THE 100 עונה 4

Lhuna1

New member
רק להבהרה, אני לא יכולה להתווכח אם איך שאת מרגישה

אבל אם את באמת באמת מרגישה ככה (ואני מקווה שלא) אז אני ממש מצטערת ואולי עדיף שלא תקראי אותי (ואולי את באמת נמנעת קצת אם את באמת מרגישה ככה...
)

didalf

Well-known member
יאאא תודה

באתי להתחיל איזה רום-קום בנטפליקס אבל זה יותר מעניין. &nbsp חחחחחח וואו מה זה יש שם דברים שאני בשוק שאת כתבת
&nbsp על אוקטביה - "היא היחידה שם ששומרת על היגיון בריא ובאמת פועלת לטובת הכלל. כאילו מינוס החלק שרצחה את פייק, אבל לגמרי הגיע לו אז אני איתה. " - חחחחחח כן? מינוס החלק שרצחה את פייק? מי את?
&nbsp "ואם לא אכפת לך מדמויות טלוויזיוניות יותר מאנשים בחיים האמיתיים שלך, האם אתה באמת צופה בסדרה?" - זה נכון
&nbsp "לא יתכן שהוא ממשיך לשרוד למרות היותו המנהיג הכי גרוע בהיסטורית העולם (כולל טראמפ) " - וואי ממש
&nbsp "היו לי יחסי אהבה/שנאה עם רוהן. אבל בסוף כשהוא מת לא כאב לי אז אני מניחה שזה היה יותר שנאה מאהבה. " - אהה כן? נראה לי שזה קצת השתנה מאז
&nbsp "ובלאמי חזר העונה להיות נסיך מיי סיסטר מיי ריספונסבילטי" -
אני שמחה כל פעם שאת אומרת דברים טובים על בלאמי. &nbsp "קלארק אולי הייתה מאנייקית, אבל תזכור שהיא בערך היחידה בסדרה שכמעט תמיד רוצה מה שטוב לכולם, לא רק לאנשים שלה." - וואנס אגיין, מי זאת כתבה את זה?
&nbsp לא מבינה איך בעונות 3-4 יש עוד אנשים שאוהבים את ג'ספר

LeAnnDylan

Well-known member
חחחחח

כן, אני קוראת הודעות ישנות שלי לפעמים ואני כזה אממ מה? קודם כל, לא אהבתי את רואן?
ולא את אקו?
(טוב האמת שזה פחות מפתיע אותי כי השוק של הפעם הראשונה היה כזה חזק שגררתי אותו איתי כל העונה. אחרי כמה צפיות נוספות אני יכולה "לשכוח" מזה כי זה הסתיים באותו הפרק ולהתרכז בזה שהיא ממש יפה
) הכי חשוב שאת אמורי לא אהבתי אף פעם
לגבי החלק של פייק, אני עדין בדעה הזאת אז לא יודעת למה את בשוק. זה לא שחשבתי שלא הגיע לו למות. ברור שהגיע לו. פשוט הוא עדין היה הצ'נסלור שלהם אז כביכול זה לא היה הדבר ה"חכם" לעשות, והיא תמיד עשתה את הבחירה החכמה, אז זה פחות היה אופייני לדמות שלה אם מבודדים את הכעס שלה כלפיו. גם קצת חששתי מההשלכות של זה אח"כ. וקיין אכן דיבר על זה "רצחת את הצ'נסלור שלנו, אמורים להפליט אותך על דבר כזה" אבל כנראה שכולם בסופו של דבר הסכימו שמגיע לו למות אז הכל טוב
ומה לא בסדר במה שרשמתי על קלארק?
היא באמת הייתה מנייאקית וגם היא באמת כמעט תמיד רוצה מה שטוב לכולם

