כיצד אתם שומרים על אופטימיות ולא נופלים לדכאון?

shuki2k16

New member
אכן מורכב

אצטרך להתעמק בזה טיפה

shuki2k16

New member
הרווקות משני הצדדים היא אפילו לא השאלה

השאלה היא, האם באמת "לכל סיר יש מכסה". לפי הנתונים, לצערי, לאחד מתוך 21 גברים אין מכסה

Jokermad

New member
עזוב אותך דורות הבאים

אני למשל, לא מעניין אותי להשפריץ את הגנים שלי, אני גם לא מתנגד אבל זו לא המטרה. כן לבלות/להעביר את החיים עם מישהי מתאימה, וזה קשה בגלל חוקים חברתיים מעוותים.
ובאבולוציה יש המון טעויות, ומאז שהאדם עם המודעות התערב באבולוציה של עצמו, זה כבר לא רלוונטי, יש כ"כ הרבה משתנים שנכנסו לתמונה שחוקי המשחק אחרים.

shuki2k16

New member
אני כן רוצה ילדים

בכל אופן לא רלוונטי, צריך קודם למשוך מישהי, לפני שיוצא ניתוק

puma141

New member
היית פעם

בטיפול פסיכולוגי? עשית איזה סדנאות לשיפור הדימוי העצמי שלך?
אתה מחפש כלים חדשים ונוספים- או שאתה פשוט תקוע במקום המוכר וה"נוח" שלך?
מה עשית כדי לשנות את התפיסה שלך על הכל- על עצמך, על בנות, על החיים שלך, על הגיל שלך*מה זה מאוחר מידי להתעורר?! זו שטות גמורה* הכל אצלך לוקח למקום הפסימי, במודע.
אז זה מה שיש.....תתמודד :) בחירה שלך. מילכדת את עצמך.

מה כן טוב בך? חיצונית ופנימית.

shuki2k16

New member
ובכן

מה יפה בי? העיניים שלי כחולות(לא בולט מאד). בפעמים המעטות שמישהי שמה לב אלי במשך חיי, זה היה בגלל העיניים. זהו, כאן זה נגמר

מבחינה פנימית, הרבה מאד אנשים טוענים שאני שנון ומצחיק. הכל טוב ויפה, אך זה כנראה לא מעורר משיכה אצל נשים, לפחות לא על רקע שאר ה"נתונים".

puma141

New member
כמה מעט כתבת....:)

אני כבר רואה שיש לך אומץ לא פשוט, שאתה לא נענע לבעיות שלך *למרות שאתה קצת מטפח אותן* אני רואה כנות שזה המון...
33 זה גיל מעולה להתחיל מחדש. בהכל!:) אל תספר לעצמך סיפורים.
תאר לך עכשיו אתה בן 43- עם אותה תחושה? לא תבכה על 10 השנים האלה, שביזבזת במחשבות כאלה, בלי להפעיל את כל הכוחות שיש לך, למקום אחר?
בלי להלחם-עבורך?
אם באמת אתה מרגיש "מכוער", יש היום כל מיני דברים שיכולים לשפר את זה אולי...דרך פסיכולוג שימליץ לך אפילו על זה.
למרות שאפשר גם בלי, אבל את זה אני משאירה לתחושות שלך...
בקיצור- עשה הכל! קח גם את היחסיות של הטוב שבמצב שלך- יש אנשים שהרבה יותר קשה להם ממך.

וסיפור קטן-
אני מכירה מישהו נכה- שכבש מלא מלא מלא בחורות! כי הוא בא ממקום אחר......:)
כי הוא נלחם-תרתי משמע.

shuki2k16

New member
"אם אתה מרגיש מכוער..."

המשפט הזה מחזיר אותי ל"אבסורד" שציינתי פה בשירשור. אשאל אותך כזה דבר: אילו יתחיל איתך עכשיו בחור, שהוא מכוער לכל הדעות(לדעתך, לדעתן של חברותיך ולדעתן של 99% מהנשים)- כיצד תתיחסי לזה? האם תאמרי לעצמך "אה, הוא מרגיש יפה ומושך, וזה כל מה שחשוב", או שתגידי "מה היצור הזה רוצה ממני?" בכנות אני שואל אותך...

puma141

New member
זו שאלה קשה האמת.

