שרשור בוקר
היום ה-14 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור בוקר
היום ה-14 ב

בוקר טוב !:)

המועמדים להדחה -
עדי בן רומי אסף אורלי ועדן

המשך בוקר נפלא

ornass2

New member
אסף - יאמר לזכותו שהוא ילד מנומס ומכבד. למרות

שנראה קצת ילדותי.

ornass2

New member
בוקר טוב. בחצר עדי לאסף: יש לך בראש חשקים? אסף:

מה הכוונה חשקים? לנשים?
עדי: כן.
אסף: בטח יש לי, לך אין?
עדי: לא, בבית זה נכבה לי, גם אין פה אף אחת שאני יכול לחשוב עליה,
נניח נטלי, אין, ממש כלום.....

לקי7

New member
האם מישהו פה יודע מי הסוכן שמייצג את אסף

ראיתי קטעים של אסף ביוטיוב, היה יפיוף לפני מספר שנים, בסגנון מרגי (אבל אופי אחר). המראיינות נמרחות עליו והוא דיבר אנגלית במבטא קצת איטלקי. נראה שיש סוכן ש"בונה" אותו.

בוףףברכה

Well-known member
לא קשה לפספס זאת.....אבל... זה שקוף....

אסף ינצח....גם האח.....מת עליו...
ורוב התוכנית עליו.....גם בלייב
הוא הדייר הכי נשמע..ומשודר....
הדמות שלו בבניה....גם הרומן..
שיהיה לו בהצלחה...

Tintin115

New member
מקום 3 - עדי, 2- שי חי, 1 - אסף

רוצה ששי חי ייקח אבל זה לא יקרה. לפרק הבא יש את ההתפרצות בבכי של אסף. הזכייה שלו כמעט וודאית.

בוףףברכה

Well-known member
שי לא ינצח...... הסיפור שלו שייך..לעונות הקודמות...

העונה..זה...סיפור חדש...
איך מוגלי ילד אהבה...המביא ת'אור...
הופך..לברבור שחור...

חjuspa

New member
שי ינצח, כי אתה תמיד מנצח

וככה חצית את הקוים *אימוג׳יבוכה כלשהו*

השנה יש בעיה, זה תמיד אתה ואלזה עם הזוכים. היא אוהבת את אסף ואתה לא סובל. גם אני אוהבת את אסף ואני תמיד תמיד במפסידים.

אבל שניכם אוהבים את שיחי. נו...

אלזה4

Well-known member
לשי חי אני שומרת בעיקר חסד נעורים וחושבת שנעשה לו עוול..

בא לי שיהיה לו טוב ויסגור מעגל..
אבל..משהו לא חודר אלי עד הסוף ל-
העונה איתו..
עונה קודמת הרגשתי שהיו לו את כל הסיבות להוציא רוע..
העונה אין לו.. ובכל זאת זולג לו..הוא במבחן אצלי

בוףףברכה

Well-known member
שי ...לא ינצח...

הוא סיפור בפני עצמו.....נכנס לסגור מעגל ישן.....
אסף.....הוא הזוכה החדש....

לא מגיע לך..גם קצת..
נחת..?..

אלזה4

Well-known member
האמת שגם אני מבולבלת..כי בופי ואני לרוב ביחד..זה כנראה יהיה

בין שי חי לאסף...

חjuspa

New member
בעונה רגילה הייתי אומרת שעוד מוקדם מדי לדבר על מנצח

לא יודעת, אני מרגישה שמה שלא יהיה זה שיחי.
אולי זו הסיבה שזו העונה שאני מלכתחילה לא מרגישה בה הרבה, לא נותנת לעצמי כנראה להיתפס.

