פיקניק נטול גלוטן, שבת 13.11

פינקי33

New member
אנחנו מקווים לבוא, זוג+3

עוד לא יודעת מה נביא אם נגיע, מבטיחה לעדכן....

noan6h

New member
לצערי

גם אני לא אוכל לבוא.. מכיון שאני מוזמנת ב 16 למשפחה.. ובבוקר אני צריכה ללמוד.. אך ח ב ל מאוד הייתי רוצה שתטעמו את הקישים ללא גלוטן המדהימים של אמא שלי. אבל פעם הבאה:}

ADEELI

New member
מאחר ואנחנו מגיעים מכל קצוות הארץ (כמעט..)

רק תשאירי כתובת ומישהו מאיתנו יאסוף את הפשטידות
. סתאאאאאם. באמת חבל שאת לא מגיעה. מה שטוב בפורום הזה, הוא שפיקניקים הפכו למסורת ותמיד יש עוד אחד באביב.

tamysh1

New member
חבר'ה, אתם מוזמנים להמשיך לשרשר מה אתם מביאים

מנה לכל אדם שמגיע. ולא כולם חייבים להביא קינוח, בהחלט אפשרי להביא כמה מנות מלוחות. בשרי/חלבי, מה שבא לכם. נתראה

מתי11

New member
אנ../images/Emo6.gifחנו לא מגיעים כי חוגגים יום הולדת 7 לעדן

השבת מתוכננת חגיגת
יום הולדת 7 לעדן.היום הולדת היה ביום שני. היתי דוחה את החגיגה המשפחתית אך אמא שלי נמצאת לביקור ועוזבת
ביום ראשון בלילה
לכן לצערי לא נגיעה הפעם. אבל אם יחסר לי משהו בבית אשלח את הבעלול אליכם לתגבור קולינארי
תעשו חיים ותפנקו את החך
מתי

CATS7

New member
בשנה שעברה חגגנו לעדן יומולדת בפיקניק ירושלים

או שזה היה לפני שנתיים .. מתי אולי תגיעו גם עם סבתא. יהיה מאד נחמד להכיר וזו תהיה גם חוויה עבורה. נחגוג כולנו לעדן חגיגת יומולדת ענקית
לעדן

מתי11

New member
איך את זוכרת?לפני שנתיים../images/Emo9.gif

מוזמנת כל המשפחה וזה קצת בעיתי להביא את כולם לפיקניק.

ליאתי007

New member
אנחנו לא נוכל לבוא,יוצאים לנפוש שבוע

נראה שהולך להיות מהנה ובעיקרר טעים. פעם הבאה

nyoki

New member
גמני גמני גמני!!!! וגם החנות החדשה../images/Emo13.gif

אז ככה , הרי אתם יודעים שהתחלתי לעבוד בחנות ללא גלוטן באוסישקין, ואת חלק מכם כבר פגשתי שם. היום קבלנו את הלחם של יניב צמח, ורון הכין בראוניז וקראנץ שוקולד, זהו הלכה הדיאטה!!! ובקשר לפיקניק - אני באה עם הצליאק שלי והצליאק של רוני בת השבע, ועם 2 האחיות שלה. בעלי יגיע גם - עם פרצוף חמוץ כי"אין לו מה לאכול" חחחח אביא הפתעות מהחנות. מחכה מחכה מחכה!!!

סיגל S

New member
מגיעה, ושאלה לדניאלה

עם בעלי , הילדים בטיולי צופים וטיולי טרום צבא... מה אביא? תפוחי אדמה אפויים עם רוזמרין - דניאלה- אפשרי? ועוד משהו שעדיין לא הוחלט

daniela21

New member
היי סיגל

תודה, אבל אני לא כ"כ אוהבת תפו"א אפויים ולא אוהבת רוזמרין. נראה שעם האוכל אני די מסודרת - אני אביא פסטה מהבית, אוכל מהסושי, מאפה הפיצה של כמי ואקנח עם כמה נשיקות. תודה שחשבת עלי !

2 אנה

New member
גם אנחנו מגיעים ../images/Emo140.gif

אני ובן זוגי צליאקית אחת בת ארבע וחצי רגישה ללקטוז בת שנתיים ושלושה חודשים. נביא כנראה קציצות חזה עוף תירס ועוגת שוקולד פרווה.

אנחנו נגיע זוג +2 ילדים, אחד צליאקי. נביא

תפו"א אפוי בשמנת וכדורי שוקולד ו3 בקבוקי שתיה.

tamysh1

New member
חבר'ה, כמו שכתבתי למעלה

זה מנה לכל אדם שמגיע, לא מנה למשפחה.

פיקניק נטול גלוטן

ערב טוב. אני מתכונת להגיע לפיקניק , ברצוני להביא אלפחורס . א. העם את יודעת בערך כמה אנשים מתכונים להגיע? ב. מה עוד להביא ? בברכה. קרין

למעלה