אני אגיד לך משהו-
גבר חתיך- זה רק רושם ראשוני, לא מעבר!
גבר הורס חיצונית, יכול לפתוח ת'פה ולקבור את עצמו בשניה.
הטיפשות שלו, או השטחיות, מבחינתי לא עושים לי את זה בשום כלום
עם כל הקוביות שיהיו לו בבטן, והפנים היפות שלו, הגובה שלו..זניח.
אני יכולה כן לתת לך דוגמה קטנה, לגבר שהיה בתוך חבורה של חתיכים לכל הדעות- שלי של חברות שלי ועוד חחח משך את תשומת ליבי ואתי ברמות אחרות, כשהוא היה הכי מכוער שם בחבורה הזו! ממש ככה...בעיקר אחרי שהוא פתח את הפה.
מהבחורים שיצאתי איתם, היו שניים הורסים חיצונית. השאר ממש לא משהו חחח
אבל זו אני! אתה יודע זה מאוד אינדיבידואלי.

puma141

New member
אחרי שהוא פתח את הפה-

הוא היה מהמם חחח התכוונתי.
בקיצור- תחשוב מה אתה משדר היום, מה אתה רוצה היית לשדר- זה
מה שחשוב. כדי להגיע לזה, אתה צריך "לבנות" אותך. להאמין בך!
תתחיל להציב לעצמך אתגרים.

puma141

New member
בטח!

3 שנים מדהימות חחח
והוא היה יותר ממה שחשבתי שהוא.....מהמם.
אבל...גם לו היו חסרונות שלא קשורים לנדון שלנו.......:) אז הלכתי.

shuki2k16

New member
המממ...מעניין איך הוא נראה

את אומרת שהוא היה "הכי מכוער בחבורה"- זאת הגדרה יחסית. יכול להיות שיחסית אלי הוא יפה. אין לי שמץ. כמו כן, את אומרת שיצאת עם כמה שהיו "לא משהו"...שוב: זה יחסי
. בכל אופן המציאות היא, שאני לא מושך את תשומת ליבן הרומנטית של בחורות, בין אם אני לבד או בחבורה. אני כן מושך את תשומת ליבן כאיש שנון- אבל זה לא מספיק. כתבת ש "גבר הורס חיצונית, יכול לפתוח ת'פה ולקבור את עצמו בשניה. הטיפשות שלו, או השטחיות, מבחינתי לא עושים לי את זה בשום כלום.."

אך מה אם אתה גבר מאד לא מושך, עם אינטליגנציה גבוהה, ידע מעמיק וחוש הומור? האם זה באמת היה גורם לך לתת לו צ'אנס? הרי בסופו של יום, כולנו רוצים להתעורר בבוקר לצד מישהו שלא דוחה אותנו פיזית...

puma141

New member
לא יודעת-

אתה מתאר מפלצת! זה מה שאתה מרגיש שאתה?
אם אתה רוצה שלח לי תמונה שלך למסרים, ואני אגיד לך את דעתי האמיתית עליך-אם אתה מוכן לזה.
כי כמו שאמרת- הכל יחסי.
ויש מצב שאצלך כבר אין אינדיקציה, כי הכל תלוי אצלך ב"דחיות" שקיבלת!
אני חושבת שאם לא תוציא את עצמך *זה קשה* ממעגל הקסמים הזה של החשיבה שלך, תשאר באותו מקום.
אל תיתן לאינדיקציה החיצונית הזו, ולדחיות שחווית עד היום- להיות הטון העיקרי בחיים שלך! תתחיל לשנות.
אם תוכל חיצונית לשנות מה שממש מפריע או אפשרי לעשות היום-אל תהסס במקרה שלך. כי קשה לי להתווכח עם התחושות שלך על עצמך, חיצונית.
תיגש ותברר מה אפשרי! אם זה לא אפשרי- תשלים עם עצמך, קבל אותך, תאהב אותך ותחדד את המקומות שאתה יכול לחדד תוך כדי החלטה- שאתה בעדך.נקודה.
תתחיל לעשות- בלי להרים ידיים. כדי שתוכל להגיד לעצמך עוד 10 שנים, או יותר- לפחות ניסיתי.

puma141

New member
*מבטלת כמה קטעים בפוסט שלך!*

מכוער- הוא לא! :) רחוק מזה מאוד.סתם הרגל מטופש של תפיסה. הכל בראש!

למעלה