא הייתה הרבה יותר מינית ממך והעובדה שהיא מעולם לא הסכימה להיות שפחה בדסמית של גברים גרמו לה להיות הרבה יותר מינית לאחרונה.

בזמן שאת חושבת שעדיף לנצל גברים כספית, היא חושבת שעדיף לנצל גברים מינית, עכשיו רק נותרת השאלה כמה תצליחו לממש את השעיפות שלכן במציאות.

אני אהבתי לדבר עם הפנתרה.

דווקא היא אחלה- היה לי איתה גם קשר במסרים היא אחלה אישה לטעמי אפילו שהיא לא מתה על גברים בלשון המעטה ומכנה אותם זכרזבל חחחחחח.

למעלה