המחזמר/רשמים וכאלה..

PopPy

New member
אני לא יודעת מה היה בשנים קודמות

(פוקר?
), אבל הרעיון של להעלות את הקטע הזה בזמן המת היה פשוט מצוין..

painapple

New member
הילד הזה ישב מלפני. שורה מלפני.

רציתי להרוג אותו. אלפי "שב כבר!!!!" לא עזרו, עד שמישהי הציעה להכיר לו את הנעל שלה מקרוב .))

Schnickelfritz

New member
רשמיו של מוצר חלב ../images/Emo185.gif

משום מה נחתה עלי מוזה אופנתית (משהו
) והחלטתי ללבוש צבע אחר בכל יום. על שום כך- אקטלג את ימי הכנסים שלי ע"פ צבעים. תהנו. יום שחור (שלישי 6.4): אהיה כנה אתכם- יום המחזמר עצמו היה פחות כיף הפעם מבאייקון. חלק מהסיבות הן שהפעם המחזמר היה ממש בתחילת הכנס, ולכן לא הייתה את בניית המתח שהייתה לי פעם שעברה. הסיבה השניה היא שלא הרגשתי שאנחנו מוכנים לעלות את ההופעה- מה שדיי ביאס אותי (למרות שזינה (The Furies) עודדה מעט את רוחי). למזלי הרב העמידו אותי על טעותי ואנשים נהנו מאוד. יש
אגב- לליידי אוף באפדום ששאלה- על הקטע של אדיפוס חשבה לא אחרת מהארנבת-הפסיכולוגית, גברת את-לוקחת-גזר-זה-ומתקשרת-אלי-מחר-בבוקר: קרן ברלב המדהימה (
), מהבחורות המצחיקות ביותר שאני מכירה. את רעיון העמוד (ששמתי לב שהמון אנשים הזכירו- זה נורא נחמד, חשבתי שבכלל לא ישימו לב) הגינו יחדיו באיזו חזרה כלשהי שבה אמרתי שאני חייבת עמוד ואיכשהו הגענו לזה שג'יילס יהיה עמוד מצויין בשבילנו. ודבר אחרון, פרט טריוויה קטן- הפיג'מה שלבש זאנדר הייתה, כמה מפתיע, של אמא שלי
יום לבן (רביעי 7.4): ביום זה הרים פיצול הכנסים המעיק את ראשו המכוער. על הבוקר ערכתי לי ביקור בפנטזי.קון (שאמנם היה תקוע במקום נוראי מבחינה אסטרטגית, אך היה מעוצב בצורה מופלאה) שם הייתי בהרצאה של זינה וגיליתי פרטים משעשעים על הפרקים שראיתי (Been There, Done That ו A Day in Life למי שמכיר- פרקים מצויינים!) לאחר מכן- השיבה לסינמטק להרצאה של קרן, Season Interrupted (שהייתה מצויינת, אך קוצרה נורא (ואני אומרת קוצרה בכוונה, היא הייתה אמורה להיות ארוכה יותר)), להרצאה של שירי ישועה על פנפיקים (אני לא אוהבת פנפיקים, אבל שירי הצליחה לרתק אותי) ולתחרות הסרטונים באירוע הכנס (וכל הכבוד ליניב כהנא עם קליפ המאטריקס שלו שזכה והיה באמת באמת מצויין). אח"כ- שוב לפנטזי.קון לראות את הפלאנטיר. היה.... מעט מוזר מדי בשבילי. אני חושבת שפשוט לא התחברתי לזה כי מעולם לא הייתי ברוקי (למרות שאני רוצה המון!), אבל היו קטעים חמודים (חוץ מהפאשלות הטכניות הנוראיות) וזאת ששיחקה את סאם הייתה מצויינת, קנתה אותי לגמרי. אהה- וכמובן, איך שכחתי את אירוע החתימות המלהיב שהיה לנו. עשרות מעריצים עמדו בתור כדי לקבל חתימות. אה.. רגע... זה היה באייקון
. אנחנו פשוט ניצלנו את האירוע כדי לחתום אחד לשני, היה מספיק מבדח. יום כתום (חמישי 8.4): על הבוקר- משמרת מתנדבים בפנטזיקון. פרץ עז של רצון לקניות הוציא אותי עם 2 חוברות של Tales of the Vampires. נקווה שהוא טוב. נכנסתי להרצאה של נורית על באפי- היה מעניין, אבל ראו שהיא הייתה נרגשת ודיברה מהר מאוד. חזרה לאבק כוכבים- ראיתי בערך חצי Restless עם קומנטרי. היה, כמובן, מצויין (למרות שכבר ראיתי את זה). הרצאה נוספת של שירי על פנפיקים (מצויינת כמו קודמתה), הרצאה של לא-איילת, הנציגה של מועצת הצופים שבאה לספר על ספייק (ההרצאה לא חידשה לי יותר מדי, אבל הרעיון והביצוע היו מוצלחים
), טולקין קומדי סטור (בה לא ממש הבנתי את הרוב כי אני לא פעילה בקהילת הטולקין. חבל) והפיילוט של Wonderfalls שהיה פשוט חמוד! לבסוף החלטתי שאני רוצה ללכת לישון, ועל כן הכנסתי את עצמי למרתון פיילוטים של סטאר טרק. מיותר לציין שהדבר עשה את העבודה (למרות שהתעוררתי לקטע לא רע של Voyager). בסביבות 7:00 עברתי למרתון השני, לפרק סימפסון ופרק פיוצ'רמה (פרק ראשונה שאני רואה את הסדרה הזאת- כמה מוצלח!) ולאחר מכן נסעתי לי הביתה, עייפה אך מרוצה, עם שלט ענקי מלא בציטוטי אי שפיות שהיה תלוי בכנס (וזו ההזדמנות לשבח גם את צוות העיצוב של אבק כוכבים שעשה עבודה מדהימה עם קישוט המקום). זהו זה. בכך נגמרו להם יומיים וקצת של אופוריה. אני מתנצלת מראש- אבל אני לא אתחיל לנקוב בשמות של כל מי שפגשתי. זה יהיה מתיש יותר מדי. ובכל זאת- שמחתי מאוד לפגוש את כולכם!! נתראה שוב, בעזרת השם, במסיבאפי. שניקלפריץ.

למעלה