ספירת מלאי 14.4.2013 לתחילת שבוע

michalca01

New member
יואב 2

הביוץ התפספס ללא מעשים טובים אז נמתין למחזור.
ולביוץ הבא.

בהצלחה לממתינות...

hadas834

New member
מעדכנת בטא- קצת לחוצה...

יואב 17 בטא 336.10.
דיברתי עם הרופא שלי (הוא קצת אנטיפת אני שוקלת להחליף אותו...) והוא אמר שב 29/4 אקבע תור לא"ס לראות שק הריון ודופק

אני קצת מתלבטת לגבי בדיקה נוספת ויש לי שתי שאלות.. קודם כל, האם יחסית ליואב זו בטא תקינה? (הרופא אפילו לא נתן לי לסיים את השאלה ואמר שעד שלא רואים דופק אין מה להתעסק בזה)
ודבר שני, ראיתי שיש כאן בנות שבדקו כמה פעמים לראות הכפלה של בטא... עכשיו אני ממש חרדתית ואתמול בלילה בגלל שידעתי שיש לי היום את הבדיקה ממש לא יכולתי לישון והיו לי מחשבות וחלומות רעים אז אני שוקלת פשוט לוותר על הבדיקות של ההכפלה כל יומיים ולהכנס לסטרס רק פעם אחת- לפני הא"ס...
האם חייב לעשות את בדיקת ההכפלה? ואם החלטתי שלא וחס ושלום זה מפסיק להתפתח יש דרכים אחרות לגלות את זה (תסמינים) לפני הא"ס?
תודה לכל העונות :)

cookiii

New member
מזל טוב:)

אין צורך בהכפלות. תלכי בשבוע 7 לראות דופק וזהו.
הבטא מתאימה ליואב 17

PUNCHI1

New member
בדקת הכפלה מאז שגילית שאת בהריון?

אחרי הכפלה תקינה אחת מפסיקים לבדוק או לחילופין אם הבטא גדולה מ1000 ואז רואים כבר שק הריון.
אם הרופא שלך לא שלח אותך לבדוק הכפלה תבקשי מהרופא משפחה (תשקלי לעבור רופא..), זה חשוב כדי שתדעי על תקינות ההריון וגם כדי להפחית את רמת הלחץ...
בהצלחה

hadas834

New member
עשיתי בדיקה ביתית ביום ראשון

והיום בדיקת דם. ההיריון מאוד צעיר ואני מתלבטת לגבי הבדיקת הכפלה כי אם משהו לא יהיה תקין חס ושלום אני בכל זאת אגלה את זה עוד שבוע וחצי בא״ס ולא בא לי להלחיץ את עצמי סתם עם עוד בדיקות כי אתמול עבר עלי לילה ממש סיוטי

PUNCHI1

New member
טוב מתוקה זה הזמן שלך לעשות רק מה שטוב לך

מקווה להצטרף אליך בקרוב...

לילוש 85

New member
אין צורך להיות בלחץ

אני בהריון הראשון ראיתי שני פסים ושהתקשרתי לקבוע תור לרופא אמרו לי אין למה לבוא למרפאה לפני שבוע 7
וככה היה, קבעתי תור כבר בשלב שבו ראו דופק
כמה שפחות בדיקות פחות לחצים הריון יותר כיפי ושקט...
בהצלחה ורק מחשבות חיוביות!!

hadas834

New member
צודקת

קבעתי תור ל 29/4 אני מקווה שזה לא מוקדם מדי אבל זה מה שהרופא אמר.
שיהיו בשורות טובות ובעזרת השם אחזור לפזר אבקת דופק!

למעלה