THE 100 עונה 4

LeAnnDylan

Well-known member
מי זה סיכמנו? אמרתי לך את יכולה לראות

כמה פרקים שבא לך. אני לא מגבילה אותך. וליאורה במילא בטח באיזה פרק 15 עכשיו

didalf

Well-known member
לכי כבר לישוןןןןןןןןןןןןןן

וליאורה אמרה שהיא לא תספיק היום. חוצמזה סיימתי עכשיו את העונה ואני צריכה הנשמה לא בטוחה שאני מסוגלת בכלל

didalf

Well-known member
ראיתי גם

אעננהנהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה #%^$%#$#$$%#$@#TRYTGHFFE@#$%$%#@@ אני אכתוב סיכום כשהידיים שלי יפיסיקו לרעודדדדדדדדדדד &nbsp אני בוכה עכשיו לא צוחקת

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X13 סוף עונה

ואומיגד אומייגאדדד אומיידאדדדד אעהאהההההההההההההההההההההההההההעההעההההה אלוהים ישמורררר הסדרה הזאת לא טובה לבריאות שלייייי הידיים שלי רועדות בחיי. איךךךך כל סוף עונה מצליח להיות יותר מלחיץ מקודמו?!?????????????????? שניה רגע אני צריכה להסדיר נשימה אמאלה. אוקי אוקי חזרה להתחלה. אוקטביה ובלאמי נפרדים דרך הקשר פאקק מזל שהם לא הלכו בלי שהאנשים בבונקר ידעו מה הם עושים. וכל השיחה הזאת הייתה מושלמת וגרמה לי לדמעות של אהבה
היא מפחדת מזה שעכשיו מצפים ממנה להנהיג והוא אומר לה שהיא תהיה טובה בזה
"איי לאב יו ביג ברדר" אעההעההההה
והוא אומר לה בחזרה אבל הקשר מנותק לאאאאאאא
היא לא שמעה את זה
היא אומרת "מיי וי מיט אגיין" לאוויר ובלאמי במקום אחר אומר אותו דבר
קלארק מגיעה ובלאמי אומר לה שהקשר נותק והיא לא תספיק לדבר עם אמא שלה
היא בוכה והוא מחבק אותה חיבוק ארוך והיא מהדקת את הידיים סביבו
קלארק עדיין מפחדת מהחזיון של אמא שלה ומנסה לדבר עם בלאמי על זה שהוא צריך להנהיג אותם אם קלארק תמות והוא מסרב להקשיב לזה
היא אומרת לו שיש לו לב גדול
אבל לפעמים צריך להנהיג מהמוח. והוא אומר "בשביל זה יש לי אותך"
ואז הם מדברים על זה שגראונדרים בחלל זה אוקסימורון, וגם "הבחירה היחידה" ואז איזה משהו דבילי
איזה הזוי וכיף עכשיו שאקו משתפת פעולה עם כולם. (וגם יש מצב שערבבתי פה שתי סצנות וחלק היה בהמשך אבל לא נורא). בבונקר אינדרה מבקשת מאוקטביה לנהיג ואוקטביה אומרת שהיא מפחדת. אינדרה אומרת שאין יותר להבה ומפקדת, יש אוקטביה. והיא מביאה לה את הסמל מצח של לקסה
לקסה הייתה גאה
אוקטביה יוצאת להנהיג את וואנקרו עם הסמל אעהאהה איזה מראה יפה
כשגל המוות מכה בפוליס מעל הבונקר
