THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member
יאא איך התקדמת יופי

"אגב לא יודעת אם שמת לב אבל את הפרק הזה ביים השחקן שמגלם את קיין (והוא עשה עבודה מעולה בעיני!)" - אה וואלה? כל הכבוד לו "תמיד תלכי עם בקה!!! טיפשה" - מה תלכי עם בקה בקה רוצה שהיא תמות!!!! "אבל אהעעהע היא אמרה לסינקלייר "אתה תמיד תהיה איתי" כמו שלקסה אמרה לקלארק שהיא תמיד תהיה איתה" - כןן
| "הם אמורים לבוא לאסוף אותה ברובר." - בשלב הזה של הפרק היה נראה שאף אחד לא יצא מהבונקר. "יואו הקטע שהארפר הכלבה הזאת אומרת לו "אתה לא מספיק בשביל שארצה לחיות" שניה אחרי שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה כאילו, הבנתי שהיא אמרה לו את זה רק כדי "להציל" אותו כדי שלא ישאר מאחורה. אבל יואו תמותי. זה היה כזה קר והפרצוף המסכן שלו" - כן אוף
"אבל זה הצחיק אותי שמונטי דחף לו אצבעות לגרון כי הוא רצה שהוא יקיא את התה וג'ספר כזה "זה לא סניטרי" - חחחחחחחח כן
"טוב אני חושבת שבגלל שמונטי הוא זה שתאכלס הצליח לפענח איך לפתוח את הבונקר, מגיע לו להיות חלק מהמאה." - וואלה, נכון. אבל שוב, בשלב הזה נראה שהבונקר לא הולך להפתח בשביל אף אחד. "הכי מצחיק אם כל הכאב ראש הזה כדי להציל את הארפר ובסוף ישאירו אותה בחוץ" - וואי כן. "ואת עדין חושבת שהוא יותר מג'וק" - הוא כן
ההתפתחות שלו איטית. "אין גיפים תפוזונה " - אז שימי אותם איפה שאני אוכל לראות אותם

LeAnnDylan

Well-known member
אם

אם בקה רוצה שהיא תמות היא צריכה למות! בקה זה כמו עודד אמר להרים ידיים
&nbsp חחחחח הוא ג'וקקקקקק די. אפילו רייבן יודעת את זה!! ג'וק עם רגשות הוא עדין ג'וק. ג'וק מזיל דמעה הוא עדין ג'וק. וג'וק בברומאנס עם בלאמי גם הוא עדין ג'וק! &nbsp דונט
מי, שמתי גם בלי שביקשת
&nbsp

