שאלות, ולא שאלות הכוונה

מצב
הנושא נעול.

Vend3

New member
למה מפוצצים?
תשובה
זה היה לא מזמן, רוצים לייבא אוטובוסים שפעילים על גז ארצה והובע חשש מכך במערכת הבטחונית שאם יתחילו להשתמש באוטובוסים "ירוקים יותר" אז התוצאות של פיגוע תופת יהיו הרסניות יותר מבחינת אבידות בנפש ונזק למכונה, לכן פוצצו את האוטובוס כדי לעשות מצב "הדמייה".

האם קו 10 מצליח להתמלא? אני רואה אותו בדרך
כלל ריק. אולי אני לא רואה אותו בשעות שהוא עמוס? יש שעות שהוא עמוס? ובכלל מה עומד מאחורי הכפלת לוח הזמנים של קו לא עמוס?
יש קווים שהם לא עמוסים דווקא *בגלל*
לו"ז לא מספיק תדיר. ברגע שקו נוסע כל רבע שעה ולא כל חצי שעה, אנשים יכולים להתחיל לסמוך עליו ולחכות לו בתחנה. אף אחד לא יחכה בתחנה לקו שנוסע פעם בחצי שעה ואי אפשר לדעת מתי באמת הוא יגיע, פשוט הולכים על קו אחר. אני בטוח, למשל, שקו 28, שבקטע של מרכז תל אביב נוסע די ריק, היה הרבה יותר עמוס אם היתה לו תדירות טובה. כנ"ל לגבי 23. לגבי קו 10, אם הוא נוסע ריק, יכול להיות שהוא עדיין לא נכנס מספיק למודעות. זה יכול לקחת כמה שנים, אם בכלל זה יצליח, הרי דן לא עשו שום קמפיין מיוחד כדי לפרסם את התגבור בלוח הזמנים שלו, התגבור התרחש בשקט בשקט, ואנשים עדיין חושבים שזה קו שנוסע פעם בחצי שעה.

יש קווים שהם לא עמוסים דווקא *בגלל*
לו"ז לא מספיק תדיר. ברגע שקו נוסע כל רבע שעה ולא כל חצי שעה, אנשים יכולים להתחיל לסמוך עליו ולחכות לו בתחנה. אף אחד לא יחכה בתחנה לקו שנוסע פעם בחצי שעה ואי אפשר לדעת מתי באמת הוא יגיע, פשוט הולכים על קו אחר. אני בטוח, למשל, שקו 28, שבקטע של מרכז תל אביב נוסע די ריק, היה הרבה יותר עמוס אם היתה לו תדירות טובה. כנ"ל לגבי 23. לגבי קו 10, אם הוא נוסע ריק, יכול להיות שהוא עדיין לא נכנס מספיק למודעות. זה יכול לקחת כמה שנים, אם בכלל זה יצליח, הרי דן לא עשו שום קמפיין מיוחד כדי לפרסם את התגבור בלוח הזמנים שלו, התגבור התרחש בשקט בשקט, ואנשים עדיין חושבים שזה קו שנוסע פעם בחצי שעה.
דווקא מדבקות פרסומת של קו 10 מודבקות
באוטובוסים רבים של דן, ובהרבה מפרקיות.

Vend3

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
קו התיירות של דן "מחלטר"?
ראיתי בסופ"ש לא רחוק מביתי את קו התיירות של דן, האדום עם הגג הנפתח. הוא הסיע ילדי בית ספר ובקעו ממנו צלילי מוזיקה מזרחית, משכירים אותו לאירועים מיוחדים בשעות שאינו פעיל?

ראיתי בסופ"ש לא רחוק מביתי את קו התיירות של דן, האדום עם הגג הנפתח. הוא הסיע ילדי בית ספר ובקעו ממנו צלילי מוזיקה מזרחית, משכירים אותו לאירועים מיוחדים בשעות שאינו פעיל?
כן, גם הערב, אגב

טוב שרק מוזיקה מזרחית. בערב אני שומע ממנו
שריקות וקריאות מיניות לבחורות שעוברות ברחוב, השפרצות של מים החוצה ועוד.

Vend3

New member
טוב שרק מוזיקה מזרחית. בערב אני שומע ממנו
שריקות וקריאות מיניות לבחורות שעוברות ברחוב, השפרצות של מים החוצה ועוד.
מילא המזרחית
אני גר בשכונה שיש בה בית ספר (מניח שהילדים לומדים שם), במשך 40 דקות הם שהו למטה ולא הפסיקו לחפור וזה עוד בשישי בערב.

amit1270

New member
לוח הזמנים החדש של הרכבת מ-1/1 ?
האם יש כבר מידע איזה שינויים יהיו ?
ככל הנראה לא רבים.
לא נוספו קווים או תחנות השנה. לכל היותר ניתן לקצר את זמני הנסיעה בקווים שהוכפלו/יושרו (אבל הסיכוי שזה יקרה הוא בערך כמו הסיכוי שמחירי הדירות יירדו). בלו"ז של 2012 לעומת זאת, צפויה מהפכה של ממש.

ככל הנראה לא רבים.
לא נוספו קווים או תחנות השנה. לכל היותר ניתן לקצר את זמני הנסיעה בקווים שהוכפלו/יושרו (אבל הסיכוי שזה יקרה הוא בערך כמו הסיכוי שמחירי הדירות יירדו). בלו"ז של 2012 לעומת זאת, צפויה מהפכה של ממש.
מה יקרה ב2012?
ולא אני לא שואל מבחינת תיאוריות סוף העולם. קו אשקלון יקוצר דרך חולון לתל אביב. עוד משהו?

amit1270

New member
מה יקרה ב2012?
ולא אני לא שואל מבחינת תיאוריות סוף העולם. קו אשקלון יקוצר דרך חולון לתל אביב. עוד משהו?
הכפלת לוד-ב"ש, השלמת הכפלת ת"א-כפ"ס
וגם במהלך השנה תושלם הכפלת קו קרית מוצקין-נהריה. ואגב, הקו החדש דרך חולון ומערב ראשל"צ הוא מהפכה לא קטנה בכלל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה