המחזמר/רשמים וכאלה..

../images/Emo79.gif Life`s a show

אם יש שיר שצריך לתת לו קרדיט על התלבושות- זה השיר הזה.
ואל.

../images/Emo79.gif ואחת אחרונה- עם הקדשה מיוחדת

לאיש יקר שהתעקש לקום ולצעוק שוב ושוב- במיוחד בסצינה הנ"ל (הנשיקה) , משום מה המצלמה קלטה דווקא אותו ולא אותן, עמכם הסליחה. אז איש יקר- תודה שהנעמת את זמנינו בזעקות הגיל שלך, ואני מקווה שיום אחד תפגוש בפלטפורמה של buffgirl ויהיה לכם שיחה ארוכה ו..נעימה. זהו- לא הרבה כי לא היה לי הרבה תמונות ,אבל גם את זה- אני מתפלאת שהמצלמה שלי שיתפה פעולה. למישהו יש תמונה של הסריגה
. ואל.

scoobysnax

New member
אוךךך.. האיש, האיש...

איש יקר, אל תפגוש אף אחד שישב מאחוריך בסמטה חשוכה (לטובתך..) כל הכבוד על ההתלהבות, באמת, אבל שמור את זה לעצמך, אפילו *טיפה* יותר...

emily play

New member
טיפ קטן לואל ובכלל

כשמצלמים בתיאטרון או בהופעה עדיף לצלם בלי פלש, אחרת מתקבלת תמונה ברורה ויפה של ההאנשים שיושבים לפנייך, עם קצת במה מטושטשת ברקע. אבל בכל זאת תודה על התמונות, ואני מקווה שכולנו נוכל ליישם את הטיפ הזה במחזמר הבא במהרה בימינו אנו.

buffgirl

New member
../images/Emo11.gif ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

עליו המציאו את המשפט: אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף לשתוק וסייג לחוכמה שתיקה. הוא ממש עצבן אותי. שוּש!

drusilla

New member
זה אדם

או בכינויו spiker. הוא באמת טיפה הטריד. הוא פשוט התרגל להקרנות הפעילות של רוקי שבהן כולם רגילים לצעוק באמצע. תסלחו לו.

talrv

New member
אחלה תמונות..

חבל שמרחוק.. אם היית נדחפת כמו שצריך.. או מבקשת מהאנשים הנכונים שישמרו לך מקום.. הכל היה נראה שונה. אחלה תמונות בכל מקרה

נדחפתי גם נדחפתי..

ונכנסתי בין הראשונים. תעיד הכתף הכמעט נקועה שלי והרגליים שלי שעדיין קצת לא מורגשות. ביקשתי מבאנג'ו לשמור לי והוא אכן שמר- אבל לא מצאנו אותו אח"כ בשומקום. נו טוב. ואל.

PopPy

New member
היה מצוין!

מאוד נהניתי לפגוש את כולם (למרות שרובכם לא מכירים אותי
), ואם אני אתחיל למנות אחד אחד את כל האנשים החדשים שפגשתי זה לא ייגמר. הביצוע של המיוזיקל היה נהדר ומצחיק (אגב, בדיוק הסתובבתי ולא שמתי לב - מה היה הסיפור עם טארה, ג'יילס ומשהו בקשר לעמוד..?) עם משחק וריקוד נהדר של כולם, תלבושות נהדרות והמון מקוריות. אגב ואל, ראיתי שהסריקה של התמונות קצת דפקה אותן אז סידרתי אותן (מבחינת צבע וחיתוך), אפשר להעלות את זה?

scoobysnax

New member
טארה, ג'יילס, ומשהו בקשר לעמוד..

למי שראה את המיוזיקל מאות אלפי פעמים (כמוני), או פשוט חד הבחנה (הממ.. לא כמוני..), שם לב שבשיר של באפי לסוויט (life's a show), בקטע שאניה וטארה עוזבות את הריקוד רקע, טארה נתקעת בעמוד, רק לשבריר שניה, וצוחקת. עכשיו, באמת תהיתי אם ישימו את זה או לא, ולשמחתי, ג'יילס נעמד די באמצע הבמה, מספיק קרוב כדי שטארה תתקע בו, תסתובב, וכל מי שיודע מה אמור היה לקרות, יראה את זה. ממש אהבתי, וחבל מאוד שפספסת את זה! *נותן לך להרגיש כאילו זה היה ההיילייט של המיוזיקל* זה בסדר, רק שניה וחצי שהפסדת.. סקובי.

PopPy

New member
הו.. לא שמים לב לפרטים כאלה באיכות

של 500 מגה, מסתבר
גם עכשיו אחרי שהסבת את תשומת לבי הלכתי לחפש את הקטע שוב ושוב, ראיתי את ההתנגשות בעמוד אבל לא ראיתי שום חיוך.. אפרופו איכויות, בהקרנה במסך הגדול ראו בברור שבאפי ציירה קבר ריק בקטע שלפני Going through the motions, וזה לא נראה ככה במסך קטן..

scoobysnax

New member
תסתכלי ממש ממש טוב

זה שמה.. פשוט לא מאוד רואים.. ק לשבריר שניה רואים חיוך, וחייבים להיות מרוכזים, ולא למצמץ, כי יכול להיות שפספסת את זה במצמוץ (כן, עד כדי כך קצר!) בסופו של דבר תראי..

Bufreak

New member
לא, אני חושב שאתה טועה.

החיוך הקטן של טארה בא אחרי ה..ריקוד הסוער הראשון. דוד.

למעלה