didalf

Well-known member
כל הכבוד

אתה מתכוון להשאר בקצב שלנו או לרוץ קדימה? כי אנחנו רואות 1-2 ליום לא יותר

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X12

כמות הפעמים שצעקתי דברים על המסך בפרק הזה
לסקייקרו אין ברירה אלה לבחור את ה100 שלהם, (80 אחרי שהחריגו סגל חיוני, מי זה "סגל חיוני"בדיוק? מה חיוני בג'אהא?). והאנשים לא מרוצים. היה איזה רגע נורא אחד שהגראונדרים הוציאו אותם בכוח ואיזה ילד הלך שם לאיבוד. סקייקרו שהם קקות מסתבר רוצים לגרש את ניילה כי היא גראונדרית ומתחילים לתקוף אותה יאוו חצופים אל תגעו בניילה
אוקטביה המלכה מגיעה ומכריזה שניילה איתה ועכשיו יש להם מקום אחד פחות. אין יו פייס אידיוטים!!! וגם יאיי ניילה בטוחה. ופאק היא כזאת אצילית שהיא עדיין מבינה את הכעס שלהם. אני חושבת שהיא האדם הכי טוב פה כרגע. ואוקטביה מודיעה להם שירגעו דה פאק דאון ויבחרו את האנשים שלהם כמו כל השבטים. בשלב זה נגיד צעקתי על המסך "קווין אוקטביה!! קווין אוקטביה!!". הסגל החיוני מבטיחים לרייבן שיביאו אותה מהאי כי היא סגל סופר חיוני וגם כי היא רייבן והיא החיים של כולנו. בלאמי מתנדב למשימה וקלארק מתנדבת לבוא איתו. מרפי ואמורי מתנדבים גם אבל הם רק רוצים טרמפ לבונקר במגדלור שתאמת לגיטימי לחלוטין, כיוון שהסיכויים שלהם פה קטנים. אקו המנודה שומעת אותם מאחורה. אבי אומרת שיש להם 10 שעות לכל כיוון ו23 שעות עד לגל המוות משמע אין להם שניה לבזבז = משהו ישתבש. כי למהההההההההההה שמשהו אי פעם יצליח פה?!?!!?!@ הרגתם כבר. בנסיעה אמורי מדברת על זה שפעם ראשונה בחייה היא הרגישה בטוחה, שיש לה בית, ומרפי אומר לה שהוא הבית שלה אעההה חמודים
חבל שלא יכלו להתנשק בגלל המסכות האלה
במושב הקדמי בלאמי כועס עדיין על קלארק שרצתה להשאיר את אחותו בחוץ וכיוונה עליו אקדח. היא מתנצלת ועצובה מזה שאין בחירה נכונה וכל בחירה שהיא עושה תמיד מביאה למוות. בלאמי לא מסוגל לכעוס עליה עם הפרצוף העצובי הזה ומקליל את האווירה ב"לא לירות בי הייתה בחירה נכונה" ומחייך אליה חיוך חמוד והיא מחייכת חזרה
ואז מישהו פורץ לדרך והוא דורס אותו אמאלה והאוטו נכנס בעץ. כי למה שהם יעברו מסע אחד בשלום?
מסתבר שהקורבן היה רק פתיון וחבורת גראונדרים תוקפים אותם בנסיון לקחת את החליפות. ואז הם משופדים בחץ! אקו פור דה רסקיו!!! אקו עקבה אחריהם בתקווה לקבל מקום בבונקר שבאי. היא הצילה אותם אז עכשיו היא לג'יט ומקבלת חליפה גם כן. ואז אמורי מתחילה להשתעל דם כי יש לה קרע בחליפה. איך היא מיד חולה ואקו עדיין שורדת בלי שום מיגון? קלארק מחליטה שזה הזמן לבחון את הנייטבלאד ונותנת לאמורי את הקסדה שלה. זה נראה שזה עובד אבל לא להרבה זמן. בלאמי בקשר עם מונטי והרפר שיבואו לעזור להם. מטריד אותי העובדה שהם באו לעזור כשכנראה אין להם בכלל מקום בבונקר והם לא יודעים את זה. בינתיים עבר מלא זמן והם כבר לא יספיקו לחזור, מה עושים? נוטשים את רייבן וחוזרים לפוליס? בבונקר אנשים שמים את השמות שלהם להגרלה, פאפא מילר שם את השם של הבן שלו כדי שיהיה לו יותר סיכויים, חמוד וצפוי
. אבי מחליטה להשאר בחוץ. אבי עם כל הכבוד למצפון שלך את רופאה זוכרת??? אנחנו צריכים אותך!!!! למה קיין לא הזכיר לה את זה?!?! ד"א למה ג'קסון עמד בחוץ להגרלה הוא גם רופא הוא צריך להיות סגל חיוני! יש אחד מעצבן שכל הזמן המריד את כולם ויש לו ילד קטן, זה שהלך לאיבוד בתחילת הפרק. הוא מבקש מג'אהא לשמור על הבן שלו אם הוא לא יעלה בהגרלה, אוח הוא מעצבן אבל זה עצוב על הילד. ג'אהא מחליט שהוא לא יוותר ויש לו איזה תוכנית. יאוו די כברררררררררר אתם לא יותר טובים מאחרים זה ממש מעצבן!!!! ההגרלה מתחילה וזה די קשה. בשלב מסויים ג'אהא מתחמק וקיין קולט אותו ועוקב אחריו, ואז ממרידן מתחיל להמריד את האנשים שצועקים פייט פייט!! קיין מנסה לעצור את ג'אהא שמתכנן לתקוף את הגראונדרים בגז ולהגיע לאוכל ולהכריז שהוא בשליטת סקייקרו ומגיע להם יותר. ממש חצוף
קיין מנסה לעצור אותו ומתחנן, אומר לו שכל הדברים הטובים שהוא עשה ימחקו. בינתיים הזמן מתחיל ללחוץ ואינדרה מבקשת מאוקטביה פקודות חדשות. אני לא קלטתי את זה עד עכשיו אבל אוקטביה בעצם המפקדת עכשיו? כי היא ניצחה בקונקלייב? אפילו בלי נייטבלאד? אהעהאהההה מלכה
סופסוף מפקדת ראויה (מאז לקסה כמובן). איך היא הולכת שם וכולם בערך משתחווים לה
אבל מה התוכנית? לתקוף את סקייקרו? אבל כשהם נכנסים הם מגלים את כל סקייקרו מעולפים מגז
הולי שיט
אני בשוק שזה מה שקיין עשה. ואיך ג'אהא הסכים לזה? ואז הם בוחרים את האנשים לפי הרשימה של קלארק כשהם מוציאים החוצה אנשים מעולפים או משאירים אותם לפי הצורך
אמאלה זה היה מראה ממש קשה אפילו שכנראה הדרך הכי טובה לעשות את זה כי הם סירבו להתנהג כמו שצריך. ממרידן מגורש יאיי!! וג'אהא לוקח את הבן שלו שנשאר ומחבק אותו, וואי התחלתי לבכות פה. הוא היה מעצבן אבל מה הילד אשם?
אמאלה איזה סצנה חזקה. רייבן עדיין לבד במעבדה וכבר מאוחר, כשפתאום 7 אסטרונאטים נכנסים. בלאמי מודיע לה שהם לא ישאירו אותה מאחור
ויש להם תוכנית ממש מטורפת - לברוח לחלל
לחזור לארק!!! מהההההההההההההההההה
חחחחח הייתי בשוק
ויש להם פחות מ10 שעות לעשות את זה הולי פאק. וואי איזה כיף אבל כל מי שאני הכי אוהבת ביחד בחללית. אוקי כמעט שיט אוקטביה לא שם. אם היו מוסיפים לשם את אוקטביה הייתי מוותרת על שאר הדמויות, סורי קיין ואבי. שמישהו יודיע להם בבונקר אבל שהתפנו כמה מקומות (אוקי רק 3 בעצם?).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בוז!!!! אני אפרסם את התגובה שלי בפורום החדש

