June יא מג'נון – סיכום חודש

LeAnnDylan

Well-known member
מה? מה תעשי עם עצמך

כאילו, אני לגמרי מעריכה להיות לבד. למעשה אני די מתעבת אנשים באופן כללי. אבל אני צריכה אותם כשמשעמם לי. אני למשל הייתי מעלימה אנשים אחרי השעה 7 בערב כי אז אין לי כוחות אליהם. אבל להעלים את כולם לתמיד נשמע לי קיצוני מידי.
בעלי חיים אני לגמרי יכולה להעלים למרות שיהיה לי עצוב בלי שניצל.
&nbsp
לא שמעתי על אף אחד מספרי הילדות שציינת
החמישיה/שביעיה הסודית נשמע קצת מוכר אבל לא נראה לי שאי פעם נתקלתי בזה באמת. את בטוחה שלא המצאת ספרים?

&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
בתור לונה2, אני יכולה לאשר את קיום הסדרות האלה.

קראתי את שתיהן בילדות. את השביעיה קצת פחות אהבתי, אבל את החמישיה אהבתי ממש. היה שם כלב חמוד שנהג להישען על הרגליים של הבעלים שלו כשהיא נגעה בו עם הבהונות שלה מתחת לשולחן (זה משהו שקרה בספר אחד ומשומה זה הדבר שהכי נשאר איתי מהסדרה הזו עד היום
)

LeAnnDylan

Well-known member
טוב תמיד ידעתי שאת מוזרה

אני שמחה שמצאת את הנפש האבודה שלך. עכשיו תוכלו להעלים את כולנו ולחיות לבדכן בעולם (כל אחת בפינה אחרת של העולם כדי שחס וחלילה לא תפריעו אחת לשניה)

limors2

Active member
נעשה קו גדול באמצע ונחליט שבתאריכים קבועים נחצה אותו

במקום אחר, כדי שלא ניפגש חלילה

החמישיה הסודית זה נורא מדכא

הם הרי היו השביעיה הסודית ואז אחרי ששניים מחברי הקבוצה מתו מוות נוראי באחת המשימות שלהם הם פשוט שינו את השם ולא הזכירו יותר את אלו שמתו.

&nbsp
&nbsp
גם לי מרגיש שעבר המון זמן מאז העונה אחרונה ש סמוך על סול, אבל מסתבר שהיא הסתיימה בסך הכל באוקטובר 2018.
אבל עכשיו קראתי שהעונה הבאה תעלה רק ב2020

Lhuna1

New member
אבל האמת היא שזה יותר גרוע

כי החמישיה הסודית היו בעצם רק ארבעה ילדים + כלב.
&nbsp
וחוץ מזה היתה גם "הרביעיה והתוכי".
וזה מאוד הטריד אותי, כי לפי ההגיון הזה הם גם היו צריכים להקרא החמישיה הסודית, או שהחמישיה היו צריכים להקרא "הרביעיה והכלב".
בקיצור היה פה חוסר עקביות אם סופרים את בעלי החיים או לא, וכ-OCD-ית זה הפריע לי (לא צוחקת).
&nbsp
&nbsp

תשובותיי

שם: שהם
מרחק מהמיטה: פחות מחצי מטר
סדרת החודש: BB CAN 7
סרט החודש: לא ראיתי
ספר החודש: אישה מעבר לים
שיר החודש: Can't fight this feeling
שחקן/נית החודש: סנדרה וג'ודי (להרוג את איב)
דמות החודש: אלק מציידי הצללים (הדמות עצמה לא משהו, אבל הוא חתיך)
למה אתם הכי מצפים בחודש יוני? חודש הספר!
כמה זמן בבוקר לוקח לכם לקום? כמה דקות
רוטב לפסטה - שמנת או עגבניות? שמנת
במה אתם הכי גאים בעצמכם? שאלה קשה... צריך לחשוב על זה
איזה ספר הייתם רוצים שיעובד לסרט/סדרה? המעגל!!! עשו לו עיבוד אבל בשבדית

איזה ספר הכי אהבתם בתור ילדים? הכי זכור לי - אנימורפס
עיבודי לייב אקשנים לסרטים מצויירים של דיסני - כן או לא? נמנע
הג'יני נתן לכם משאלה אבל היא חייבת להיות אנוכית לחלוטין (בלי שלום עולמי וכאלה, ואפילו לא משהו בשביל מישהו קרוב - לעצמכם בלבד) - מה תבקשו? כסף
על איזה מחדל טלוויזיוני אתם רוצים לפתוח עצומה תיכף ומיד? פרסומות נחשב?

limors2

Active member
אנימורפס!!!!!

