כריכות הספר השביעי

Piece Of Mind

New member
../images/Emo58.gif נו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

יש להארי צלקת! איך אתם לא א רואים אותה?? היא רק מוסתרת מהשיער שלוווווווווווווווווווו

holo

New member
מה שמשך את תשומת לבי במיוחד

הוא הגוון של הציור. הוא לא מסתורי ומרמז כמו הזוהר הירקרק בשישי, והוא לא כחול ואפל כמו החמישי. הגוון הזה מאוד לא ברור, אולי אני אשמע פלצפני, אבל הוא נותן תחושה של סיום, סיום די הרואי יש לציין, לפי הסיטואציה. שימו לב גם שהארי די מחייך, והוא נראה בטוח בעצמו, שזה מרמז לדעתי על סוף טוב.

black robe

New member
מי יודע, יכול להיות שיהיה סוף../images/Emo63.gif

טוב... ואכן, הארי נראה הרואי למדי בציור הזה, אבל הוא לא נראה שמח כלכך, הוא נראה כאילו הוא מצפה למשהו, בסקרנות, אפשר לציין...

LiRs Lullaby

New member
רק לי זה נראה כמו שקיעה/זריחה?

חשבתי שזה נורא ברור הקטע הזה - אחרי לילה שלם שעבר עליהם במחלקת המיסתורין - הוא התפוצץ ועכשיו אנחנו רואים הכל דרך הפרגוד... כלומר, האמפיתיאטרון הישן הזה פלוס הוילון לא נשמע לי כאילו הם בהצגה כמו שכמה אנשים אמרו..... והארי נראה מצפה למשהו, בניגוד לוולדי שלא ברור על מה הוא מסתכל - על משהו ששניהם מנסים להשיג, או לעבר הארי..... ושוב, הארי נהיה כזה חמוד
חסר לה שהיא רוצחת אותו!

yyye

New member
שימו לב בכריכת ילדים

יש בשמים ציור של שני ילדים...אחד עם הפנים קדימה ואחד עם הפנים אחורה...

RoieL

New member
../images/Emo133.gif../images/Emo58.gifאולי

דמבלדור היה הורקרוס?

RoieL

New member
הספר הזה יהיה ענקי!

פיזית הוא יהיה ענקי. תראו בגרסא האנגלית כמו עבה הקטע של הכותר שבין הכריכה הקדמית לאחורית.

BigMan3TheOne

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

תסתכלו רגע על הכריכה של גרסאת הילדים, איפה שהוגוורטס, יש ירח מלא(!!!!) וענק. אולי משהו שקשור ללופין ?

wine forever

New member
היי!

בקשה קטנה... אאמממ... מישהו יכול לשלוח לי את העטיפה של הספר השביעי האנגלי והבריטי?

Chevelle

New member
היי...יש לי רעיון =)

שמתם לב שבגירסאת הילדים "רון" נראה בלונדיני במיוחד ולובש משהו שנראה כמו המדים של סלית'רין...? אולי זה בכלל מאלפוי שיוצא לעזור להארי? וגם הניגודים של זהב וכסף...זה הצבעים של סלית'רין וגריפינדור...הארי וולדי... =) בכללי אני כבר מתה לקרוא את הספר!!!!

sexyvampire

New member
../images/Emo45.gifרק את הספר!!!../images/Emo185.gif

העטיפה של גרסת המבוגרים נראית ממש ממש טוב, לעומת זאת גרסת הילדים - וואל, ילדותית
הכריכה הוירטואלית נראית כמו כל הספרים. בכל מקרה, הייתי הולך על המבוגרים! אבל.. מה הקטע של כל העטיפות?

ToryMaster

New member
לא הבנתי

יש את הכריכה ה"מקורית", שזו הבריטית לילדים. בהמשך הוציאו גם כריכה למבוגרים, כנראה כי מבוגרים בריטיים התפדחו ללכת עם ספר שנראה כמו ספר ילדים ברחוב [אם תסתובבו בלונדון באוטובוס או תחתית, תראו שכולם שם יושבים עם האף תקוע בספר], אז הכינו להם כריכה בוגרת וסולידית יותר. והאמריקאים הם אמריקאיים, הם חייבים להיות מיוחדים ולהתבדל, אז יש להם כריכה משלהם. מעניין באמת למה בעברית משתמשים בכריכה האמריקאית.

למעלה