מבקשת מכל בנות הפורום לקרוא

עציון

New member
הבהרה!!!!!!

ממש ממש אין לי קשר לענין. תמיד שמזכירים "איש טוב" מיד חושבים עלי. תודה...תודה.. אבל את החשדות תורידו מעלי. ולמי שיש ספקות בכותרת שפותחת את השירשור אני מציע להסיר אותם.

Kalla

New member
אתה אל תספר לנו סיפורים.

אנחנו יודעים מי הכניס להריון את כל בנות הפורום

שי ז.

New member
סליחה משה אבל אנילא מרגיש אשם

בפוטנציה. אם יהיה מקרה של תקיפה מינית אצלך בישוב אתה תרגיש מיד אשם בפוטנציה? אני יודע בדיוק מי ומה אני ולכן אני לא מרגיש חשוד או לא נוח.

משה32

New member
זה לא מה שאמרתי

לא אמרתי שאני מרגיש אשם אמרתי שהאמירה מעלה אשמה בגברים מצד בנות הפורום התחושה היא לא שלי אגב מחר אני מבקר בעירך

שי ז.

New member
עצוב, מרגיז וכואב שזה הגיע גם

לבית הוירטואלי שלנו. לצערי יש הרבה סוטים בעולם ואחד מהם הגיע הנה. אישית אם מישהו היה מטריד את אשתי או את מיכל הייתי נוקט כל דרך (כולל פיזית) כדי למנוע ממנו להמשיך להטריד אותן או אחרות. אני קורא לכל מי שנפגעה ממנו להתלונן ולעשות הכל כדי למנוע ממנו לפגוע באישה הבאה. היום הוא מדבר ומחר ללא טיפול הוא עלול לעבור למעשים.

אמאפלוס

New member
לחברים בפורום../images/Emo127.gif

אני מוצאת שהגברים בפורום תורמים לנקודות מבט אחרות, ומעניין לי מאד לקרוא אתכם ולשמוע משהו קצת אחר. נקווה שה
שעבר פה לא ימשיך לחולל נזק.

שי ז.

New member
מבטיח לך שנמנע ממנו לחולל נזקים

ובטח שלא נשתנה בגללו.

יוצאת ממני כזו ציניות היום

שהחלטתי להחביא אותה בתוך ההודעה ולא בכותרת... מה שכתבתי ומחקתי הוא" בטח נקודת מבט מענינת. הרי בלי אחד מהגברים בפורום השירשור הזה לא היה בכלל נפתח!!". מה אני אעשה- שזו ההרגשה שלי. שמחר הבת שלי תגלוש בפורום ומה אני יכול לעשות כדי להגן עליה? מגיל אפס לחנך אותה להזהר? לא להאמין לאף אחד? אני זקוק לאירוח שהבטיחו לנו...

hilalev

New member
האמת? השירשור הזה גורם לי לרצות

לעזוב את המקום... בשיא הרצינות, ממש נהיה מסוכן פה. מה יהיה הסוף ?

hilalev

New member
לתת לכל הרעים לנצח, אם את רוצה

לקרא לזה כך.. לא רואה דרך אחרת להגן על עצמי במדיה הזו

apk

New member
אז הרוע יחכה לך במקום אחר

אני מאמינה שמי שבורח נופל, מי שעומד איתן מנצח

משה32

New member
במדיה הזאת יותר קל לך להגן על עצמך

כיוון שאין פה אחד על אחד פיזי משהוא לא נראה לך תערבי גורמים שקרובים אלייך או תנתקי מגע

למעלה