שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

אלזה4

Well-known member
תמיד טענתי ומוסיפה לטעון הפורום "יקום מקביל". לטוב ולרע..

חjuspa

New member
ואיזה מזל שיש את העולם המקביל הזה

יש אנשים שמתגאים שהדעה והבחירה שלהם היא תמיד שיא המיינסטרים הישראלי, ויש כאלה שנהנים להזדהות עם השוליים, הרחבים פחות או יותר. קצת כמו לגור בת״א ולהתהדר בגנים האחרים והפלורליסטים שלה;)

חjuspa

New member
הופה, פה זה לא אירופה. כבר היית כותבת לרמוס וזהו

כאילו שאת לא עוקצת בהתממות כל הודעה שלישית בפורום את הכותבים שלא בצד שלך, אליהם את מתייחסת כלמקשה אחת סהרורית ולא רלוונטית.

Yalush2

New member
תעצרו את זה פה! הדיון הוא על הדיירים בלבד!

לא על חברי הפורום!

אז הבוקר התעוררתי מוקדם ונתתי למחשבות לזרום

הגענו לרגע האמת, הרגע שבו הבית מתחלק סוף סוף לשני מחנות.
והרי חיכינו כל העונה לפילוג הזה, לקבוצות, למריבה הגדולה שתקרע את הבית הנינוח הזה לשתי קבוצות.
אז כן, עברו כבר 48 שעות והרוחות קצת נרגעו, אבל ברור כבר ששום דבר לא יחזור לקדמותו.
יש לנו מועמדים להדחה וברור לי שהמודח הבא יהיה אלי כי כנראה שזה מה שההפקה סיכמה איתו
על מנת לא לשדר את ההתנהגות הברוטלית שלו כלפי אישה בבית האח הגדול.
בעוד כמה שבועות אף אחד לא יזכור שהיה דייר בשם אלי. מישהו זוכר את המודחת האחרונה? שכחתי אפילו את שמה.
אז סיימנו סוף סוף עם אווירה הקייטנה ושיעמום הקלאב הוטל ונכנסנו ליישורת האחרונה.
גם העם מתפלג לשניים. אלה אשר עם אביבית שבוכה ולא לוקחת אחריות על מעשיה ועל דבריה
ואלה עם סימה שאומרת בריש גלי – אותי לא משתיקים ועליי לא מספרים סיפורים ובי לא בוגדים.
ברור שאת הפרס ייקח השלישי. זה שמקשקש על אצבעו שרשרת ומתהלך כמו עבדאי עם רגליים פשוקות וממש מזכיר לי את שליטי השכונה שעל פיהם יישק דבר. יש לו סיפור קורע לב שמסופר לנו בהמשכים ואיתו הוא יגיע עד לגמר וייקח את הפרס בלי שום קשר להתנהלות היום יומית שלו או לדמותו. כל זמן שיש ברקע שיר שהופך את הבטן, הוא כבר זכה מבלי להתאמץ בכלל.
לי ברור עם מי אני הולכת.
אני הולכת עם האישה האמיתית. לא משנה אם עברה ניתוחים כאלה ואחרים או אם זכתה בתואר מיס יוניברס. אני מקשיבה למה שהיא אומרת גם אם היא חוזרת על אותו משפט שלוש פעמים או ארבע פעמים. זה לא משנה לי. בבית כזה משמיעים כל דבר כמה פעמים כי אחרת אתה נבלע בתוך הריק.
אז לא איכפת לי אם היא נשואה, למי או למה ומה הוא מצבה הכלכלי ואיפה היא גרה או אם היא עובדת לפרנסתה או חיה על חשבון בעלה. אני מסתכלת על כל המכלול שלה והיא אישה מעצימה שנותנת מעצמה בכל המובנים. לא מוכנה לוותר על עצמה למען מישהו אחר אלא לחלוק את עצמה עם מישהו אחר.
ואם אני לוקחת את אביבית לדוגמא,
הרי אביבית מוותרת על עצמה למען מישהו אחר והעיקר שהוא לא יילך למישהי אחרת.
בדרך כלל זה משיג את התוצאה ההפוכה.
העצוב בכל הסיפור הזה שאביבית מתיימרת להיות מנטור ומורת דרך למאות או אלפי בנות ונשים צעירות על איך להחזיק בגבר, להיות מאושרת ולגרום לכך שהוא לא יבגוד ולא יפזול לעבר אחרות
כשהיא עצמה לא מסוגלת להחזיק בשום גבר לאורך זמן. אישה בדיחה.
פעם לפני שנים, בעונה שלה, אני הייתי איתה. עוד היה בה איזשהו חן ותום.
היום, היא למודת ניסיון רע והיא בלתי נסבלת.

והכי הכי עצוב לי הבוקר,
להיווכח שהגברים בבית האח הגדול, מריירים סביב אביבית ועד שייפול להם האסימון, הם יימצאו את עצמם בבית או שהתוכנית תסתיים.

בוקר טוב ישראל

toly7

New member
אני מסכימה איתך בכל מילה וגמני אלך עם סימה עד הסוףףףף

ויהי מה

toly7

New member
כן היא קרבית וגם סימה מעניין מה תהיה האינטרקציה היוםםםםםם

גם מעניין איך אליאב החמאר יתנהל היוםםםםםם

רינה 157

Active member
בוקר טוב טולינקה!!! נראה את האינטראקציה היום .

סימה, מירב ודניאל החליטו היום לצאת מהדיכי ולעשות שמח!!!

toly7

New member
רינוש שלי בוקר טוב כן היום יהיה מעניין מה תהיה שם האינטרקציה

פתחתי לייב בפון ותוך כדי עבודה אני מסתכלת ושומעת במקביל.
אינני עושה זאת בד"כ אבל היום מעניין אותי איך העניינים שם יתגלגלו.

אלינה75

New member
אביבה הפכה עצמה לקריקטורה

לבדיחה לבשה את מדי הפיתוי וילללה לעבודה והגברים (��
) כמו שפנפנים סביבה...

אחרי שראיתי סרטון של תומר מדבר על האלימות לא ברור לי

איך המשפחה של סימה לא מגישה תלונה.
תלונה על אלימות תחייב להוציא החוצה את כל החומרים המצולמים אם קיימים כאלו.

מרגוליקו

Well-known member
בוקר טוב

יחפה תמיד מעניין לי לקרוא את דברייך הכתובים בטוב טעם ובד"כ משקפים גם את מה שאני חושבת.

רציתי להגיד שיש לי חיבה לסימה ועם כמה שזה ישמע לך מוזר, יש לי גם חיבה לאביבית.

אבל אצל אביבית קיים עוד רגש אצלי שנקרא רחמים. הרבה פעמים היא מכעיסה אותי אבל בעיקר אני מרגישה כלפיה רחמים.

סימה אמרה לה את זה בשני משפטים פוגעים ומעליבים והם שאביבית לא תשיג בחיים את מה שסימה השיגה.

וזה בעצם מסכם מדוע אני מרחמת על אביבית

תראו, אביבית לא בחורה טיפשה. יש לה ראש על הכתפיים, אבל אני תוהה כבר הרבה שנים מה בחינוך שלה או בילדות שלה או בבית שלה גרם לה להיות כזאת גרידי לגבי כסף ותכשיטים ומנעמי החיים הטובים.

מה בחינוך שלה גורם לה לרצות להשיג גבר עשיר ולהנעל על זה כל כך חזק שהשנים עוברות, היא מזדקנת, ויחד איתה מזדקן הגוף שלה והיא עדיין תקועה בפנטזיות שלה בלי לעשות שום שינוי בחשיבה מהפעם הראשונה שהכרנו אותה.

למה אף אחד לא עוזר לה לפתוח את העיניים ולומר לה גברת את תקועה ואת הולכת אחורה, לכי לטיפול ותעזרי לעצמך ותפסיקי לברוח ולהתעסק בכל הבולשיט שאת מתעסקת..... השעון מתקתק מותק, תעזרי לעצמך לפני שיהיה מאוחר.

ועכשיו לגבי סימה - סימה בחורה עם ראש על הכתפיים. יש לה הרבה בעיות והרבה כעסים שמתפרצים עכשיו בבית האח.

על סימה אני לא מרחמת כי אני יודעת שהיא מודעת לבעיות שלה וכשתצא מבית האח היא תלך לקבל עזרה.
יע
אני חושבת שכשהיא תצא החוצה ותראה את מופע הצרחות שלה על אביבית, היא תצטער, אבל היא תבין גם שהגיע הזמן שהיא תעזור לעצמה לנתב את הכעס והזעם שלה באופן אחר ולמקומות אחרים.

נתתי את כל הקולות שלי לסימה. אנחנו רוצים וצריכים אותה בבית האח...

אביבית תשאר כי ההפקה תשאיר אותה...

אלי יצא , כי גם ככה הוא אמור היה לעוף....

אני לגמרי מסכימה עם מה שאת אומרת

ובינינו, אני לא מבינה למה אביבית הייתה צריכה את זה.
למה היא הייתה צריכה להיכנס במטרה ברורה לחסל את סימה?
נניח שלסימה יש בעיות שהיא צריכה לפתור בעצמה או באמצעות טיפול,
אביבית פשוט חייבת טיפול.

למעלה