מזל שאסון ממשלת השמאל הצרה בתמיכת הלא ציונים עדיין

חיא2

New member
חחחחחח, אלוהים אלוהים אלוהים... "עד אנה עד מתי

עד אנה?"
פלא שהבוס שלך טוען שרק מ- 1996 התחילה המדינה לצעוד לקראת העתיד הניאו-קפיטליסטי?
וכרגיל, אפס התיחסות לטענה הלא ממש מורכבת שהעליתי, שמעריצי המגאלומן מבלפור זוגתו ובנו המטורלל כופים על אנשי הימין חשיבה חד-מימדית, חרדה ופחד מכל דבר שאינם מבינים, העדפת הכוח והליקוקים על פני יצירתיות וחדשנות וכמובן - חוסר יכולת להעמיד עצמם במקום "האחר", ר"ל הזדהות, מורכבות, גמישות, יצירתיות.
דיבר, קח לך חופשה קצרה מהפורום. הטען עצמך קצת בשירה, שיר מכל שפה שאתה מדבר על בוריה. בחר לך ספר מדע פופולרי או לא שמתמודד עם סוגיות מורכבות-מופשטות, העשר את מוחך, הרחב את נשמתך, שחרר עצמך מחרצובות הבית והלשכה האפלה בבלפור.

דיברגנט חדש

Well-known member
הסר דאגה מליבך על הידע שלי במדע

לא שאני טוען, שאין לי מה עוד ללמוד, אך אני עושה את זה ללא קשר להמלצתך וסלח לי שספרי מדע פופולרי, הם לא כוס התה שלי, אלא קריאת מאמרים עדכניים מירחונים נחשבים.

חיא2

New member
שוב, התיחסות לשולי ולא לעיקר..

אם כזה מדען אתה, מדוע עוד לא קיבלת את הנובל למחקרים חסרי הערך?

עכשיו הלוויתו של אבו בלאטה
כמה עצוב

אנשי השמאל למשל איימן עודה כבר מתחילים ללכלך

מפחיד לחשוב מה היה קורה לו הם היו מקבלים עדכון מהקבינט
זה עלול להיות מסוכן לחיילי צה"ל.

הרמטכ"ל כוכבי:המלצנו לדרג המדיני לחסל אותו (את בטטה או בלטה)

קצת מוציא לשמאל את הרוח מהמפרשים.
אין על הרמטכ"ל הזה,סוף סוף יש לצבא מפקד אחרי שנים שהצבא היה צריך לפעול בלי רמטכ"ל אמיתי.

RossieL

Active member
מנע את סיכול בכיר הג'יהאד לפני שנה

רק מניחה את זה כאן

יו"ר ישראל ביתנו ושר הביטחון לשעבר אמר כי ראש הממשלה מנע והתנגד בעבר לסיכול הממוקד של אבו בהאא אל-עטא, שחוסל ברצועת עזה. ליברמן האשים: "מי שמנע את זה לפני שנה, עמד על הרגליים האחוריות ומנע את הסיכול הממוקד"

טוב שהנחת כי הרגע דיבר על זה הכתב ירון משהו בערוץ 2 ואמר כך

יש להתייחס לדבריו של ליברמן כך: לא רק ביבי התנגד אז, אלא גם ראש השב"כ ,הרמטכ"ל והצמרת הביטחונית התנגדו בעת ההיא!!!
אבל כמובן, שאיבט(טרנספר)ליברמן שהפך להיות משיח השמאל (אחרי שהיה גזען ופישיסט) נחשב בענייך יותר מהרמטכ"ל וראש השב"כ וצה"ל באופן כללי.יחי איבט (טרנספר) ליברמן!
דוגרי? זה חמוד לאללה ההתאהבות של השמאל בליברמן,רואים את הכוכבים בעיניים

RossieL

Active member
כוכבים בעיניים

אין ספק, תושבי הדרום רואים כוכבים, ולא רק בלילה.
ולא רק בעיניים.

אבל הכי כייף לקרוא למנהיגים בשמות, ולכל מי שלא עונה על רף דעותיך- שמאלן ועוכר ישראל.

כרגע, חצי מדינה משותקת, ליברמן לא קיים את ההבטחה לחסל את הניה, נתניהו לא קיים את ההבטחה למוטט את החמאס והמדינה קורסת.

אבל העיקר שיש שמאלנים בוגדים ועוכרי ישראל להאשים אותם בכל מה שלא טוב.

