גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום שלישי

Ron 22

New member
כן, כמו שלשחק אחרי שריקה לנבדל זה צהוב שני...

די נו.

the new L

New member
אתה רוצה שאכין לך מקבץ

סרטונים מיוטיוב שמראה ששורקים על משיכות חולצה בקרן פנדלים?

טל851

New member
תראו מי מדבר על עיוור וסובייקטיבי

מה עם הספק עבירה על פויול בסן סירו?

נניח שלא היה פנדל, ברצלונה היתה מנצחת בכל מקרה, ברצלונה היתה טובה יותר

תפסיק להאשים את השופטים...זה כבר מעבר לבכיינות...במקום להסתכל על הקבוצה שלך ואיך היא שיחקה אתה חייב להאשים מישהו אז את מי תאשים אם לא את השופטים...

אההה ודרך אגב זה היה פנדל...

Ron 22

New member
כבר רשמתי - היה פנדל.

וגם הסברתי למה אני לא בטוח ב100%.

לומר "לא היה פנדל אז ברצלונה הייתה מנצחת בכל מקרה כי היא טובה יותר" זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. אז בשביל מה ליגת האלופות מתקיימת? למה שלא באמת נעמיד את בארסה פעם אחת במבחן ולא להגיד "טוב, אז מה אם השופט הרס את המשחק... כנראה שבארסה היו מנצחים בכל מקרה." למה שפעם אחת השופט לא יהרוס את המשחק שקצת קשה לבארסה?

לא מעניין אותי איך הקבוצה שלי שיחקה כי מילאן קבוצה הרבה פחות טובה מברצלונה. לא האמנתי ולא לחצי רגע שמילאן פתאום ישטפו את המגרש. אבל עדיין, היה 1-1 בדקה 40 ויש סיכוי טוב שמילאן היו מעמידים בונקר נפלא 50 דקות ולא סופגים.

טל851

New member
שני דברים הפריעו לי בתגובה שלך

1. "הרס את המשחק"- הגזמת....בכיינות כבר אמרתי?

2. בונקר? בשביל זה אתה רואה כדורגל? טוב מאוד שמילאן לא עלתה...

שיהיה חג שמח!!! (לי, בכל אופן יהיה חג מאוד שמח )

Ron 22

New member
...

1. אין מה לעשות - מי שנדפק מהשופט יהיה בכיין. מי שתמיד יהנה ממתנות של השופט יקרא לאחרים בכיינים.
2. אני לא רואה כדורגל בשביל בונקר, אבל במשחק של מילאן - בארסה ההנאה מהתוצאה מעניינת אותי פי 900 מההנאה שלי במשחק, שלא תהיה קיימת גם ככה כי אני יותר מדי במתח.

crazy87878

New member
לא חכמה "לאהוד" את ברסה

לא יודע למה אנשים כאן חושבים שהם ה"קבוצה שלנו" כמו אייקס וספרס עם דגל ישראל אבל זה פשוט לא כך ההיפך הוא הנכון

Mellow29

New member
לא מטומטם כמובן

לכנות אותו ככה זה קצת יומרני. אבל הוא עשה טעות ומשך בבירור בחולצה של בוסקטס. משחק מנוסה כמוהו ניתן היה לצפות לעשות את זה באופן פחות שקוף. אין לו את מי להאשים מלבד את עצמו.

Cade Foster

New member
תראה

אין לי למי לבוא בטענות, ברצלונה עברה כי היא קבוצה טובה יותר. ואני באמת מעדיף שהיא תזכה השנה ולא ריאל מדריד.

אבל בוא ניכנס לרגע של כנות. אם פויול תופס ככה את אמברוסיני ברחבה בצד השני.

השופט שורק? את האמת!

Mellow29

New member
כמו שאמרתי

כשנותנים לבני אדם לשפוט ולקבל החלטות, יהיו מקרים של חוסר אחידות. כמה פעמים ראיתי שופט מקבל החלטה מסוימת במשחק אחד, ואחרי שבוע במצב דומה שופט אחר מקבל החלטה הפוכה לגמרי? זה מתסכל נורא כשזה קורה נגדך...אבל שופטים הם בני אדם, וחוסר אחידות זו רעה חולה בכ"כ הרבה מקרים - מצבים של קו אחד, תפיסות בחולצה במצבים נייחים, גלישות בשתי רגליים. באמת אין מה לעשות נגד זה כל עוד לא מכניסים טכנולוגיה.

במצב הספציפי הזה, אגב, אני מעדיף ששופטים ישרקו על -כל- תפיסה מאשר שלא ישרקו בכלל. אולי ככה שחקנים יתחילו להגמל מהמנהג הדוחה הזה לתפוס שחקנים בחולצה במצבים נייחים ויתרכזו בלהשתפר בלהגן כמו שצריך.

Cade Foster

New member
מסכים איתך ב-100%

אבל למה זה תמיד קורה בקאמפ נואו, כל ההקפדה הזו? הרי גם לואן פרסי על פי החוקה היבשה הגיע כרטיס אדום בשנה שעברה. אז מה, זה לא היה גניבה של ההצגה ע"י השופט?

אם תמיד היו שורקים על זה לפנדל (גם בשבוע שעבר בסן סירו!) לא היית שומע באמת חצי מילה נגד השיפוט. אבל זה קצת (קצת) מסריח כשתמיד אותה הקבוצה היא זו שנהנית.

מעבר לזה אני שותק. ברצלונה תזכה שוב פעם באליפות אירופה כי היא הקבוצה הכי טובה באירופה.

Mellow29

New member
לא יודע למה זה 'תמיד' קורה שם

במקרה של ואן פרסי היה מדובר בשופט טיפש שהחליט לגנוב את ההצגה. המשחק האומלל נגד צ'לסי, למשל, קרה בסטמפורד ברידג'. אני מניח שלקהל ביתי שמשלהב את השופט ולוחץ עליו לקבל החלטות יש חלק בהחלטות כמו של RVP ושל מוטה, אבל הקהל לוחץ על השופט בכל מקום בעולם וזו לא המצאה קטאלונית.

מן הסתם יש טעויות שיפוט שהולכות עם הקבוצות הגדולות יותר מאשר עם הקטנות, וברצלונה כקבוצה שהיא לא רק 'גדולה' אלא 'ענקית' נהנת מהן. אבל זה לא קורה -רק- בקאמפ נואו, ולא קורה -רק- לברצלונה ולא קורה רק לטובתה. צריך קצת פרופורציות.

יובל 272

New member
מטומטמם מטומטמם

בדיוק בגלל מה שרשמת,שזו הייתה הכוונה שלי.משחקן עם כ''כ הרבה ניסיון אתה לא מצפה שיעשה טעות של טירון.

Cade Foster

New member
אהבתי שאתה לא מסוגל לכתוב "מטומטם" כמו בן אדם

אבל לכנות ככה את אחד מחמשת הבלמים הכי גדולים ב-20 שנה האחרונות אין לך שום בעיה

יובל 272

New member
תאשים את המקלדת של אנדרואיד בפון..

כן נסטה עשה מהלך של שחקן טיפש,וזה לא רלוונטי שהוא בלם אגדי.

Cade Foster

New member
יפה, הורדת אותו לדרגת "טיפש"

אולי בהודעה הבאה הוא יהיה אהבל, ואולי אולי אחרי זה הוא עוד יצא בסדר...

crazy87878

New member
MOI?

איך זה קשור אלי?

למעלה