גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום שלישי

crazy87878

New member
שטויות של מי?

לא הבנתי
בכלל צריך צופן דה וינצ'י להבין אותך לאחרונה

fabregas0

New member
מהלך של שחקן טיפש

100% מהשחקנים תופסים בחולצות בזמן כדורים חופשיים.. אין דבר כזה שלא.
פשוט נסטה לצערו נתקל בשחקן מס' 1 (ולא כדורגל) בוסקסט.. שאת כישרון ההצגה שלו ראינו כבר בעבר..
איך שתלא תסתכל על זה, פנדל שני, רבע גמר ליגת האלופות --> על דבר כזה לא שורקים.

tinchin

New member
נסטה לא מטומטם, הוא מעבר לשיא ויודע את זה

ומתקשה להתמודד עם שחקנים מהטופ במשך 90 דקות ללא שימוש בעבירות, גם במשחק הראשון הוא עצר את מסי פעמיים עם עבירות מאחור לאחר שלא הצליח לרדוף אחריו.

עדיין בלם נהדר, אבל כבר מעבר לשיא ומתקשה לשמור על חדות במשך 90 דקות

the new L

New member
הפנדל הראשון של מאה אחוז

לגבי השני - יש תפיסה בחולצה. אפשר להתווכח אם צריך לשרוק על זה, אבל תפיסה בחולצה יש. השופט לא המציא כלום.

borat1

New member
אם זה 100% פנדל,כהגדרתך

למה לרוביניו הוא לא שורק במחצית השניה על פחות או יותר אותו דבר?

the new L

New member
לא ראיתי

אבל לגבי הפנדל הראשון, אני באמת לא מבין על מה הויכוח: מגן גולש לעבר הכדור, מסי בפעולה סופר חכמה - שם את הרגל שלו במקום כך שהמגן לא מגיע לכדור, אלא רק פוגע ברגל של מסי - כתוצאה מכך: המגן לא נוגע בכדור אלא רק פוגע ברגל של מסי - השופט חייב לשרוק!

borat1

New member
אין ויכוח לגבי הפנדל הראשון

העניין הוא שעל פחות או יותר אותו דבר השופט התעלם פעמיים בצד השני-וכאן הבעיתיות.

ANGELUSPIKE

New member

לא היה פנדל

אם תשימו לב, כל פעם שיש קרן חוזרת זה בגלל משיכות בחולצה ברחבה. לא נותנים על כזה דבר פנדל. מילא אם הכדור כבר היה משוחק, מילא אם בוסקטס היה עולה בניסיון לנגוח.
הוא תפס אותו עוד לפני ההרמה, ההרמה הלכה לכיוון אחר, שניהם התחילו לרוץ ונפלו. מעצבן, אבל אם ברצלונה תעלה אני לא אאשים את השופטים, היא קבוצה יותר טובה (למרות משחק לא רע של מילאן).

Mellow29

New member
בחיי שאני לא מבין מה הבכי

נכון, התפיסה של נסטה היא משהו שרואים לעיתים קרובות בקרנות ולא תמיד שורקים על זה. אבל נסטה תפס שחקן בחולצה, והוא יודע טוב מאוד שזו עבירה והוא עלול לקבל פנדל. מוצדק לגמרי.
גם לגבי הפנדל הראשון אין מה להתווכח. אני חושב שאדום היה קצת מחמיר ובהחלט עשה טוב השופט שלא נתן אדום. זה ממש לא היה חד משמעי ואם היה מרחיק את אנטוניני המשחק היה נגמר.

בסה"כ לדעתי מילאן עדיין במשחק. ברצלונה כמעט לא יצרה מצבים, אמנם מחזיקה הרבה יותר בכדור אבל פגיעה במתפרצות. לא תוצאה אידיאלית לאיטלקים אבל אם יצליחו לחזור מהר מספיק הלחץ עלול להכריע את ברצלונה.

crazy87878

New member
הנה ברסה מוכיחה שהיא לא צריכה שריקה לפנדל

כדי להבקיע

Ron 22

New member
המשחק אבל לא היה נראה ככה ב1-1...

מקווה שזאת תהיה התגובה האחרונה שלי בנושא.

יובל 272

New member
משחק חד צצדי

24 בעיטות לשער של ברצלונה,3 של מילאן,פחות או יותר סיפור המשחק.

היה פנדל של מיליון אחוז,בדיוק כמו שבוע שעבר,רק אז השופט שגה ולא שרק.אם שחקני מילאן לא רוצים שישרקו להם פנדלים שלא ימשכו חולצות ברחבה.נקודה.

אריאל5

New member
זה ששופטים נוטים לא לשרוק על תפיסה בחולצה

זו בעיה של השופטים. במשחק הזה הייתה טעות אחת לשופט וזו יד ששרק נגד מילאן שהיה כדור ירוי כל השאר מדויק (אולי צהוב שני לשחקן איטלקי שפרח ממני שמו הייתה נכונה אבל לא רצה להלהיט את המשחק יותר מדי)

borat1

New member
גאה באמברוסיני ונסטה

ספורטאים אמיתיים וגדולים שנלחמו ב-2 המשחקים האלה כמו אריות.

אין מה לעשות,מול שופטים אי אפשר להיערך בשום צורה.
ככה זה שאתה משחק מול מועדון שהוא יותר ממועדון וכשארגון מסויים רוצה מטרה מסויימת-הוא יקבל אותו.

אני גאה בקבוצה שלי.

Cade Foster

New member
בקשר לפאטו

אם לא הייתי אוהד מילאן הייתי מתפוצץ מצחוק.

די, שיפרוש, שיעשה לעצמו טובה. הוא מביך.

טל851

New member
מילאן שיחקו מצוין, הגיעו להזדמנויות

אבל השופט הרס...ברור....

fabregas0

New member
הגיע להם לנצח

בלי ספק..
אבל לא ככה. מחצית ראשונה בארסה לא הגיע כמעט למצבים. אם היה 1-1 במחצית, מילאן יכלה להרוג את המשחק במחצית השניה והייתה עולה לחצי..

למעלה