שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

רינה 157

Active member
חחחח ההבדל הקטן הוא שאלימלך זורקין הוא נבל

בדיוני ואלי זרקה הוא נבל אמיתי....

גונריל

New member
נבל אמיתי יש לו איכויות משלו בעיקר אלו הספרותיים

אלי זרקה היה סתם בריון עם פה פח זבל
לקרוא לו נבל זו מחמאה
צריך שארם ואופי של ממש להיות נבל

foreigner3

New member
עכשיו גיליתי שהוא מרוח על שער פנאי+ עם כתבה מפרגנת

אני זוכרת שבזמנו, פנאי+ (כמו רשת) אמרו שלא יתנו לשי חי במה במגזין.
עכשיו, כל המתחסדים למיניהם עסוקים בהכשרת שרץ מהמזוהמים שנראו.

נעמיה10

New member
מאיפה אתם מכירים את אלימלך זורקין? מה הוא כזה מפורסם ...????

???????????
חוץ מבפורום רוטר??????????

מריה, לעולם לא נדע כיצד הייתה מתפתחת ללא רועי במשחק

אילמלא רועי נדבק אליה כמו צל במקרה הטוב וכמו עלוקה במקרה הרע.
נכון, זה היה יחס הדדי. כמו שאומרים, יותר משהעגל רוצה לינוק הפרה רוצה להניק.
ומאחר ומריה הייתה צמאה לחברה, ליחס אנושי, היה לה רצון עז להשתלב ולא ידעה איך, היא נתלתה ברועי כמו בענף אילן והוא ניצל זאת. התאהב בה או לא התאהב בה
הוא עשה מזה מטעמים, סיפר לכל מי שמוכן לשמוע, ואחר כך סיפר גם לה והיא מתוך הכרת תודה על היחס ועל האהדה שהוא נותן לה, היא פירשה את עצמה כאילו והיא התאהבה גם ומיהרה להתוודות בפניו וכך ראינו איזה רומיאו ויוליה
באהבה בלתי אפשרית כשהם שניהם משחקים בנדמה לי עד שכאשר הוא רצה יותר (זוכרים את הלילה ההוא שכל הפורום הזדעזע?) היא פתאום הבינה שהיא
לא מאוהבת בו ולא נעליים. אם אהבה אותו הייתה מתמסרת בקלות. היא הבינה
שטעתה אבל מצד שני לא רצתה לפגוע ברגשותיו ולא רצתה לאבד חבר. בסופו
של דבר, זה נכון שהוא נתן לה במה גדולה והיא נתנה לו את האמפי פארק.
וככה הם הזינו זה את זה ולנו הם זיינו את השכל וסליחה על הביטוי, אבל הם מבחינתי היו הזוג עם השיחות הליליות הכי מאוסות אבר. הם הקיאו שוב ושוב את אותם המילים ואותן השיחות ואותם המשפטים ומרטו את העצבים לצופים וגם לדיירי הבית.
דיירי הבית החדשים דיברו איתם לא פעם ולא פעמיים ולא שלוש. אמרו להם איך זה נראה בחוץ. נתנו להם להבין שזה לא נראה טוב, ובכל זאת הם המשיכו. מסיבות כאלה ואחרות שניהם לא הודחו והמשיכו במשחק כי בהצבעות חינם, לאנשים היה חשוב להדיח אחרים. כי לכל אחד ולכל מתמודד הכי טוב להגיע לגמר עם רועי ומריה, מקומות 4 ו-5 קלאסיים. למה הם צריכים מתמודדים חזקים בגמר? הכי טוב זה לקחת את החלב ואת הדבש ולא את הבשר.
אבל, תנסו רגע לחשוב, אולי היינו מגלים מריה אחרת?
אולי הייתה מתפתחת אחרת אם היא לא הייתה נתלית אך ורק ברועי?
איך נדע? לא נדע. לי חבל שהכרתי רק קצת ממריה וזה היה בעיקר רק סיפורי אימא, בית ספר, צבא, וכמה רע היה לה ובעיקר ובעיקר נתנה לרועי לנפח לנו את המוח עם הברברת הבלתי נלאית שלו.
במאמר מוסגר, לאף אחד בעונה הזאת לא מגיע להיות בגמר, אבל אם כבר,
כתבתי לפני שבוע פוסט בעניין.
ישראל, אליאב, מירב, אביבית ומריה. זה הרע במיעוטו.

