THE 100 עונה 4

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 410

הפרק האהוב עליי בעונה
לפני שמתחילים אינדרה נותנת לה את החרב שלה אעהאההה יואו איך התרגשתי
אני מתה על המערכת יחסים של שתיהן
"את האנשים שלי" ברור שהיא האנשים שלך
(גם כי כל שאר סקייקרו נבלות
) אוקטביה נפרדת מקיין בחיבוק, ומבלאמי ב "מיי וי מיט אגיין" קצת נשבר לי הלב שהיא לא חיבקה אותו גם גם אני חשבתי על זה שאיך לא חיבקתם אחד את השניה?! אבל דווקא כן אהבתי שהוא אמר לה ברור שניפגש שוב! אבל אז חשבתי שזה טוב כי אם הוא היה נפרד בפרידה המסורתית שלהם היא הייתה מתה, חוקים של סדרות. כן? וכשג'יכסה וכל השאר איחלו אחד לשני מיי ווי מיט אגיין בסוף עונה 1 ואנחנו עדין סובלים מהם היום בעונה 4? איפה החוקיות של זה?? אח"כ הוא עצוב מזה שהוא לא אמר לה שהוא אוהב אותה בלאמי, דיברנו על זה השבוע! רק פ'ין אמר את זה ותראה מה קרה לו
(למה השם שלהם לא נגמר בקרו?) דיברתי על זה מתישהו בתחילת עונה 3 אבל כנראה שלא התייחסת אליי
לפעמים מתייחסים אליהם גם כאזגדקרו (כמו שגם אינדרה בהתחלה להתייחסה לטריקרו כטריגדה או טריגדקרו) מה שכן, בתרגום לאנגלית הם ה"אומה" היחידה (Nation) אף אחד משאר השבטים לא נקרא אומה. אני חושבת שאזגדה תמיד היו "מנותקים" גם משאר השבטים, הם תמיד ניסו לחתור תחתם. גם לקסה דיברה על זה שכאילו היא "הרשתה" לאזגדה להצטרף לקואליציה שלה, כאילו זה לא היה ברור שהם חלק מהשבטים. הם מרגישים כמו תחנת החלל של בקה שפוצצו מהשמים. כזו שאף אחד לא רצה שתהיה חלק מהיוניטי דיי. אולי זה משהו שהתחיל לפני המון שנים והם סוחבים איתם היום. שימי לב גם שטריקרו עשו ברית עם הרבה שבטים אחרים שרצו להעיף את אזגדה. יש מצב שהרבה זה גם בגלל המלכה הנוראית שלהם. אבל גם אחרי שהיא מתה, ואונטרי הייתה אמורה להיות הקומנדר, דובר על זה כאילו זה יהיה סוף העולם אם הקומנדר יהיה אזגדה (ולא בהכרח דובר ישירות על כמה שאונטרי נוראית, אלא עצם זה שהיא אזגדה). ואז לונה מגיעה ומכריזה שאם היא תנצח כולם ישארו למות. מה יש לה זאת? קרצייה אוף. אין כוחות אליה. למרות שאני ממש אוהבת את הגיף של "I fight for no one. I fight for death" הוא משמש אותי די הרבה פעמים באופן מפתיע
הימור מושכל: ישארו אחרונים אלה שיש להם שם. הפתיע אותי מאוד שבארבעה באחרונים הייתה אחת משבט לא מוכר. אבל אז היא מתה מהר אז בסדר
האיש של טריקרו מת מהר (ברור מה ציפיתם שלחתם דמות ניצב) חחח תאכלס, הכרנו כל כך הרבה פרצופים מוכרים של טריקרו (גם אם לא בשמות) ואז פתאום מביאים את הניצב הזה
אבל קיוויתי שלפחות יחזיק מעמד עד לאמצע או משהו. לונה שהפכה לממש קרציה מוצאת את אוקטביה, ואומרת לה שבגלל סקייקרו היא איבדה את האמון שלה בבני אדם יאללה יאללה אפשר לחשוב איזה בן אדם נעלה שאת. גם את חראית (ועם שיער מכוער
