ספירת מלאי 14.4.2013 לתחילת שבוע

hadas834

New member
מחזיקה לך אצבעות

תראי אם יש לך מחזור פחות או יותר סדיר ולבעלך ספירת זרע תקינה רוב הסיכויים שבאמת זה רק עניין של זמן. תשמרי על האופטימיות זה יכול רק לעזור.
וגם אם לא יצא החודש.. לא נורא עוד חודש עוד חודשיים וזה יבוא!
שיהיה שבוע טוב לכולנו

hen242

New member
שבעה חודשים ארוכים במיוחד

לגבי המחזור סדיר לגבי בעלי טרם בדקנו אנחנו מנסים שבעה חודשים אז אני באמת מקווה שזה רק עניין של זמן

hadas834

New member
שבעה חודשים זה באמת לא הרבה זמן...:)

במיוחד אם לא בדקתם כל חודש משבעת החודשים האלה ביוץ בצורה עקבית ומסודרת..
בכל אופן אני מציעה לך לראות מה קורה בחודש חודשיים הקרובים ואם עדיין לא, להתחיל לברר מה קורה.. (אפילו ברמה של בדיקות דם פשוטות של ערכים והורמונים וספירת זרע של הבעל...)
מקווה שלא יגיע לזה אבל בלי קשר, אל דאגה היום יש כל כך הרבה דרכים להרות שגם במקרים "קשים" שפיזיולוגית אין סיכויים גבוהים יש מקרים שזה מצליח.

לאחותה של חברה טובה שלי יש זוג חברים שניסו הרבה זמן להיכנס להיריון כשהבחורה הלכה לבדיקות התברר לה שהיא כמעט עקרה (הסיפור היה ממש מזמן ואני לא מכירה אותם אישית אז אני לא יודעת פרטים) בכל אופן מבחינת הרופאים הסיכוי שהיא תהרה שאף לאפס. אז הם נרשמו בסוכנות אימוץ ולקח להם כמובן המון עד שקיבלו הודעה שהם עומדים לקבל ילד (מחו"ל) הדבר המדהים הוא ששבוע אחרי שהם קיבלו את הבשורה היא גילתה שהיא בהיריון והיום יש להם שלושה ילדים! מה שאומר שבאמת אין ייאוש בעולם!

עזבי אותך.. תהני כרגע מהניסיונות ואני יודעת שקל להגיד (גם אני לא יישמתי..) אבל עכשיו אני קצת מתחרטת על כל המחשבות השליליות והסטרס והמועקה שהייתי בה. יכולתי להעביר את התקופה הזו יותר באיזי ובכיף.
אל תדאגי עד שלא תהיה לך באמת סיבה לדאוג.
ובנימה זו אאחל לך הצלחה גדולה ולילה טוב :)

hen242

New member
עוד שאלה קטנטנה וסליחה על החפירה

בדרכ מתחיל לכאוב לי החזה ממש כשבוע לפני המחזור והפעם אני ארבעה ימים לפני המחזור ואין זכר לכאב איך היה אצלך מבחינת החזה?

hadas834

New member
גם לי לא כאב רק ביומיים שלושה האחרונים

הוא התחיל להראות סימני רגישות... ותשאלי כמה שאת צריכה מה שאני יכולה לעזור בכיף...

רק שלצערנו (את יודעת..) הכל בגדר השערות ועד שה
לא באה או לחילופין יש פסים אי אפשר לדעת באמת ואנחנו משגעות את עצמנו עם המחשבות...
מקווה שהימים הקרובים יעברו מהר :)

כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא מאמינה!!!!!! אחרי חצי שנה, הריון שנגמר בגרידה בשבוע 6 ועוד חצי שנה של נסיונות הופיעו 2 פסים!!!! ברורים!!!!

האמת רע לי לכתוב הודעה שמחה ביום כזה אני פשוט באמת לא יכולה להתאפק... ניזכור את כל החיילים הגיבורים שלנו וכל נפגעי ]עולות האיבה...

לופסי

New member
6 ימים איחור, עוד לא בדקתי.

היי.
בד"כ המחזור של מאוד סדיר, 28-29 ימים וביוץ ביום 15 (לפי בדיקת ביוץ).
אני ביום מחזור 34, יוא"ב 20 ועוד לא עשיתי בדיקת הריון.

אני מאוד חוששת לקראת ההריון: זה יהיה ההריון הראשון שלי וכמו שכבר סיפרתי הוא יהיה הריון בסיכון גבוה שהזהירו אותי מפניו. בין השאר אמרו שיהיה לי סיכוי מוגבר להפלות- וזה יצר עננה שחורה שמכבידה עלי.ומפחידה והורסת את השמחה/התרגשות.

אני חושבת שכשאהיה בהריון אני לא ארצה לספר לאף אחד (חוץ מהבנזוג) לפחות עד שנראה דופק, וגם אז בטח נספר רק למשפחה הקרובה עד סוף השליש הראשון...
לפי מה שהבנתי אין ממש בדיקות שצריך לעשות עד שבוע 8 (אנא תקנו אותי אם אני טועה) חוץ מבדיקת הריון ובטא והכפלות לא חייבים, כך שסה"כ בעיקר צריך לחכות מעכשיו (נגיד, אם אני באמת, שבוע 4 או 5- עוד חודש). אולי זה עקום אבל איכשהו נראה לי פחות מפחיד לא לבדוק כלום וסתם לחכות למחזור שיגיע - זה משהו קצת יותר מוכר שאני כבר יודעת להתמודד איתו, מאשר לדעת שאני בהריון ולחשוש מהמחזור שיגיע פתאום ויפסיק את ההריון.

מצד שני, עכשיו, תוך כדי שאני כותבת, אני חושבת שזו מחשבה ממש טיפשית, והאמת היא שאני (וגם הרופאה שלי) צריכה לדעת אם אני בהריון, במיוחד במקרה שהוא לא יצליח... נכון?

אוווף. אני חייבת למצוא איזו מנטרה אופטימית ומרגיעה ולהשתחרר מהפחד.

אלך לקנות ערכה.

cookiii

New member
היי חמודה.

במידה ואת באמת בהריון אז בשעה טובה.
דבר שני, עדיף לדעת על הריון בסיכון כמה שיותר מוקדם כדי לקבל טיפול מתאים.
אולי יש תרופות חדשות שיעזרו למצבך? אולי את צריכה לשכב לנוח יותר?
תנסי להיות חיובית בנושא כדי להקל על עצמך. הריונות רבים בסיכון מסתיימים בלידה תינוק בריא ומתוק.

אני מאחלת לך שכל מה שאמרו לך יתבדה ויהיה לך הריון קל,תקין ומשעמם.

הריוניות אפריל

רוצה ורוד ה"פ 31/3/13
einat176 בטא 2/4/13
Rainbow syrup ה"פ 12/4/13
sonrisita בטא 14/4/13

למעלה