הכר את החבר
המרואיין: itzikon535210

yoss5

New member
כי סלטיק נחשבים פרו איריים

וה-IRA פעלו למען איחוד אירלנד, מעבר לזה, לא מצאתי שום קשר בין סלטיק ל-IRA. זה כמו שמחר (להבדיל אלף אלפי הבדלות וחס וחלילה שזה יקרה), יצא מחבל מתאבד מסכנין, ויגידו שבני סכנין קשורה לחמאס וזה ידוע כי אוהדי בית"ר שרים שירים שקושרים את בני סכנין לחמאס.

יותר מדי אוהדים שלהם תומכים ב-IRA

ובארגוני טרור שונים עם אידיאולוגיה מרקסיסטית אפילו אם הם מסכנים את עצם קיומם הם

yoss5

New member
וזה קשור כי....?

אז האוהדים תומכים ב-IRA, עדיין לא הראית לי אפילו דוגמה אחת לכך שיש קשר בין ה-IRA לסלטיק עצמה. (באותו אופן, אני אמשיך לדהור על ה"דוגמה" שלי עם סכנין, שיש אוהדים שלה שרוצים בעצמאות פלסטינאית, אבל זה עדיין לא מקשר את הקבוצה לאש"ף).

yoss5

New member
שוב פעם דוגמה ישראלית

והפעם קצת יותר אמיתית: האוהדים של בית"ר ירושלים, הניפו לא פעם ולא פעמיים שלטים עם הסמל המפורסם של תנועת כ"ך (וזה בלי לציין את השירים, הקריאות, שאר השלטים הגזעניים וכו'). במשך די הרבה זמן הנהלת בית"ר לא גינתה בצורה רשמית את התופעה. האם זה אומר שבית"ר זאת קבוצה של כהניסטים מטורפים שכל מה שהם רואים מול העיניים זה להרוג את כל הערבים?

אני לא אוהד בית"ר

ולא חסרים אנשים שמתנגדים לזה למרות שאני לא חושב שכ"ך תנועה גזענית

yoss5

New member
ולסלטיק אין אוהדים שלא תומכים ב-IRA?

חוץ מזה, זה שכתבת שתנועת כ"ך לא תנועה גזענית זה כבר מראה על סוג של בעיה....

שומו

New member
אני בטוח שכן

ותן לי להדהים אותך- יש אפילו יהודים שאוהדים אותם

yoss5

New member
שוב פעם, אני מדבר איתך על ההבדל הענק

בין קבוצה שהאג'נדה שלה כוללת לאומנות וגזענות בצורה חריפה לבין קבוצה, שלפי טענתך, "האוהדים המסריחים שלהם שתומכים במחבלים", ואין לה כקבוצה שום רקע שקשור בטרור.

אני בטוח שלהנהלה של לאציו אין בעיה עם יהודים

ואפילו כמעט החתימה ישראלי יש לי הרגשה שאתה אוהד חיפה שמסתובב עם חולצה של סלטיק ומנסה למצוא הצדקה להמשיך ללבוש את זה בגלל שזה "יפה" שכח מזה הם לא אוהבים את ישראל שם

Puskas

New member
שוב

אתה חושד שמישהו אוהד קבוצה סקוטית?? אין שם ליגה! למי אכפת מהקבוצות שם.. מצידי שמישהו יסתובב עם חולצה של דאנדי יונייטד עם השם של ז'אן טלסניקוב..את מי זה מעניין??

itzikon5352106

New member
אני לא יכול לשמוע את עמיחי שפיגלר

בעיקר כשהוא משדר משחקים הוא מרדים אותי הוא ואוויניר...

הלוואי שזו היתה הבעיה

דווקא מתאים לי לנמנם קצת בין ערביים ומשחקים בסגנון של בולוניה-אינטר או בארי-יובה שהיו לפני שבוע תפורים עלי בול דווקא חשבתי ששפיגלר הוא פחות בעייתי מנדב ושגיא אבל הציוות שלו עם יונתן פשוט קטלני

Puskas

New member
לא מסכים

יש לו המון ידע והוא נותן תמיד תחושה בשידור שהוא יודע הכל על כל שחקן,זה נעים לשמוע מישהו עם ידע.. אז קצת חסרה קריזמה אבל חיים עם זה :)

אפשר לומר על נדב אותו דבר

אבל הקטע השמאלני שלו עולה על העצבים לכן המסך במיוט

Puskas

New member
מה אכפת לי מפוליטיקה..

תפנים כבר..כל דבר אתה דוחף פוליטיקה..אני לא שמעתי שום דבר שמאלני מאף אחד בערוץ הזה..כנראה יש לך יכולת הבנה עילאית..

למעלה