) ולונה אומרת שלינקולן היה מתבייש בה. פחח היית מתה. לינקולן היה יושב ביציע עם חולצת Skairipa's a beast! עם פרצוף מלא גאווה
בלאמי קולט מישהי שיורה חצים מהמגדל וחושד שאקו מרמה. כאילו היא היחידה בסדרה הזאת שיודעת לירות חיצים
טוב נו, כנראה שגם הוא יודע שרק יורי חיצים עם שמות נחשבים
ברוך שפטרנו אבל מסכנה אוקטביה רק בגלל זה אני מוכנה לסלוח לאקו! עכשיו אם היא יכולה רק לשלח איזה חץ על ג'אאכס זה יהיה נפלא. רואן כועס על אקו ומגלה אותה מאזגדה ואומר לה שאין לה מקום בבונקר, אכזרי. אבל אבל.. היא נפטרה ממישהו שאנחנו שונאים! אל תהיה כזה רואן
האמת שוראן מזכיר לי את לקסה בקטע הזה שהם מעיפים/הורגים כאלה שקרובים אליהם/שאכפת להם מהם/שפועלים לטובתם בגלל שכאילו "בגדו" בהם. אם לקסה לא הייתה הורגת איזה 3 שומרי ראש שלה, אולי הם היו שם כשטיטוס החלאה ירה בה ואשכרה היו מגינים עליה
בלאמי אומר שכשהיא תהרוג את רואן, שימסור לה לפני שבלאמי הוא בר המזל שהיא אחותו. יואו עמדה לי דמעה בקצת העין אעהעהעהעעהעהעה
עזבו אותי משיפים אל תגזימי! נשארו 4 אנשים: אוקטביה, רואן, לונה, ואיש ללא שם. חח **אישה
והיה לה שם- גוארה
פאק 2 מפה יצטרכו למות וזאת לא תהיה אוקטביה ביצ'ס.
הם נלחמים בה וזה קשה ואז מגיע הגשם השחור שלונה חסינה אליו. אני לא כל כך הבנתי את ההיגיון הזה. הרי גל הקרינה שהשפיע על הדגים ועשה אותה (ואת האנשים שלה) חולים כן השפיע עליה. פשוט הדם שלה ניקה את הרעלים מתוכו. אבל גם הפעם זה היה אמור לעבוד באותו האופן, כלומר הגשם כן היה אמור להשפיע עליה ואפילו לגרום לכוויות על העור, אבל שאחרי X זמן, היא הייתה מתרפאת. אוקטביה רצה למחסה אבל רואן ממשיך להלחם עד שהיא מנצחת ומטביעה אותו במזרקה של גשם שחור. אהעעהעהעההה רואן
יו גונפלסטה אודון
אוקטביה משפדת אותה מאחורה. אוקטביה המנצחת. אוקטביה המנצחת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סקייריפה אוסלייה
המלכה אוקטביה נכנסת לחדר המפקדת עם כל השרשראות, בשלב זה הנפתי ידיים וצרחתי "אוקטביההההההההההההה" על המסך
אינדרה אומרת לה שלינקולן היה גאה בה ברור שהיה גאה!!
בלאמי מתעורר במשרד בתוך הבונקר לונה דאגה לממצב השינה של הדמויות אז הנה, בלאמי שוב דופק שנ"צ
אחכ אתם מתפלאים שכל השבטים שונאים אתכם????? זה באמת היה מעשה נאלח לגמרי. וזה שקלארק עומדת מאחוריו היה הדבר הכי נורא בזה. 20 פרקים את כבר מנסה לשכנע את כולם לשרוד יחד ועכשיו את באה עם זה? וטפ?! במיוחד שקלארק ניסתה דרכים אחרות והם סירבו להקשיב לה. לא קשור. זה מהלך מלוכלך. היא ידעה יפה מאוד (בניגוד לג'אהה שלא האמין) שהשבטים יכבדו את המנצח ולא יריבו יותר. מקשקשת על להציל את כולם להציל את כולם ובסוף- רק האנשים שלה. וי טו בי צבועה
בלאכס. אני צריכה הפסקה ממנה

