מזל שאסון ממשלת השמאל הצרה בתמיכת הלא ציונים עדיין

poseidon111

Active member
השרשור הוא לא על גופו של הכותב, מר תשע שפות. הוא

לגופו של הכותב.
אתה אשכרה מביך.
לא, לא רק בגלל העברית אלא בגלל הללהלנד שאתה חי בו.
מה קרה, כשירדתם על אחרים זה היה בסדר ועכשיו כשאתה במוקד זה לא בסדר?
צבוע.

דיברגנט חדש

Well-known member
נמאס לי לרדת עליך, כי חונכתי לא לצחוק על מוגבלים ובמיוחד

מוגבלים שיכלית.

שוב, סלח לי שאני לא מספיק חשוב שאעשה הגהה עליך.

חיא2

New member
אתמול, תפוז'קה נעלם כל שתי דקות

רציתי לכתוב לך בעקבות תגובותיך על תלהביב, אבל גם כאן אפשר, שירדת לתחתית חבית התגובות חסרות המשמעות, שהן בבחינת "הא לך, אויב אכזר", ולא סתם שלחתיך לנופש קליל, למילוי מצברי הרוח והנפש [ הנשמה, אלליי, לפי אמונות מסטיות היא בכלל חלק מיהווה, אז אין שם מה למלא ], כדי לחזור למגרש המשחקים שלנו, רענן, מחודש, יצירתי ושנון.
כן אני יודע, מי אנחנו שתתאמץ עבורנו, אבל אחי [ כפי שמדברים ישראלים היום ] אתה נתפס ונקרא על ידי הציבור הרחב כדי עלוב נפש, ואתה הרי נציג של הלשכה האפלה, רגע לא?!

דיברגנט חדש

Well-known member
טעות בידיך, נתפס רק ע"י שניכם וזה בסדר

השאר מכירים אותי יותר מקומונות סגורות שאני פעיל בהן ומפגשים שעושים מידיי פעם.

התייחסתי מאוד עניינית לטענה שלך ש"רק הנחת כאן" שראש הממשלה

התנגד לדרישה של ליברמן לחסל כבר לפני שנה.
אני מניחה שהיה לך קשה לקרוא את זה אז אחזור על זה למענך לאחר שההסבר הגיע גם היום בבוקר ע"י הפרשן הצבאי יוסי יהושוע: בנימין נתניהו התהגד לפני שנה בעקבות ההתנגדות הנחרצת של הרמטכ"ל גדי אייזנקוט שהתנגד לחיסול בגלל המערכה הצפונית (המנהרות).
אני אישית בניגוד אליך ואל ליברמן שמחה שראש הממשלה מקשוב לרמטכ"ל שלו.
אז
והיום.
ואגב, הראיון הזה שראית עם ליברמן...יותר הזוי בעיני שבחרת לקחת אותו כקדוש והתעלמת משאלת המראיין :למה ראש הממשלה התנגד?
ותשובתו של ליברמן: מה זה משנה.....
וככה מייצרים פייק ניוז
למה?
כי זה משנה מאוד למה ראש הממשלה התנגד, זה רק לא שינה לך ולליברמן כי זו עוד דרך לייצר שינאה נגד ראש הממשלה.

וכן,את חוזרת לנושא הבוגדים...מה לעשות שבוגדים מגיעים מהשמאל?
הנה,רק אתמול יהודים מצביעי המפלגה הדמוקרטית התפללו קדיש על המחבל שחוסל.

RossieL

Active member
ההתנגדות

את יודעת למה התנגד?
לטענת דוברי הליכוד, כדי להימנע מהסלמה בשתי החזיתות [צפון והמנהרות, דרום וחמאס] והוחלט להגיע לרגיעה עם חמאס אשר במסגרתה הסכימה ישראל להפסקת אש עם חמאס ואף התירה העברת כסף קטרי לרצועה.
אגב, הפעילות המבצעית בצפון, מבצע "מגן צפוני"? נערכה כולה בתוך שטח ישראל!

אני באמת לא יודעת מה יותר גרוע, הידע שהיה בידי הממשלה על המנהרות עוד בטרם נחשפו ושלא נעשה דבר וחצי דבר בענינם עד לפני שנה [תיק 4000] או הפקרת כל תושבי חבל דרום הארץ כל כך הרבה שנים ויתרה מזאת, לשלם למרצחים על כך שהם מוכנים "לנוח".

ליברמן אינו קדוש מעונה כשם שנתניהו אינו אחד כזה [למרות שאתם מנסים לציירו כאחד, מעונה, נרדף].
אלו האנשים שביטחון המדינה הופקד בידיהם ולצערי הרב, ראש הממשלה כרגע מנווט את עתידו האישי על חשבון עתיד המדינה ואזרחיה.

