June יא מג'נון – סיכום חודש

didalf

Well-known member
לשורה השניה!!!!!!

שפיים בראש שלי זה רק פארק מים.

וואו, לא הייתי בפארק המים של שפיים מאז שהייתי ילד קטן

ואת יכולה להבין שזה לא בגלל שאני גר רחוק משם

1Shir

New member
פארק מים קשור לתשובה שלי לשאלה שלך לגבי הכנרת

יש שם לונה גל עם מסלול אבובים הכי כיף בארץ
אני גם כנראה מעדיפה את מימדיון על שפיים ושפיים באמת הייתי יותר מזמן מאשר ה2 האחרים
אני רואה במפה שכדי להגיע למרכז הקניות בשפיים עוברים גם את פארק המים
חשבתי שזה הפוך (אני מגיעה מכיוון דרום כמובן)

אני לא רואה איך זה הגיוני

לא משנה אם באים מצפון או מדרום, לא צריך להתקרב לפארק המים בשביל להגיע למרכז קניות של שפיים
&nbsp
גם בפארקים אחרים של מים אני לא יודע מתי הייתי (או אם בכלל)
&nbsp
אבל זה כיף לעשות אבובים על הירדן מצפון לכנרת.

1Shir

New member
אני מתכוונת לנסות להגיע ברגל מכיוון הרצליה פיתוח / אפולוניה

בתקווה שאני לא אלך לאיבוד ו/או אתקל במבוי סתום כי מדובר בדרך לא מסודרת אם בכלל אבל אני סקרנית לדעת אם זה יצליח
אז עכשיו זה יותר הגיוני
(אני לא מתכוונת ללכת על הים עצמו אני בכלל לא יודעת אם זה אפשרי)

אה זה בהחלט אפשרי

בקו אווירי זה יוצא די קרוב לפארק מים,
אבל בהליכה ברגל (או מכונית) את בפועל תפני מזרחה לפני כי זה לא באמת הגיוני ללכת דרך הקיבוץ. לפחות לא נראה לי.
הלכתי הרבה באזור וראיתי את הפארק הרבה פעמים מרחוק אבל אף פעם לא מקרוב.
&nbsp
טכנית אפשר גם דרך הים, אבל זה באמת יהיה סתם מאמץ גדול יותר.

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני לא ראיתי סרטים של דיסני

בתור ילדה היו לי בבית רק איזה 2 קלטות וידאו של איזה אגדות האחים גרים שהייתי רואה מידי פעם בזמן ארוחת צהריים אבל אף פעם לא התעניינתי כל כך בסרטים והעדפתי להיות בחוץ כל היום ולשחק מאשר להיות מול טלוויזיה.
ואז כשהתבגרתי והתחלתי לסלוד מהשמש (ואנשים בכללי) וביליתי יותר שעות מול הטלוויזיה/מחשב, סרטי דיסני או סרטים מונפשים בכללי ממש לא היו הקאפ אוף תה שלי.

Reutk

Active member
שיר, יש לי שאלה מוזרה בקשר למיירון בוליטר

בראש שלך מיירון בוליטר הוא בנאדם שחור או לבן? הסיבה שאני שואלת היא בגלל שאפרת היא גם רוצה סדרה עליו וניזכרתי בהודעה הזאת שלה פה מפעם.

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180887922/בידור/טלוויזיה

יכולת תכנון זה לדעתי דבר שמאוד לגיטימי להתגאות בו והלוואי שהיה לי.

מקווה שתיהני ביום הולדת שלך.

1Shir

New member
קודם כל

נשרפתי עכשיו נורא אז אני מקווה שזה יעבור לי תוך יומיים וחצי

אני לא חושבת שיש אפשרות שמיירון לא לבן
אני מניחה שגם הספרים מאששים את זה
כמו גם את היותו של וין (או ווין?) בלונדיני
אני בכלל רוצה סדרה כדי לראות את וין
(אולי הייתי צריכה לבקש ספין-אוף עליו)

לגבי יכולת תכנון אם לא הייתי משתמשת בה היה לי אפילו עוד יותר קשה לשרוד אז אני חייבת אותה בשביל לשרוד אבל זה לא ממש משהו להתגאות בו לפחות לא אצלי אבל תודה לך :)

Reutk

Active member
בעיקרון אני לא רוצה בכלל סדרה של הרלן קובן

ראיתי את הסדרה 'החמישיה' שזאת סדרה שהוא ייצר, ונורא השתעממתי ממנה. אבל אם כבר סדרה שלו אני בהחלט מעדיפה סדרה על וין ולא על מיירון, מיירון דיי משעמם אותי
.

1Shir

New member
אתמול ראיתי פרסומת לשוקו חדש בטעם מקופלת

התכונה הכי טובה של מיירון זה השוקו הקר שהוא אוהב.
(בתמונה: פרסומת אחרת לא קשורה)
(אחרי זה ראיתי פרסומת להופעה של עופר ניסים
כמובן בזמן ששמעתי עוד שיר שלו)

Reutk

Active member
לא זכרתי את זה לגבי מיירון

באופן לא מפתיע הדבר היחיד שאני זוכרת לגביו זה שהוא נבחר בעבר על ידי הבוסטון סלטיקס.

לא ראיתי את הפרסומת. אני לא ממש אוהבת מקופלת היא מסוג הדברים שפעם בעשור מתחשק לי. גם קפה קר אני לא ממש אוהבת, סליחה.

אין לי מושג מי זה עופר ניסים אבל מגניב.