didalf

Well-known member
תגובהה

"יואו איך התרגשתי אני מתה על המערכת יחסים של שתיהן" - אני גםם
" וכשג'יכסה וכל השאר איחלו אחד לשני מיי ווי מיט אגיין בסוף עונה 1 ואנחנו עדין סובלים מהם היום בעונה 4? איפה החוקיות של זה??" - נכון? חוצפה. "בלאמי, דיברנו על זה השבוע! רק פ'ין אמר את זה ותראה מה קרה לו" - בדיוק. "דיברתי על זה מתישהו בתחילת עונה 3 אבל כנראה שלא התייחסת אליי" - מה אני באמת לא זוכרת
"לפעמים מתייחסים אליהם גם כאזגדקרו (כמו שגם אינדרה בהתחלה להתייחסה לטריקרו כטריגדה או טריגדקרו) " - גם לזה לא שמתי לב, לא זוכרת ששמעתי מישהו אומר אזגדהקרו או טריגדה. "למרות שאני ממש אוהבת את הגיף של "I fight for no one. I fight for death" הוא משמש אותי די הרבה פעמים באופן מפתיע" - סייקו
"לינקולן היה יושב ביציע עם חולצת Skairipa's a beast! עם פרצוף מלא גאווה" - אההעה הלוואי אוף
"חח **אישה והיה לה שם- גוארה" - רואה כמה חסרת חשיבות היא? לא שמתי לב שזה אישה
לגבי לונה יכול להיות שאחרי פעם אחת שהיא חלתה והחלימה עכשיו היא חסינה יותר. זה כמו חיסון שחולים פעם אחת. "היא ידעה יפה מאוד (בניגוד לג'אהה שלא האמין) שהשבטים יכבדו את המנצח ולא יריבו יותר" - זה נכון, זה בעיקר אומר שהיא לא האמינה באוקטביה שזה ביג נו

LeAnnDylan

Well-known member

לא זוכרת בדיוק את כל הפרקים אבל אחד אני בוודאות זוכרת וזה פרק 2 של עונה 2 כשאוקטביה לוקחת את נייקו שבוי והולכת לכפר של אינדרה כדי לשחרר את לינקולן והיא אומרת בטריג "אני אוקטביה מסקייקרו ויש לכם משהו שאני רוצה" ואז אינדרה יוצאת אליה ואומרת לה "אני אינדרה קום טריגדה" (זה איפשהו באמצע הפרק אם בא לך לבדוק אותי
) &nbsp חחח לא אשמתי שאנשים מעצבנים אותי וזה מאוד שימושי
&nbsp את סתם גזענית כלפי נשים
&nbsp חחח נגיד. אקבל את טיעון החיסון שלך
&nbsp כל מי שלא מאמין באוקטביה דינו להיכרח בגשם שחור!
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מה את עושה לייק לעילגות הזאת שלי