במעבדה רייבן מודיעה שיש להם שעה וחצי לצאת לטיסה עם מלא דברים שצריך לעשות לפני. שעה וחצי בסדרה שליטרלי כל מה שיכול להשתבש מה משתבש אמאלה שמישהו יביא לי קוצב לב ומשאף כבר מעכשיו. מרפי ומונטי הולכים להביא איזה מייצר אוויר מהבונקר במגדלור ומרפי מעצבן את מונטי על הדרך כי הוא מרפי
אבל כשהם מגיעים צריך לשלוף משהו והכפפות של מונטי גדולות מידי והוא פאקינג מוריד אותן!! כשהם מצליחים מרפי כבר לא דוש ומיד עוזר ל לשים אותן, ואז בדרך מנסה לדבר איתו על הרפר כדי שהכאב והצריבה לא יכניעו אותו, חמוד. אבל אז מונטי מתעלף
ומרפי משאיר אותו שם וסוחב את המכשיר, שזאת הבחירה הנכונה כרגע. כשהוא מגיע הוא אומר שיש עוד זמן להביא את מונטי ובלאמי הולך לעזור לו. קלארק - "בלאמי..." בל - "אם תגידי לי עכשיו להשתמש בראש..." קלארק - "לא, רק תמהר"
. הם מגיעים למונטי שבדיוק מתעורר. כשהוא מבין שמרפי בחר במכונה על פניו הוא מחבק אותו ואומר "אני כבר לא שונא אותך" יאאאא חמודים
ג'וק טוב! איפשהו באמצע של תת עלילת המכונה הבנות עובדות על החללית כשיש תקלה. יש תקלה בתקשורת מה שאומר שלא יוכלו להפעיל את החשמל ולפתוח את הארק ואין להם למה לטוס בכלל, ורייבן נשברת לאאא. קלארק שולחת את בלאמי לפפ טוק. הוא מצליח
ולרייבן יש פתרון, שכולל חיבור של מחשב לאיזה אנטנה. קלארק נשלחת למשימה. יש לה 10 דקות, כי כמובן. לפני שקלארק יוצאת רייבן מדברת על עוד בעיה אבל בחיוך, בלאמי שואל אותה "אז למה את מחייכת", קלארק "כי היא תזכה להליכת החלל שלה"
חמודות שתיהן
קלארק מגיעה לאנטנה ומחברת אבל האנטנה לא מכוונת. כי למה שמשהו יצליח למהההה אם אפשר להרוג את עדי בדרך???? קלארק מחליטה לטפס את הפאקינג מגדל הזה!!!! היא מנסה להגיד להם בקשר שלא יחכו לה אבל זה כבר לא עובד
לפני הטיפוס היא אומרת לעצמה שהקרב שלה נגמר. הוא לא קלארק!!!!!! במעבדה אקו נעלמה. אין זמן, צריך לצאת לשיגור. אבל אקו מחליטה להתאבד מה קשור עכשיו???? בלאמי מוצא אותה ומשכנע אותה שזה לא משנה מה היה, עכשיו שתבוא איתם. אני מתה על זה שרייבן נכנסה ומסתכלת והיא כזה "לאדעת מה הולך פה אבל תסיימו את זה יאללה"
יאיי אקו באה. די אקו את חברה עכשיו די לרגשות אשם. קלארק עדיין לא מגיעה!!! אי אפשר לחכות יותר!!! במקביל קלארק מטפסת על המגדל ואני תולשת שיערות, מושכת בחולצה וצועקת על המחשב דברים לא ברורים. בלאמי מבין שאין ברירה יותר והם סוגרים את החללית ויוצאים לדרך הולי שיטטטט
