חדשות/ידיעות/הודעות

מצב
הנושא נעול.

eranfra

New member
חדשות/ידיעות/הודעות
משהו שהצעתי לפני שנים .....
הרבה פעמים אני כותב לגורמים רשויות מקומיות וממשלתיות שאינם רואים פוטנציאל בפרויקט או בנושא צרכני ... ככה בשנת 2008 הצעתי באופן מפורט לקחת בחשבון סלילת מסילה מצומת אשדוד עד כנות ואולי לחברה לקו לירושלים בכדי שתהווה קו משני לירושלים עבור תשובי הדרום והמרכז . השבוע מכרז מע"צ יצא לדרך. מאשדוד עד כביש 6 רק מחלפים ואני מקווה שלקחו בחשבון להשאיר מקום למסילה ועל פי הדיווח אכן קח. עוד הצעתי באופן פשוט לחבר בצומת פלשת את החיבור המגיע מצפון יבנה מערב ,לכיוון יבנה מזרח שהרי יש את כל הציוד הנדרש והמשימה פשוטה ביותר,שהרי אם פעם יצטרכו את זה זה יעלה המון כסף ,הכסף נובע מהבאת ציוד וימי עבודה .

cwen

New member
חדשות/ידיעות/הודעות
כמה זמן לוקח לקבל רב קו חדש במקום זה שאבד?
התלאות בדרך לרב קו החדש: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4097798,00.html לשם שינוי, הכתבה נראית הוגנת וצודקת. לא ברור למה לא ניתן להנפיק כרטיס חדש מיידית ובמקביל לבטל את הכרטיס הישן במכונות הכרטוס. נכון שאנשים צריכים להיות זהירים, אבל כל הרעיון בביטוח הזה הוא שהוא, נו, ביטוח! למה אם אני אאבד את הרב קו אני אצטרך לשלם כמה ימים בנפרד? בשביל מה נתתי להם את כל הפרטים שלי? ונניח שאני מקבלת את זה במקרה של אובדן כי לא הייתי מספיק זהירה, מה אם הוא מתקלקל? זה כבר לא יהיה באשמתי. האם גם אז אצטרך לשלם בנפרד על נסיעות עד שאקבל כרטיס חדש, למרות שכבר שילמתי בתחילת החודש מראש? או שאז הם יסכימו להחליף במקום?

ariel0

New member
חדשות/ידיעות/הודעות
החזר כספי אוטומטי על איחור של ה TUBE
מתוך "דו"ח טכנולוגי" של הבוקר מאת יוסי גורביץ': בעוד הרכבת הקלה בירושלים נערכת לנסוע במהירות שרק ממציאי מנוע הקיטור היו מגדירים כמהירה, שירות הרכבות הבריטי עבר למאה ה-21 והוא הוציא לציבור שורה של אפליקציות פופולריות. אחת מהן, באזור לונדון, מאפשרת לנוסע לקבל החזר כספי אוטומטי אם הרכבת שלו מאחרת ביותר מ-15 דקות. אם רכבת ישראל היתה נוקטת גישה דומה, יש מצב שהיא היתה פושטת רגל.

חדשות/ידיעות/הודעות
קו 63

מידע בסיסי: קיץ. חם. לחות. חופש. ילדים ובני נוער. קו 63 עובר בשלושה מקומות מאוד מתויירים: עזריאלי, הסנטר והטיילת. אני ועוד רבים אחרים לוקחים את הקו הזה מדי יום לעבודה או לצבא. הקו הזה בשעות היום תמיד מפוצץ, במיוחד שעכשיו חופש וכמו שאמרתי שלושת האתרים המרכזיים של ת"א נמצאים על הקו הזה. פעם ב.. יוצא אוטובוס כפול (זה עם האקורדיון באמצע) שכך יותר אנשים יכולים לעלות על האטובוס. מבורך. אבל למה זה לא קורה כל הזמן? למה לוקח לאוטובוס לפעמים יותר מ15 דקות להגיע לתחנה, כשבבירור בשעות היום האוטובוס צריך לצאת בתדירות יותר גבוהה?, למה אנשים מיוזעים צריכים להצטופף ולהזיע אחד על השני במקום שחברת 'דן' הנחמדה תוציא יותר אוטובוסים ארוכים? כל מי שאי פעם נסע בקו הזה יודע שזה קו שצריך להגיע בתדירות יותר גבוהה, שצריך למלא תפוסה גדולה של אנשים- משמע אוטובוס כפול. ועוד עניין שלא כל כך ברור לי הוא למה קו 63 לכיוון הכרמלית ברח' החשמונאים עובר ב3 תחנות לעומת הכיוון ההפוך שברח' החשמונאים יש רק תחנה אחת שכבר עוד שניה ברחוב מנחם בגין? תאמינו לי שאם היה לי קו אחר לקחת לעבודה הייתי לוקחת בשמחה, גם ככה יש לי הליכה ל-אוטובוס ומה-אוטובוס לשני הכיוונים. זה היה יכול לחסוך לי הרבה כאב ראש.