וזה הפרק הראשון מאז פרק 3 שיש לי תגובה מהעבר לגביו

Lhuna1

New member
חחח

כן איזה מדהים זה התוכנית שלהם בסוף
אני מתה על פרקי סיום העונה הזאת פשוט. ראו שקיין כן הצליח לשכנע את ג'אהא בסוף שהוא לא עושה את הדבר הנכון, ואז ג'אהא רק שאל איך אפשר יהיה לשכנע את כל סקייקרו שכבר משולהבים להלחם, ואז הפתרון המתבקש היה להשתמש בגז שהוא לקח בשביל להרדים את שאר השבטים. אבל זה היה באמת כזה שובר לב, ואיך ג'אהא לוקח את הילד שאבא שלו ("ממרידן"
) ביקש שיטפל בו. אוטקביה בלי ספק הוכיחה עצמה כהכי ראויה להנהגה עכשיו של "השבט האחד" וואנקרו
בעצם היא זאת שהפכה אותם לוואנקרו בהכרזתה על ההחלטה שלה לגבי הבונקר. וכן התוכנית היתה לתקוף את סקייקרו, כי זה מה שאוקטביה אמרה להם שיהיה: תחברו את ה-100 שלכם או שכולכם תמותו, והיה נראה שהם לא עושים את זה אז לא היתה ברירה אלא להלחם בהם, ולאוקטביה זה היה קשה אבל היא עמדה במילתה והלכה עם אינדרה להנהיג את הקרב הזה. למרבה המזל כבר לא היה צורך
מה הופך את ג'אהא לסגל חיוני?
תכלס כלום!! אבל זה המקום להגיד שאני אוהבת את קיין

didalf

Well-known member
אה ברור

אני גם אוהבת את קיין
נסיך
ולחשוב כמה מעצבן הוא היה בהתחלה. &nbsp "ואז ג'אהא רק שאל איך אפשר יהיה לשכנע את כל סקייקרו שכבר משולהבים להלחם, " - אה נכון ואני בשלב זה צעקתי עליו - "לאדעת יטמבל אתה זה ששלהבת אותם אולייייי??????" &nbsp אהה ראיתי אתכם אומרים וואנקרו וחשבתי שמה שזה אומר זה שמתישהו הרוב ימותו וישארו רק אנשים עם שם מכל השבטים והם יהיו שבט אחד - וואן-קרו. אז זה לא בדיוק אבל דומה ובסוף פספסתי שאוקטביה אמרה את זה כי התרגום היה "שבט אחד" ולא וואנקרו, איזה אהבלה אני
(תלוי בעונה ובמצב רוח של המתרגם בנטפליקס, אבל לפעמים כתוב סקייקרו וטריקרו, ולפעמים אנשי השמים ואנשי העצים) &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 412