אני חושבת שזו הסדרה שקראתי הכי הרבה בילדות. בטח פשוט בגלל שהיו לה כ"כ הרבה ספרים
ניסיתי לפני כמה שנים לברר אם היא הסתיימה אי פעם ואיך זה קרה (כי לא הצלחתי להשיג אפילו רבע מהספרים בעידן הספריות) ואני לא חושבת שהצלחתי להגיע לתשובה. זה מה שאעשה ברגע זה ממש.

didalf

Well-known member
כסף
קצר ולעניין

לגמרי בעד עצומה נגד פרסומות!!!

אלק באמת חתיך

אבל לא מספיק בשביל שאני אמשיך עם הסדרה.
גם השחקן ששיחק אותו בסרט (קווין זגרס) מאוד חתיך, אבל שמעתי שהסרט ממש נוראי.

LeRanch

New member
עונה

שם: אורָן, Nice to meet you

מרחק מהמיטה: 7 ק"מ.

סדרת החודש: אקדמיית המטריה.
סרט החודש: אלאדין.
שיר החודש: Badass Woman של מייגן טריינור.
שחקן/נית החודש: וויל סמית', חד משמעית

דמות החודש: הג'יני מאלאדין ומס' 5 מאקדמיית המטריה.

למה אתם הכי מצפים בחודש יוני? חופשה קצרצרה ברומא כולל הופעה של אד שירן עם חברים טובים בסופ"ש הבא
ובנוסף חוזר לסטטוס סטודנט

כמה זמן בבוקר לוקח לכם לקום? 10 שניות.
רוטב לפסטה - שמנת או עגבניות? עגבניות

במה אתם הכי גאים בעצמכם? שסומכים עליי במה שאני עושה בעבודה. חבל שזה לא מתבטא במשכורת

איזה ספר הייתם רוצים שיעובד לסרט/סדרה? אני לא קורא כל כך הרבה אז באמת שאין לי מושג.
איזה ספר הכי אהבתם בתור ילדים? מלך האריות.
עיבודי לייב אקשנים לסרטים מצויירים של דיסני - כן או לא? כן! כן! כמה שיותר!!!
הג'יני נתן לכם משאלה אבל היא חייבת להיות אנוכית לחלוטין (בלי שלום עולמי וכאלה, ואפילו לא משהו בשביל מישהו קרוב - לעצמכם בלבד) - מה תבקשו? טיול מסביב לעולם, באמת שאהיה המאושר באדם.
על איזה מחדל טלוויזיוני אתם רוצים לפתוח עצומה תיכף ומיד? מגמת הביטולים המעצבנת של נטפליקס, שנהייתה יותר גרועה מרשתות הברודקאסט. וגם העובדה שעוד אין סדרת דוקו על פותחי העצומות ההזויות האלה

didalf

Well-known member
אתה מתחיל תואר שני?

איזה ספר יש למלך האריות?

&nbsp
תפתח עצומה בדרישה לסדרה על כותבי עצומות

LeRanch

New member
קורס, לא תואר שני

ניהול מערכות מידע בטכניון.
יש ספר של "מלך האריות", לכל אחד מהסרטים למעשה יצא ספר.
&nbsp

limors2

Active member
הלוואי שהמשכורת הייתה משקפת את העבודה.

נכון שטכנית אני בקושי עובדת במהלך היום, אבל הבוסית שלי תמיד מהללת אותי ואומרת שהיא לא הייתה מסתדרת בלעדי (והיא באמת לא). אבל המשכורת לא בהתאם

&nbsp
נטפליקס באמת חייבים להפסיק לבטל כ"כ הרבה, זה מתחיל להדאיג. אולי כדי ש..... נפתח עצומה.

kordilia snake

New member
היי, תגידי תודה

אני מכירה את אישתו של הבוס שלי ותמיד שאני נתקלת בה היא אומרת שהוא אומר עליי דברים טובים ושהוא מאוד מרוצה ממני, אבל במהלך העבודה הוא לא אומר לי כלום אף פעם
.

למעלה