וגרוע מכך הוא שיש כחצי עם שמאמין לו, קונה את את כל הרעל שהוא מוכר, שותה בשקיקה את כל השינאה שהוא מפיץ ובולע בשלמות את ההסתה.

זו הממשלה של מדינת ישראל, זו אמורה להיות הממשלה של כל עם ישראל, אלא שהמציאות מוכיחה כי לא כך הוא.

אני לא מבינה על מה את מתווכחת ועם מי, עם גדי אייזנקוט?

אני מביאה לך דברים שאמר פרשן צבאי!!
לא דובר ליכוד.
ואגב מה משנה איפה נעשה מבצע מגן צפוני בתוך או מחוץ לישראל? את מבינה כולם מבינים גם בלי להיות אנשי צבא לאן מבצע כזה יכול להתדרדר.
אז הרמטכ"ל אייזנקוט התנגד וראש הממשלה הקשיב לו כראוי.

ליברמן לא קדוש וביבי לא קדוש ולמעשה אין אף פוליטיקאי קדוש.
אבל העובדה שליברמן מנסה להדליק אש בעיצמו של מבצע צבאי כשאנשים יושבים במקלטים ועושה זאת בדרך של רמיה זה פשוט בזוי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אנו לא בולעים בשלמות את ההסתה אלא רואים את ההסתה הנגדית שלכם

אמצו לכם את הכלל "נאה דורש ---> נאה מקיים!" ותראו שתהיה ממשלה של כל עם ישראל עם ראש הממשלה שהוא גאון פוליטי ובינתיים לא התמודד מולו מישהו ראוי שיכול להחליף אותו ובינינו, למה להחליף סוס מנצח?

חיא2

New member
רוזי - מעריץ אותך על התמימות שלך

את פונה לבוט או דמי-בוט [ אולי גם מקבלת משכורת, לכי דעי ] שמפיץ כאן בחדווה את כל רעלי ההפרשות מהבית בבלפור, ואומרת לה: "
וגרוע מכך הוא שיש כחצי עם שמאמין לו, קונה את את כל הרעל שהוא מוכר, שותה בשקיקה את כל השינאה שהוא מפיץ ובולע בשלמות את ההסתה."
היא הרי חלק מהשנאה וההסתה, מהבריונות כאן בפורום ובכלל.
מזל שבמקומות אחרים החליטו לנפנף את צמד הימנונים ששורצים כאן.

חיא2

New member
חככתי בדעתי, מהי הטענה השקרית שבשלה נקראתי

'שקרן', לא פחות ולא יותר.
אבל מהכרותי את הנפש הרגישה כלכך הפועלת -
קבל את התנצלותי המלאה על טענתי השקרית [ איזו מהן.. שיהיה על כולן ], עם זאת אתה נדרש להתנצל על כינויך אותי 'שקרן', שהרי הדבקת לי תכונת אופי לא ראויה
אם לא תתנצל, גם לא נורא.. אני לא מהנעלבים מהר, ואני מניח שחטפת מפוסיידון וממני כלכך הרבה, שלא נותרה לך ברירה, אלא לבקש התנצלות, להגן על כבודך הרמוס.

דיברגנט חדש

Well-known member
קרא את שורתך האחרונה בתגובתך המדוברת שאליה השבתי לך שאתה

שקרן ואשמח לראות על איזה פורומים, אתה בדיוק מתכוון? כי לי לא ידוע על אחד כזה.

חיא2

New member
ידוע לי על פורום אחד שנסגר בפניך

כך נאמר לי לפחות, אז יותר מפורום אחד = פורומים.
יתכן ונמסר לי מידע לא נכון, אם כך, באמת קבל התנצלותי. ושוב, שים לב ל-מה אתה מיחס חשיבות, לטפל ולשולי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה טועה ואין לי בעיה שתציין את שמו והוכיח לך את טעותך

אגב, אני שמח שאני כזה חשוב שאתה כותב עליי בפורומים אחרים

חיא2

New member
חחחחחח, אל תקפוץ למסקנות לא נכונות

הניק שלך עלה בהקשר אחר לגמרי ובשיחה פרטית.
אבל אם לא כך הם פני הדברים, כבר התנצלתי בפניך.
מתי אזכה אני להתנצלות על כינויך אותי 'שקרן'? או שימניים כמוך לא מתנצלים אף פעם?!

דיברגנט חדש

Well-known member
אז, אני שמח שאני כזה חשוב שאתה מדבר עליי בשיחות פרטיות שלך

אין לי בעיה להתנצל וסליחה שקראתי לך שקרן כאשר סתם מישהו אחר הטעה אותך.

חיא2

New member
ושוב, למ'תה כלכך מרוכז בעצמך

לא יכול לקרות שניקך הועלה במסגרת כללית יותר של התיחסות לגולשים מסוג מסוים?
ותודה לך על ההתנצלות. מודה ועוזב, תמיד ירוחם.

למעלה