שרשור לילה
היום ה-12 ב

nicknick28

New member
אני חושבת שעד שלא קורה משהו רשמי שמוכיח לו

שדיירים לא אוהבים אותו...הוא עדיין בתוך איזה פנטזיה שאולי זה לא כזה גרוע, אולי סתם ויכוח אבל הכל מסתדר. אני מרגישה שזה יותר אופטימיות מאשר תמימות.
נכון שהוא כנראה לא קורא נכון את לירן.
עכשיו כשהוא קיבל את החותמת - הוא מועמד להדחה, ראו אתמול שהוא נעלב, הוא מפנים שיש כמה דיירים שלא אוהבים אותו, עד כדי כך שבחרו אותו לפני שבחרו את עדי -שיורה צרורות בכולם.
הוא מבין עכשיו שזה לא לה לה לנד.
ולדעתי זה יגרום לו קצת פחות להתמסר בחופשיות עם כמה אנשים שם.
עם לירן זה הברור מאליו...אבל עם אורי למשל, אני חושבת שאסף לא לגמרי קלט שאורי לא אוהב אותו...ועכשיו הוא קצת יותר מודע למבטים ולדיירים האחרים. לדעתי נראה אותו היום במוד קצת אחר, בודק.
&nbsp

A Rod23

Well-known member
את לירן הוא לא יקלוט כי לירן משחק איתו עם מסרים כפולים

אני מאוד אופתע אם לירן לא העמיד אותו להדחה אחרי שהוא צוחק איתו כל היום, זה אחד הדברים הכי מבחילים שיש בבית האח, אגב לירן ככה עם רובם שם פשוט אסף מפריע לו בכל מה שקשור לנטלי אז הוא כביכול קרוב אליו וצוחק איתו, אבל מאחורי גבו כל הזמן יורד עליו ואומר שהוא מטומטם ומפגר וכו'..

foreigner3

New member
אני מקשיבה עכשיו ל"ראיון" הבזוי של דנה רון עם מלי ליאון

לא יאמן כמה סחי וצחנה יש בשתי הנשים האלה.
מביך ומקומם.

יונתנסקי

Well-known member
לעניות דעתי, זה לא בגלל שאת רואה פחות... אלא בגלל שאת

(וגם אני), חושבות אחרת על "להקטין" או "להעליב" את הצעירים, שמה לעשות ?
הם לא ממש מבריקים...

היא לא ממש רמסה אף אחד, גם לא אמרה דברים בוטים, אבל היא גם לא מעריכה אותם.
וכיון "שהעולם שייך לצעירים" - אז אסור להגיד להם כלום...

ירדתי לממ"ד.

nicknick28

New member
השאלה היא ,אם יש אדם לא מבריק מולך

לגיטימי שלא תתחבר אליו והוא פחות יעניין אותך אבל האם לגיטימי להשמיץ אותו ולעקוץ אותו על כך שהוא רואה וחווה את העולם אחרת?
&nbsp
ובגלל זה אני מתחברת לצעירים יותר , כי הם לפחות רואים מעבר לחכם/לא חכם ומכבדים את מבוגרי הבית גם כשזה לא בהכרח מצדיק את זה .
הם מתמקדים בהתנהגות וביחסים ולא יורדים למקומות של לזלזל בהם על האישיות שלהם ולהתייחס אליהם כפחות רלוונטיים גם אם אולי מבוגרים בעלי ראיה פרימטיבית.
&nbsp
כי אם יהיה לידך אדם שכל הזמן יחדד לך מה שאת לא יודעת ולא מבינה וכמה את לא מספיק אינטילגנטית לעומתו אני לא בטוחה שתרצי להסתובב בקרבתו או לתת לו יותר מדי לגיטימציה.
&nbsp
ההבדל הוא שהמבוגרים נותנים לצעירים תחושה שהם ילדים.
אבל הצעירים לא נותנים להם תחושה של מבוגרים
&nbsp

חjuspa

New member
חזון העצמות היבשות ממש

לא מבינה מה קרה ליקום שאני חושבת כמוך לראשונה אי פעם. גם על נרי.

אני הרי מכירה אותה מאז שידעתי לקרוא (עיתונים, בסדר). כך שכדמות היא מהבודדים שם שלא היתה צריכה להתגלות לי (גם איפה לא הופיעה והתראיינה, שנים). אז סבבה, הומור ושנינה וחוסר בורות באח!! יופי (וגם זה מהצד המטרחן והחד מימדי כמעט כשזה אינטנסיבי כמו באח).
אבל מה שמיד הרגשתי איתה באח, כלומר ערך המוסף היחידי מעבר לדמות שהכרתי (בינינו, היא תמיד ״דמות״ שמרגיש שהשתלטה עליה מתישהו בצעירותה והפכה לחלק ממנה ועל זה לא מבקרת אותה), אבל כן על התחושה שנתנה לי מיד שאותה לא הייתי רוצה כחברה שם, למרות האינטליגנציה וההומור כביכול. תחושה של עליה אי אפשר לסמוך (שוב, הדמות הסרקסטית שחטפה אותה), והמילה ״חמלה״ ובעיקר העדרה בהחלט עברה לי בראש כאחת הסיבות, ולא בטוחה שזה קשור רק לצעירים, זה פשוט הכי בולט לגביהם.

וגם לגבי אסף אנחנו כנראה באותו מחנה. אמא׳לה!!

עד שיחי...

למעלה