eran2020

New member
זה באמת מעניין כי עם רועי יש לה את החיבור הכי טוב

ואם הוא היה מודח נניח בתחילת העונה האם מריה הייתה מוצאת קשר כזה גם עם דיירים אחרים או אולי מתייאשת ומבקשת לעזוב את הבית? אני מניח שהיא הייתה מסתדרת עם דיירים אחרים.

רינה 157

Active member
אתמול והיום זה היינו הך... אתמול רבצו עם התחפושות

והיום רובצים בלי התחפושות.... משועממים עד מוות.... וגם אנחנו....

נועם 9999

New member
זה לדעתי לא חיבור זה מן מקלט שעשוי מקנה רצוץ

בלי רועי אכן אין לדעת אבל יש לה פוטנציאל לפרוח יפה עם האנשים הנכונים. יש רגישות, יש אינטליגנציה, יש חדות, יש שיקול דעת במקומות הנכונים. רועי מועך אותה תחת כובד משקל הטירוף והפחדים והאגוצנטריות המאוסה שלו.

יונתנסקי

Well-known member
אז למה מלכתחילה התחברה איתו ?

עוד לפני ש"מעך אותה"
ונתגלה הטירוף שלו...?

יכלה למצואו מישהו יותר קליל ?

היא הייתה מסתדרת עם דיירים אחרים בלי שום בעיה

היא הסתדרה יפה מאוד עם תמי בהתחלה, אותה תמי שהייתה עוף מוזר בעצמה, ואחר כך הסתדרה יופי עם סימה שהייתה בעצמה דמות מאוד בולטת וחזקה, ככה
שאני בטוחה שהיינו רואים מריה אחרת הרבה יותר בולטת.
תראה, מריה לא הטיפוס שתרים ידיים. היא חרוצה, ממוקדת מטרה, לא הייתה עוזבת את הבית בעד שום הון שבעולם ולא נשברה כשתמי עזבה ולא נשברה כשסימה הודחה. היא קורצה מחומר שורד מאוד חזק. מי שהוריד אותה זה דווקא רועי. כולם חושבים שהוא תמך בה והרים לה ובזכותו היא עדיין שם ואני אומרת שזה בולשיט. הוא השתמש בה כקרש קפיצה אולימפי כדי להישאר רלבנטי למשחק, ומה יותר טוב מאשר לנהל רומן נוסח רומיאו ויוליה?
עובדה, עד היום אנחנו מדברים עליהם. מה תכלס הם עשו במשחק? כלום ושום דבר. הם היו אך ורק עם עצמם. שיחות נפש בלופ אין סופי. דיירים הלכו ודיירים באו והם נשארו בשלהם. את מי הם עניינו? את המזוכיסטים ואת הסובלים מנדודי שינה.
האשמה גם היא בשאר הדיירים שהלכו לישון מוקדם והשאירו להם את כל הבמה
הלילית לשיחות הנפש שלהם.
מריה הביאה איתה גם נדוניה מעניינת. זוגיות של 7 שנים בחוץ עם בחור בשם בועז.
כמובן שזה עשה גלים. מה? איך זה? מה יהיה איתם? כן תחזור אליו ו/או לא תחזור אליו? מה יהיה בסופו של הסיפור הזה? כל זה הזין אותם. מריה הייתה מאוד מודעת להשלכות של הדבר הזה בחוץ וזה גרם לה לא פעם להזיל דמעות ולבכות ולחשוב שזהו מבחינתה הכל אבוד. האם זה היה משחק? האם זה היה אמיתי כי הבינה שהיא טעתה? שוב פעם, את זה אנחנו נדע רק כשיראיינו אותה מחוץ לבית.
רק בחוץ נדע האם פיספסנו את מריה או שהיא שיחקה איתנו.

למעלה