קלארק מחברת את המחשב אבל האנטנטנה המחורבנת עדיין לא מחוברת לעזאזללללללללללללל. קלארק מזיזה את האנטנה בכוחות עצמה!!!!!!!!!!!!! נראה לי שסלחנו לה על הפרקים הקודמים נכון? נכון. הם אשכרה מגיעים לארק!!! אבל החשמל לא פועל!!! ולכולם יש בערך רבע שעה של חמצן!!!!!!!!!!!1 רייבן יוצאת לספייסווק שלה אבל בלי שקלארק תפעיל את האנטנה אי אפשר לפתוח. קלארק מצליחה יששששששש!!!!!!!!!! ופריימפייה מגיעה אליה!!!!!! האם הצרות נגמרו? לא ולא. כי עדיין לא רצחתם אותי סופית. ההאש רודפת אחרי קלארק שרצה למעבדה בשארית כוחותיה ועל הדרך גם נשברת לה הקסדה כמובן. היא מגיעה למעבדה מלאת קרינה ומקיאה דם שחור ומתעלפת
לאאאא קלארקי לאאאאאא. אבל שאלה, המעבדה היא גם בונקר? נראה לי שכן לפי הצורה של המבנה החיצוני. בחלל הם נכנסים לארק הום סוויט הום. פאק אני בשוק שזה הצליח. אבל רגע. הם צריכים לחבר את המכונת אוויר וכולם על אפס חמצן בערך. איזה רגע יפה זה היה שכולם חלקו אוויר ביניהם. רייבן עם אמורי ומרפי, אקו עם מונטי והרפר. כולנו באמת וואנקרו עכשיו
בלאמי מצליח לחבר משהו לפני שהוא קורס וכולם קורסים. אעההאהההההההההההה די כברררררררררר לא השארתם לי לב. ואז המזגן מתחיל לפעול!!!!! יש אוויר!!!! כולם מתעוררים ונושמים ישירות מהפתח אוורור אומייגאד!!! בלאמי ורייבן מסתכלים מהחלון ורואים את כדוה"א עולה באש איזה מחזה נורא. היא שואלת אותו איך הם יעשו את זה בלי קלארק, והוא אומר שהם חייבים כי אחרת היא מתה לחינם
האם נגמר? לא. שש שנים אחרי זה. שש שנים עברו מהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה????!!!!!! איךךךך 4 עונות היו בקושי חצי שנה ופתאום שש שנים?!?!?! טוב לפחות עכשיו הדמויות יהיו קצת יותר קרובות לגיל השחקנים
קלארק מתעוררת לה על ג'יפ עם שיער קצר ולבוש צבאי. לא שאני מופתעת שהיא שרדה את זה איכשהו אבל אני שמחה שלא משכו את זה לעונה הבאה. אם כי זה היה דבילי כי הרי צריכים אותה לקידומים וזה. אניוואיי היא מסתבר כל יום בשש שנים האחרונות ניסתה ליצור קשר עם הארק ועם בלאמי
ללא הצלחה
גם הבונקר הפך דומם ואי אפשר להגיע אליו
ואז היא רואה חללית מגיעה וחושבת שזה החברים שלה. ויש לה ילדת נייטבלאד מה מאיפה היא צצה? אז 6 שנים קלארק שרדה לבדה??
לפחות עד שהיא מצאה את מאדי? מההההה? אבל האם אנחנו משמחים את עדי? שוב לא! זאת לא החללית שלהם אלא תאגיד שנראה עוין
כבר האויב הבא שלנו. וואי חשבתי שעונה הבאה

