חדשות/ידיעות/הודעות

מצב
הנושא נעול.
אני אף פעם לא קורא את החתימות
נשמע כמו תירוץ די עלוב.. עם כל הכבוד
זאת שורה אחת בולטת מתחת למה שכתוב בהודעה. העיניים אוטומטית קופצות לשם. וזה שאוטומטית מניחים שאני גבר מפריעה לי. יש בפורומים גם נשים ולא יזיק לפנות אליהן בצורה הנכונה

droriko

New member
נשמע כמו תירוץ די עלוב.. עם כל הכבוד
זאת שורה אחת בולטת מתחת למה שכתוב בהודעה. העיניים אוטומטית קופצות לשם. וזה שאוטומטית מניחים שאני גבר מפריעה לי. יש בפורומים גם נשים ולא יזיק לפנות אליהן בצורה הנכונה
אני מגיע לפה
כדי לדבר עם אנשים על תחבורה ציבורית , לא כדי להתכתב איתם דרך החתימות . אני כבר לא ילדה בת 14 .

amit1270

New member
החזר כספי אוטומטי על איחור של ה TUBE
מתוך "דו"ח טכנולוגי" של הבוקר מאת יוסי גורביץ': בעוד הרכבת הקלה בירושלים נערכת לנסוע במהירות שרק ממציאי מנוע הקיטור היו מגדירים כמהירה, שירות הרכבות הבריטי עבר למאה ה-21 והוא הוציא לציבור שורה של אפליקציות פופולריות. אחת מהן, באזור לונדון, מאפשרת לנוסע לקבל החזר כספי אוטומטי אם הרכבת שלו מאחרת ביותר מ-15 דקות. אם רכבת ישראל היתה נוקטת גישה דומה, יש מצב שהיא היתה פושטת רגל.
מה הקשר לרכבת הקלה בירושלים?
קיטור או לא קיטור, אני יכול להבטיח לך שהיא תיסע יותר מהר מכל אוטובוס דיזל "מתקדם" בירושלים.

jarondl

New member
תמונות חדשות באתר ר"י מהשבתת הקו לב"ש
ממספר מוקדים כגון רמלה, כפר מנחם, ב"ש צפון. התמונות בתחתית העמוד.
יש שם תמונות מהמעבר התת קרקעי בב"ש צפון
תודה על ההפניה. יש שם תמונות מהמעבר התת קרקעי בבאר שבע צפון, מה שמאשר את זה שבונים בכל זאת את הכניסה הצפונית לתחנה.

BMWE

New member
יש שם תמונות מהמעבר התת קרקעי בב"ש צפון
תודה על ההפניה. יש שם תמונות מהמעבר התת קרקעי בבאר שבע צפון, מה שמאשר את זה שבונים בכל זאת את הכניסה הצפונית לתחנה.
זו כנראה הכניסה ממתחם פארק ההי-טק העתידי

durdur1

New member
תמונות חדשות באתר ר"י מהשבתת הקו לב"ש
ממספר מוקדים כגון רמלה, כפר מנחם, ב"ש צפון. התמונות בתחתית העמוד.
2 שאלות בקשר לב"ש צפון
1. אני הבנתי שבנו מעבר תת קרקעי להולכי רגל כשבנו את התחנה (ואז חסמו אותו). עכשיו מדובר במעבר נוסף או באותו אחד? ואם זה אותו אחד, אז אילו עבודות נוספות היו נחוצות בו? 2. מה הכוונה ב"אלמנטים" ?

2 שאלות בקשר לב"ש צפון
1. אני הבנתי שבנו מעבר תת קרקעי להולכי רגל כשבנו את התחנה (ואז חסמו אותו). עכשיו מדובר במעבר נוסף או באותו אחד? ואם זה אותו אחד, אז אילו עבודות נוספות היו נחוצות בו? 2. מה הכוונה ב"אלמנטים" ?
תשובה
מדובר ב 2 מעברים שונים. יש את היציאה הנוספת מתוך תחנת הרכבת להולכי רגל שחסומה כרגע כי עדיין אין ממש לאן לצאת בצד השני.. והמעבר השני שעלו עבדו במהלך הסגירה הנוכחית הוא מעבר עבור כלי רכב. אלמנט זהו רכיב מבטון שמכינים אותו במפעל בד"כ, ומביאים אותו מוכן או כמעט מוכן לאתר. במקרה הזה מדובר על מעיין קוביית בטון חלולה שניתן לעבור דרכה, שאותה מניחים מתחת למסילה, ולאחר מכן- מחזירים את המסילה חזרה, וככה נוצר למעשה מעבר תת קרקעי.. מעברה השני של המסילה מתוכנן להבנות אזור היי טק או משהו כזה, לכן המעברים הם לצורך גישה עתידית לאותו אזור.