עוד פרק טוב
מי זה "סגל חיוני"בדיוק? מה חיוני בג'אהא? חח שום דבר
אבל ציינו בעבר שהוא היה מהנדס לפני שנהיה קרצייה. היה איזה רגע נורא אחד שהגראונדרים הוציאו אותם בכוח ואיזה ילד הלך שם לאיבוד. אית'ן
יאוו חצופים אל תגעו בניילה יואו כמעט שברתי את המסך שלי (וזה שיש עוד 2 אחרים לא הופך אותי לפחות כועסת
) אוקטביה המלכה מגיעה ומכריזה שניילה איתה ועכשיו יש להם מקום אחד פחות. אהבה של החיים
ופאק היא כזאת אצילית שהיא עדיין מבינה את הכעס שלהם. אני חושבת שהיא האדם הכי טוב פה כרגע. אני מאוהבת בה
ואוקטביה מודיעה להם שירגעו דה פאק דאון ויבחרו את האנשים שלהם כמו כל השבטים. יואו הם כאלה עלוקות. די, ל-90% מכם אין שמות. אתם לא חשובים. תפסיקו כברררר. לכו תחפשו עבודה אחרת, אתם לא נשארים בסדרה! הסגל החיוני מבטיחים לרייבן שיביאו אותה מהאי כי היא סגל סופר חיוני וגם כי היא רייבן והיא החיים של כולנו. זה כי היא כוסית. אי אפשר להרוג לנו את כל הכוסיות
אבל עכשיו היא לא סופר רייבן
ואין לה בקה בראש
בלאמי מתנדב למשימה וקלארק מתנדבת לבוא איתו. מרפי ואמורי מתנדבים גם אבל הם רק רוצים טרמפ לבונקר במגדלור שתאמת לגיטימי לחלוטין, כיוון שהסיכויים שלהם פה קטנים. מרפי הקרצייה הזה ואיך שהוא מדבר לבלאמי "הרגת אותנו" מה אתה רוצה שהוא ירחם עליך? אתה לפני יום היית מוכן להרוג את אחותו מאותה סיבה. אתה יכול להיות מתוסכל אבל אל תעמיד פנים שאתה לא מבין. הוא עשה בדיוק מה אתה עשית. רק שהוא עשה את זה טוב יותר ממך. משמע אין להם שניה לבזבז = משהו ישתבש טכנית היה להם 3 שעות "לבזבז" כי למהההההההההההה שמשהו אי פעם יצליח פה?!?!!?!@ הרגתם כבר.
כמות השערות הלבנות שקיבלתי מהסדרה הזאת לא הגיונית. תכף אראה כמו הזקן של ג'ורה. "לא לירות בי הייתה בחירה נכונה" חמודים
[אבל בצורה אפלטונית] ואז מישהו פורץ לדרך והוא דורס אותו אמאלה והאוטו נכנס בעץ. כי למה שהם יעברו מסע אחד בשלום? הסתנוור מהחיוך של קלארק. חצי חיוך שלה והוא נתקע בעץ. של מי היה הרעיון להושיב את ההסחת דעת הזאת לידו? ואז הם משופדים בחץ! אקו פור דה רסקיו!!! כפרעליה
גם כשהיא חצי חרוכה היא יפה
איך היא מיד חולה ואקו עדיין שורדת בלי שום מיגון? כי היא פריקדריינה ואקו מלכה! יואו איך התעצבנתי על מרפי שצעק עליה להוריד את החליפה. סתום ת'פה שלך יא ג'וק כפוי טובה. היא פאקינג הצילה את החיים שלך. מה אתה חושב שהיא עשתה עסק עם טריקרו שיתקפו אותך יא דביל. היא אזגדה. מטריד אותי העובדה שהם באו לעזור כשכנראה אין להם בכלל מקום בבונקר והם לא יודעים את זה. זה באמת מטריד. אבל נו, אם הם מתים שלפחות יצילו את ה-Chosen ones. מה עושים? נוטשים את רייבן וחוזרים לפוליס? אם אין לה בקה בראש. מה נעשה איתה?
סתם סתם, לכו מיד לרייבן חלאות! במילא לא רוצים אתכם בבונקר. פאפא מילר שם את השם של הבן שלו כדי שיהיה לו יותר סיכויים, חמוד וצפוי
אוף וכשנייט אמר לו אני לא הולך בלעדיך
והחיבוק הזה של נייט וג'קסון האהעעה
חמודים
שיפ!!! אבי מחליטה להשאר בחוץ. אבי עם כל הכבוד למצפון שלך את רופאה זוכרת??? בדיוק מה שצעקתי על המסך. סתמי ת'פה שלך ולכי שימי פלסטר למישהו. ד"א למה ג'קסון עמד בחוץ להגרלה הוא גם רופא הוא צריך להיות סגל חיוני! הוא לא עמד להגרלה, הוא רק רצה לוודא שהשיפ שלו יכנס
יאוו די כברררררררררר אתם לא יותר טובים מאחרים זה ממש מעצבן!!!! אוף כן איזה נודניקים. אם קלארק ושות' החליטו שרק 20 מכם חיוניים (וזה כולל את הילדים) אז הגראונדרים באמת לא צריכים 400 מכם. לכו צאו החוצה לנשום 'אוויר', קרציות. אני לא קלטתי את זה עד עכשיו אבל אוקטביה בעצם המפקדת עכשיו? כן. היא איחדה את כל השבטים, הם עכשיו "וואנקרו" והיא המפקדת שלהם. אבל מה התוכנית? לתקוף את סקייקרו? היא נתנה להם 12 שעות לבחור ואמרה להם שאם לא יבחרו בעצם הם כולם מתים. אז אני מניחה שזה מה שהם תיכננו לעשות (ובגלל זה חילקו את הרובים) הולי שיט אני בשוק שזה מה שקיין עשה. ואיך ג'אהא הסכים לזה? גם אני הופתעתי מזה מאוד למרות שבתאלכס זה היה הגיוני כי זה מה שג'אהה התכוון לעשות במילא. פשוט לגראונדרים. ממרידן מגורש יאיי!! חח הוא לא חשוב אבל סתם שתדעי שהיה לו שם. ואפילו שם משפחה
(ג'ף הארדי) וואי התחלתי לבכות פה רכרוכית
הוא היה מעצבן אבל מה הילד אשם? אמאלה איזה סצנה חזקה. נכון
גם אני רכרוכית
רייבן עדיין לבד במעבדה וכבר מאוחר, כשפתאום 7 אסטרונאטים נכנסים. אהבתי את הסצינה שכולם עומדים שם ומורידים את המסכות ביחד (חוץ מהארפר שהרסה את המגניבות של זה) בלאמי מודיע לה שהם לא ישאירו אותה מאחור ברור שלא! כי היא רייבן ופאקינג awesome!! ויש להם תוכנית ממש מטורפת - לברוח לחלל לחזור לארק!!! בעע מרק אצות ושתן ממוחזר. אני במקומם צועדת לתוך פריימפאייה
וואי איזה כיף אבל כל מי שאני הכי אוהבת ביחד בחללית. אוקי כמעט שיט אוקטביה לא שם. אם היו מוסיפים לשם את אוקטביה הייתי מוותרת על שאר הדמויות, סורי קיין ואבי. אבל מה עם ניילה ואינדרה???
שמישהו יודיע להם בבונקר אבל שהתפנו כמה מקומות (אוקי רק 3 בעצם?) אכן רק 3, לפי הרשימה של קלארק מונטי והארפר לא היו בה (ואומנם לא אמרו את זה לפני אבל הג'וק בטוח לא נמצא בה)

