גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום שלישי

kobyz21

New member
באמת הגיע לו גם אדום בפנדל הראשון

לפי החוק היבש, אבל מה לעשות, פשוט יש אוהדים שלא מתעסקים בשיפוט ולא משתמשים בזה כתירוצים ויש כאלה שמקנאה לברצלונה כל הזמן מחפשים לבכות, להתלונן כדי להכפיש והם לא רואים שהם לא קשורים למציאות בזה, הם צריכים להבין שברצלונה מקבלת המון שריקות כאלה בזכות ולא בחסד, זה נובע מסגנון המשחק שלה, מהשליטה במשחק, מההתמצות בגבול הדק שבין פעולה שמותרת לבין פעולה שלא, מהגישה, הידע וההבנה של השחקנים איך לנצל את המהלכים, איך לסחוט מבחינה מקצועית את השריקות בהתאם לחוקים ולאיך ששופטים את המשחק.

tinchin

New member
גם לפני כמה שנים שהוא היה הבלם הטוב בעולם

עם מנוע טורבו בתחת, נסטה לא יכל להספיק למנוע ממסי את הבעיטה לשער.

אכלו לי שתו לי אכלו לי שתו לי....

Cade Foster

New member
אה הבנתי

העובדה שזה היה מסי בדרך אל השער - זה מה שהיה צריך לגרום לשופט להניף לאנטוניני את האדום. אם זה היה פויול באותו המצב - היה בהחלט אפשר להסתפק בצהוב.

צבוע. כשאינטר העיפה אתכם בכיתם במשך חודש! מאיפה החוצפה?

tinchin

New member
אתה גדול

לא יודע למה, אולי מרוב רגשי נחיתות שאין להם מקום, הרי אתה אוהד מועדון מפואר, פירשת לא נכון את דברי ועלית להתקפה.

האדום שאפשר היה לשלוף לא קשור לזהות השחקנים, ציינתי את מסי כי הוא זה שהיה שם, ציינתי שנסטה גם בימיו הטובים ובתוספת מנוע לא היה מגיע כדי להבהיר ששום שחקן לא יכל לעצור את המצב כיבוש הוודאי הזה אילולא העבירה של אנטוניני - מכאן אדום, גם אם בציור גרפי היה שחקן לא רלוונטי איפשהו שמונע מאנטוניני להיות "אחרון". בפועל הוא אחרון בדרך לשער כי אף אחד אחר לא יכל למנוע את השער מלבד אביאטי.

אני לא צבוע ולא בכיתי שאינטר העיפה את ברצלונה, אני בכלל לא אוהד ברצלונה ולא היה אכפת לי מי מבין מילאן או הקטלונים תנצח (רק השבוע היה שרשור התפקדות). גם לא רואה חוצפה בלציין את דעתי שמדובר בפאול עליו ניתן לשלוף אדום. אני גם בטוח שאתה לא בן אדם אלים כמו ההתבטאות שלך כלפי, ושמדובר רק בחוסר הבנה, אז אני מאחל לך חג שמח ובהצלחה לקבוצתך בליגה בזמן שאני חוגג את הניצחון הגדול של הקבוצה שאני כן אוהד אתמול

haim9798

New member
זה לא רלוונטי לפי החוקה אם הוא אחרון או לא

הוא אכן היה צריך לקבל אדום כיוון שהוא מנע מצב וודאי לכיבוש שער.
ואם אתה לא מסכים שזה מצב וודאי לכיבוש שער , בוא נוציא את העברה מהמהלך ונקבל את מסי עומד בתוך הרחבה (קרוב או בתוך החמש, אני לא זוכר בדיוק) מול שוער , מה הסיכוי שזה ייגמר בשער ?

רז 1978

New member
לא יאומן איך הווינר מזלזלים במילאן

נכנסתי עכשיו לאתר של הטוטו והיחס לניצחון של מילאן הוא -8
פשוט דוחה ומגעיל איך הטוטו מזלזלים בקבוצה הזאת זה מראה שהטוטו לא סופר אותם

למרות שברצלונה היא פייבורטית לניצחון היום זאת לא תהייה סנסנציה אם מילאן תנצח או תסיים בתיקו שערים (תיקו אגב זה יחס של 5.25 גם יחס מעליב)

הטוטו מתנהגים כאילו מילאן היא קבוצה קטנה שהגיעה במקרה לרבע הגמר כאילו זאת קבוצה קטנה מעין סינדרלה כמו אפועל ניקוסיה או משהו כזה

הלוווווווווווווווווווו

זאת מוליכת הסרייה איי קבוצה שבעברה הייתה 7 פעמים אלופת אירופה!!! (ואני בטוח שיום יבוא וגם השמיני יגיע)

למרות שאני אוהד ברצלונה אני מתבייש מאד

יובל 272

New member
הווינר ביחס לבתי הימורים בחו''ל עוד נדיב למיל

למילאן.

באתר BWIN ,שהוא אולי אתר ההימורים הפופלארי בעולם,היחס לניצחון של מילאן הוא פי 9!!!! לתיקו היחס הוא 6.25 .ניצחון של ברצלונה מקבל יחס של 1.25

אני רוצה יותר מדי

ואני חושש שזה יחזור אליי בבומרנג. אני כל הזמן מנסה להגיד לעצמי שזה לא נורא אם נעוף, אבל מצד שני אני כבר שבוע מתפלל, ככה שזה לא יכול להיות לא נורא.
לא הייתי במתח ככה ממשחק של אף קבוצה, אף פעם
אוי הלב.

Cade Foster

New member
כשיש אופציה לקבל כל כך הרבה ריספקט

במצב של עלייה שתשים אותך בעמדה מצוינת לעלות לגמר... אתה לא יכול שלא להתאכזב אם זה לא יקרה.

Puskas

New member
פורצה מילאן!

כבוד גדול לאיטליה אם הם שולחים את ברסה הביתה,
בינתיים 1-1 והלחץ על הקטלונים בכל הכוח.

יובל 272

New member
כמה שנסטה מטומטמם...

פנדל של מיליון אחוז,בדיוק כמו שבוע שעבר.

Ron 22

New member

בחיי, אוהדי בארסה לפעמים כאילו מנסים להכעיס בכוח.

כמה עוד אפשר לסבול את זה? מעניין אותי מה עכשיו כל אלו שאוהדי מילאן ומסמפטים את בארסה חושבים כשזה מגיע ממש אל הקבוצה שלהם. זה מגעיל, זה דוחה וזה פשוט לא הוגן ומוציא את החשק מכדורגל. גם אם יגמר 7-1, אני עדיין אאשים את הפנדל הזה.

Cade Foster

New member
כן, נסטה מטומטם

הוא בסך הכל אחד הבלמים הגדולים בהיסטוריה, מה הוא חושב לעצמו כשהוא מלווה את בוסקטס...

Ron 22

New member
תגיד, זה המשחק הראשון שאתה רואה?

לא שורקים על כזה דבר פנדל! נקודה. כמה עיוור וסובייקטיבי אפשר להיות? כמה?

the new L

New member
הרבה שופטים שורקים על זה פנדל

(ותמיד שריקות כאלה הן במחלוקת). אגב, לפי החוק היבש זה בהחלט פנדל.

למעלה