מבקשת מכל בנות הפורום לקרוא

משה32

New member
מסכים עם שירי ומעוניין להוסיף

ראשית אני ממאמין לאותה גברת ומאחל לה הרבה כח להתמודד ובמידה ואותו אדם ימצא אשם אתם לא רוצים לדעת מה הייתי אישית עושה לו אבל מצד שני ברגע שיצא סיפור כזה כל גבר ואין הרבה כאלה בפורום שלא יגיב הוא אשם בפוטנציה השאלה אם לא הייתה דרך לעלות את הנושט בלי להטיל דופי בכל הגברים של הפורום

קשה לי לחשוב על דרך...

יש רק שני מינים..אתה יודע... וכתבתי בהומור, אני בטוח שאתה כבר מכיר אותי מספיק בשביל לא להעלב ממני, נכון?

מי שנכווה ברותחין...

ותסלח לי שאני קורא לך "צוננין"... נשבע לך- אני כבר (בלי שום קשר לנושא השירשור) פוחד להתבטא בחופשיות. פוחד להיות ציני מעל המותר. כאילו כל העולם סובב סביב "פוליטיקלי קורקט"...

משה32

New member
עדיין אני חושב שאתה רציני מידי

למרות שזה פורום ודברים שאנו אומרים לפעמים נקלטים אחרת אבל בין חברים זה צריך להיות פחות רציני

צודק...אז אני משכתב...

איך קיבינימט לא יחשדו בגברים? אם אישה היא המוטרדת, עם כל הכבוד לפתיחות ולליברליזם, החשוד המיידי יהיה גבר. איך היא יכולה להזהיר ולהודיע ללא להחשיד את כולנו? והאמת? לא איכפת לי. הבנתי מהשירשור "ההוא" שבעצם כל אישה כמעט עברה הטרדה זו או אחרת. כל אישה שניה... לכן- אוטומטית אנחנו חשודים. גם בלי לעשות כלום. ושוב- לא בכדי. אם יש חארות שמבחינתן האישה היא עדיין כלי לסיפוק צרכים ותו לא- איך לא יחשדו בנו? אם זה היה הפוך - ואם זו היתה הבת שלך- לא היית חושד בכל גברתן בעל הורמונים וחצ'קונים שנכנס הביתה לאסוף אותה?

Kalla

New member
למה? תהיה גאה.

אין לזה קשר לגבריות, אם כבר - אז קשר הפוך. יש לזה קשר לרוע.

וכמה גברים מטרידים יש לעומת נשים?

כמה גברים אנסים לעומת נשים? כמה סוטים גברים לעומת נשים? יש כאן בעיה. יש בעיה במין הגברי במדינה (אם לא יותר מזה). אי אפשר לשייך את זה רק לרוע. זו מחלה- ומשום מה היא מתפרצת יותר אצל גברים מאשר נשים. אם אני טועה- אז כנראה אני לא מבין משהו מהותי בעסק...

משה32

New member
אורן קצת נסחפת

גם החארות שבנינו הם מיעוט אז למה להיסחף בתחושה

זוכר את שירשור ההטרדות?

חכה שתהיה לך בת. אני לא צוחק... המחשבה הראשונה שעלתה לי לראש היתה - מענין למי איה תפנה כאשר חו"ח יקרה לה משהו בסיגנון. אתה מבין? כאילו טיבעי והגיוני שמשהו זה או אחר יקרה!!! לבת שלי!!!! כולן פה בנות של מישהו. לכולן יש או היה אבא חרד ודואג. ועדיין- רובן הוטרדו מינית. אתה יכול לומר את זה עלינו? הגברים? שרובינו הוטרדנו?

שי ז.

New member
אורן, קודם כל הן יפנו אלינו ההורים

ומתפקידנו לחנך אותן ולתת להן את הכלים לזהות את המטריד מה שיותר מוקדם כדי למזער את הנזק. אם היו לנו בנים אז היינו חרדים מאלימות או מסכינאות כך שהחרדה בכל מקרה היא חלק מלהיות הורה.

הילהל

New member
סומכת עליכם

ברגע שהילדה פונה להורים, ולא שומרת את הסוד - התהליך המרפא מתחיל. ומה שהיה יכול להיות נזק בלתי הפיך ועצום מתמזער להפליא. רק קחו בחשבון שזה יכול לקרות גם לבנים (בעיקר בגיל ילדות ונערות) ותלמדו גם אותם תמיד על זכותם על גופם, על מה שנעים ומותר במגע ומה שלא, ועל הצורך הבוער לספר כל בעיה להורים מייד.

אבל אתה מבין? אני לוקח את זה באופן

טיבעי שהן תצטרכנה לפנות. עד כדי כך המחולות נפוצות בחברה שלנו. זו לא שאלה של "אם"- זו שאלה של מתי!!! תגיד לי שזה לא משגע אותך...

תפתח שירשור שישאל כמה כאן נפגעו

בדרך זו או אחרת. תאמין לי שהפה שלך ידבק לריצפה מרוב תדהמה... אנחנו גברים, אל תשכח. האם קרה שפתחת את הסלולארי ועשית את עצמך כאילו אתה מדבר כדי להרתיע תוקפים פוטנציאלים? האם עשית את הסיבוב הענקי במקום לעבור בגן החשוך? גם אם יש כאלו שמתחמקום מהגורל המגעיל- עדיין, החיים שלהן בהחלט מושפעים ממצב המציאות. למה שאני אדבר בשמן? תשאל אותן!

משה32

New member
עדיין אני חושב שאתה מסיק מסקנות

מעבר לפרופורציה וזה לא שאני חושב שהממדים לא גדולים אבל עדיין רוב רובנו הגברים לא כאלה ועל זה מעידות גם נשים שהותקפו ותאמין לי אתה לא יודע מה הייתי עושה לאחד כזה שיפול לי לידיים ועל זה אני אחנך גם את עומר

למעלה