ספירת מלאי 14.4.2013 לתחילת שבוע

ספירת מלאי 14.4.2013 לתחילת שבוע

"
אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו
"

אחרי הביוץ

טלינקה9 יואב 3
ליבלובית13 יואב 4
mamy128 יואב 5
hen242 יואב 5
לילוש 85 יואב 6
סתם אחת מאוהבת 25 יואב 8
חיבוקית85 יואב 9
ענבלית79 יואב 10
מחודש לחודש יואב 10
Ginger L Honey יואב 10

לפני הביוץ

מחפשת קש ימ 1
wedwed ימ 2
אם הבנות2 ימ 2
kukim17 ימ 3
nikoduda ימ 3
אניי24 ימ 4
איילאבמי ימ 4
poopchik ימ 4
גדיש1 ימ 6
anat110784 ימ 6
s t i m p i ימ 6
נועליקה ימ 7
לילוש308 ימ 8
ronki3 ימ 9
JMSixfeetsmall ימ 9
שיר של יום חג ימ 11
תוכייה ימ 10
רוצים כבר ימ 12
michalca01 ימ 13
MissC1 ימ 13
orange star ימ 13
פנקו היחידה ימ 14
Ziv162 ימ 14
שונאת לחכות ימ 14
מירי רוצה להרות ימ 14
אודליונת ימ 14
אמא של jonathan ימ 15
cookiii ימ 16
טטיה1 ימ 18
סקיובס ימ 18
קרפדולה ימ 19
galitma13 ימ 22
פלפלונית8 ימ 25
timi24 ימ 29
מימי1981 ימ 31
purefresh ימ 43
Dvach ימ 44
תותאדום ימ 58

hadas834

New member
אפפפפ.... מתלבטת אם לקנות ערכה...

נמאס לי לבדוק, לראות שזה שלילי, להחליט שזה מוקדם להספיד כי אולי יש עוד סיכוי ואז להתבאס אחרי יום יומיים כשהמכשפה מגיעה..
מצד שני... יש את הצד השני...

לא פשוט הסיפור הזה.

hadas834

New member
מסתכלת על זה ולא מאמינה! יש פס!!

אני יודעת שעדיין מוקדם לשמוח באמת אבל אחרי 10 חודשים ארוכים אני סופסוף נושמת לרווחה!
היום יוא"ב 14 ולא יכולתי לעצור את עצמי מלקנות בדיקה (ועשיתי אותה בשירותים של הקניון... יש לי יכולת דחיית סיפוקים של ילד בן 5 :))
בהתחלה לא הופיע כלום אז התעצבנתי, שמתי את המקלון בתיק ונסעתי לכיוון הבית.. באחד הרמזורים הסתכלתי שוב וראיתי פס בהיר בהיר כמעט שקוף אז קניתי עוד אחת של פרופשיונל וכשהגעתי הביתה בדקתי שוב והפס יצא קצת יותר ברור...

בחודש שעבר הלכתי לרופא נשים שנתן לי הפניות לא"ס מעקב זקיקים.. כבר קבעתי את התורים וברגע האחרון ביטלתי אותם והחלטתי שהחודש יהיה החודש האחרון שאני מנסה טבעי ואם לא ילך אתחיל בטיפולים...

אני ממש בשוק ומתרגשת מאוד... כל כך חששתי שיש בעיה אצלי או אצל בעלי... מעבר להכל אני פשוט שמחה לדעת שהכל בסדר.
סימנים מיוחדים: בשבוע שעבר היו לי כאבי בטן לא מוסברים, ממש כל השבוע דקירות כאלה ומיחושים ופעילות מעיים מוזרה .. עוד משהו, הביוץ שלי גם הגיע מאוחר החודש (יו"מ 21) כשבד"כ זה מגיע בין היום ה-14 ל-18..

תודה לכולן ואמן שזה יהיה חודש מנצח לכולכן!! מקווה לחזור אליכן בקרוב עם עדכונים משמחים!

sandy 86

New member
מזל טוב

רציתי לשאול, למה את מתכוונת בפעילות מעיים מוזרה? האם הדקירות היו בצד מסויים של הבטן?

hadas834

New member
תודה :)

כאבי הבטן באו והלכו, כל פעם במקום אחר אבל הכי חזקים היו בצד שמאל למטה..
ובפעילות מעיים מוזרה אני מתכוונת שבד"כ יש לי יציאות סדירות וכבר יותר משבוע שזה עושה בעיות.. (אני אחסוך ממך את התיאור הגרפי..
)
בהצלחה !

hen242

New member
מזל טוב!!!!!