nicknick28

New member
אני לא יודעת להגיד מי יזכה, לא רואה את זה וודאי

אבל אכן נעה בין אסף לשי, יום ככה ויום ככה.משניהם אני מקבלת את ההרגשה הזאת שאני אוהבת לקבל מדייר אהוב באח הגדול. את שניהם אני מחפשת על המסך ומחכה לראותם....נהנית לצפות בהם אפילו בסתם זמן של בהיה ומחשבה.
כל אחד מהם משהו שמעניין לי לראות, בדרכו.
&nbsp
אני גם חושבת שזה לא עונת שי חי באופן נחרץ כמו בפעם הקודמת אבל הוא מביא סיפור חדש ומרתק לא פחות הפעם -הזדמנות שניה ותהליך פנימי. באופן אישי אני הרבה יותר נהנית ממנו העונה, תענוג לעקוב אחרי ההתמודדות שלו עם עצמו.
אי אפשר להתכחש לכך שיש פה אישיות מיוחדת בין אם סוער ועצבני וגורם לזה שכל המדינה תדבר עליו או רגוע ושליו.
&nbsp
אסף, הוא בהחלט כבש את המצלמה ואת האח. (ואותי
) ואני אוהבת מאוד לראות איך הוא מחיה את הבית עם האנרגיות הטובות שלו...חי את החיים ממקום פשוט יותר ופשוט נמצא בחוויה. אני אוהבת כמה שהוא עשיר ברגש ובחום.
והוא גם יודע להכין לכל דייר את הקפה שלו שזה מקסים בעיני.
&nbsp
ועדי...לא יודעת. ברור לי שבגמר הוא יהיה כי הוא בכל זאת דופק עבודה , אי אפשר להגיד שהוא לא חלק דומיננטי בבית.
אולי אני טועה במבט שלי, אבל אני רוצה להאמין שהניצחון יגיע לצד הנכון ולדרך הנכונה, לאלה שהיו עצמם וניסו להביא אנרגיות טובות ולא להוא שדרך על כולם כדי לזהור ולבלוט.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני חושבת כמוך בנוגע לשי חי

אך לא ברור לי הקטע של כולם עם אסף. אמנם לא יצא לי לבהות באח הגדול בימים האחרונים אבל עדיין לא מבינה מה ההיסחפות הזאת עם אסף
בשבילי הוא ילד חמוד ותו לא, ילד שלא ממש סגור על עצמו והוא די פלסטלינה מבחינה אישיותית.
על שי חי באמת שאין מה להוסיף הרבה. כל פעם שהוא על המסך, הוא ממגנט גם אם הוא לא פותח את הפה ורק מהנהן עם הראש לדבריו של מישהו אחר.
עדי בלתי נסבל ברמות בלתי נסבלות, כאלה שאני לא זוכרת שחוויתי בעבר. הפסילה שלו את האדם העומד מולו רק על סמך השקפתו הפוליטית, פשוט בלתי נסבלת בעיני ואני מדמיינת לעצמי שאם אני הייתי שם, פשוט הייתי מחזירה לו באבי אביו ולא בציניות כמו שעושה זאת נרי, אלא במלוא עוצמות הנפש והרגש כמו שאני יודעת לעשות היטב.
בנוסף, אין מילים בפי לתאר את האופי הנאלח שלו באופן כללי בין אם זה על נשים או על גברים או על טרנסג'נדרים או על כל מי שהוא לא בדיוק עומד בסטנדרטים עליהם הוא גדל ומהם הוא מושפע. פשוט יצור מאוס מכף רגל ועד ראש. אף פעם לא סבלתי את הפרצוף שלו קודם כשהייתי צופה בו באייל גולן קורא לך, אבל הפעם אחרי שנחשפתי אליו ולדעות שלו, אני מבינה למה גם הפרצוף שלו דוחה אותי כל כך. אומרים שנשמתו של אדם ניכרת בפניו והיופי או הכיעור הם בסך הכל בבואה של הנשמה.
אם אדם כמו עדי זוכה בגמר זאת תהיה תעודת עניות לצופים ולתכנית כולה.
כי יש נבל עונתי והוא מגיע לגמר מטבע הדברים כקונטרה לגיבור העונתי, אבל עדי הוא אפילו לא הנבל העונתי. הוא פשוט היצור מהגיהנום שכמה שנראהאותו פחות על המסך ככה יהיה יותר טוב.
אפרופו גיהנום וגן עדן, התחלתי לראות סדרה נהדרת ומנקה את הראש שנקראת 'המקום הטוב'. בנטפליקס. כדאי לראות.

foreigner3

New member
מסכימה איתך בכל מילה לגבי שלושתם .

(וגם לגבי 'המקום הטוב'... אני רואה עונה שניה בדיגיטל של כאן 11)

למעלה