ספירת מלאי 14.4.2013 לתחילת שבוע

שימו
הספירה לעדכונים בלבד

שימו
-הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה

כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

erana28

New member
שאלת ביוץ שוב פעם ,

טוב אז אחרי שאני ובעלי ישבנו על לוח שנה וספרנו את ימי המחזור זה הסיכום

חודש ינואר - 27 יום
חודש פברואר - 27 יום
חודש מרץ - 23 יום

קיבלתי מחזור אחרון ב11.04 מחכה כבר לסיומו ואז אני אמורה להתחיל לבדוק עם ערכת ביוץ ביום ה11 לא?

ממש לא בא לי לפספס את הביוץ שוב פעם .

זה אומר להתחיל ב 21 לחודש? אולי עדיף יומיים לפני ? זה חודש שני לניסיונות .

חודש שעבר התפספס לי הביוץ לא מובן איך ...מחזור חודש מרץ היה ב- 19.03 ספרתי 11 יום וזכור לי שהתחלנו לנסות מ- 28.03 - 04.04 ולא נתפס .

אוף כל כך מקווה שזה יקרה החודש.

תודה.

orange star

New member
עונה

הי,
קראתי את ההודעות שלך גם בחודש שעבר - קודם כל חשוב לדעת שגם אם הכל בסדר ובייצת בזמן שחשבת שבייצת, לא תמיד נקלט הריון...
הביוץ קרוב לודאי התרחש שבועיים לפני שקיבלת מחזור, קרי ב-28.3. את רושמת שניסיתם ב28.3 - אבל יכול להיות שאצלך זה גם היה יום או יומיים קודם
ו/או פשוט הזרע לא הגיע לביצית... בכל אופן, בתשובה לשאלתך- כרגע ממוצע המחזורים שלך הוא 26 יום, כך שסביב יום 12 זה זמן טוב להתחיל לקמפר יום כן יום לא.
לפי מה שאני כתבתי זה אומר ה-23 לחודש, אבל תקשיבי באמת שזה לא מדע מדויק ובהחלט כדאי לקמפר גם בימים הפוריים שלפני הביוץ - התוקף של הזרע ארוך יותר מתוקפה של הביצית ולכן יכול להיות מצב שגם אם תקמפרו יומיים לפני הביוץ הזרע יפרה את הביצית, אז בקיצור, כן את יכולה להתחיל מה-21 או אפילו לפני זה ופשוט תעשו יום כן יום לא.
במקביל תמשיכי לבדוק עם הערכות, וכדאי גם אחרי שהערכה מזהה ביוץ להמשיך לבדוק (אני לא עשיתי את זה בחודש שעבר ואני מתכוונת ליישם את זה החודש).

מאחלת בהצלחה לכולנו !!! אחזיק לך אצבעות לחודש מוצלח ופורה

erana28

New member
תודה מותק,

היום אני ביום ה7 ממחזור האחרון, אני אתחיל לבדוק ממחר ביום 8 עם ערכת ביוץ .

מאחלת לכולנו שהחודש זה יקרה ונתבשר בפסים יפים.

למעלה