שרשור לילה
היום ה-12 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
לכי תדעי מה ההפקה מתכננת

אבל זה לא יהיה במקום משימות אחרות כי צריך לקבוע תקציב

nicknick28

New member
זה פשוט לדכא עוד דייר

אם עכשיו זה היה את מי שהבית הכי לא אוהב... עכשיו זאת מין הצבעה את מי הקהל לא אוהב.
אולי הם מחפשים דרך לקבל נתונים על הצבעות

בוייאקה מאן

Well-known member
זה פחות מדאיג אותי

דווקא מישהו שהקהל שם באוטו יכול לחזק את הבן אדם מצד של קהל אחר

מה שמדאיג אותי זה ארוחת שבת
אם עדי לא יכול להכנס לקידוש ולארוחה בשישי זה יצייר אותו ממש כמסכן להמשך הדרך
ואם הוא כן יכנס לקידוש ולארוחה כל הרעיון של "אסור להכנס לבית" הופך לבדיחה בדיוק כמו החסינות של נטלי

nicknick28

New member
אתה חושב רחוק בשעות כאלה

לדעתי אם יקרה מצב כזה הם יבואו להיות איתו בחצר.
&nbsp

A Rod23

Well-known member
אסף חייב להישאר.. אני מאמין שהוא באמת עובר תהליך כלשהו

וכיף לראות אותו מתחיל להתמודד עם הביטחון העצמי הירוד שלו.
מקווה שהוא לא ילך.

efrat511

New member
חייבת לציין שלראות את עדי סובל די מבדר

תודה האח הגדול

nicknick28

New member
אני משערת שאת נרי, כי שם את שמה במשימת הגובה

ולדעתי את לירן, כי היה להם קצת קצר בתקשורת לאחרונה

Happy Name

New member
אם אכן אז בסדר ..

&nbsp
&nbsp
&nbsp
לא באלי להתבאס עליו אם בחירות הזויות

&nbsp

nicknick28

New member
קשה לי לחשוב על אופציות אחרות כרגע איתו

כי את עדי לדעתי הוא לא יעמיד....אמנם הם כמו חתול ועכבר אבל נראה לי יש לו חיבה מסוימת אליו.
אולי אורי...אורי לא מת על אסף לאחרונה אבל אני לא בטוחה עד כמה אסף קולט את זה
ואולי עדן, אם אני זוכרת נכון הוא העמיד אותה פעם קודמת אבל אני חושבת שקצת התחבר איתה השבוע אז אני לא רואה סיבה.
וכל השאר חברים שלו
&nbsp
אבל נראה מחר...

A Rod23

Well-known member
אני נורא בעד אסף וחושב שהוא אחד האותנטיים בבית אבל יש

לו תכונה אחת שהיא בעוכריו וזה תמימות בקשר לסובבים אותו.
הוא בטוח שלירן חבר טוב והוא לא מצליח לקרוא בין השורות ששטראובר בכל דרך אפשרית דורך עליו.
אני יכול לומר שהנחש הכי גדול בבית זה לירן ולא עדי, הוא מאוד מניפולטיבי ועושה דברים בחוכמה רבה, אבל צריך לשים לב לניואנסים.
אני למשל מאוד אוהב לצפות בעיניים של הדיירים כשיש קלוז-אפ, אפשר להבין המון רק מהעיניים כי מן הסתם דייר שלא מחבב דייר אחר לא יאמר את מה שהוא באמת חושב במילים, אלא יסתכל בצורה שנותנת את ההסבר המפורש למה שהם חושבים.

zinioz

New member
אל תדאג לאסף - כשהוא החזיק את השם של נרי במשימת הכוכבים

הבנתי מיד שהוא לגמרייייייי קלט את השנאה שלה כלפיו, ומזה אני אסיק שהוא קולט גם את הזלזול שאורי חש כלפיו, ובטח את איך שלירן חש מאוים ממנו ואת איך שעדי עושה ממנו סמרטוט.
הילד קולט הכל!
ומעמיד להדחה בהתאם

nicknick28

New member
את נרי הוא לגמרי קלט ולכן הוא גם שם אותה בכוכבים

למרות שנרי פחות גרועה בעיני כלפיו, נראה יותר מקרה של חוסר כימיה הדדי. לא היו לו חילופי מילים דרמטיים איתה. הוא פשוט מבין שאין להם שיח שמתחבר.
אורי ולירן הרבה יותר ציניים כלפיו ולפחות כצופה מבבחוץ אפשר להרגיש את חוסר החיבה שלהם.... מעניין יהיה לראות את מי הוא העמיד...זה ייתן תמונה קצת יותר בהירה למה הוא שם לב.

zinioz

New member
נרי פוסלת את אסף בגלל שהוא "טיפש" ומפספסת אינטלגנציה רגשית

גבוהה מאוד אצלו. מבחינתה אם אין השכלה - אז זה מוריד לה את היכולת להתחבר. חבל, היא היתה מפספסת גם אדם מקסים כמו ג'קי, או אלין, שאולי על פניו יראו לה "טיפשים" אבל בעצם הם רגישים וקולטים דברים ולא נגררים וחושבים בזכות עצמם ונאמנים לאמת שלהם מבלי להיות מושפעים ועוד ועוד תכונות משמעותיות בהרבה מיכולת ניסוח או ידע כללי. בעיניי.

nicknick28

New member
נרי פוסלת את העולם בכלליות על כך שהוא לא נשגב כמוה

לא חוויתי את זה כתוקפנות ספציפית ישירה מול אסף....זה מרגיש כמו ראיית עולם.
כמעט על כל דייר בבית יש לה משהו לאבחן, צעיר או מבוגר.שיחות התצפית שלה עם אורי משל היו 2 חוקרי טבע המתבוננים על הספארי עושות בחילה הרבה פעמים.
&nbsp
אין ספק שהיא מפספסת מפגש עם דמות אחרת ושונה , שאולי היא לא תצליח לחוות בחיים הרגילים. כי אסף אולי לא שוחה בידע אבל הוא עשיר ברגש ובחום.
אני חושבת שמבחינת חיבור לרגש אסף גדול עליה בכמה מידות.
&nbsp
עלה לי בראש המקרה של אריאנה מלמד ומושיק עפיה. על איך ביום הראשון הוא עזר ובנה לה את המיטה וכמה שהיא התרגשה מהמחווה טובת הלב שלו, למרות שהיא הגיעה עם סטיגמה נורא ברורה על אנשים כמוהו וגישה כללית של אף אחד לא ברמה של האינטלקטואל שלי.
&nbsp
וחשבתי לעצמי שרק דרך רגעים כאלה של אנושיות יכול להיווצר חיבור כלשהו בין אנשים כמו נרי ואסף, עולם השיח והתוכן שלהם רחוק שנות אור אחד מהשני... אבל אם הייתה איזה סיטואציה פשוטה ואנושית, של בכי, של שבירה , של עזרה ברגע של קושי אולי שם נרי הייתה מצליח לראות את המעבר של אסף וכמה שיש לו לתת, גם לה .
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה