מזל שאסון ממשלת השמאל הצרה בתמיכת הלא ציונים עדיין

Uri04

New member
כזה הוא האינטרנט. מלא באנשים קטנים ומסכנים

שהשנאה היא הדבר היחידי שנותן להם סיבה להתקיים. כמו הפורום הזה שכבר מזמן היה צריך להיסגר כיוון שהוא משמש כמצע פורה להסתה, פלגנות ושנאה.

RossieL

Active member
הסתה, פלגנות ושנאה

לצערי הרב, אכן, יש מאלה הרבה.
אלא שלא הפורום הוא המצע אלא מנהיגי המדינה שמנהלים אותה וזורעים שנאה, מסיתים ומפלגים את העם.
הפורום הזה, כמו רבים אחרים, הוא רק מראה של החברה שלנו.
ועד כמה שעצוב המראה, הרי שזו המציאות העגומה.
והפורום? דווקא טוב שיש אותו, כי הוא משקף, כאמור, את פני החברה המשוסעת בה אנו חיים, חושף את פרצופם של אלה אשר נוהים כסומים אחרי השנאה, ההסתה והפלגנות.

trilliane

Well-known member
מנהל
לדעתי לא צריך את הפורום כדי לשקף את מה שנשקף ממילא מכל כיוון

אם כבר, חסרות בעולמנו פינות נעימות שאפשר לנהל בה דיון אינטליגנטי בענייני דיומא בלי לסבול התלהמות טרולית טיפוסית. הפורום הזה מייצג נאמנה את הסיבה שאין לי סבלנות לפורומים פוליטיים, ובכל פעם שאני טורחת אני מבינה מהר מאוד שמדובר בבזבוז זמן.

RossieL

Active member

RonspotNL

New member
והכי מצחיק זה

שהימין נמצא בשלטון מאז הרצח (שקרה מתוך ההסתה שהוביל הימין לפני 24 שנים) ולמעט הפסקה קצרה בשלטון הימין הימין לא הצליח להביא את ישראל קדימה אבל בהחלט הצליח להביא לישראל שתי מלחמות תוך פחות מעשור והמצב בדרום( שבו באופן הזוי למדיי יש רוב ימני) הוא לא טוב במיוחד..

חיא2

New member
אינני יודע אם את זוכרת, אבל אותו ימין הצליח

גם, בעקבות הבחירות לגרום לחלקים פשרניים מאוד בציבוריות הישראלית "לשמוח לאידם" של מותקפי הטילים, שהרי בחירתם המאסיבית במר בטחון, קיסר השלום, ממונה למלוכה מטעם יהווה ורעייתו ובנו הטרלול ממשיכה לחזק ולעודד את ירי הטילים עליהם. כאן אין ביצה ותרנגולת. כאן יש סיבה ותוצאה. זו גם הצלחה מופלאה של הביב.

חיא2

New member
לא, השיטה העובדת אצלך

תמיד להתייחס להבלים ולנסות להגזים בהם, בתקווה ששאר הדברים לא יישמעו באמת.

דיברגנט חדש

Well-known member
אכן הבלים, מדינת תל הביב, שהיום אלו שלא למדו, התחילו את

לימודיהם בשעה 9:30 לאחר "הפסקת" האש וילדיהם נהנו מקצת ימי חופש שחבריהם הרבים נתנו להם.

למעלה