לכל איש יש שם ואת כרגיל מתחמקת מלהודות בטעות שלך

נחמד לראות שאחרי שקראתם לנתניהו,מירי רגב,בנט וכו' בגל שם גנאי אפשרי פתאום נהייתם רגישים לכבודם של פוליטיקאים

ואכן,הבוגדים הגיעו מהשמאל: אודי אדיב, עזמי בשארה....
,אהוד (אודי) אדיב (נולד ב-21 בינואר 1946) הוא יהודי ישראלי ופעיל שמאל רדיקלי שהורשע בריגול למען סוריה ובחברות בתא טרור שהפעיל המודיעין הסורי"

"לשעבר חבר כנסת ערבי-ישראלי, מייסד מפלגת בל"ד, שנמלט מישראל לאחר שנחשד בריגול ובסיוע לארגון חזבאללה במהלך מלחמת לבנון השנייה"

RossieL

Active member
ומה לגבי התייחסות עניינית?

טוב שלא חזרת לימי השלטון הרומי [63 לפנה"ס ועד שנת 324] או שלטון המנדט הבריטי [ששלטו בארץ ישראל (פלשתינה) בין השנים 1917 ל 1948].

ובכל מקרה, התייחסות פשוטה להבטחות של ליברמן ונתניהו לא מצאתי בתגובתך.
גם שום התייחסות לכך שהימין, בראשות נתניהו, נמצאים בשלטון כבר מעל ל 2 עשורים [03.2009] והדרום בוער ללא הפסקה.

כי הרי יותר פשוט לטעון ש "בוגדים הגיעו מהשמאל".
שמאלנים, עוכרי ישראל.

RossieL

Active member
צודק, טעות, טעיתי, טועים.

ככה זה כשחושבים על שנת 77, כשהליכוד זכה לראשונה בבחירות, [המהפך] בראשותו של מנחם בגין ובמחשבה מהירה, מידי, קופצים לכניסתו של בנימין נתניהו לתפקיד.

אז, מעל 2 עשורים, אפילו מעל 4 לשלטון הימין,
ומעל לעשור מאז כניסתו של נתניהו. [בפעם הראשונה בין 96-99 והשניה 2009 ועד היום].
ועדין, הבטחות לא קויימו והדרום בוער, והמרכז גם הוא תחת איום, והצפון גם.

ולאחר שהבהרתי את הענין והתנצלתי על הטעות, תשובות עניניות, יש?

דיברגנט חדש

Well-known member
את באמת מצפה לתשובה? כי אני מרגיש שמה שאענה זה LLS מבחינתך

תיראי, אפילו, את המקרה הנדון, ה0מול מאשים את ביבי שחיסל את בהאא אבו אל עטא כתרגיל פוליטי שנועד למנוע משמנץ להרכיב ממשלה.

ה0מול כל הזמן שם רגליים לממשלה בניסיונותיה למגר את הטרור.

חיא2

New member
דיבר לעולם לא עונה עניינית

קורס ראשון בתעמולה - הצג את דבריך, שאינם באמת אמת, כמו הם אמת, בכך שתתיחס לחלק מדברי היריב, ועליהם בנה את בנין הכזבים שלך.
תתרגלי, זה שיטתי אצלו. את מעניקה לו הרבה קרדיט כשאת מצפה ממנו לאיזו תשובה קוהרנטית כלשהי.

RossieL

Active member
אנו יכולים להביא את החמור אל הבאר אך לא להכריחו לשתות

לא מעניקה לו קרדיט אבל כן מנסה להבין איך אדם שמציג עצמו בוגר ונאור יכול להיות כל כך שבוי בנבואות הזעם של מי שאמור להנהיג מדינה ועם שלמים.
אז מושיטה לו סולם, מראה לו את הדרך לבאר, אבל משם ואילך, שלו.
וה"שלו" נראה ונקרא כאן שחור על גבי מסך, ללא כחל ושרק.

דיברגנט חדש

Well-known member
"מראה לו את הדרך"?

תחילה, תביני מי השחקנים במגרש הפוליטי ותביני שהם לא שווה כוחות, יש לך עניין בין שחקן ליגת העל לבין שחקן ליגה ז' וכמה ששחקן ליגת העל לא מושלם, הוא עדיין טוב באלפי מונים מהשחקן ליגה ז' ועל כן, אין ברירה, אלא לתמוך בו ולא להביא חורבן על המדינה עם שחקן ליגה ז' שמנהיגי העולם יזלזלו בו, יסובבו אותו על האצבע הקטנה שלהם ויגרמו לו להשתין במכנסיים.

למעלה