יכולת לפחות לתקן לי את השגיאת כתיב
&nbsp די אני לא יודעת עברית יותר

didalf

Well-known member
חחחח לא שמתי לב

פשוט הבנתי את הכוונה כמו בטעות של ניק עם סקייקרו וטריקרו

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X11

רייבן ובקה ממשיכות בתוכנית החלל המטורפת שלה כשלרייבן יש עוד התקף ומישהו מגיע - יאאא סינקלייר. הצחיק אותי שכשהיא התעוררה אז בקה הייתה קשורה כאילו סינקלייר קשר אותה כי הרי הכל הזיות שלה
בקה וסינקלייר עומדים לרייבן על הכתפיים כמו מלאך ושטן כשבקה רוצה שהיא תתאבד בחלל וסינקלייר רוצה שהיא תציל עצמה באיזה תוכנית מטורפת לאתחול המוח שלה כאילו היא מחשב. סינקלייר למזלנו מנצח ולרייבן יש תוכניות הזויה שכוללת מים קפואים ומכשירים חשמליים ונראה לי למות לרבע שעה, באמת שאין לי מושג. בכל מקרה זה עובד כי רייבן היא גאון וגם מלכה!!! רק כאילו איך היא חושבת שהיא תספיק להגיע לבונקר? ובכלל כל הפרק נורא דאגתי מזה שהבונקר סגור ואפילו אם היא הייתה מגיעה היא הייתה נשארת בחוץ. ועכשיו בכלל צריך שוב לבחור 100 אז איך??? היא מודעת לבונקר במגדלור? אבל פאק להיות שם לבד שנים היא תשתגע מרפי לא החזיק 3 חודשים. תצילו את רייבן!!! במסיבת סוף העולם אנשים מתחילים לחלות וריילי מת ממנת יתר של ג'ובי נאט. יאווו למה הצלנו אותך יפחחחחחחחחח? יכולנו להביא מכונת מים
מונטי המסכן מסתובב שם בחליפת מגן ומנסה לשכנע את הרפר וג'ספר להפסיק להיות מטומטמים ולבוא איתו לבונקר. ג'ספר גם שותה מספיק תה ג'ובי כדי למות. זהו? נפטרנו ממנו? אבל מסכן מונטי אוף לא אכפת לי מג'ספר אבל היה לי ממש עצוב בשביל מונטי. ואז מונטי מבין שזאת הייתה גם התוכנית של הרפר ורץ אליה אבל היא בחליפת מגן מוכנה לבוא איתו יאאאא חמודים
רק בעיה אחת - אתם מניחים שיכניסו אתכם בכלל אתם לא יודעים מה הולך שם. אני לא בטוחה אם קלארק יותר עצבנה אותי או שברה לי את הלב היום, כשהיא הולכת פול ג'אהא. כל השיחה שלהם במשרד כשג'אהא מדבר על הישרדות ועל להשאיר את פאקינג אוקטביה וקיין בחוץ בזמן שקלארק רק עושה פרצופים עצובים הטריפה אותי. ואז היא נותנת להם לכלוא את בלאמי!!!!!! ג'אהא אומר שצריך שומר שלא יהיה חבר ושחשוב לו יותר לשרוד מאשר שיאהבו אותו, ואני וקלארק חושבות על אותו אדם - מרפי
"אם את צריכה ממזר אנוכי אני האיש שלך"
