כריכות הספר השביעי

ShirLola

New member
../images/Emo99.gif

אהבתי במיוחד את הכריכה של הגירסא האמריקאית.

ווואווו!!!

וואי, תודה!!! השנייה נכנסתי למאגלנט אחרי המון זמן.....!!! טוב כמו שאמרו במבוגרים זה באמת הקמע של ר.א.ב אין ספק בכלל... אבל מה קורה בעטיפה של הילדים!?!? מה זה כל הזהב והכסף האלו? אני חושבת שהאייל הכסוף זה הפטרונוס של הארי...נראה לכם? וואי, כמה זמן לא הייתי פה.

+ ../images/Emo58.gif

וגם..לפי העטיפה של הילדים אפשר להבין שרון והרמיוני ב-ט-ו-ח ילכו עם הארי... אוףף...יואו.

black robe

New member
רק עכשיו קלטתי...../images/Emo58.gif../images/Emo63.gif

הרי במבוגרים רואים את הקמיע של סלית'רין, נכון? אז זה אומר שכל מי שחשב עד עכשיו שRAB השמיד את ההורק' (הלא הוא הקמיע), טעה. אם הקמיע נמצא על הכריכה, אזי זה אומר שהוא לא הושמד, רק הוחבא. או אולי זה בכלל הקמיע המזויף?

Mr Sinister

New member
../images/Emo58.gifומי אמר

שצריך להשמיד חפץ לחלוטין בשביל להרוס את ההורקרוקס? הארי השמיד את ההורקרוקס שביומן, והיומן עדיין היה בסביבה כדי שהארי יוכל להביא אותו ללוציוס, וסביר להניח שאת ההורקורקס בטבעת דמבלדור השמיד לפני שהוא התחיל להסתובב עם הטבעת על היד שלו, ככה שזה יכול להיות התליון של סליתרין על הכריכה.

LiRs Lullaby

New member
אני מתפלאת עלייך|ספויילר|

הרי ראינו את הקמיע הזה בספר החמישי כשאף אחד לא הצליח לפתוח אותו.... מי לעזאזל חשב שהוא כבר הושמד? בלי להעליב(באמת, בלי ציניות וזה) זה היה אחד הדברים הכי טריוויאליים עד עכשיו, זת'ומרת - העובדה(או יותר נכון השמועות על כך) שהקמיע של ראב הוא אותו אחד שמצאו בגרימולד......

black robe

New member
סורי, לא חשבתי על זה../images/Emo63.gif

הראש שלי כבר כאב מרוב שנתתי תשובות לשאלות בהודעה של התאוריה שלי

יש כריכה כבר!!

אני לא יודע אם פתחו נושא כבר אבל יש כריכה להארי פוטר 7 פה, רדו קצת למטה http://mugglenet.com/

למעלה