didalf

Well-known member
אהה אוקי

לגבי אוקטביה. העתקתי רק חלק קטן ממה שכתבת על קלארק אבל בעקרון די הגנת או הבנת את הבחירה שלה שם לגנוב את הבונקר. אמרת שהדבר היחיד המעצבן שהיא עשתה העונה זה לכוון על בלאמי אקדח, וגם על זה - "אבל זה עבר לה תוך דקה אז אני סולחת לה". לעומת עכשיו שהיא קליכסה ו- "לא קשור. זה מהלך מלוכלך. היא ידעה יפה מאוד (בניגוד לג'אהה שלא האמין) שהשבטים יכבדו את המנצח ולא יריבו יותר. מקשקשת על להציל את כולם להציל את כולם ובסוף- רק האנשים שלה. וי טו בי צבועה בלאכס. אני צריכה הפסקה ממנה"

LeAnnDylan

Well-known member
חחח כן

כבר אמרתי שהתחושות שלי בצפיה של יום וחצי שונות מהתחושות בצפייה איטית. &nbsp כשאת רואה עונה שלמה ביום, אם דמות אחת עצבנה אותך לרגע ואז כבר בפרק הבא היא בסדר (בהנחה והעצבים לא גרמו לך להתקף לב כמו עם ה'מוות' של אוקטביה
), את די נוטה לשכוח את זה. במקרה של קלארק צפיתי ב-4 עונות בשבוע אחד, כל הטוב שהיא עשתה התעלה ומחק את ה"טעות" הקטנה הזאת שהיא עשתה בפרק אחד. &nbsp אבל עכשיו כשאנחנו צופות לאט, אני יכולה לכעוס עליה ליום שלם (אפילו יומיים) עד לפרק הבא כשהיא כבר לא תהיה קליכסה. גם לא נראה לי הוגן בהודעה אחת של סיום עונה להקדיש יותר משורה אחת לזה שהייתה מעצבנת כשבמשך עונה שלמה היא הייתה מדהימה
&nbsp (וחוץ מזה סתמי, אם הדבר היחיד שאמרתי שהיה מעצבן בה זה שהיא כיוונה אקדח על בלאמי את צריכה להודות לי
) (האם גם ההודעה הזאת אגרסיבית מידי ואני אצטרך להתנצל עליה בעוד שנתיים?)

didalf

Well-known member
טובנו, לגיטמי

המון קורה בכל פרק אין זמן לעכל יותר מידי תחושות
&nbsp בגלל זה אני חושבת שקצב הצפיה שלנו ממש טוב. פרק בשבוע בסדרה הזאת נראה לי עינוי. ובבינג' מטורף לא מספיקים בכלל להרגיש ולחשוב על כלום. פרק-שניים ליום גם מספיקים להנות מכל פרק ופרק וגם לא מתענים בציפיה לפרק הבא. &nbsp 4 עונות בשבוע
&nbsp "(וחוץ מזה סתמי, אם הדבר היחיד שאמרתי שהיה מעצבן בה זה שהיא כיוונה אקדח על בלאמי את צריכה להודות לי)" - נכון
"(האם גם ההודעה הזאת אגרסיבית מידי ואני אצטרך להתנצל עליה בעוד שנתיים?)" - כן, תתחילי מעכשיו
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מחילה

האמת שאחד הדברים שהבנתי בצפיה בעונה 6 (בלי ספוילרים לעונה, רק לאופן הצפיה של פרק בשבוע) זה שהתובנות שלוקחים מהפרקים בצורה הזאת הרבה יותר מהנות ומספקות מאשר בצפיית בינג'. אני לא חושבת שזו סדרה שנועדה לבינג'. אם צופים בה בבת אחת מפסידים המון מהקסם שלה. זו סדרה שכיף לעצור על כל פרק ולחפור ולמצוא רמזים לעלילות עתידיות. הדיונים של העונה הקודמות היו מהדברים שהכי נהנתי מהם בכל שנותיי בתפוז. &nbsp וגם הדיונים עכשיו איתך בצפיה איטית הרבה יותר מהנים לי מכל צפיה קודמת שעשיתי. אני גם מגיעה להרבה יותרת תובנות לגבי דמויות וסיטואציות שאולי לא התייחסתי אליהן כמו שצריך בבינג'ים קודמים.