אבל כן היה לו קשה לראות ככה את בלאמי. בינתיים בחוץ קיין מושך זמן כשהוא נותן לשבטים לבחור את האנשים שלהם ואוקטביה ואינדרה מחכות ליד הבונקר בתקווה שבלאמי יפתח אותו. אקו מגיעה ושומעת שסקייקרו חטפו את הבונקר וכמובן רוצה לעורר מהומה אבל אוקטביה עוצרת אותה, כי היא יודעת שהיא רימתה במשחקי הרעב. אוקטביה אומרת לה שאם היא לא תפריע אזגדה לא תגורש מהבונקר. אקו שואלת אותה אם התוכנית שלה זה פשוט לחכות לבלאמי - ואוקטביה אומרת שכן
אקו אומרת שהיא יודעת כמה הוא אוהב אותה אז זאת תכנית טובה
בלאמי האסיר פוגע בעצמו בנסיון להסיר את האזיקים ואבי באה לטפל בו. מסתבר שהוא לא סתם התפרע, הוא רצה שאבי תגיע כדי שתעזור לו כי הוא ראה שהיא לא שלמה עם מה שהם עושים ושקיין עדיין בחוץ. אבי מסכימה והולכת לגנוב את המפתח מהמשרד, ובשביל זה צריך להפטר מג'אהא. יאוו איך הוא עצבן אותי כשהוא אמר "מרקוס *היה* אדם טוב" - פאק יו
אבי אומרת לו "הוא *איז* אדם טוב" ביץ' ומעלפת אותו! בלאמי רץ לפתוח את הדלת. קלארק קולטת מה קורה ורצה אחריו, ומאיימת עליו עם אקדח. מי חשב שנגיע למצב כזה? היא אומרת לו שהיא עושה את זה למען המין האנושי אבל עדיין כעסתי עליה. המבט שלה היה חלול וקצת רע. היא קצת איבדה את עצמה בתוך תפקיד המושיעה שלה. בלאמי מודיע לה שהיא תצטרך להרוג אותו כדי לעצור אותו, אבל היא לא מסוגלת. לפחות זה
בדיוק חשבתי על מה שדילן אמרה קודם שאם בלאמי יצטרך לבחור בין האנשים שלו לאוקטביה הוא יבחר באוקטביה - וזה נכון
הוא פותח את הבונקר ומוצא שם את אוקטביה, שסופסוף מחבקת אותו אחרי כ"כ הרבה זמן של כעס אעהעהההה
"אני אוהב אותך כל כך" אעהאהההההה
יאוו כמעט בכיתי ויצא לי ציוץ כזה של התרגשות אני כ"כ אוהבת אותם
גיףגיףגיף!! השבטים מגיעים ואוקטביה מתכוונת לעמוד בהכרזה שלה. פאק סקייקרו תגידו תודה שהם לא יודעים שגנבתם את הבונקר והורגים אתכם. אקו נשארת בחוץ, כי אוקטביה הבטיחה להציל את אזגדה אבל לא את אקו. לאדעת למה אני רוצה שהיא תנצל מרגיש לי עדיין שיש לה פוטנציאל להיות דמות אהובה, היא מעניינת, אני לא רוצה לאבד אותה (והיא לוחמת מהמם). ועכשיו שוב צריך לבחור 100 מכל שבט. אוקטביה קרה לגבי העניין כי לכל השבטים יש את הקושי הזה, אבל מודיעה להם שמקום אחד שמור לבלאמי
מלכה שלי