didalf

Well-known member
תגובההה

"אבל ציינו בעבר שהוא היה מהנדס לפני שנהיה קרצייה. " - אני יודעת אני מכחישה את זה, יש מנהדסים אחרים. "יואו כמעט שברתי את המסך שלי" - כנל!! "(וזה שיש עוד 2 אחרים לא הופך אותי לפחות כועסת)" -
"אבל עכשיו היא לא סופר רייבן ואין לה בקה בראש" - גם בלי בקה בראש היא תיכף תיקח אותם לחלל. "כמות השערות הלבנות שקיבלתי מהסדרה הזאת לא הגיונית. תכף אראה כמו הזקן של ג'ורה. "
"הסתנוור מהחיוך של קלארק. חצי חיוך שלה והוא נתקע בעץ. של מי היה הרעיון להושיב את ההסחת דעת הזאת לידו?"
"אם אין לה בקה בראש. מה נעשה איתה?" - היא. הצילה. אותם. מאתיים. פעם. בלי. בקה. בראש!!!!!!!! " סתמי ת'פה שלך ולכי שימי פלסטר למישהו. "
"הוא לא עמד להגרלה, הוא רק רצה לוודא שהשיפ שלו יכנס" - רגע מי השיפ שלו? מילר?? יש שם קטע? כי באמת בריאן נעלם מאז הקטע שהוא כעס עם המכונת מים. "היא נתנה להם 12 שעות לבחור ואמרה להם שאם לא יבחרו בעצם הם כולם מתים." - כן מסתבר שלא קלטתי את זה
"חח הוא לא חשוב אבל סתם שתדעי שהיה לו שם. ואפילו שם משפחה (ג'ף הארדי)" - לפעמים שם זה לא מספיק כדי לשרוד. "אהבתי את הסצינה שכולם עומדים שם ומורידים את המסכות ביחד (חוץ מהארפר שהרסה את המגניבות של זה)" - חחחח כן איך הם הורידו ביחד בתזמון מושלם. "אבל מה עם ניילה ואינדרה??? " - אפשר גם
וכן מרפי לא היה סגל חיוני הוא ידע שהוא חלק מההגרלה בגלל זה הם רצו טרמפ לבונקר במגדלור.

