כריכות הספר השביעי

RoieL

New member
שמתי לב פתאום../images/Emo58.gif

שיש שערות של מטאטא מתחת להארי. הוא על מטאטא..

Koki Girl1

New member
../images/Emo58.gifלאא

זה לא מטאטא זה עץ ,חתיכות עץ
תסתכלו על התמונה הגדולה

LiRs Lullaby

New member
ממתי הארי משחק קווידיץ' עם וולדמורט

? לפי דעתי זה בטח יהיה משהו חשוב(לייק דה) שיכריע גורלות! אגב, זה לא נראה כמו איצטדיון קווידיץ', לי זה נראה כמו אמפיתיאטרון שכזה... או מעין מבנה ישן.

LiRs Lullaby

New member
איפה את רואה מטאטאים? |ספויילר|

יש בתמונה, ממש מתחת וליד הארי דברים שנראים כמו עץ שבור. אם כבר, יש מצב שזה בכלל משרד הקסמים שהתפרק לחתיכות ונשאר ממנו רק המקום הזה ואנחנו צופים מבעד לפרגוד. היפ היפ הוריי לי, יאבה, עכשיו חשבתי על זה!

noosh

New member
הממ,

Harry Potter and the Deathly Hallows עוד אין תרגום רשמי בעברית (בעיקר כי לא ברורה הכוונה ב-Hallows), אני חושבת שבינתיים זה "הארי פוטר ורוחות המוות", אבל זה זמני.

jonathan500

New member
דעתי ../images/Emo133.gif

אני בטוח בודאות שלוילון של סיריוס יהיה חלק מרכזי בעלילה של הספר השביעי בסוף הספר החמישי נפתרות המון שאלות אך פשר הוילון נותר די סתום לא יודעים הרבה פרטים עליו חוץ מזה רולינג העניקה לו יותר מדי תשומת לב מכדי להתעלם ממנו בהמשך

benza007

New member
אולי פשוט...../images/Emo58.gif../images/Emo133.gif

ההורקרוקס האחרון יוחבא בגרינגוטס.. יש שם כלכך הרבה זהב וחפצים שונים ומשונים, שלכו תדעו מה מהם הוא ההורקרוקס... בקשר לצבע של הרקע בכריכה האמריקאית, אולי הקרב הגורלי יערך בשקיעה. =]

צלליות

New member
לא בשקיעה.. אבל../images/Emo58.gif

אולי מרוב קסם או ההשתלטות של וולדי או משהו הכל כתום כזה...

המ.

רק לי נראה - לפי הכריכה של הגרסא האמריקאית - שהכל שם קורה על במה של תיאטרון? לא, נו, באמת! הם נמצאים באמפיתיאטרון, יש שם פרגוד שמוסט לצדדים, הארי וולדי משחקים באובר-דרמטיות סצינה מתוך 'חלום ליל קיץ', והקל מסביב מוחא כפיים. זה כזה מתאים!

benza007

New member
חחחחחח.. (נגיד ש"|ספוליר|")

הם פתאום נהיו חברים לעת זקנה?

חרבביש

New member
../images/Emo58.gif

אמפיתיאטרון ווילון (פרגוד) זה ממש החדר ההוא במחלקת המסתורין...

אנה92

New member
../images/Emo45.gif

יש לי הרגשה רעה מהחדר הזה =| תגידו אולי כל זה קשור לחדר ההוא שלא נפתח להארי כשהיה במחלקת המסתורין?

yyye

New member
זה נראה כאלו הארי וולדמורט../images/Emo58.gif

באותו צד...אפילו ג'.ק. רולינג אמרה שדמות רעה תהפוך לטובה...אז אולי זו האפשרות הכי הזויה אבל אפשרית....

איזה הרוקרוקס זה? -_-"

WTF. זה הlocket של סלית'רין /: [לוידעת איך תירגמו את זה לעברית ולא אכפת לי, מוות, זה locket, וזה של Slytherin, ואת רואה את זה |:] מוות |: קרפס. משונה. פדופיל.

למעלה