אין ייאוש בעולם!!! מזל טוב רציתי לשאול אותך אם חוץ מכאבי הבטן הרגשת עוד תסמינים ששמת לב אליהם ?

hadas834

New member
תודה מתוקה! :)

אולי בדיעבד כשאני חושבת על זה היו כל מיני דברים מוזרים... סופ"ש שעבר אני ובעלי היינו בחופשה באילת כמה ימים לפני כן חברה הייתה אצלי ולא הפסיקה להגיד לי כמה שרזיתי (ובאמת רזיתי) וכאילו איך שהגעתי לאילת ושמתי בגד ים הייתי נראית לעצמי כזאת ענקית עם בטן נפוחה כזו ולא הצלחתי להכניס אותה כמו שאני עושה בד"כ כשאני עם בגד ים... חוץ מזה, לא יכולתי להפסיק לאכול כל מה שנקרה בדרכי ולצערי גם שום דבר לא יצא החוצה כמו שצריך אז הרגשתי ממש כבדה וחנוקה... היה ערב אחד שדווקא אכלתי ארוחה קטנה ופשוט היה לי כבד אז ניסיתי להקיא כדי להרגיש יותר טוב וגם לא הצלחתי שזה היה לי מוזר. בנוסף קמתי קצת יותר לפיפי מהרגיל בשבוע שבועיים האחרונים..

האמת שלא האמנתי בכלל שאני אקלט החודש גם כי שתינו אלכוהול ועישנתי מלא (מאז שגיליתי אני לא נוגעת בכלום- אפילו ירקות אני שוטפת בחומץ
) ואני זוכרת שאמרתי לבעלי שגם אם נקלטתי בטוח הטבעתי אותו ודווקא החודש שמבחינתי הסיכויים היו נמוכים ועם ביוץ מאוחר זה היה החודש המנצח.

אני לא רוצה ובטח שגם לא צריכה להגיד לך ולכן איזה מחשבות נוראיות עברו לי בראש כל התקופה הזו... ומי שמנסה יותר זמן ממני וכבר בטיפולים אז בכלל.. אין לי אפילו זכות דיבור. מה שאני רוצה להגיד בזה שאם יש משהו קטן שאולי יכול לעזור זה העובדה שככל הנראה למחשבות שלנו ולתחושה הפנימית שלנו אין כל כך קשר לכניסה להיריון. זה משהו שהטריף אותי כל התקופה הזו. כל הזמן אמרו לי שאני צריכה להיות רגועה ושלחץ זה לא טוב ויכול לגרום לעובר לא להיקלט וכולם היו חופרים לי שאני חייבת להרגיע ולא לחשוב על זה וזה יבוא. נו בחייאת רבאק. לך תגיד לאמא (ואנחנו אמהות!) שאין לה ילד להצליח לא לחשוב על ילדים.. אני באופן אישי ולצערי אדם מאוד פאסימי וקצת חרדתי אפילו.. בעלי קורא לי "איוב" (מזל שיש לנו חוש הומור
) וכל הזמן היו לי מחשבות שליליות ושאין מצב שאני נכנסת להיריון והנה עוד רגע הטיפולים מעבר לפינה.. ורק המחשבה הזו שאני זו שכנראה מונעת מעצמי כניסה להיריון הייתה מטריפה אותי עוד יותר כי איך משקיטים את המחשבות?? אי אפשר. כל הזמן המחשבה הזו פמפמה אצלי. והנה, עם כל הפסימיות שלי והמחשבות הרעות (לא שהן נגמרו כן, יש לי עוד דרך לעבור ועד שהוא לא יהיה אצלי בידיים נושם ובריא אני לא ארגע כנראה...
) אבל הנקודה היא שגם עם כל המחשבות השליליות שהיו לי והלחץ איכשהו נקלטתי וכנראה זה רק עניין של זמן ועיתוי.

אז אחרי כל החפירה הארוכה אני מקווה שעזרתי ולו בטיפה ואני מאחלת לכולכן דבר ראשון חג עצמאות שמח והלוואי הלוואי
שעד סוף החודש הזה הפורום יתמלא בהודעות הריוניות של כולכן אמן

hen242

New member
כל כך מזדהה איתך!!!

אין לי דרך להסביר כמה אני מרגישה כמוך לפני ההקלטות אני כבר מרגישה שלא אצליח להרות והטיפולים שאני כל כך רוצה להמנע מהם מחכים לי בפינה אבל עם כל זה אני כל חודש מרגישה תסמיני הריון לפני הבדיקה בגלל זה אני שואלת אותך הלוואי הלוואי וזה יהיה החודש שלי ושל כולנו פה בפורום ועם כל. הפסימיות אני אכן חושבת שאין יאוש בעולם!!!! שיהיה לנו שבוע טוב ובשורות משמחות אמן!!

למעלה