LeAnnDylan

Well-known member
אל תתחילי איתי!!!!

סופר רייבן עם בקה בראש >>>>>>>>> סתם רייבן שמצילה את העולם כל יומיים. בקה היא האלוהים של הסדרה הזאת!! &nbsp חח לא יודעת אם יש שיפ. יש שיפ כמו שאוקטביה וניילה הן שיפ
באחד הפרקים הקודמים כשהם נסעו לפוליס ובחזרה להביא את מרפי ואמורי הם הסתכלו אחד על השני וחייכו חיוך מבויש כזה של "אני יכול לבוא יתך כדי שלא תהיה לבד" את יודעת שדרוש הרבה פחות מזה כדי להפוך לשיפ! והפרק הזה הוא חיבק אותו כשהשם שלו עלה בהגרלה אז מבחינתי הם כבר שוכבים! (אגב לא זוכרת אם סיפרתי לך שג'קסון ואקו היו זוג במציאות?
)

didalf

Well-known member
חחחחח אוף

חשבתי שיש שם משהו אמיתי כבר
(למרות שג'קסון מבוגר ממנו בהרבה נראה לי
) &nbsp "את יודעת שדרוש הרבה פחות מזה כדי להפוך לשיפ!" - כן זה נכון
"והפרק הזה הוא חיבק אותו כשהשם שלו עלה בהגרלה אז מבחינתי הם כבר שוכבים!"
&nbsp וכן אמרת לי עליו ועל אקו. לא נראה לי שהם בכלל חלקו סצנה עד עכשיו. "היו" אבל? נפרדו כבר? חבל. מרפי ואונטרי עדיין ביחד? גם אמרת לי שניילה היא אחותו של מרפי ועכשיו כשאני חושבת על זה הם גם בכלל לא היו באותה סצנה אי פעם.

LeAnnDylan

Well-known member
חוצפה! ברור שזה אמיתי

ממ אני חושבת שטכנית ג׳קסון אמור להיות מבוגר ממנו רק באיזה 5 שנים. לא משהו נוראי. הוא אוהב אותם פרגיות
וכן, אני חושבת שאקו וג׳קסון כבר לא ביחד. אבל סתם עוד מידע לא חושב מאחורי הקלעים, ידעת שאקו ורייבן היו שותפות לדירה? &nbsp מרפי ואונטרי פעם אחרונה שבדקתי עדין היו יחד (לפני חודש) וכן, ניילה ומרפי לא חלקו עדין סצינה משותפת. השחקן של מרפי אמר שהוא גם מעדיף שלא יהיו להם סצינות משותפות, כי קשה לו לשמור על רצינות לידה.

didalf

Well-known member
חחחחחחחח

"הוא אוהב אותם פרגיות"
&nbsp "ידעת שאקו ורייבן היו שותפות לדירה?" - יאאא חמודות. לפני הסדרה או במזן הצילומים? &nbsp &nbsp

Lhuna1

New member
המאה עונה 4 פרק 13

אני לא באמת אסכם עכשיו, אני אשאיר לכן את זה. אבל איזה פרק עוצמתי!! פשוט וואו. השאיר אותי חסרת נשימה למרות שידעתי מראש כבר כל מה שיקרה
&nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
חחחח אוף הרסת לי את התוכניות

התכוונתי לראות יותר מאוחר כי סיכמנו לראות רק 13 היום ועכשיו יש את ההודעה הזאת שמציקה לי עד שאני אקרא אותה ואני חייבת לראות עכשיו

למעלה