כיצד אתם שומרים על אופטימיות ולא נופלים לדכאון?

puma141

New member
חחח תהיה כמו טל, התחיל כטל

ותראה איפה הוא גמר......כטלטלוש :)

אמא שלי אומרת שנולדתי פומה או משהו דומה.........

ותראה לאן הגעתי......

tal902

New member
לך תתווכח עם אמא שלך....

אבל אולי התכוונה לפומית? ׁׂ(;

puma141

New member
אם יותר נוח לך

עם המחשבה הזו- לך עליה......*היא אומרת*.

אודי127

New member
לא מבין אנשים שפוחדים מדחיה. זה טיפשי בעיניי. חחחחח

כל אדם לא יסכים לקשר עם אדם שהוא לא נמשך אליו.
גם אתה יכלת לדחות אנשים אחרים כמו שאחרים יכולים לדחות אותך.
זו יומרנות לצפות שיקבלו אותנו ללא תנאי. למה שיקבלו אותך אוטומטית? כל אדם נמשך לסוג מסויים של אנשים. הוא לא אמור להתחבר עם כל בחור או בחורה.
ולכן אם התחלת עם בחורה והיא לא רצתה, ביג דיל. לא קרה כלום. באותה מידה גם אתה יכלת לדחות בחורה שרוצה איתך בקשר כי לדעתך היא לא יפה או מסיבות אחרות.
אף פעם לא הרגשתי דחיה בגלל שהתחלתי עם בחורה ושהיא סירבה. זה טיפשי.
בסך הכל מדובר בבחורה שאתה בקושי מכיר והיא לא חייבת לך כלום כמו שאתה לא חייב כלום לבחורה זרה שזה עתה פגשת.

shuki2k16

New member
אתה צריך להגיד תודה לאל, שיש לךmind set כזה

לוגית, גם אני אומר לעצמי שאין משמעות אמיתית לדחייה. הבעיה היא, שבנאדם שנושא עליו מטען רגשי כמו שלי- חוטף בוקס בפרצוף כל פעם שהוא חווה דחייה. אתה בר מזל, שאתה לא מבין את זה. חוויות ההתבגרות שלך היו כנראה שונות משלי(היה לי גיל התגברות מאד קשה, סביב נושאים אלו), ואני מניח שזה גם מושפע מחינוך.

עם זאת, אני חייב להסתייג מחלק מהדברים שאמרת. אני לשניה לא ציפיתי, ש"יקבלו אותי ללא תנאי". אני לא ציפיתי אפילו, שאני אמצא חן בעיני 10 אחוז מהבחורות. אני מדבר איתך פה על חוויה מתמשכת ועקבית של דחייה, סטטיסטיקה שלא ניתנת לסילוף או הכחשה, שבסופה מצטיירת תמונה מדכאת של חוסר אטרטקטיביות.

גבר מושך גם יכול לחוות דחיות, אך האחוז הוא לא אותו אחוז חביבי.....וזה קל מאד להגיד "אתה צריך רק אחת". מי שמושך את המין השני, הסיכוי שלו למצוא התאמה אמיתית, מכל הבחינות- הוא גבוה הרבה יותר. הרבה מאד דלתות פתוחות בפניו.

אודי127

New member
היום קשה להכיר בחורה כי החברה החילונית מאוד שטחית

וקודם כל מסתכלים על הקנקן ולא מה שבתוכו. הנשים בררניות
מאוד. לא תראה בחורה יפה עם מכוער ולהיפך. האימרה
'' האופי חשוב יותר מיופי'' היא סיסמה ריקה מתוכן. אף אחד לא מנסה לגלות אופי של בחורה או בחור מכוערים כי לפי המראה ישר דוחים אותו ולכן אין סיכוי שיכירו את הבן אדם מבחינה פנימית.

shuki2k16

New member
מסכים, אבל מוזר לי שאתה אומר את זה, לאור מה שכתבת מקודם

בהודעה הקודמת הבעת "פליאה" על הפחד שלי מדחייה. בהודעה הזאת אתה כותב "לא תראה בחורה יפה עם מכוער ולהיפך..", מה שמרמז על כישלון ידוע מראש, ודחייה מתמשכת. איך בדיוק לא ברור לך, שמצב שכזה יוביל לתסכול והתמרמרות? אם בנאדם סופג דחייה אחרי דחייה, גם מבחורות שהן ממש לא יפות בעצמן(שזה פרט שמשום מה שכחתי לציין...דווקא חשוב מאד)- כיצד אתה מצפה ממנו להישאר "סבבה"?