1Shir

New member
שהגבת על ה
המוגזם הזה

לגבי מיירון, כן, אם לא היית אומרת, לא הייתי זוכרת את זה עליו, וגם תחת איומי אקדח לא הייתי יודעת או זוכרת על איזו קבוצה היה מדובר (שזה הגיוני כי אני באמת אוהבת משקאות כאלה הרבה יותר מNBA בפרט וכדורסל בכלל
)

1Shir

New member
עכשיו נזכרתי
ספרים של הרלן קובן על מיירון בוליטר

אאל"ט הוא לא היה שחקן בגלל פציעה שבדיעבד נגרמה לו בכוונה ואז וין הורג את מי שעשה לו את זה (לא זוכרת מי זה היה אבל זוכרת סצנה שוין דופק לו על הדלת והורג אותו מיד)

Reutk

Active member
את החלק הראשון אני זוכרת

את זה שוין הרג אותו לא. ובכלל זה נשמע לי כמו תגובה מוגזמת מידי.

limors2

Active member
יאי, עיכוב לתחילת העבודה!

שם/כינוי: ליאורה
מרחק מהמיטה: כ21 קמ'

סדרת החודש:
Killing Eve

סרט החודש: לא מאמינה שאני הולכת לציין סרט נעורים, אבל.... זה היחיד שראיתי. Five Feet Apart. לא מושלם, במיוחד לא בחלק האחרון שלו, אבל סרט טוב
ספר החודש: לא מאמינה שקראתי ספר החודש, אבל... Tell it to the bees
שיר החודש: האוסטרלית מהאירוויזיון, וזה אחרי שאמרתי בזמן אמת שאני לא מתלהבת מהשיר
שחקן/נית החודש: סוראן ג'ונס (ג'נטלמן ג'ק, דר' פוסטר)
דמות החודש: ג'נטלמן ג'ק

למה אתם הכי מצפים בחודש יוני?
לסגור כרטיס טיסה לגביע העולם בכדורגל (נשים) ביולי, כדי שלא יהיו לי עוד הוצאות גדולות באופק

כמה זמן בבוקר לוקח לכם לקום? השעון מצלצל, אני מתעוררת בצלצול הראשון שלו וקמה מהמיטה. גג 5 שניות?
רוטב לפסטה - שמנת או עגבניות? עגבניות, איכס שמנת
במה אתם הכי גאים בעצמכם? פיזית או מנטלית?
יש לי זרועות של 4 שנים של אימונים, ואני מסרבת לקבל חרא מאנשים שאין לי כוח אליהם
איזה ספר הייתם רוצים שיעובד לסרט/סדרה? פעם הייתי יכולה לענות לזה, אבל היום אני עסוקה בלזעוף על זה שכבר אין חומרים מקוריים והכל רק עיבודים. אז אני נגד.
איזה ספר הכי אהבתם בתור ילדים? היה איזה ספר שלקחתי מהספרייה ביסודי לפחות 15 פעמים, על קבוצת ילדים דתיים שנתקעים באי בודד. גוגל אומר שקוראים לו "ילדי תרשיש באי הבודד".
עיבודי לייב אקשנים לסרטים מצויירים של דיסני - כן או לא? לא!!!!!!!!!
הג'יני נתן לכם משאלה אבל היא חייבת להיות אנוכית לחלוטין (בלי שלום עולמי וכאלה, ואפילו לא משהו בשביל מישהו קרוב - לעצמכם בלבד) - מה תבקשו? למי אכפת משלום עולמי? אני רוצה 100 מיליון ש"ח בבנק. או לוותר על הרגישות לגלוטן.
על איזה מחדל טלוויזיוני אתם רוצים לפתוח עצומה תיכף ומיד? על זה שצריך לחכות שנה +/- בין עונות של סדרות שמשודרות ברצף (aka לא סדרות אמריקאיות ארוכות שלוקחות מלא הפסקות בין הפרקים, יותר סדרות של 8-10 פרקים שמסתיימות תוך חודשיים)

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לשתף:
אין לי שום תמונות כי אני בעבודה, אז קחו את ג'ודי קומר הליברפולית המנומסת צופה ומגיבה לפרק האחרון בעונה הראשונה של "להרוג את איב". כולל ספוילרים עצומים לפרק הזה (108), כמובן

didalf

Well-known member
תשובה נכונה!

(לגבי עיבודים לדיסני)
&nbsp
יותר גרוע זה סדרות שמוציאות את כל הפרקים שלהן בבת אחת ואז צריך לחכות שנה+.

פחחחח 100 מיליון

זה לא רציני. אני הלכתי על פי מאה מזה (וגם בדולרים)
&nbsp
איך היה הספר?
נראה שהביקורות לסרט לא טובות כל כך
אבל הספר קיבל 4.05 בGoodreads
&nbsp
קבוצת ילדים דתיים שנתקעים באי בודד?
לא היו לכם ספרים על ילדים חילוניים שנתקעו באי בודד? אם כי בעל זבוב זה לא בדיוק ספר ילדים...
&nbsp
לקח לי זמן להזכר - הסרט שציינת זה הסרט עם קול ספראוס. לא בא לי לראות אותו כי אני מפחד שיהיה לי עצוב מידי (אל תאמרי שום דבר)
&nbsp
הזמן הארוך בין עונות זה באמת נוראי, אבל אני לוקח את זה כעובדה מוגמרת.
זה יהיה כמו לעשות עצומה נגד זה שיש קיץ בין האביב והסתיו.

למעלה