didalf

Well-known member
אה נחתך לי הסוף מזל שהעתקתי

וואי חשבתי שעונה הבאה תהיה החיים בבונקר והחיים בארק. אין לי מושג למה לצפות עכשיו. וואי איך אני מחכה עכשיו למפגשים מחודשים אחרי פאקינג 6 שנים. מעניין גם כמה מהזוגות שרדו ומי זוגות חדשים. תמיד זה משגע אותי שיש קפיצת זמן בסדרות כמה תהפוכות קורות בכמה חודשים בודדים ואז פתאום קופצים כמה שנים וכל הזוגות עדיין ביחד. זהו עכשיו אני צריכה לנוח

Lhuna1

New member

OMG כן, פרק אינטנסיבי ומלחיץ של החיים! והורג! &nbsp יש לי דמעות אפילו רק מלקרוא שוב על הרגעים האלו. כשקלארק מטפסת על האנטנה... יודעת שכבר אין לה סיכוי לחזור בזמן... כשבלאמי נאלץ לקבל את ההחלטה היחידה האפשרית וללכת עם הראש כמו שהיא אמרה לו... לסגור את הדלתות ולהשאיר אותה מאחור
איזה שובר זה. כשהיא רואה אותם בטיל משתגרים בלעדיה ונשארת לגמרי לגמרי לבדה... והפריימפייה מתקרבת אליה. וכשהיא בורחת ממנה ולא נראה שיש לה שום סיכוי. למרות שבכל הרגעים האלו ידעתי שהיא תשרוד, ואני חושבת שגם בצפיה ראשונה האמנתי שהיא תשרוד את זה - עדיין זה היה מטורף ומלחיץ לצפיה. &nbsp וכשהם בארק מאבדים את האוויר שלהם ונלחמים להמשיך לנשום אני כמעט הפסקתי לנשום איתם גם. אבל באמת רגע יפה
&nbsp ואז יואו אני זוכרת שגם הייתי בהלם מהקפיצה 6 שנים קדימה!!!
אבל כן איזה מדהים זה היה לראות אותה ככה ולהבין שהיא שרדה כל הזמן הזה לבד בלי לדעת מה קורה איתם ובבונקר והכל... יואו זה מחרפן. וכן מאיפה פתאום צצה לה הילדה הזאת?
&nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
מממ
להכל

"כשבלאמי נאלץ לקבל את ההחלטה היחידה האפשרית וללכת עם הראש כמו שהיא אמרה לו... לסגור את הדלתות ולהשאיר אותה מאחור איזה שובר זה." - אעההאההההההה

LeAnnDylan

Well-known member
פתאום קראתי את התגובה שלי לאיגור

והייתי ממש אגרסיבית
אומנם בשנתיים איחור אבל סליחה איגור
לא יודעת למה חשבתי שלהגיב לך בצורה כזו זה מקובל

didalf

Well-known member
מה זה לא כזה נורא

כל האגרסיה היא כלפי ג'ספר לא איגור

LeAnnDylan

Well-known member
כן אבל הוא אהב אותו ואני השתלחתי בו

אם מישהו היה מגיב לי ככה כלפי דמות שאני אוהבת, הייתי מרגישה כאילו זו מתקפה אישית כלפיי

didalf

Well-known member
ממ אוקי זה נכון

לפעמים אני מרגישה מותקפת כשאת כועסת על בלאמי אפילו
שלא נדבר על פעמים שניק מעצבן אותי לגבי דמות מסויימת בשיימלס
אבל פשוט ג'ספר כזה קרציההההההההה

LeAnnDylan

Well-known member
אני גם מרגישה מותקפת כאן על בסיס יומי

וסליחה, אני כועסת על בלאמי כשמגיע לו וסולחת לו כשמגיע לו. גם כעסתי על קלארק כשהגיע לה ועל רייבן כשהגיע לה. רק לקסה נסיכת העולמות שלי לא ראויה שאכעס עליה (אולי רק קצת על זה שעזבה אותי והשאירה אותי אומללה וכואבת גם שנתיים אחרי
)

LeAnnDylan

Well-known member
את! עם האהבה שלך לבלאמי

סתם. ניק בעיקר. ולפעמים גם לונה ומילי
והלכתי לקרוא בפורום החדש וקיבלתי עצבים. ושם ניר נובח על כולם. שזה גם קצת פחות כיף לי אז עזבתי וחזרתי לפה.

LeAnnDylan

Well-known member
כןכן אל תיתממי לי

הייתי רושמת לך מה עשית אבל זה ספוילר
אבל רק אציין שכל פעם שאת מסכימה עם הדעה של ניק במקום עם שלי זה מרגיש כמו Personal attack against me

Lhuna1

New member
אם הייתי מרגישה מותקפת כל פעם שלא הסכימו איתי

בפורום הזה (או כתבו משהו שלילי על דמות שאני אוהבת) כבר הייתי מתה. מבאס כן ואפילו מעצבן קצת כן, זה אני מבינה ומזדהה. אבל לא מתקפה אישית. &nbsp &nbsp

למעלה