didalf

Well-known member
אני גם חושבת שזאת לא סדרה לבינג'

כלומר זה מאד כן כי הוא סופר מותחת ומאד קל להמשיך מיד לפרק הבא, אבל מפספסים הרבה ככה. ומצד שני לחכות שבוע לפרק זה מלא, שלא נדבר עם מלא זמן בין עונה לעונה. לכן 1-2 ליום זה קצב מושלם
&nbsp "וגם הדיונים עכשיו איתך בצפיה איטית הרבה יותר מהנים לי מכל צפיה קודמת שעשיתי." -
&nbsp למרות שאני לא אוהבת רמזים לעלילות עתידיות ותיאוריות. אני אוהבת להיות מופתעת. אם צודקים בתיאוריה אז כבר הכנסתם לי את האפשרות הזאת לראש וכשזה קורה זה לא מפתיע. ואני מופתעת מהכל פה

Lhuna1

New member
אני מסכימה איתך שבתיאוריות יש גם משהו שמקלקל

במיוחד אם הן בסוף נכונות. למרות שלא לגמרי מצליחה להמנע מזה גם בעצמי.

LeAnnDylan

Well-known member
אגב, אני קוראת את הציטוט הזה שלי ששמת ואני מתמוגגת לעצמי פה

וחושבת לי, יואו איזה בזבוז שאני לא משוררת. נפתלי הרץ אימבר יכולתי להיות
כזאת פואטית

Lhuna1

New member
ה-100 עונה 5 פרק 1

OMG OMG!! &nbsp (בתקווה שהטריק הזה יעבוד לי שוב
) &nbsp

didalf

Well-known member

בעקרון פתחתי רק כדי להגיב לך שאת חצופה אבל גם ניחשתי שזה מה שעשית

Lhuna1

New member
נו כבר! ראיתי עכשיו את 5X02 ואני יודעת שאת חושבת

שאולי אני סתם אומרת את זה אבל גם הוא לגמרי לגמרי OMG. את חייבת כבר לראות וגם ליאורה.

didalf

Well-known member
היי הלוו לצפיה החוזרת הזאת יש קצב

והוא איטי!!! נראה לי מחר כי 1. אני עדיין מעכלת את הפרק הזה 2. אני אוהבת לעשות הפסקה בין עונות 3. אני רוצה שכולם יגיבו עליו לפני שנמשיך הלאה 4. אני זוממת לפתוח שרשור חדש ואני רוצה לפתוח אותו מחר שיקפוץ יותר זמן
&nbsp למרות שאני לא יודעת מה אני כן אראה עכשיו. קצת שוקלת לצפות בפרק הזה שוב

Lhuna1

New member
יואו איזה איטיות אתן!! מה זה פרק אחד ביום של סופ"ש?

מילא היית אומרת שיש לך דברים יותר חשובים לעשות, אני מכירה בזה שיש אנשים עם יותר חיים ממני (שזה כולם), אבל לצפות שוב בפרק שהיום צפית במקום להתקדם?
זה כבר מעבר לבינתי איך את לא סקרנית מה קרה בבונקר, מה קרה על הארק, מה הקטע עם מאדי... יש לך יכולות איפוק. אתן לך את זה. אני הולכת לי לפרק 3 לבדי... &nbsp &nbsp &nbsp

didalf

Well-known member

זה בסדר, אין לי חיים, רק יכולת איפוק
(ואובססיה מוזרה לכל מיני סדרים קטנים כפי שהסברתי בהודעה הקודמת
) ברור שאני סקרנית לגבי כל הדברים האלה!!!

LeAnnDylan

Well-known member
עם זה אני מסכימה

5X02 ו- 5X11 הם הפרקים הכי טובים בעונה 5

למעלה