durdur1

New member
תשובה
מדובר ב 2 מעברים שונים. יש את היציאה הנוספת מתוך תחנת הרכבת להולכי רגל שחסומה כרגע כי עדיין אין ממש לאן לצאת בצד השני.. והמעבר השני שעלו עבדו במהלך הסגירה הנוכחית הוא מעבר עבור כלי רכב. אלמנט זהו רכיב מבטון שמכינים אותו במפעל בד"כ, ומביאים אותו מוכן או כמעט מוכן לאתר. במקרה הזה מדובר על מעיין קוביית בטון חלולה שניתן לעבור דרכה, שאותה מניחים מתחת למסילה, ולאחר מכן- מחזירים את המסילה חזרה, וככה נוצר למעשה מעבר תת קרקעי.. מעברה השני של המסילה מתוכנן להבנות אזור היי טק או משהו כזה, לכן המעברים הם לצורך גישה עתידית לאותו אזור.
תודה על התשובות....ובאתר של הרכבת יש טעות?
שם רשום שהעבודות הנוכחיות הן על מעבר הולכי רגל.

sl 3977

New member
אכן ביזיון
חבר שלי איבד רב-קו של דן בתאריך X. הוא מסר פרטים. אמרו לו כי הרב-קו (למזלו הוא לא היה זקוק לו באותה עת) יהיה מוכן בתאריך X+10 בתחנת רב-קו . רפובליקת בננות...
פשוט
ביזיון גועל נפש בושה וחרפה כל הזילזול בתח"צ ובנוסעיו מצד משרד התחבורה שיש בו פקידים דפוקים ואידיוטים ולאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים צריכים בכלל לשלוח רב קו בדואר ולהקל עליהם כמה שיותר

SuperTiger1

New member
כמה זמן לוקח לקבל רב קו חדש במקום זה שאבד?
התלאות בדרך לרב קו החדש: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4097798,00.html לשם שינוי, הכתבה נראית הוגנת וצודקת. לא ברור למה לא ניתן להנפיק כרטיס חדש מיידית ובמקביל לבטל את הכרטיס הישן במכונות הכרטוס. נכון שאנשים צריכים להיות זהירים, אבל כל הרעיון בביטוח הזה הוא שהוא, נו, ביטוח! למה אם אני אאבד את הרב קו אני אצטרך לשלם כמה ימים בנפרד? בשביל מה נתתי להם את כל הפרטים שלי? ונניח שאני מקבלת את זה במקרה של אובדן כי לא הייתי מספיק זהירה, מה אם הוא מתקלקל? זה כבר לא יהיה באשמתי. האם גם אז אצטרך לשלם בנפרד על נסיעות עד שאקבל כרטיס חדש, למרות שכבר שילמתי בתחילת החודש מראש? או שאז הם יסכימו להחליף במקום?
נצל"ש - חולדאי נתפס חונה על אדום לבן
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4097880,00.html מעניין מה עבר לו בראש כאשר הוא שחרר את התגובה לכתבה...

אוהד11

New member
נצל"ש - חולדאי נתפס חונה על אדום לבן
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4097880,00.html מעניין מה עבר לו בראש כאשר הוא שחרר את התגובה לכתבה...
העיקר שפקחיו רושמים דו"חות חניה בסיטונות לכלי
רכב של נכים עם כסאות גלגלים שאינם מוצאים מקומות חניה מתאימים לפתיחת המעלונים

oshri5917

New member
וזה אותו חולדאיכס החצוף
שטוען שאוטובוסים מפרקיים מפריעים לתנועה רק המספר שלו אומר עליו הכל 392 מפרקית שהושבתה בגללו 30 זה קו שבוטל בגללו 83 זה קו שהוציא במלוא חוצפתו מהתחנה הישנה בגללו מפרקיות 350,352,357,359-367,370-374,377-393,395-399,401,404-416,418,420-425,443,448,454 כבר לא בשרות וכנ"ל 347,349,342,345,346,336

וזה אותו חולדאיכס החצוף
שטוען שאוטובוסים מפרקיים מפריעים לתנועה רק המספר שלו אומר עליו הכל 392 מפרקית שהושבתה בגללו 30 זה קו שבוטל בגללו 83 זה קו שהוציא במלוא חוצפתו מהתחנה הישנה בגללו מפרקיות 350,352,357,359-367,370-374,377-393,395-399,401,404-416,418,420-425,443,448,454 כבר לא בשרות וכנ"ל 347,349,342,345,346,336
אבל 411 עדיין עובדת...

oshri5917

New member
וזה אותו חולדאיכס החצוף
שרשמתי 404-416
לא התכוונתי לרשום 411,413,414 שעדיין עובדות חבל על ההשבתות הנבזיות האלו שהרסו הכל

מצב
הנושא נעול.
למעלה