AlexYaa

New member
חדשות/ידיעות/הודעות
הטמעת תוכנות עדיפות לרק"ל ברמזורים בשכונת פ"ז
הודעה מאתר עיריית ירושלים : "החל מהשבוע הקרוב, יום א' כ"ב בתמוז התשע"א (24/07/11), תחל חברת "סיטיפס" בהטמעת תוכנות העדיפות לרכבת הקלה ברמזורים לאורך תוואי המסילה בפסגת זאב. בשלב הראשון יוחלפו התוכנות בצמתים: שמואל תמיר, דוד יניב, יקותיאל אדם והשישה-עשר. בזמן הרצת התוכנה החדשה יכובו הרמזורים לסירוגין ותתבצע הכוונת תנועה, ייתכנו עומסי תנועה מקומיים. לאחר השלמת העבודות יחול שינוי במהלך הרגיל של הרמזורים ותינתן העדפה לרכבת הקלה. אנו מתנצלים על אי הנוחות שתגרם ומודים לכם על שיתוף הפעולה. בבעיות בטיחות: המנהל רוני, טל' – 054-23244221, בנושאים אחרים: המוקד העירוני, 24 שעות ביממה, טל' - 106, 5314600, או למינהל קהילתי ''פסגת זאב'': המתכננת השכונתית ליאת בכור, טל'- 5848900 "

orchilit

New member
כמה זמן לוקח לקבל רב קו חדש במקום זה שאבד?
התלאות בדרך לרב קו החדש: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4097798,00.html לשם שינוי, הכתבה נראית הוגנת וצודקת. לא ברור למה לא ניתן להנפיק כרטיס חדש מיידית ובמקביל לבטל את הכרטיס הישן במכונות הכרטוס. נכון שאנשים צריכים להיות זהירים, אבל כל הרעיון בביטוח הזה הוא שהוא, נו, ביטוח! למה אם אני אאבד את הרב קו אני אצטרך לשלם כמה ימים בנפרד? בשביל מה נתתי להם את כל הפרטים שלי? ונניח שאני מקבלת את זה במקרה של אובדן כי לא הייתי מספיק זהירה, מה אם הוא מתקלקל? זה כבר לא יהיה באשמתי. האם גם אז אצטרך לשלם בנפרד על נסיעות עד שאקבל כרטיס חדש, למרות שכבר שילמתי בתחילת החודש מראש? או שאז הם יסכימו להחליף במקום?
אכן ביזיון
חבר שלי איבד רב-קו של דן בתאריך X. הוא מסר פרטים. אמרו לו כי הרב-קו (למזלו הוא לא היה זקוק לו באותה עת) יהיה מוכן בתאריך X+10 בתחנת רב-קו . רפובליקת בננות...

SuperTiger1

New member
החזר כספי אוטומטי על איחור של ה TUBE
מתוך "דו"ח טכנולוגי" של הבוקר מאת יוסי גורביץ': בעוד הרכבת הקלה בירושלים נערכת לנסוע במהירות שרק ממציאי מנוע הקיטור היו מגדירים כמהירה, שירות הרכבות הבריטי עבר למאה ה-21 והוא הוציא לציבור שורה של אפליקציות פופולריות. אחת מהן, באזור לונדון, מאפשרת לנוסע לקבל החזר כספי אוטומטי אם הרכבת שלו מאחרת ביותר מ-15 דקות. אם רכבת ישראל היתה נוקטת גישה דומה, יש מצב שהיא היתה פושטת רגל.
רכבת ישראל מסתירה את עובדת הזכאות לפיצוי
אז נראה לך שהיא תפתח אפליקציה שתתן לאנשים אפשרות לקבל את הפיצוי בנוחות? פ-חחח

droriko

New member
קו 63

מידע בסיסי: קיץ. חם. לחות. חופש. ילדים ובני נוער. קו 63 עובר בשלושה מקומות מאוד מתויירים: עזריאלי, הסנטר והטיילת. אני ועוד רבים אחרים לוקחים את הקו הזה מדי יום לעבודה או לצבא. הקו הזה בשעות היום תמיד מפוצץ, במיוחד שעכשיו חופש וכמו שאמרתי שלושת האתרים המרכזיים של ת"א נמצאים על הקו הזה. פעם ב.. יוצא אוטובוס כפול (זה עם האקורדיון באמצע) שכך יותר אנשים יכולים לעלות על האטובוס. מבורך. אבל למה זה לא קורה כל הזמן? למה לוקח לאוטובוס לפעמים יותר מ15 דקות להגיע לתחנה, כשבבירור בשעות היום האוטובוס צריך לצאת בתדירות יותר גבוהה?, למה אנשים מיוזעים צריכים להצטופף ולהזיע אחד על השני במקום שחברת 'דן' הנחמדה תוציא יותר אוטובוסים ארוכים? כל מי שאי פעם נסע בקו הזה יודע שזה קו שצריך להגיע בתדירות יותר גבוהה, שצריך למלא תפוסה גדולה של אנשים- משמע אוטובוס כפול. ועוד עניין שלא כל כך ברור לי הוא למה קו 63 לכיוון הכרמלית ברח' החשמונאים עובר ב3 תחנות לעומת הכיוון ההפוך שברח' החשמונאים יש רק תחנה אחת שכבר עוד שניה ברחוב מנחם בגין? תאמינו לי שאם היה לי קו אחר לקחת לעבודה הייתי לוקחת בשמחה, גם ככה יש לי הליכה ל-אוטובוס ומה-אוטובוס לשני הכיוונים. זה היה יכול לחסוך לי הרבה כאב ראש.
חכה עכשיו המצב עוד טוב יחסית
עוד מעט ישנו את המסלול של קו 9, ו-63 יחזור ליהות הקו היחיד מעזריאלי לסנטר .

מצב
הנושא נעול.
למעלה