Lhuna1

New member
ייאי שראית

אוי כל הקטע עם רייבן הורגת את עצמה... זה היה קשה לצפיה
&nbsp קלארק ב"פול ג'אהא" לגמרי איבדה את עצמה... ולכוון אקדח על בלאמי, ג'יזס באמת לאן הגענו? אני זוכרת שזה היה רגע מלחיץ לגמרי כי היא באמת נראתה כאילו היא חושבת שזה מה שהיא חייבת לעשות בשביל "להציל את המין האנושי". לפחות בסוף היא הכירה בזה שהם עשו טעות. &nbsp אוקטביה לגמרי לגמרי
אני אוהבת איך שאין לה ספקות, היא עושה את הדבר הנכון ושלמה עם עצמה
ומגיבה באדישות וקוליות כזאת לריגשי שסקייקרו מנסים לעשות לה... &nbsp

didalf

Well-known member
אני לא יודעת

אם היא לא ירתה בבלאמי כי היא הכירה בזה שהם עשו טעות או כי היא פשוט לא מסוגלת לירות בו. אה רגע או שהתכוונת אח"כ במשרד? היא הכירה בזה? "ומגיבה באדישות וקוליות כזאת לריגשי שסקייקרו מנסים לעשות לה..." - לגמרי

Lhuna1

New member
כן, התכוונתי

אח"כ במשרד, כשג'אהא נדמה לי אמר משהו כמו "עשינו מה שהיינו צריכים" והיא ענתה "עשינו טעות ועכשיו אנו צריכים לשלם עליה" &nbsp (יש מצב שזה בכלל לא מה שהם אמרו, אבל זה מה שנחרט לי כרוח הדברים
)

didalf

Well-known member
אה כן היא אמרה את זה

אבל לפני שכולם נכנסו, כשהוא ניסה לשכנע אותה שהם עושים את הדבר הנכון לכלוא את בלאמי, ולפני שהיא כמעט ירתה בו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמה מילים

על כך שג'ספר מת בפרק הזה. דמות ראשית מתחילת הסדרה. אני מאוד אהבתי אותו בשתי העונות הראשונות. החל מעונה 3 הוא כמובן נעשה מעצבן מאוד, אבל היה משהו מעניין בזה שהראו דמות ראשית שחווה טראומה ולא יכולה לצאת מזה. זה משהו הגיוני ועם כל החרא שקורה להם נראה לי ברור שלא כולם יוכלו לשרוד את זה נפשית.

didalf

Well-known member
יש בזה משהו

"אבל היה משהו מעניין בזה שהראו דמות ראשית שחווה טראומה ולא יכולה לצאת מזה. זה משהו הגיוני ועם כל החרא שקורה להם נראה לי ברור שלא כולם יוכלו לשרוד את זה נפשית." - זה נכון, הרעיון מעניין וגם יפה על האומץ ללכת עם זה עד הסוף, אבל ג'ספר היה כ"כ מעצבן שזה הגיע למצב של אוף תמות כבר.

limors2

Active member
פרק

הרבה יותר קשה לצפיה. נכון שקצת חזרנו למוטב בסוף (קלארק, אני מדברת עלייך), אבל עדיין היו סצינות קשות ודברים שהיה מבאס לראות. אפילו המוות של ג'ספר, שאומנם נהיה די איום ונורא אבל אני עדיין זוכרת לו חסד נעורים ונזקף לזכותו את זה שמונטי אוהב אותו. השיפ שלא יהיה
וכמובן, כל הסיפור עם רייבן. אני שמחה שהיא הצליחה לגייס הזייה חדשה כדי להילחם בהזייה הראשונית שלה ולהזות תוכנית השתחררות שלמה כדי להציל את עצמה, אבל היה נוראי לצפות בה מיישמת אותה. מסכנה, באמת אין להם טיפת רחמים אליה
&nbsp אבל העיקר שאוקטביה עדיין מלכה
ושהיא סלחה לבלאמי והם השלימו

didalf

Well-known member
אני מאד מקווה

שבעונה הבאה יתנו לרייבן קצת מנוחה, אבל על מי אני עובדת?
אבל כאילו באמת אפשר טיפה להפסיק להתעלל בה?

LeAnnDylan

Well-known member
אני אוהבת שאת אופטימית

ומניחה שרייבן שורדת עד לעונה הבאה
כל דמות בסדרה הזאת לא בטוחה ליותר מהפרק שאת צופה בו באותו הרגע.

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 411

פרק מצוין. אגב לא יודעת אם שמת לב אבל את הפרק הזה ביים השחקן שמגלם את קיין (והוא עשה עבודה מעולה בעיני!) רייבן ובקה ממשיכות בתוכנית החלל המטורפת שלה כשלרייבן יש עוד התקף ומישהו מגיע - יאאא סינקלייר. אהעעהעהעעהעהעה בקה!!! אהעהאהעה סינקלייר!!! אוף אני מתגעגעת אליהם
בקה וסינקלייר עומדים לרייבן על הכתפיים כמו מלאך ושטן תמיד תלכי עם בקה!!! טיפשה
סינקלייר למזלנו מנצח ולרייבן יש תוכניות הזויה שכוללת מים קפואים ומכשירים חשמליים ונראה לי למות לרבע שעה, באמת שאין לי מושג. חחח ללכת עם התוכנית של בקה היה נראה לי מגניב יותר. ספייסווק > אמבטית קרח. אבל אהעעהע היא אמרה לסינקלייר "אתה תמיד תהיה איתי" כמו שלקסה אמרה לקלארק שהיא תמיד תהיה איתה
בכל מקרה זה עובד כי רייבן היא גאון וגם מלכה!!! רק כאילו איך היא חושבת שהיא תספיק להגיע לבונקר? הם אמורים לבוא לאסוף אותה ברובר. אם לשפוט לפי הזמן שלקח לג'קסון ומילר לחזור לאסוף את מרפי ואמורי פעם הקודמת, זה כנראה מרחק נסיעה של פחות מיום, אז באופן עקרוני זה אמור להיות אפשרי. ובכלל כל הפרק נורא דאגתי מזה שהבונקר סגור ואפילו אם היא הייתה מגיעה היא הייתה נשארת בחוץ. בגלל זה היא הייתה צריכה להקשיב לבקה!! לצוף בחלל זה כיף יותר מבונקר עם ג'ורה. במסיבת סוף העולם אנשים מתחילים לחלות וריילי מת ממנת יתר של ג'ובי נאט. יאווו למה הצלנו אותך יפחחחחחחחחח? יכולנו להביא מכונת מים בדיוק. אוף איזה דמות מיותרת. עלק החבר של כולם, אף אחד לא רצה להיות חבר שלו בסוף. מונטי המסכן מסתובב שם בחליפת מגן ומנסה לשכנע את הרפר וג'ספר להפסיק להיות מטומטמים ולבוא איתו לבונקר. יואו הקטע שהארפר הכלבה הזאת אומרת לו "אתה לא מספיק בשביל שארצה לחיות" שניה אחרי שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה
כאילו, הבנתי שהיא אמרה לו את זה רק כדי "להציל" אותו כדי שלא ישאר מאחורה. אבל יואו תמותי. זה היה כזה קר והפרצוף המסכן שלו
אוי והפרידה שלו מג'ספר אהעהע מסכן מונטי. אני אומנם לא סובלת את ג'ספר ולא אכפת לי משניהם יותר מידי באופן כללי אבל זה היה כזה עצוב וזה גרם לי להזיל דמעה שהוא אמר לו בסוף שהוא אוהב אותו אחרי שהוא כבר מת
אבל זה הצחיק אותי שמונטי דחף לו אצבעות לגרון כי הוא רצה שהוא יקיא את התה וג'ספר כזה "זה לא סניטרי"
רק בעיה אחת - אתם מניחים שיכניסו אתכם בכלל אתם לא יודעים מה הולך שם. אופסי. טוב אני חושבת שבגלל שמונטי הוא זה שתאכלס הצליח לפענח איך לפתוח את הבונקר, מגיע לו להיות חלק מהמאה. הכי מצחיק אם כל הכאב ראש הזה כדי להציל את הארפר ובסוף ישאירו אותה בחוץ
אני לא בטוחה אם קלארק יותר עצבנה אותי או שברה לי את הלב היום. לגמרי עצבנה. ורציתי שניילה גם תכעס עליה אבל אוף היא כזאת מהממת. רק אמרה לה "אני מניחה שלא כולנו האנשים שלך" אבל אז נתנה לה לזחול אליה למיטה
וגם יאללה קלארק מה את משחקת אותה, עשית לפני רשימה של מאה אנשים חיוניים, אז תשתמשי בה והנה לך מי שיפעיל את החווה והמים והוואטאבר שאת רוצה שיפעילו. לא כל ה-400 אנשים שלך חיוניים. מה גם שאם יש ילדים ונשים בשבטים האחרים שבחרו, עכשיו סקייקרו לא צריך לתעדף אותם ופשוט לקחת רק כאלה מועילים להישרדות (רופאים, חלקאים, מהנדסים וכו') ואז היא נותנת להם לכלוא את בלאמי!!!!!! כן.. לא אחד הרגעים היפים שלה. "אם את צריכה ממזר אנוכי אני האיש שלך" ואת עדין חושבת שהוא יותר מג'וק
זה שיש לו רגשות ועצוב לו על בלאמי זה לא נחשב אם הוא בסופו של דבר לא מוכן לעשות את "הדבר הנכון". למרות שמי בכלל החליט שהדבר הנכון זה להכניס 1200 אנשים לבונקר? זה נכון מבחינתי כצופה שרוצה שאוקטביה ואינדרה ישרדו (ובסדר, גם קיין ורייבן שלא מקשיבה לבקה
) אבל מבחינת ההיגיון שלהם, כן, סקייקרו לבד עדיפים. למרות שגם, הגראונדרים שרדו יופי עד היום בלי טכנולוגיה וחירטוטים אחרים. למה שלא ישרדו גם הפעם? זה שיש לאנשי השמים יותר ידע טכנולוגי לא אומר שהגראונדרים לא ישרדו בבונקר בעצמם. יאוו איך הוא עצבן אותי כשהוא אמר "מרקוס *היה* אדם טוב" - פאק יו אבי אומרת לו "הוא *איז* אדם טוב" ביץ' ומעלפת אותו! סוף סוף אבי לא מעצבנת אותי. נראה לי מפרק 2 העונה היא הציקה לי. סוף סוף היא הייתה מועילה. קלארק קולטת מה קורה ורצה אחריו, ומאיימת עליו עם אקדח. אויש נו קלארק. תמותי. זה ממש עצבן אותי. היא הייתה שם במשרד כשאוקטביה אמרה להם שהיא זכתה. היא אמרה להם שקיין מעכב את השבטים בינתיים, כלומר לא הייתה לה סיבה לחשוב שיפתחו את הדלת ובום הם כולם מתים. מלכתחילה היא דאגה ל"הישרדות המין האנושי" אבל האם 1200 אנשים בבונקר במקום 400 לא נותן סיכויים גדולים יותר להישרדות?? תגידי שרצית רק את האנשים שלך ותפסיקי להיות צבועה. העיקר שמת את קיין, אוקטביה ורייבן ברשימת המאה שלך אבל פתאום הם מאוד אקספנדבול.
בדיוק חשבתי על מה שדילן אמרה קודם שאם בלאמי יצטרך לבחור בין האנשים שלו לאוקטביה הוא יבחר באוקטביה - וזה נכון זה היה לי ברור אבל האמת שעם כל פעם שאני צופה בפרק הזה שוב אני שוב נשארת בשוק עם הבחירה של קלארק. כלומר, לא מופתעת שהיא לא ירתה בבלאמי. לא היה לי ספק שהיא לא תעשה את זה. אבל היא בעצמה אמרה בתחילת הפרק "אתמול צדקנו, היום אנחנו צריכים לחיות עם זה שלא" למה לחיות עם זה? תתקני את זה קרצייה! אוף! היא כל כך תיסכלה אותי!!!
"אני אוהב אותך כל כך" אעהאהההההה יאוו כמעט בכיתי ויצא לי ציוץ כזה של התרגשות אני כ"כ אוהבת אותם גיףגיףגיף!! יואו זה באמת היה ממש מרגש
אין גיפים
תפוזונה אקו נשארת בחוץ, כי אוקטביה הבטיחה להציל את אזגדה אבל לא את אקו. לאדעת למה אני רוצה שהיא תנצל מרגיש לי עדיין שיש לה פוטנציאל להיות דמות אהובה עזבי דמות אהובה או פוטנציאל. היא כזאת יפה. למה הורגים לי דמויות יפות
אוקטביה קרה לגבי העניין כי לכל השבטים יש את הקושי הזה היא פשוט יודעת מה שאנחנו כבר הבנו מזמן, ל-90 מהאנשים האלה אין שמות, אז אובייסלי הם לא צריכים להיות בבונקר

למעלה