שרשור בוקר
היום ה-46 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
כשמחברים את הלחץ של סוף העונה

ובאיזה מקום כל אחד יסיים
לראות שרוב הדיירים קיבלו פרס אחד ואחרים קיבלו כמה כן יכול ליצור מתח
במיוחד שיש פרסים שחלקם ירגישו כ"לא מגיע להם בכלל תפרס הזה"
ואז יתחילו המחשבות על "מה הקהל רואה בחוץ" ו"איך הקהל נופל להצגה הזאת"
וזה יכול ליצור מתחים מיותרים לסוף עונה שגם ככה חלקם לחוצים לגלות את המיקום שלהם בתחרות ואת מי הקהל אוהב יותר
זה נראה שכולם במקום טוב ורגוע אבל זה רק מעל לפני השטח
מתחת לפני השטח כולם שם רוצים חיזוקים חיוביים ולקבל טקס כזה ולראות שאחרים מקבלים חיזוקים חיוביים והם פחות בהחלט יכול לשנות את כל התמונה

nicknick28

New member
יכול להיות

כל כך בא לי לראות אותם נהנים יחד מהחוויות המיוחדות האלה של הסיום,
נותר לי רק לקוות שיעשו את זה בצורה יחסית מאוזנת והומוריסטית.
שכל אחד שם יקבל את התשומת לב שמגיעה לו.

ההרגשה שלי היא ששי השלים לגמרי עם העובדה שאסף הוא

הפייבוריט של ההפקה ששמה לעצמה השנה להביא בשורה לעם ישראל, בשורה של אור ואהבה, ומאחר והוא השלים עם זה, הוא גם בטוח שההפקה מראה אותו בשידורים המרכזיים בדרך אחרת ממה שהוא רואה אותו בתוך הבית, הרי הוא היה כבר בסרט הזה והוא יודע כמה השידורים חשובים. הוא לא יופתע מכך שלאסף יש 3 פרסים ולו יש רק אחד. הוא השלים עם ההפסד שלו כבר מזמן עוד באותה שיחת עיניים עם בן. הוא יודע שההפקה סימנה לניצחון את אסף ועדי, עדי גם בזכות העובדה שקיבל את המשימה הסודית הראשונה. לשי ברור שיש לזה גם משמעות.
לכן, אני לא יודעת עד כמה הטקס הזה יעורר את האמוציות של שי או את העצבים החשופים שלו.
ברור שכולם רוצים לקבל חיזוקים מהצופים בבית. אבל אני מקווה שהוא באמת באמת השלים עם זה, וכל תוצאה אחרת תהיה מבחינתו הפתעה מוחלטת.

בוייאקה מאן

Well-known member
שי לא הדייר היחידי בבית אבל אם מתרכזים רק בו

אז הוא למד בעונה 7 שהקהל וההפקה לא רואים עין בעין
ובעונה 7 הוא קיבל את כל הדברים הטובים מהקהל במשחקי האח למרות שהוא הרגיש שההפקה נגדו (וכן הוא ועדי הבוקר דיברו על כמה שהאח הזה שונה מהאח הקודם ששם היחס היה נוראי ופה אנושי)
אז זה שההפקה "בעד" מישהו לא השפיע על הקהל בעבר אז גם היום לא בטוח שזה משפיע
ושהוא רגיל לקבל חום ואהבה מהקהל למרות שמההפקה ומהדיירים הוא לא מקבל זה משהו שעדין יושב בראש של בן אדם
ושהוא יראה שכל מה שהוא חושב על אסף הקהל חושב הפוך ומה שהוא חושב על נטלי הקהל חושב הפוך (לגבי משכינת השלום)
ושהדיירים שהוא יותר אוהב כמו אורלי ויקי ובן קיבלו פרס אחד כמוהו בזמן שעדי נטלי ואסף קיבלו 2 3 ו4 פרסים זה בהחלט יכול להשפיע עליו
כי אז זו כבר לא תאוריה בראש או הרגשה
עכשיו זה יהיה לו עם חותמת
אז כן זה יכול לשחק תפקיד וליצור מתחים ולא רק עם שי
זה אומר שבטוח זה יעשה בלגן? לא
זה אומר שזה לא יכול לעשות בלגן? לא
זה יכול

nicknick28

New member
לשם שינוי שיר שמתחיל ממש רגוע...דווקא נראה לי נעים להתעורר

יונתנסקי

Well-known member
יקירתי, שמעתי. השיר רגוע. אבל המצ'וגעים

יודעים לצרוח גם כששיר רגוע מתנגן. (כולל הפרימדונה שבודקת אם בית החזה שלה מספיק גדול כדי לספק 3 אוקטבות סופרנו).

יונתנסקי

Well-known member
כמה לאט התפוז הזה עובד !!!

עד שעולה, ועד ששולח....

מה, יש לנו את כל היום ?

כנראה שכן.

יש מצב שחזרה משימת הלופ?

תסלחו לי להרוס את אווירת הקומבייה והלבבות אבל
שוב אני שומעת את עדי מדבר על הצחוקים עם אסף ועל איך בלעדיהם לא היה שורד. על כמה שיחות כל היום זה כבד. איף

&nbsp

zinioz

New member
מקווה שנטלי לא תסלח יותר מדי לשי כי היא תרגיש מטומטמת כשתצא

ותראה את ה"גולדיגרית מחורבנת" ו"מסריחה 6 פעמים ביום בשרותים" ו"מקרה רפואי נדיר" ושאר מחמאות שחילק לה באוזני נרי/אורי/ויקי/בן ושאר עם ישראל שהאזינו, ומתנוססות תחת כל אתר רכילות רענן.
אז עם כל הכבוד לרצון המובן של שניהם להחליק את מה שהיה ולסיים יפה, בשבילה אני מקווה שהיא תדע לסלוח ולהיות קורקטית איתו עד גבול מסוים, כי ברור לי שזה יהיה מאוד לא נעים לצאת האהבלה שסלחה מבלי שהגיע לבן-אדם שיסלחו לו.
כי יש מילים שאי אפשר להחזיר.
בהצלחה נטלי! מקווה בשבילה לפחות מקום 4

foreigner3

New member
אז "אור ואהבה" והשכנת שלום הן באמת סיסמאות ריקות מתוכן?

תודה.
I rest my case

למעלה