לגבי החילוניות: ראיתי כבר הודעה שלך בסגנון הזה בעמודים קודמים, וציינת שאתה חילוני בעצמך. אז מה אתה מציע לי/לנו? שנאמץ מערכת אמונות מסוימת, רק כדי למצוא שידוך?
אנחנו חילונים וישראלים- זה מה יש.

אודי127

New member
תסכול והתמרמרות כן יכול לנבוע מחוסר הצלחה

למצוא בת זוג. כנראה שהמזל בוגד בך. כי אין הסבר אחר שאפילו מכוערות
לא רוצות אותך. אבל אתה לא יכול להאשים את הבנות שלא רצו בך, אולי הבעיה היא בחוסר מזל?

לגבי החילונים אולי צריך לאמץ את שיטת השידוכים? במקום להתחיל עם בחורה במועדונים? אצל החילונים שידוכים נחשבים לדבר פגום ורק אנשים לא יפים נאלצים לנצוא שידוך. בשידוך זה עדיף להכיר כי כל אחד שבא לפגישה יודע לאיזה מטרה הוא בא. פשוט ולעניין.

xvxxvx

New member
לא

חסר זוגות שאני שואל את עצמי "מה היא/הוא עושה איתו/ה" רק מלהסתכל עליהם.

Som30ne

New member
לא נראה לי שפחד הוא הבעיה

כש 100 אחוז מהתגובות שאתה מקבל הן מסוג מסויים,
ולא מזה החיובי, מגיע שלב שבו אתה אומר - "מה הטעם לנסות ?"
(וכל תגובה נוספת שכזו רק "מוכיחה" שצדקת, ומחזקת את ההרגשה)

Som30ne

New member
אני מכיר מקרוב אנשים במצב דומה

(ואפילו מגוף ראשון)
והמסקנה היחידה היא - שכנראה מדובר בכללי תורתו של דארווין.
כנראה שיש רצפים גנטיים שנועדו להכחד, ולא להמשיך לדורות הבאים.

puma141

New member
תסביר לי

באיזה הקשר כתבת את זה כאן?
לא ממש הבנתי...

shuki2k16

New member
אכן כן. קראתי גם נתונים מטרידים ביותר אתמול:

על כל 20 בנות, נולדים בארץ 21 בנים! ההשלכה של זה ברורה. לקראת הזקנה זה הולך ומתאזן כמובן, כי נשים חיות יותר זמן, אבל אז זה כבר לא רלוונטי

shuki2k16

New member
אני לא חושב שהוא זניח

על כל 20 בחורות צעירות, ישנם 21 בחורים צעירים. זה די משמעותי...אבל זה מה יש.

puma141

New member
בעיני זה זניח וזה עוד

תירוץ. :) שטויות במיץ...לא ישים בפועם, בחיים עצמם.
עובדה יבשה ולא קריטית.

shuki2k16

New member
לפי מה שראיתי בויקיפדיה:

היחס הוא 1.05 מלידה, עד שזה מתחיל להתאזן לעת זקנה, בגלל התמותה הגבוהה יותר של הגברים. זאת אומרת, גם בגילאי 14-18 וגם ב30-40 המצב הוא אותו מצב. זה לפחות לפי הנתון של וויקיפדיה...........

אני לא רואה איך הגיל הממוצע של גבר במערכת יחסים רלוונטי- כל עוד אנחנו שומרים את העניין בגבולות ה"צעיר"

אנסה להסביר

אתה משווה מספרי נשים וגברים באותו הגיל, למשל מס' הגברים בגיל 24, מול מספר הנשים בגיל 24, אבל אם ברוב הזוגות הגבר מבוגר מהאישה בנניח לצורך הדוגמא שנתיים, אזי את המספר הגברים בגיל 24, צריך להשוות עם מספר הנשים בגיל 22. בהשוואה שכזאת תגלה שאין כמעט פערים. הסיבה לכך היא שאכן נולדים יותר גברים, אבל גברים שורדים פחות ולכן עם פער הגיל הממוצע בזוגות, נותרים מעט פחות גברים ונוצר איזה איזון זוגי. סמוך על הטבע. ברמה הגלובלית, הטבע חכם יותר מאיתנו. כמו כן יש גברים שמעדיפים גברים, א-מיניים ועוד קבוצות שהן לא הטרוסקסואליות ממש שגם אותן יש לשקלל בתחשיב של מס' הגברים מול נשים.

למעלה